Jump to content

WP 8.1 Developers Preview


x8052
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ξερει κανεις ποτε θαναι διαθεσιμη η επισημη; Σε μια βδομαδα απο τωρα,νομιζω...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάσα και περιμένω την εγκατάσταση! Θα πάρει φωτιά το thread σήμερα! :)
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Tην εγκατεστησα σε Ativ S χωρις να κάνω την παραμικρη προεργασία.

Ρολάρει τέλεια και ανακαλύπτω τα πάντα σιγά σιγα. :D

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποτε θαναι διαθεσιμη η επισημη; Σε μια βδομαδα απο τωρα,νομιζω...

 

Το καλοκαίρι θα είναι επίσημα, Οχι δεν θέλει Hard reset.

 

update: Τελικά είναι πολύ γρήγορο το menu. αφου ολοκλήρωσε στο backround κάποιες εγκαταστάσεις είναι αμεσότατο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε Lumia 925 είμαι στα δεύτερα γρανάζια (μετά τα δεύτερο και κύριο update) με το progress bar να ειναι εδώ και 10 λεπτά σχεδόν στην αρχή… :rolleyes:

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο έφτιαξε η φωτογραφική που είχα θεματάκι.

Τι θεματάκι;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε Lumia 925 είμαι στα δεύτερα γρανάζια (μετά τα δεύτερο και κύριο update) με το progress bar να ειναι εδώ και 10 λεπτά σχεδόν στην αρχή… :rolleyes:

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι θεματάκι;

Όταν πηγαίνει από φωτογραφία σε burst mode και βίντεο και μετά πάλι σε κάμερα κολάει και δείχνει μαύρο στο view finder, για να φτιάξει πρέπει να βγεις και να μπεις πάλι στη εφαρμογή. Απ ότι παρατήρησα όμως τώρα μου το κάνει πάλι. Δεν ξέρω ίσως να χρειάζεται κανα hard reset, θα το μελετήσω.

 

Α επίσης τις τρεις στήλες εικονιδίων τις πήρε και το 8S.

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η δυνατότητα να αποθηκεύουμε αρχεία στη κάρτα μνήμης υπάρχει στα 8.1;;Μπορεί να το κοιτάξει κάποιος συμφουρίτης και να το επιβεβαιώσει;;
Link to comment
Share on other sites

Γράψτε εντυπώσεις, παιδιά, για να δούμε μήπως κάνουμε κι εμείς αναβάθμιση με Preview για πρώτη φορά! :P :lol:
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

το κατεβασα !!!!! ψαχνω κορταντα, που εχει κρυφτει!!!!!

αλλαξε χωρα, γλωσσα σε αγγλικα (ΗΠΑ)

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαζω και εγω .. μια χαρα timing τα αμερικανακια :)

 

Βλεπω παντως πολυ μεγαλη κινητοποιηση και ενδιαφερον απο την πλευρα των χρηστων. Πολυ μεγαλυτερο το ενδιαφερον απο οτι ηταν για GDR2 και GDR3 των WP8. Πολυ καλο το σημαδι για το μελλον του λειτουργικου.

 

το κατεβασα !!!!! ψαχνω κορταντα, που εχει κρυφτει!!!!!

 

Απο οτι ειχαν πει θα κανει την εμφανιση της μονο αν γλωσσα και χωρα θα ειναι γυρισμενα σε USA.

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Γράψτε εντυπώσεις, παιδιά, για να δούμε μήπως κάνουμε κι εμείς αναβάθμιση με Preview για πρώτη φορά! :P :lol:

 

Δεν υπάρχει λόγος να μην το κάνεις... Ειναι ΑΛΛΟ λειτουργικό τελείως και είναι κρίμα να περιμένεις...

Ρίξε μία ματιά εδώ ο Ρουμπινο έχει έναν πολύ πλήρη οδηγό με όλα τα νέα καλούδια.

http://www.wpcentral.com/windows-phone-81-review

Link to comment
Share on other sites

γλωσσα, ρητζιον και χωρα σε ΗΠΑ... η κορτανα αφαντη. Αν κανεις σας την καταφερει, ας ριξει καμια συμβουλη :lol:
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος να μην το κάνεις... Ειναι ΑΛΛΟ λειτουργικό τελείως και είναι κρίμα να περιμένεις...

Ρίξε μία ματιά εδώ ο Ρουμπινο έχει έναν πολύ πλήρη οδηγό με όλα τα νέα καλούδια.

http://www.wpcentral.com/windows-phone-81-review

 

Αυτόν τον @#€%% διαβάζω κι εγώ και με τρώει το χέρι μου! :P Συν ότι η Microsoft κάνει πολύ καλή δουλειά στο λειτουργικό της.

 

@vlacocabios: Χαχαχα :lol: Δες μήπως υπάρχει κι άλλο update διαθέσιμο.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

γλωσσα, ρητζιον και χωρα σε ΗΠΑ... η κορτανα αφαντη. Αν κανεις σας την καταφερει, ας ριξει καμια συμβουλη :lol:

 

Πηγαινε στις εφαρμογές και τρέξε την κορτανα την πρωτη φορά από εκεί

 

Αυτόν τον @#€%% διαβάζω κι εγώ και με τρώει το χέρι μου! :P Συν ότι η Microsoft κάνει πολύ καλή δουλειά στο λειτουργικό της.

 

@vlacocabios: Χαχαχα :lol: Δες μήπως υπάρχει κι άλλο update διαθέσιμο.

 

Για μένα αυτό είναι τεράστιο βήμα για το λειτουργικό...

Και στην πορεία θα δούμε όλοι ποσό μεγάλο ειναι

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Βρήκε κανείς πως βάζουμε να ανοιγοκλείνουμε τα δεδομένα απο το κέντρο ειδοποιήσεων;

Στις ρυθμίσεις-> ειδοποιήσεις+ενέργειες δεν τα βρήκα τα δεδομένα πουθενά στη λίστα που έχει για να ρυθμίσεις τις 4 ενέργειες!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Βρήκε κανείς πως βάζουμε να ανοιγοκλείνουμε τα δεδομένα απο το κέντρο ειδοποιήσεων;

Στις ρυθμίσεις-> ειδοποιήσεις+ενέργειες δεν τα βρήκα τα δεδομένα πουθενά στη λίστα που έχει για να ρυθμίσεις τις 4 ενέργειες!

 

Δεν υπαρχει σαν επιλογή αυτό... Μάλλον για αργότερα το βλεπω

Link to comment
Share on other sites

κάποιος λίγο τα φώτα του επειδει είμαι και λίγο καινούργιος στα wp . πως μπορώ να κάνω για register για το account ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...