Jump to content

CoolPad 7320


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δες εδω κι αν θες παρε τηλ. και ρωτα http://www.coolpad.com/en/service.html

 

Έστειλα εγώ απευθείας στην Coolpad. Όταν και αν μου απαντήσουν, θα σας ενημερώσω. :)

 

Update: Μετά από 5 λεπτά μου έρχεται mail ότι απέτυχε η αποστολή γιατί η διεύθυνση mail που δίνουν στο "Contact", δεν υπάρχει... Tι να πω...

Edited by SpyrosR
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έστειλα εγώ απευθείας στην Coolpad. Όταν και αν μου απαντήσουν, θα σας ενημερώσω. :)

 

Update: Μετά από 5 λεπτά μου έρχεται mail ότι απέτυχε η αποστολή γιατί η διεύθυνση mail που δίνουν στο "Contact", δεν υπάρχει... Tι να πω...

 

εχω προσπαθησει 4-5 φορες να στειλω στην coolpad και μ επιστρεφει πισω.Μονο αν παρεις τηλ την arvato και σου πουνε.αν εχεις νεα πες μου.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Και δεν το στελνουμε στην Κινα καλυτερα,που θα μπλεξουμε με την Arvato?Ειστε τρελοι?

Βεβαια,εδω δεν καλυπτει τους κατοχους κινητων επωνυμων που τα χρυσοπληρωσανε,τους πεταει ενα '' εχει παρει υγρασια το κινητο'' και τους ζηταει υπερογκα κοστη και θα καλυψει εμας που το πηραμε τσαμπα?

Χιλλιες φορες Κινα να το στειλουμε...Πιο οικονομικα και γρηγορα θα ξεμπερδεψουμε...

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Καλά για το γρήγορα δεν νομίζω, μέχρι να πάει Κίνα και να γυρίσει :p

Γιατί ρε παιδιά τόσο χάλια είναι η arvato?

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως δε μουχει τυχει να στειλω ποτε κινητο πισω. παντως αν σας παθει κατι(το πιο συνηθες σπασμενη οθονη-digitizer(ogs)) και υπαρχει ανταλλακτικο να το αγορασουμε, σας το αλλαζω εγω. δεν ειναι κατι δυσκολο. αν ειναι software το κολλημα.. πιστευω ολοι ξερετε απο flash-αρισματα
Link to comment
Share on other sites

Καλά για το γρήγορα δεν νομίζω, μέχρι να πάει Κίνα και να γυρίσει :p

Γιατί ρε παιδιά τόσο χάλια είναι η arvato?

Tρεις φορες που τους εστειλα το huawei X5 για σερβις απο Θεσ/νικη το συντομοτερο που μου το επεστρεψαν το τηλ. ηταν 31 μερες,Κινα να το στειλω και να μου το ξαναστειλουν πισω λιγοτερο θα παρει!

Link to comment
Share on other sites

Tρεις φορες που τους εστειλα το huawei X5 για σερβις απο Θεσ/νικη το συντομοτερο που μου το επεστρεψαν το τηλ. ηταν 31 μερες,Κινα να το στειλω και να μου το ξαναστειλουν πισω λιγοτερο θα παρει!

 

 

ε οχι και λιγοτερο ! ειδικα αν ειναι καλοκαιρι βαλε 1,5+1 περιπου. αλλα για πειτε ποιος ο λογος να το στειλετε? σας εχει ερθει ποτε χαλασμενο κινητο? εχω παρει πολλα κ ολα ειναι οκ. αντε κανα καμμενο pixel ναχω βρει ... αλλα δεν αξιζει να το στειλεις πισω.. ασε που δε θα βγαλεις ακρη

Link to comment
Share on other sites

σε ερωτηση μου προς την αρβατο μου απαντησαν:

Καλησπέρα κύριε Δ*****,

 

Εμείς μπορούμε να επισκευάσουμε μόνο τα μοντέλα που έχουν πουληθεί στην Ελληνική αγορά.

 

Με εκτίμηση

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

παιδια , εαν ταχετε παραγγειλει με registerder airmail , δηλαδη με μηδεν εξοδα αποστολης.. θα σας ερθει απο 28μερες εως εναμισι μηνα(αυτην την περιοδο φτανει και τον 1,5μηνα). Γιαυτο εγω τα πηρα με EMS(ταχυμεταφορες ελτα(ποτε δεν εχω τελωνιαστει)). Πληρωσα στο site 27,36€ παραπανω βεβαια αλλα θαρθουν σε 15 μερες σιγουρα. βεβαια... ποτε δεν ξερεις τι γινεται με τις μεταφορες κ πότε ακριβως θαχει μεγαλο φόρτο .. οποτε μπορει κ τα δικα σας να ερθουν υπο χαλαρες συνθηκες(2 βδομαδες). οποιος το παρει πρωτος καταδικαζεται σε εξονυχιστικο review και απαντησεις σε καθε σοβαρη κ μη ερωτηση οποιουδηποτε χρηστη εδω μεσα... χουα χουα χουα:devil: Edited by galaxy_singer
Link to comment
Share on other sites

να και η φωτο πριν μου τα στειλουν. πρωτοποριακο το vickmall. δε μεχει συγκινησει αλλο site ετσι :p και δωρακια οπως βλεπετε.. τους ειχα πει στο μέιλ πως θελω μαυρες θηκες κ πως εχουν το ελευθερο να μου στειλουν ο,τι δωρακια θελουν :)
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι ολίγον ασχετως μπορείτε να μου εξηγήσετε τι πειράγματα θα κάνετε όταν το πάρετε?

Απ ότι κατάλαβα θα σας έρθει με κινεζικες εφαρμογές εγκατεστημενες? Κι εσείς θα πρέπει να το κάνετε root και να περάσατε custom rom? Αν μπορεί κάποιος ας μου εξηγήσει τη διαδικασία γιατί ψήνομαι να πάρω κι εγώ από Κίνα στο μέλλον

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε χτες El.Venizel. Αύριο λογικά στα χέρια μου...

 

Καλημέρα περιμενουμε με αγωνια να μας πεις εντυπωσεις με το καλο να το παραλαβεις!!!

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Έφτασε χτες El.Venizel. Αύριο λογικά στα χέρια μου...

 

Με έχει φάει η ζήλια !!! εμένα μόλις έφυγε από κίνα....

Link to comment
Share on other sites

Με έχει φάει η ζήλια !!! εμένα μόλις έφυγε από κίνα....

 

λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά έχουμε ακόμα δρόμο......:wacko:

(παραγγελία 27/6 -έφυγε από σιγκαπούρη 3-7 και ακόμα πετάει :lol:)

από ebay που είχα παραγγείλει από κίνα παλιότερα, σε 10 μέρες ερχόταν.....

Link to comment
Share on other sites

Για να λεγονται και τα καλά για τα κινεζομάγαζα, και ελπίζoντας να κυλίσουν έτσι ομαλά τα πράγματα, έχω να πω ότι έκανα την παραγγελία στο vickmall χθες (αφού ρώτησα για τη διαθεσιμότητα στο τσατ) στις 12 το μεσημέρι, στις 4 το απόγευμα μου έστειλαν τρακιν νάμπερ και στις 10 το βράδυ φωτογραφία με το πακέτο της αποστολής, ζητώντας μου και συγγνώμη που άργησαν να μου το στείλουν. :wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Εφτασαν και τα δικα μου,Τεταρτη-Πεμπτη θα τα χω στα χερια μου.Σε 10 μερες απο το despatched απο minideal.Και οι θηκες flip απο ali με ChinaPost σε 6 μερες!:lol:
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...