Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ στραβώθηκα ή η επιλογή "απόρρητο" δεν υπάρχει στις ρυθμίσεις της Oxygen;

Δεν υπάρχει φίλε,αλλά άμα είσαι ρουτ υπάρχει λύση με εφαρμογή που δουλεύει με xposed,αν έχω καταλάβει καλά θέλεις να σταματήσεις τα wakelocks από τα google servise.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει φίλε,αλλά άμα είσαι ρουτ υπάρχει λύση με εφαρμογή που δουλεύει με xposed,αν έχω καταλάβει καλά θέλεις να σταματήσεις τα wakelocks από τα google servise.

 

Ποιά είναι;;; γτ και εγώ έχω θέμα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! Και εγώ από σήμερα έχω αυτό το drain ενώ τις προηγούμενες μέρες δεν το είχα.. Προσπάθησα και εγώ να απενεργοποιησω την αφυπνιση και την διατήρηση λειτουργίας του Google play services αλλά δεν είχε αποτέλεσμα.. Κάποια άλλη συμβουλή ίσως;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! Και εγώ από σήμερα έχω αυτό το drain ενώ τις προηγούμενες μέρες δεν το είχα.. Προσπάθησα και εγώ να απενεργοποιησω την αφυπνιση και την διατήρηση λειτουργίας του Google play services αλλά δεν είχε αποτέλεσμα.. Κάποια άλλη συμβουλή ίσως;

Κάνε και το location...

Σε πολλούς (και σε μενα) θέλει κι αυτό δυστυχώς...

Γενικά είναι "ανώμαλο" το app...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! Και εγώ από σήμερα έχω αυτό το drain ενώ τις προηγούμενες μέρες δεν το είχα.. Προσπάθησα και εγώ να απενεργοποιησω την αφυπνιση και την διατήρηση λειτουργίας του Google play services αλλά δεν είχε αποτέλεσμα.. Κάποια άλλη συμβουλή ίσως;

 

Βασικά στο μενού επιλογών, σου γράφει για παράδειγμα : Τοποθεσία - Επιτράπηκε 29 φορές..Στο δικό μου, σε όποια διεργασία είχε επιτραπεί έστω και μια φορά η υπηρεσία google play, γύρισα την επιλογή στο 'δεν επιτρέπεται' και ησύχασα(τοποθεσία,αναγνωση επ..,αφύπνιση και διατήρηση λειτουργίας)..βγάζω ενα 7ωρο οθόνης με λιώσιμο 90% στο ιντερνετ μέσω wi-fi..

Link to comment
Share on other sites

Επέλεξα και εγώ το δεν επιτρέπεται σε ότι είχε χρησιμοποιηθεί έστω και μια φορά στο Google play services και περιμένω αποτελέσματα..να κάνω το ίδιο και για το Google play store?? Edited by jeronimo7
Link to comment
Share on other sites

Επέλεξα και εγώ το δεν επιτρέπεται σε ότι είχε χρησιμοποιηθεί έστω και μια φορά στο Google play services και περιμένω αποτελέσματα..να κάνω το ίδιο και για το Google play store??

Δε νομίζω να χρειάζεται..να παρακολουθείς τι σου τρώει την μπαταρία..Εάν δεν εμφανίζεται καν το play store (Εκτός κι αν όντως το έχεις χρησιμοποιήσει), δεν υπάρχει λόγος να διορθώσεις κάτι σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου τρώει πιο πολύ την μπαταρία είναι το λειτουργικό σύστημα Android και μετά το σύστημα Android.. Πιο πολύ και από την οθόνη να φανταστείς
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμάσει κανείς την αργή κίνηση? δεν μου δουλεύει ο ήχος

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αργή κίνηση και ήχος???

Θα ακούς εεεεελλλλλααααα...

:)

 

το ξέρω χαχα!!! :D έτυχε να το δω σ'ενα iPhone 6 και ειχε κ ήχο χαχα

Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ε, σε iPhone περίμενες να δεις τίποτα σωστό βρε συ.....

:)

 

καλά δεν θέλω να το πιάνω ούτε στα χέρια μου!!! :D:p

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, απ'ότι διαβάζω εδώ, μπορούμε να κατεβάσουμε την cyanogen 12; Η official δεν είναι; Βγήκε δηλαδή και για τα one με cyanogen OS; Θα μας έρθει κάποια στιγμή ΟΤΑ, ή θα πρέπει να ακολουθησουμε τέτοια διαδικασία. Επειδή δεν είμαι και πολύ ειδικός, αυτή η διαδικασία απαιτεί root πρώτα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, απ'ότι διαβάζω εδώ, μπορούμε να κατεβάσουμε την cyanogen 12; Η official δεν είναι; Βγήκε δηλαδή και για τα one με cyanogen OS; Θα μας έρθει κάποια στιγμή ΟΤΑ, ή θα πρέπει να ακολουθησουμε τέτοια διαδικασία. Επειδή δεν είμαι και πολύ ειδικός, αυτή η διαδικασία απαιτεί root πρώτα;

 

Αυτή δεν είναι η επίσημη έκδοση για το κινητό μας. Η επίσημη είναι η CM12S και θα έρθει μέσω OTA, δε θα χρειαστεί να κάνεις κάτι άλλο, θα σου έρθει η ειδοποίηση και απλά θα πατήσεις εγκατάσταση, θα κάνει επανεκκίνηση και είσαι έτοιμος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή δεν είναι η επίσημη έκδοση για το κινητό μας. Η επίσημη είναι η CM12S και θα έρθει μέσω OTA, δε θα χρειαστεί να κάνεις κάτι άλλο, θα σου έρθει η ειδοποίηση και απλά θα πατήσεις εγκατάσταση, θα κάνει επανεκκίνηση και είσαι έτοιμος.

 

Και ηδη εχει αργησει...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή δεν είναι η επίσημη έκδοση για το κινητό μας. Η επίσημη είναι η CM12S και θα έρθει μέσω OTA, δε θα χρειαστεί να κάνεις κάτι άλλο, θα σου έρθει η ειδοποίηση και απλά θα πατήσεις εγκατάσταση, θα κάνει επανεκκίνηση και είσαι έτοιμος.

Πότε υπολογίζουμε;

Link to comment
Share on other sites

Εχω το note 3 και το opo..οταν μου έρχεται ενα mail στο note 3 με φωτογραφιες μου τς εμφανιζει κανονικα..οταν ερχεται στο opo δεν τς εμφανιζει..χρησιμοποιω την μαμα εφαρμογη που ειχε..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα τις ρυθμισεις που μ ειπατε για τις υπηρεσιες google play κ δειχνει μετα απο 2 μερες οτι η μπαταρια επεστρεψε στους κανονικους ρυθμους της !!! Ευχαριστω πλ !!!
Link to comment
Share on other sites

Εχω το note 3 και το opo..οταν μου έρχεται ενα mail στο note 3 με φωτογραφιες μου τς εμφανιζει κανονικα..οταν ερχεται στο opo δεν τς εμφανιζει..χρησιμοποιω την μαμα εφαρμογη που ειχε..

 

Εμένα η μαμά εφαρμογή μάιλ με είχε απογοητεύσει πάρα πολύ.. Χρησιμοποιώ MailWise και είμαι μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η μαμά εφαρμογή μάιλ με είχε απογοητεύσει πάρα πολύ.. Χρησιμοποιώ MailWise και είμαι μια χαρά...

Έχω την εντύπωση πως εφόσον έχεις κάποιο "online mail client" τύπου Gmail, Outlook κλπ είναι καλύτερα να χρησιμοποιείς την εφαρμογή του. Τώρα για τα υπόλοιπα μειλ, εταιρικά κλπ δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...