Jump to content

LG L90 (D405N)


kassotis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και μειωθηκε η διαφορα με το LG G2 mini. Αρα μαλλον συμφερει το mini.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Και μειωθηκε η διαφορα με το LG G2 mini. Αρα μαλλον συμφερει το mini.

 

Γιατί το λες αυτο? Που υπερτερεί το mini σε σχέση με το L90?αφού ειναι σχεδόν ίδια σε χαρακτηριστικά..

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λες αυτο? Που υπερτερεί το mini σε σχέση με το L90?αφού ειναι σχεδόν ίδια σε χαρακτηριστικά..

1) Ελαφρυτερο και ελαχιστα μικροτερο σε διαστασεις

2) Μεγαλυτερη εμπροσθια καμερα

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Οντως εχει μικροτερη μπαταρια , ειμαι και λιγο επηρεασμενος θετικα λογω του G2 που εχω (αψογο τηλεφωνο). Μαλλον θα περιμενω λιγο ακομη για την αγορα μεταξυ αυτων των 2.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μετά από περίπου 3 μήνες μου βγάζει άνετα 7 ώρες οθόνη με wifi πάντα ανοιχτό.

Έχω μείνει αρκετά ικανοποιημένος από το κινητό. Του έχω βάλει το nova lancher, swift key που τρέχουν πάντα, πολλές εφαρμογές και κολλήματα δεν έχω δει κανένα.

Έκανα και την αναβάθμιση v10b η οποία έχει να κάνει με τις εφαρμογές της lg οπότε και δεν είναι απαραίτητη.

Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι τώρα το καλοκαίρι ανεβάζει αρκετά υψηλή θερμοκρασία.

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με αυτό το κινητό αλλά από σήμα δικτύου περίεργα τα πράγματα. ..

 

LG πενταετίας εντός οικίας φουλ σήμα και εγώ μία γραμμή.. Και στα δύο κινητά ο ίδιος παροχος.

 

Έχει κανείς παρατηρήσει το συγκεκριμένο θέμα?

Edited by Getapen
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σαν νέος κάτοχος του τηλεφώνου παρατήρησα ότι η ένδειξη σήματος παίζει πολύ από μηδέν σε τέσσερις γραμμές σε επιλογή 2G χωρίς κάποιο λόγο.
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ είχα ποτέ πρόβλημα με το σήμα. Μόνο όταν είμαι σε κάποιο υπόγειο τρεμοπαίζει το σήμα.

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εγκατέστησα την εφαρμογή Phone carreer detector στο L90 μου και δε λειτουργεί..μου βγάζει ενα μνμ οτι δεν είμαι συνδεδεμένος στο διαδίκτυο. Το δοκίμασα με wifi τίποτα, με 3g τίποτα, το διέγραψα και το απεγκατέστησα, τίποτα. Εν τω μεταξύ δε διάβασα στα σχόλια της εφαρμογής να έχει κάποιος άλλος παρόμοιο θέμα. Μήπως γνωρίζει κανείς τί παίζει ή καμία άλλη παρόμοια αλλά αξιόλογη εφαρμογή? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Εκτός απο το Phone carreer detector, εσείς χρησιμοποιείτε καμια αλλη παρόμοια εφαρμογή? ευχαριστώ

 

Καλησπέρα, εγκατέστησα την εφαρμογή Phone carreer detector στο L90 μου και δε λειτουργεί..μου βγάζει ενα μνμ οτι δεν είμαι συνδεδεμένος στο διαδίκτυο. Το δοκίμασα με wifi τίποτα, με 3g τίποτα, το διέγραψα και το απεγκατέστησα, τίποτα. Εν τω μεταξύ δε διάβασα στα σχόλια της εφαρμογής να έχει κάποιος άλλος παρόμοιο θέμα. Μήπως γνωρίζει κανείς τί παίζει ή καμία άλλη παρόμοια αλλά αξιόλογη εφαρμογή? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Εκτός απο το Phone carreer detector, εσείς χρησιμοποιείτε καμια αλλη παρόμοια εφαρμογή? ευχαριστώ

 

Η εφαρμογή που λες δεν δουλεύει ούτε στο δικό μου. Μου λέει οτι δεν είμαι συνδεδεμένος στο διαδίκτυο αλλά δοκίμασα την εφαρμογή ΠΑΡΟΧΟΣ ΚΙΝΗΤΟΥ και δουλεύει τέλεια. Έβαλα αριθμό 697 (το 7 είναι cosmote αλλά έχει γίνει φορτικότητα αριθμού στην vodafone) και η εφαρμογή μου είπε ότι είναι vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή που λες δεν δουλεύει ούτε στο δικό μου. Μου λέει οτι δεν είμαι συνδεδεμένος στο διαδίκτυο αλλά δοκίμασα την εφαρμογή ΠΑΡΟΧΟΣ ΚΙΝΗΤΟΥ και δουλεύει τέλεια. Έβαλα αριθμό 697 (το 7 είναι cosmote αλλά έχει γίνει φορτικότητα αριθμού στην vodafone) και η εφαρμογή μου είπε ότι είναι vodafone.

 

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, έχω παραγγείλει μια θήκη από eBay ξέρει κανένας πόσο χρεώνει το τελωνείο αν μου έρθει. από Ηνωμένο βασίλειο?
Link to comment
Share on other sites

Το Ηνωμένο Βασίλειο είναι στην ευρωπαϊκή ένωση, δεν περνάνε τα δέματα από τελωνειακό έλεγχο. Και από Ασία να την παραγγείλεις πάντως θεωρείται απίθανο να χρεωθείς τελωνειακούς δασμούς.
Link to comment
Share on other sites

Το Ηνωμένο Βασίλειο είναι στην ευρωπαϊκή ένωση, δεν περνάνε τα δέματα από τελωνειακό έλεγχο. Και από Ασία να την παραγγείλεις πάντως θεωρείται απίθανο να χρεωθείς τελωνειακούς δασμούς.

 

Απο Ασία απιθανο λόγω προϊόντος-μεγέθους?

Εχει free shipping θα εχω εξοδα απο δικια μας courier μονο ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Αν ζητήσεις αποστολή με απλό ταχυδρομείο (όχι courier) δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα.

Έχει αντίστοιχα θέματα και οδηγούς αγορών για να πάρεις οποία πληροφορία χρειάζεσαι γιατί εδώ βγαίνουμε off-topic.

Link to comment
Share on other sites

Αν ζητήσεις αποστολή με απλό ταχυδρομείο (όχι courier) δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα.

Έχει αντίστοιχα θέματα και οδηγούς αγορών για να πάρεις οποία πληροφορία χρειάζεσαι γιατί εδώ βγαίνουμε off-topic.

 

Σωστά σε ευχαριστώ πολύ θα κάνω μια αναζήτηση

Link to comment
Share on other sites

Στην κορυφή της οθόνης (αρχική οθόνη) ακριβώς στο ύψος που είναι οι ενδείξεις (μπαταρία, ώρα κλπ) η οθόνη σκουρενη (διαφορά στη φωτεινότητα) σε σημείο αντιληπτό από εμένα τουλάχιστον (κάποιος τρίτος ίσως να μην το παρατηρήσει αν δεν του το υποδειξω) και συνεχίζει για λίγα χιλιοστά προς τα κάτω .

 

Είναι φυσικό αυτό? γνωρίζει κανείς?

 

Ευχαριστώ

Edited by Getapen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...