Jump to content

CoolPad 7320


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω παρηγγειλα αυτη

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-2014-Newest-Ultra-Mofi-Flip-PU-Leather-Case-For-Coolpad-7320-Mobile-Phone-Case/1833098121.html

 

Γενικα για θηκες flip cover εμπιστευομαι Αliexpress.Ειναι πολυ φθηνες και εχουν tracking number.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά το τσίμπησα και εγώ. Ας ελπίσουμε να βγει καλό σαν το F1... Έχει βρει κανένας screen protector με tempered glass?
Link to comment
Share on other sites

... Έχει βρει κανένας screen protector με tempered glass?

 

Αν και ακόμα το περιμένω, κοίταξα και δεν βρήκα κάτι. αν βρει κάποιος ας μας πει...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω το εχω το κινητο αυτο και μπορω να πω οτι ειμαι υπερευχαριστημενος!! για τα λεφτα του ειναι οτι πρεπει! 1gb ραμ ειναι αρκετο μπορω να πω και μπορεις να κανεις και swap απο την Memory stick γυρω στο 1 gb οποτε ειναι σαν να εχει 2gb!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω το εχω το κινητο αυτο και μπορω να πω οτι ειμαι υπερευχαριστημενος!! για τα λεφτα του ειναι οτι πρεπει! 1gb ραμ ειναι αρκετο μπορω να πω και μπορεις να κανεις και swap απο την Memory stick γυρω στο 1 gb οποτε ειναι σαν να εχει 2gb!

 

Για πες μας περισσότερες λεπτομέρειες... Μπαταρία, οθόνη, αν έχει lag, κάμερα, κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω το εχω το κινητο αυτο και μπορω να πω οτι ειμαι υπερευχαριστημενος!! για τα λεφτα του ειναι οτι πρεπει! 1gb ραμ ειναι αρκετο μπορω να πω και μπορεις να κανεις και swap απο την Memory stick γυρω στο 1 gb οποτε ειναι σαν να εχει 2gb!

Ναι όπως λέει και ο kobi, μη μας κρατάς σε αγωνία...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω το εχω το κινητο αυτο και μπορω να πω οτι ειμαι υπερευχαριστημενος!! για τα λεφτα του ειναι οτι πρεπει! 1gb ραμ ειναι αρκετο μπορω να πω και μπορεις να κανεις και swap απο την Memory stick γυρω στο 1 gb οποτε ειναι σαν να εχει 2gb!

Πως κάνεις swap?

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος trollwaker μάλλον τρολαρει.... ;)

 

Όσο για swap, νομίζω ότι γίνεται αν ετοιμάσεις μια sd για extra partition με link2sd. Φυσικά αυτός ο τρόπος δεν αυξάνει την ram, αλλά το εσωτερικό partition για να βάζεις περισσότερες εφαρμογές.

Για πες μας περισσότερες λεπτομέρειες... Μπαταρία, οθόνη, αν έχει lag, κάμερα, κτλ.
Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος trollwaker μάλλον τρολαρει.... ;)

 

To πλέον πιθανό... Το λέει και το username του εξάλλου και έχει μόλις ένα ποστ... :p

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο gps τι να λεει ξερει κανεις/?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο gps τι να λεει ξερει κανεις/?

 

Mάλλον κανείς από εδώ, δεν πρέπει να έχει παραλάβει ακόμα... Οπότε περιμένουμε... ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο gps τι να λεει ξερει κανεις/?

 

Στο ρώσικο site 4pda λένε ότι κλειδώνει σε 10 δευτ. χωρίς ίντερνετ.... :p

Link to comment
Share on other sites

αλλες πληροφορίες έχετε βρει?

 

Στο site που ανέφερε από πάνω ο φίλος, από μια ματιά που έριξα, έχουν παραλάβει μερικοί και έχουν γράψει εντυπώσεις... Τσεκαρέ το με Google translate... ;)

Link to comment
Share on other sites

βαλτε με στη λιστα αναμονης τριων 7320! ελπιζω να μην παρω τα τρια μου βεβαια αλλα το κινητο ηταν γλυκακι. το μονο που μαλλον δε θα μαρεσει ειναι να βλεπω μεσ στη μουρη μου θελω δε θελω το coolpad, το logo που εχει στην προσοψη... σε 2 βδομαδες θα ταχω. τοχει παρει κανεις με ems ή θαμαι ο πρωτος που θα το παρει (σταληθεια ) απο δω ?:p
Link to comment
Share on other sites

Κανενα 2-3 review που ειδα εστω και στα Ρωσικα:lol: το τηλεφωνο τα πηγαινει πολυ καλα σε ολα του, τωρα απομενει να το δουμε και στην πραξη αυτο.:)
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια το παρελαβε κανενας?Η μηπως κοντεβει κανενας να το παραλαβει?εμενα εχει ακομα δρομο.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

βαλτε με στη λιστα αναμονης τριων 7320! ελπιζω να μην παρω τα τρια μου βεβαια αλλα το κινητο ηταν γλυκακι. το μονο που μαλλον δε θα μαρεσει ειναι να βλεπω μεσ στη μουρη μου θελω δε θελω το coolpad, το logo που εχει στην προσοψη... σε 2 βδομαδες θα ταχω. τοχει παρει κανεις με ems ή θαμαι ο πρωτος που θα το παρει (σταληθεια ) απο δω ?:p

 

:lol:

 

τολμησες 3 τεμαχια με τη μια, σε νεα συσκευη ρε θηριο? :p

παντως το ιδιο ειχα σκεφτει κι εγω οταν το ειδα πρωτη φορα. το logo μες στη μουρη

Link to comment
Share on other sites

Από σέρβις τι παίζει? Αν χαλάσει που το στέλνεις?

 

η coolpad εχει service στην ελλαδα arvatto νομιζω.Τωρα αν για εγγυηση το στελνεις εκει δεν ξερω.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

η coolpad εχει service στην ελλαδα arvatto νομιζω.Τωρα αν για εγγυηση το στελνεις εκει δεν ξερω.

Για εγγύηση ναι.. Αλλά σέρβις; Αναλαμβανουν όντως ;

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη πες οτι παθει κατι το αναλαμβανουν στην εγγυηση εχει ρωτησει κανεις?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη πες οτι παθει κατι το αναλαμβανουν στην εγγυηση εχει ρωτησει κανεις?

Αποκλείεται να καλύπτουν εγγύηση εδώ. Αλλά και το σέρβις μου φαίνεται δύσκολο .μακάρι πάντως, να μην εξαρτάται κανείς από το κάθε "μαγαζάκι" με το μάστορα

Edited by Costas_v
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή άμα χαλάσει πρέπει αναγκαστικά να το στείλεις Κίνα? Ακόμα κι αν θες να πληρώσεις δεν φτιάχνεται εδώ?
Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται να καλύπτουν εγγύηση εδώ. Αλλά και το σέρβις μου φαίνεται δύσκολο .μακάρι πάντως, να μην εξαρτάται κανείς από το κάθε "μαγαζάκι" με το μάστορα

 

δες εδω κι αν θες παρε τηλ. και ρωτα http://www.coolpad.com/en/service.html

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...