Jump to content

CoolPad 7320


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το παραλαμβανεισ σημερα δηλαδη?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Θέλω να παραγγείλω το συγκεκριμένο μοντέλο από minideal είναι αξιόπιστο το σιτε? Μήπως έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο κατάστημα?

http://funkradio.listen2myradio.com/

16.30-17.30 Με καλή ελληνική μουσική.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Θέλω να παραγγείλω το συγκεκριμένο μοντέλο από minideal είναι αξιόπιστο το σιτε? Μήπως έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο κατάστημα?

 

Απ' οτι έχω δεί εδώ μέσα το minideal είναι αξιόπιστο...

Εγώ πάντως παρήγγειλα σήμερα το Coolpad F1 από το VickMall με online chat με την εξηπηρετικοτατη Selina (μου έλυσε όσες απορίες είχα)

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

τελικα το παρελαβε κανενας παιδια η εχει κολησει στην ελλαδα?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

τελικα το παρελαβε κανενας παιδια η εχει κολησει στην ελλαδα?

 

Σημερα μου ηρθε το χαρτι,αυριο αν προλαβω μετα τη δουλεια θα το χω.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Με μία λέξη, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ. Δεν περιγράφω άλλο...

 

Χαχααχαχαχαχαχαχα!ΘΕΟΣ!Το πιο ουσιαστικο ποστ που εχω διαβασει.Εγω δεν θελω τιποτα αλλο!Παυω να διαβαζω μεχρι να παραλαβω!:lol::lol::lol::lol:

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Με μία λέξη, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ. Δεν περιγράφω άλλο...

 

Eμ" τι θα ειναι,αφου μιλαμε για τον δευτερο σε πωλησεις κατασκευαστη στην Κινα και σιγουρο μελοντικο Νο1 ,φτηνα και ποιοτικα!

Και τωρα μαλιστα που εριξε περισσοτερο βαρος στην κατασκευη WCDMA συσκεων θα τσακισει και τα παγκοσμια rankings!

http://www.bloomberg.com/news/2014-04-02/coolpad-targets-online-phone-sales-to-pass-lenovo.html

http://blogs.strategyanalytics.com/HCST/post/2013/08/09/Yulong-Coolpad-tied-with-Lenovo-ranked-the-second-largest-smartphone-vendor-in-China-during-Q2-2013.aspx

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κάτι να πω ρε παιδιά, το τηλέφωνο για την τιμή του είναι άπιαστο. Όλα παίζουν τέλεια, wifi, GPS, camera, οθόνη, στιβαρότητα, ταχύτητα, απόκριση touch, καθαρό και δυνατό ακουστικό, τελάλης κανονικός το εξωτερικό μεγάφωνο (καιρό είχα να ακούσω και λίγο μπασάκι από τέτοιο μικρό μεγάφωνο), πολύ καλό σήμα κινητής, πεντακάθαρη ομιλία μέσω clear voice σε Wind που δοκίμασα και ταχύτατο H+ χωρίς κολλήματα.

 

Αν θα ήθελε να βρει κανείς ψεγάδια, θα έλεγε για την MIUI (εγώ, που την σιχαίνομαι, αλλά θα βγούνε φαντάζομαι και pure AOSP σύντομα), το μέγεθος των 5.5" που δεν είναι για τον καθένα και την μπαταρία των 2500mAh που μάλλον τελειώνει γρήγορα (αλλά δεν το αφήνεις και εύκολα κάτω το ρημάδι, χαίρεσαι να σερφάρεις και να ασχολείσαι μαζί του).

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κάτι να πω ρε παιδιά, το τηλέφωνο για την τιμή του είναι άπιαστο. Όλα παίζουν τέλεια, wifi, GPS, camera, οθόνη, στιβαρότητα, ταχύτητα, απόκριση touch, καθαρό και δυνατό ακουστικό, τελάλης κανονικός το εξωτερικό μεγάφωνο (καιρό είχα να ακούσω και λίγο μπασάκι από τέτοιο μικρό μεγάφωνο), πολύ καλό σήμα κινητής, πεντακάθαρη ομιλία μέσω clear voice σε Wind που δοκίμασα και ταχύτατο H+ χωρίς κολλήματα.

 

Αν θα ήθελε να βρει κανείς ψεγάδια, θα έλεγε για την MIUI (εγώ, που την σιχαίνομαι, αλλά θα βγούνε φαντάζομαι και pure AOSP σύντομα), το μέγεθος των 5.5" που δεν είναι για τον καθένα και την μπαταρία των 2500mAh που μάλλον τελειώνει γρήγορα (αλλά δεν το αφήνεις και εύκολα κάτω το ρημάδι, χαίρεσαι να σερφάρεις και να ασχολείσαι μαζί του).

 

αν μπορεις ανεβασε καμια φωτογραφια να δουμε την ποιοτητα της

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κάτι να πω ρε παιδιά, το τηλέφωνο για την τιμή του είναι άπιαστο. Όλα παίζουν τέλεια, wifi, GPS, camera, οθόνη, στιβαρότητα, ταχύτητα, απόκριση touch, καθαρό και δυνατό ακουστικό, τελάλης κανονικός το εξωτερικό μεγάφωνο (καιρό είχα να ακούσω και λίγο μπασάκι από τέτοιο μικρό μεγάφωνο), πολύ καλό σήμα κινητής, πεντακάθαρη ομιλία μέσω clear voice σε Wind που δοκίμασα και ταχύτατο H+ χωρίς κολλήματα.

 

Αν θα ήθελε να βρει κανείς ψεγάδια, θα έλεγε για την MIUI (εγώ, που την σιχαίνομαι, αλλά θα βγούνε φαντάζομαι και pure AOSP σύντομα), το μέγεθος των 5.5" που δεν είναι για τον καθένα και την μπαταρία των 2500mAh που μάλλον τελειώνει γρήγορα (αλλά δεν το αφήνεις και εύκολα κάτω το ρημάδι, χαίρεσαι να σερφάρεις και να ασχολείσαι μαζί του).

 

Στο coolpad f1 πολλοι ανεφεραν οτι στις κλησεις δεν ακουγαν καλα. Στο 7320 ακους και σε ακουν καλα. Το clear voice δεν ξερω τι ειναι. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Και με άκουγαν και τους άκουγα μιά χαρά. Και όταν βρεθήκαμε με ένα THL W200s σε 3G και οι δύο, μιλήσαμε και οι δύο σε clear voice, πεντακάθαρα, όπως ακούγεται το viber.

 

Φωτογραφίες αύριο το πρωί...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για κάποιο λόγο έχει κολλήσει στο "despatched" εδώ και 11 ημέρες, αν και περίμενα ότι Γαλλία που το έχω βάλει, θα έρχονταν σχετικά γρήγορα...

Anyway υπομονή, το θέμα είναι ότι σύμφωνα με τα σχόλια που είδα, το κινητάκι είναι τέλειο για τα λεφτά του. :)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι dispatced απο 27/6 δυο τεμαχια φιλε μου οποτε μην αγχωνεσαι. :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

xexexe

πανω που το ειπα εμφανιστηκαν :D

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι dispatced απο 27/6 δυο τεμαχια φιλε μου οποτε μην αγχωνεσαι. :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

xexexe

πανω που το ειπα εμφανιστηκαν :D

 

Xεχε, δεν αγχώνομαι, απλά είδα ότι σε άλλους έφτασε γρήγορα και υπολόγιζα κάτι ανάλογο...

By the way μήπως μπορείς να μου πεις τι σου βγάζει στο en.4px.com, γιατί εμένα στο Singpost μου βγάζει "despatched" από 06/07 και στο en.4px.com μου βγάζει από 07/07 "FRCDG Despatched to ATC". Το οποίο δεν έχω ιδέα τι σημαίνει, με εξαίρεση το FRCDG, το οποίο υποθέτω ότι είναι το airport του Παρισιού... Απλά δε βγάζω άκρη αν εννοεί ότι έφτασε εκεί, ή ότι αυτός είναι ο προορισμός...

 

Ευχαριστώ. :)

Link to comment
Share on other sites

Από τα καλυτερα κινητα!!!

Αλλα αυτό που κανει τη διαφορα από όλα τα αλλα είναι το video,

το οποιο για πρωτη φορα στην ιστορια εχει λειτουργεια, true motion!

Μπραβο,συγχαρητηρια στην coolpad για 8πυρηνο κινητο μονο 105 ευρω!

Link to comment
Share on other sites

Έχει και play store?

 

Κανονικα.

Οπως ειπαν και οι προλαλησαντες...το κινητο οργωνννννννει!Οργωνννννννει!:lol:

Ποιοτητα κατασκευης για 140$ ΑΡΙΣΤΗ.Δειχνει κινητο αξιας 300 Ευρω ανετα!Οθονη εξαιρετικη,touch αριστο,ηχειο πεντακαθαρο και δυνατο!

Και απο βαρος?ΠΟΥ ΠΟΥ ΛΟ!Επαθα πλακα!Πιο ελαφρυ σχεδον απο τοσα 5αρια που εχω πιασει!

Η νεα Xiaomi,η Coolpad εχει φαινεται τις δυνατοτητες και την θεληση να σαρωσει τα παντα!Το 7230 ειναι απιστευτο VFM!

Αφηστε κλωνους Νote3 με λογοτυπα ή χωρις και λοιπα 5.5αρια κινητα στυλ Doogee DG550...

Βγαλτε το στην καφετερια και θα κανετε αισθηση!Απλα οταν σας ρωτησουν ποσο το πηρατε,πειτε ψεμματα!:lol:

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βρω CDC serial driver για Win7 x64 και έτσι δεν μου ανοίγει ούτε την εσωτερική μνήμη, ούτε την SD. Και δεν μπορώ και να βρώ τον αντάπτορα από TF σε SD να την καρφώσω στο laptop...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...