Jump to content

LG L90 (D405N)


kassotis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα το ειδα απο κοντα και με επεισε, το πηρα για τη γυναικα μου. ειναι πολυ καλη συσκευη συνολικα, η μονη ελλειψη ειναι το notification led για χαμενες κλησεις κλπ.. παιζει καμια πατεντα να αναβοσβηνει η οθονη η καπως με ηχητικη ειδοποιηση?...
Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 984
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

178 ευρώ το πήρα από το Kaizer στην Ομόνοια. Μάλιστα όταν πήγα στο μαγαζί υπήρχε κόσμος που ρωτούσε γι' αυτο. Ακόμα δεν έχω καταφέρει να κοιτάξω τις δυνατότητές του γιατί δεν είχα πολύ χρόνο. Σίγουρα πάντως φορτίζει πάρα πολύ γρήγορα και η μπαταρία είναι πολύ καλή.

 

Έχω ένα θέμα όμως. Δεν ξέρω πως να το βάλω να διορθώνει τις λέξεις αυτόματα στα μηνύματα και το viber. Σε ένα φίλο μου, όταν γράφεις μια λέξη σου βγάζει προτάσεις για το πως πρέπει να είναι ή την προσθέσεις στο λεξικό του.

 

Κατέβασε το SwiftKey από το play store είναι το καλύτερο πληκτρολόγιο και δωρεάν πλέον.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τελικα το ειδα απο κοντα και με επεισε, το πηρα για τη γυναικα μου. ειναι πολυ καλη συσκευη συνολικα, η μονη ελλειψη ειναι το notification led για χαμενες κλησεις κλπ.. παιζει καμια πατεντα να αναβοσβηνει η οθονη η καπως με ηχητικη ειδοποιηση?...

 

Μπορείς να βάλεις το noled από το playstore

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το SwiftKey και έκανα τη δουλειά μου. Είναι όμως δύσχρηστο στην αλλαγή από ελληνικά στα αγγλικά.

 

Επίσης ένα μικρό πράγμα που δεν μου αρέσει είναι ότι αργεί 2 δευτερόλεπτα περίπου να ενεργοποιηθεί η οθόνη όταν το κατεβάσεις από το αυτί σου.

 

Η μπαταρία πάντως θηρίο. Με μέτρια χρήση κρατάει 2 μέρες τουλάχιστον!

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

το κινητακι ειναι μια χαρα και μονο αν εισαι πολυ ψειρας θα προσεξεις οτι η οθονη δεν εχει τη σουπερ ντουπερ αναλυση.

 

οι μονες σημαντικες ελλειψεις για καποιους ειναι

 

light sensor (προσωπικα δε το χρησιμοποιω)

notification led (απαραιτητο)

 

το noled που αναφερθηκε πιο πανω, τυπικα κανει δουλεια, αλλα ειναι για amoled οθονες, αλλιως σκιζει τη μπαταρια..

Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το SwiftKey και έκανα τη δουλειά μου. Είναι όμως δύσχρηστο στην αλλαγή από ελληνικά στα αγγλικά.

 

Επίσης ένα μικρό πράγμα που δεν μου αρέσει είναι ότι αργεί 2 δευτερόλεπτα περίπου να ενεργοποιηθεί η οθόνη όταν το κατεβάσεις από το αυτί σου.

 

Η μπαταρία πάντως θηρίο. Με μέτρια χρήση κρατάει 2 μέρες τουλάχιστον!

 

Η αλλαγή γλώσσας μου φάνηκε και εμένα δύσκολη απλά κάνεις swipe για να αλλάζεις, εγώ το συνήθισα δεν νομίζω οτι είναι δύσκολο. Η οθόνη όντος αργεί να ενεργοποιηθεί άμα είσαι σε κλήση δεν του έδωσα σημασία γιατί το έχω φορτώσει με 60 εφαρμογές και παιχνίδια :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το κινητακι ειναι μια χαρα και μονο αν εισαι πολυ ψειρας θα προσεξεις οτι η οθονη δεν εχει τη σουπερ ντουπερ αναλυση.

 

οι μονες σημαντικες ελλειψεις για καποιους ειναι

 

light sensor (προσωπικα δε το χρησιμοποιω)

notification led (απαραιτητο)

 

το noled που αναφερθηκε πιο πανω, τυπικα κανει δουλεια, αλλα ειναι για amoled οθονες, αλλιως σκιζει τη μπαταρια..

 

εγώ θα πρόσθετα και το οτι δεν φωτίζονται τα κάτω πλήκτρα. Το noled όντως δεν κάνει για τις ips οθόνες αλλά εντάξει η μπαταρία του είναι τέρας οπότε...:p

Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή γλώσσας μου φάνηκε και εμένα δύσκολη απλά κάνεις swipe για να αλλάζεις, εγώ το συνήθισα δεν νομίζω οτι είναι δύσκολο. Η οθόνη όντος αργεί να ενεργοποιηθεί άμα είσαι σε κλήση δεν του έδωσα σημασία γιατί το έχω φορτώσει με 60 εφαρμογές και παιχνίδια :lol:

 

Φίλε να σε ρωτήσω κάτι,τα.παιχνίδια και οι εφαρμογές μεταφέρονται στην sd card???Ρωτάω επειδή μου φάνηκε λίγο περίεργο να έχεις τόσα και να μείνουν στο 3-4 γιγα που έχει το κινητό.

Edited by mindfield
Link to comment
Share on other sites

Φίλε να σε ρωτήσω κάτι,τα.παιχνίδια και οι εφαρμογές μεταφέρονται στην sd card???Ρωτάω επειδή μου φάνηκε λίγο περίεργο να έχεις τόσα και να μείνουν στο 3-4 γιγα που έχει το κινητό.

 

εγώ 3-4 εφαρμογές που έχω τις έχω μεταφέρει στην SD card. Για κάποιες άλλες όμως δεν με αφήνει να τις μεταφέρω πχ facebook, swiftkey

Edited by mindfield

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

Φίλε να σε ρωτήσω κάτι,τα.παιχνίδια και οι εφαρμογές μεταφέρονται στην sd card???Ρωτάω επειδή μου φάνηκε λίγο περίεργο να έχεις τόσα και να μείνουν στο 3-4 γιγα που έχει το κινητό.

 

Μεταφέρονται κανονικά στην sd card παρόλο που στην kitkat λένε οτι δεν μπορείς πλέων να μεταφέρεις εφαρμογές.

Δεν μεταφέρονται όμως όλες, μόνο σε όσες ο δημιουργός της εφαρμογής σου επιτρέπει.

 

clean master

dropbox

Facebook

Road Smash

Viber

WPS

 

Tol7 γράψε μας τις εντυπώσεις σου από το κινητό

Edited by mindfield
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα χρόνο να πολυασχοληθώ μαζί του αλλά οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι:

 

Τα θετικά:

Πολύ καλή μπαταρία

Αρκετά γρήγορο για τα λεφτά του

Καλή κεραία αφού έχει το δυνατότερο σήμα από άλλα κινητά στον ίδιο χώρο (ίδιας συνδεσης)

Καλούτσικα ηχεία

 

Τα μέτρια:

Η ανάλυση της οθόνης δεν είναι από τις κορυφαίες, χωρίς όμως να δημιουργεί πρόβλημα για κάποιον που δεν έχει υψηλές απαιτήσεις.

Το ίδιο και η μπροστινή κάμερα.

Δεν ξέρω γιατί αλλά με χαλάει λίγο η αίσθηση όταν το βάζω στο αυτί μου

Λίγο δύσχρηστο στην πληκτρολόγηση (αλλά μάλλον φταίει που είχα συνηθίσει στις ευκολίες του iPhone :O)

 

Τα αρνητικά:

Η δευτερεύουσα κάμερα πιστεύω ότι θα μπορούσε να είναι καλύτερη (αν και δεν είναι χειρότερη από τα περισσότερα κινητά που έχω δει)

 

 

Αργότερα θα γράψω και περισσότερα

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

Η μπροστινή κάμερα είναι όντως χάλια.

Πριν λίγο ήρθε αναβάθμιση V10b-MAY-16-2014 (145.96MB)

Δεν την έκανα ακόμα. Θα την κάνω οπότε βρω χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει και χρησιμοποιώ το L90 εδώ και 2 εβδομάδες περίπου και έχω να πω πολλά θετικά στοιχεία για τη συσκευή. Η μπαταρία της είναι πραγματικά καλή. Με βαριά χρήση όλη μέρα (παιχνίδια, μουσική, browsing κλπ) το βράδυ θέλει φόρτιση αλλιώς με πιο ήπια χρήση 2 μέρες τις έχει άνετα. Η οθόνη του παρόλο που δεν έχει την τρελή ανάλυση και τα πολλά ppi είναι πολύ καλή, φωτεινή με πολύ ωραία χρώματα και ευκρινής και δεν διακρίνεις εύκολα pixels. Στο antutu μου έβγαλε 17300 (welcome to high end smartphones!!) και ΠΑΤΑΕΙ κάτω 8πύρηνα στα 3D παιχνίδια (συγκρίναμε τις βαθμολογίες στα 3D του antutux με ενα φίλο που έχει το 8πύρηνο coolpad). To ηχείο είναι αρκετά δυνατό, η κάμερα μέτρια προς καλή και ένα πάρα πολύ σημαντικό, φοράει μαμήσιο kitkat.. Τα αρνητικά του είναι πως λέει πως δεν υποστηρίζει βιντεοκλήση και η ποιότητα κατασκευής του. Αν και οι περισσότεροι λένε πως είναι καλό ποιοτικά, λόγω του οτι είχα iphone βλέπω χαώδη διαφορά αλλά εντάξει το περιμένεις αυτό. Θα το σώσω με μια καλή θήκη! Συγκεντρωτικά έχω να πω πως είναι το απόλυτο vfm στα 160 ευρω που πωλείται τώρα σε διάφορα σκρουτζομάγαζα.
Link to comment
Share on other sites

Να παραθέσω κι εγώ την εμπειρία μου μετά από 2 εβδομάδες χρήσης, η οποία είναι πάνω κάτω όμοια με του φίλου newcell.

Είχα στην κατοχή μου και το Samsung S3, με το οποίο έχει πολλές ομοιότητες, αλλά και το G2.

Αυτό το τηλ. είναι μακράν το καλύτερο value for money της αγοράς αυτή τη στιγμή για τον μέσο χρήστη και πλέον βρίσκεις κι αρκετά αξεσουάρ για παραγγελία.

Αν είσαι πιο advanced user τότε σίγουρα είναι καλύτερο το G2.

 

Από τα μεγαλύτερα θετικά του είναι τα παρακάτω:

- Καταρχάς η συσκευή είναι τηλέφωνο και μετά όλα τα άλλα. Και σαν τηλέφωνο έχει άριστη λήψη κι ακουστικό. Και σε ένταση και σε ποιότητα. Εγώ που είμαι από τους "κουφούς" και μου αρέσει το δυνατό ακουστικό (πάντα όλα μου τα τηλέφωνα τα έχω στο τέρμα), το L90 το έχω στη μέση. Μην πω και παρακάτω. Η ποιότητα είναι ελαφρώς υποδεέστερη στο 3G, καθώς αφήνει ένα ψηφιακό παράσιτο στο τέλος κάθε λέξης στη συνομιλία. Εμένα λίγο με ενοχλεί, καθότι σε αυτό είμαι ψείρας και δεν κάνω συμβιβασμούς. Άλλοι μπορεί να μην το προσέξουν καν.

- Η μπαταρία του είναι υποδειγματική! Σας επισυνάπτω φωτό να μου πείτε και τη γνώμη σας. Μου έφτασε για 5 ημέρες, με γύρω στη 1,5 ώρα συνομιλίας (2G), λίγα μηνύματα, κάνα 3ωρο surf μόνο με wifi, αρκετό "σκάλισμα", πολλές εφαρμογές υπό εγκατάσταση και αναβάθμιση, όλη ημέρα σε standby χωρίς να κλείσει, το βράδυ για κάνα 7ωρο κλείσιμο, χωρίς χρήση ξυπνητηριού, φωτεινότητα στο 65% και με κάποιες εφαρμογές να "τρέχουν" στο background.

http://img855.imageshack.us/img855/7996/s44d.png

http://img829.imageshack.us/img829/7567/q56y.png

http://img842.imageshack.us/img842/9753/r6we.png

- Το ηχείο του είναι ικανοποιητικό. Δεν ξεκουφαίνει, αλλά ακούγεται όσο πρέπει. Και στο τέρμα δεν τρίζει.

- Εγώ θεωρώ την κατασκευή του πολύ καλή. Είναι ολόιδια με το δίδυμο G2 mini, που όπως και να το κάνουμε θεωρητικά είναι mini ναυαρχίδα. Δεν γλιστράει και έχει μηδενικούς τριγμούς. Το G2 με είχε τρελάνει στο "σσκκκιιικκκκ" με το πίσω καπάκι... :lol:

- Η οθόνη είναι μια χαρά για τα δεδομένα της τιμής. Το μέγεθος της κάνει το τηλέφωνο ιδανικό στο κράτημα και στο μέγεθος. Στο τέρμα η φωτεινότητα είναι μια χαρά σε καλοκαιρινή ημέρα με ήλιο. Τώρα αν δουλεύει κανείς ως μπετατζής (όλη μέρα κάτω από τον ήλιο), ούτως ή άλλως δεν νομίζω το συγκεκριμένο τηλ. να τον καλύπτει. :p

- Το interface μου αρέσει και με βολεύει μιας και είμαι κάτοχος g pad.

- Ο επεξεργαστής του δεν "κώλωσε" πουθενά. Στο AnTuTu δεν άγγιξε το 17000. Καμιά 10ριά ταυτόχρονες εγκαταστάσεις και κατεβάσματα τα διαχειρίστηκε υποδειγματικά. Προσωπικά δεν χρειάζομαι κάτι παραπάνω.

- Για τη φωτογραφική δεν έχω σαφή άποψη. Νομίζω όπου τη χρειάστηκα ότι ήταν μια χαρά. Δεν νιώθω ότι υστερεί αυτής του S3. Ίσως και να κάνω και λάθος...

- Η φόρτιση είναι ταχύτατη.

- Υποστηρίζει και microSD κάρτα μέχρι 32GB. Προσωπικά δεν πρόκειται να χρειαστώ παραπάνω.

- Η μπαταρία είναι αποσπώμενη. Από ότι είδα πουλάνε και after market με ακόμη μεγαλύτερη χωρητικότητα σε μικρή τιμή.

 

Σοβαρά αρνητικά εγώ δεν έχω εντοπίσει. Μόνα αυτά που ήξερα πριν το αγοράσω. Δηλαδή:

- Δεν είναι LTE

- Θα μπορούσε να έχει led ειδοποιήσεων

- Θα μπορούσε να έχει αισθητήρα φωτός (στο g pad τον απενεργοποίησα)

- Θα μου άρεσε να έχει led στα πλήκτρα κάτω χαμηλά (με μία πολύ μικρή αύξηση της κατανάλωσης).

Κανένα από τα παραπάνω και σε καμία περίπτωση δεν είναι deal breakers για μένα.

 

Συμπερασματικά, θα έλεγα ότι για την τιμή του είναι ένα πολύ δίκαιο και ποιοτικό τηλέφωνο για το μέσο χρήστη, από μια αξιόπιστη εταιρεία που δεν ζητάει πολλά.

Edited by rufous
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα. Αγόρασα το κινητό πριν από 4 μέρες από σκρουτζομάγαζο και μέχρι στιγμής σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ικανοποιημένος. Το έχω ήδη φορτώσει με αρκετές εφαρμογές και δεν έχω παράπονο από τη λειτουργία του. Ωστόσο, έχω μια ερώτηση: μπορεί να μου πει κάποιος που το έχει το κινητό πόση ώρα χρειάζεται για πλήρη φόρτιση από το 10% περίπου; Ρωτάω επειδή χρειάστηκα κάτι παραπάνω από 2 1/2 ώρες και μου φάνηκε υπερβολικό . Επίσης, σε άλλη μια φόρτιση, από το 10% μέχρι το 50% έκανε μια ώρα και δέκα λεπτά. Είχα μέχρι πρότινος το LG L7 II που φόρτιζε σφαίρα -και κυρίως στα φορτίσματα από το 10% μέχρι το 70-75% γίνονταν πολύ γρήγορα.

Με πλήρη φόρτιση πάντως διαρκεί αρκετά: λόγω δουλειάς το wifi και τα δεδομένα δεν τα απενεργοποιώ ποτέ, ό,τι χρειάζεται Ίντερνετ το κάνω πλέον από το κινητό (3-4 ώρες την ημέρα mobile banking, social media, email κλπ αλλά και ενημέρωση, σημειώσεις), τηλέφωνα και μηνύματα σε νορμάλ πλαίσια, δεν το κλείνω καθόλου, και κρατάει άνετα δυο μέρες χωρίς φόρτιση. Δεν μπόρεσα να βρω στο Ίντερνετ κάτι σχετικό με την μπαταρία του LG L90 και το χρόνο φόρτισής της γι' αυτό και γράφω εδώ.

Αν χρειαστεί αλλαγή η μπαταρία, καλύπτεται από την εγγύηση;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, μια ερώτηση προς τους κατόχους ήθελα να κάνω. μπορείς να απαντήσεις εισερχόμενη κλήση πατώντας το κεντρικό πλήκτρο όπως γίνεται στα samsung; ή να απαντηθεί αυτόματα η κλήση πλησιάζοντας το τηλέφωνο στο αυτί όπως στο G2;
Link to comment
Share on other sites

Εξακριβωμένο: ΔΕΝ υποστηρίζει OTG... :mad:

 

...όπως φυσικά ούτε το LG G2 mini....

Edited by JIMBOAthens
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω δει στο skroutz η διαφορα στημ τιμη το g2 mini ειναι μολις 26 ευρω. Δεν αξιζει καλυτερα το mini2? ( αν και φαινεται να ειναι ακριβως τα ιδια κινητα)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα. Αγόρασα το κινητό πριν από 4 μέρες από σκρουτζομάγαζο και μέχρι στιγμής σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ικανοποιημένος. Το έχω ήδη φορτώσει με αρκετές εφαρμογές και δεν έχω παράπονο από τη λειτουργία του. Ωστόσο, έχω μια ερώτηση: μπορεί να μου πει κάποιος που το έχει το κινητό πόση ώρα χρειάζεται για πλήρη φόρτιση από το 10% περίπου; Ρωτάω επειδή χρειάστηκα κάτι παραπάνω από 2 1/2 ώρες και μου φάνηκε υπερβολικό . Επίσης, σε άλλη μια φόρτιση, από το 10% μέχρι το 50% έκανε μια ώρα και δέκα λεπτά. Είχα μέχρι πρότινος το LG L7 II που φόρτιζε σφαίρα -και κυρίως στα φορτίσματα από το 10% μέχρι το 70-75% γίνονταν πολύ γρήγορα.

Με πλήρη φόρτιση πάντως διαρκεί αρκετά: λόγω δουλειάς το wifi και τα δεδομένα δεν τα απενεργοποιώ ποτέ, ό,τι χρειάζεται Ίντερνετ το κάνω πλέον από το κινητό (3-4 ώρες την ημέρα mobile banking, social media, email κλπ αλλά και ενημέρωση, σημειώσεις), τηλέφωνα και μηνύματα σε νορμάλ πλαίσια, δεν το κλείνω καθόλου, και κρατάει άνετα δυο μέρες χωρίς φόρτιση. Δεν μπόρεσα να βρω στο Ίντερνετ κάτι σχετικό με την μπαταρία του LG L90 και το χρόνο φόρτισής της γι' αυτό και γράφω εδώ.

Αν χρειαστεί αλλαγή η μπαταρία, καλύπτεται από την εγγύηση;

 

Το φορτιζεις με το ίδιο φορτιστή που είχε στο πακέτο μαζί με το κινητό; ή με άλλο φορτιστή;

Link to comment
Share on other sites

Το φορτιζεις με το ίδιο φορτιστή που είχε στο πακέτο μαζί με το κινητό; ή με άλλο φορτιστή;

 

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση :) Το φορτίζω με το φορτιστή που είχε στο κουτί. Τις τελευταίες μέρες φαίνεται να φορτίζει λίγο πιο γρήγορα, είδα στα στατιστικά ότι από το 5% χρειάζεται περίπου 2 ώρες για πλήρη φόρτιση...Χτυπώντας και την εντολή *#*#4636#*#* δείχνει επίσης ότι η μπαταρία είναι καλή. Οπότε μάλλον απλώς αργεί λίγο παραπάνω και δεν έχει πρόβλημα η μπαταρία. Τέλος, παρά τη "γεμάτη" χρήση που του κάνω, το φορτίζω κάθε δεύτερη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση :) Το φορτίζω με το φορτιστή που είχε στο κουτί. Τις τελευταίες μέρες φαίνεται να φορτίζει λίγο πιο γρήγορα, είδα στα στατιστικά ότι από το 5% χρειάζεται περίπου 2 ώρες για πλήρη φόρτιση...Χτυπώντας και την εντολή *#*#4636#*#* δείχνει επίσης ότι η μπαταρία είναι καλή. Οπότε μάλλον απλώς αργεί λίγο παραπάνω και δεν έχει πρόβλημα η μπαταρία. Τέλος, παρά τη "γεμάτη" χρήση που του κάνω, το φορτίζω κάθε δεύτερη μέρα.

 

2,5 ώρες θέλει περίπου για πλήρη φόρτιση. Αλλά μετά κρατάει τουλάχιστον 2 μέρες

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

2,5 ώρες θέλει περίπου για πλήρη φόρτιση. Αλλά μετά κρατάει τουλάχιστον 2 μέρες

 

Παιδιά η μπαταρία χωρίς υπερβολή είναι στα επίπεδα του G2...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας λεω να αγοράσω το l90 αλλα εχω μια απορία πέρνει την αναβάθμισή απο 4.4.2 kitkat στη νεότερη 4.4.4 kitkat?? Αν γνωρίζει κάποιος ας μου απαντηση ευχαριστώ! !!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας λεω να αγοράσω το l90 αλλα εχω μια απορία πέρνει την αναβάθμισή απο 4.4.2 kitkat στη νεότερη 4.4.4 kitkat?? Αν γνωρίζει κάποιος ας μου απαντηση ευχαριστώ! !!

 

Αμεσα όχι. Το πότε και αν μόνο η LG το ξέρει...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας λεω να αγοράσω το l90 αλλα εχω μια απορία πέρνει την αναβάθμισή απο 4.4.2 kitkat στη νεότερη 4.4.4 kitkat?? Αν γνωρίζει κάποιος ας μου απαντηση ευχαριστώ! !!

 

Αμεσα όχι. Το πότε και αν μόνο η LG το ξέρει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...