Jump to content

WP 8.1 Developers Preview


x8052
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τιποτα... αλλαξα και γλωσσα πληκτρολογιου σε ΗΠΑ... την εχετε βρει εσεις?????

 

Πρεπει να κατεβασεις και τις ρυθμισεις γλωσσας Us και να την βαλεις πρωτη στη λιστα των γλωσσων...

(αυτο λενε τα φορουμ εξω ...εγω ειμαι τωρα στο τελικο σταδιο και δεν μπορω να το επιβεβαιωσω)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γλωσσα, ρητζιον και χωρα σε ΗΠΑ... η κορτανα αφαντη. Αν κανεις σας την καταφερει, ας ριξει καμια συμβουλη :lol:

στην γλωσσα γραφης πρεπει να ανεβασεις την Αγγλικη πανω σαν κυρια.

Link to comment
Share on other sites

τιποτα... αλλαξα και γλωσσα πληκτρολογιου σε ΗΠΑ... την εχετε βρει εσεις?????

 

επειδη και εγω ακομα ειμαι στο τελικο σταδιο του update και δεν μπορω να επιβεβαιωσω τιποτα, καπου διαβασα και για hard reset μετα απο τις αλλαγες που εκανες

Link to comment
Share on other sites

Η Cortana συνεχίζει να λειτουργεί και αφού ξαναγυρίσετε την τοποθεσία και τη γλώσσα στα Ελληνικά?
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

κάποιος λίγο τα φώτα του επειδει είμαι και λίγο καινούργιος στα wp . πως μπορώ να κάνω για register για το account ?

 

Ριξε μια ματια εδω τα εχει ολα ... http://www.wpcentral.com/how-sign-windows-phone-81-preview-developers

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνουμε την αναβάθμιση θα είναι σαν hard reset το κινητό? Δηλαδή θα θέλει από την αρχή ρυθμίσεις επαφές, να ξαναπεράσουμε τραγούδια, εικόνες και τέτοια ή όχι?

 

Ρωτάω γιατί με τρώει να το κάνω αλλά επειδή δεν έχω πολύ χρόνο αυτές τις μέρες να ξέρω αν είναι να το κάνω από εβδομάδα...

 

Επίσης δεν χάνουμε τα καλούδια της Νόκια που έχουμε στα WP8 έτσι?

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνουμε την αναβάθμιση θα είναι σαν hard reset το κινητό? Δηλαδή θα θέλει από την αρχή ρυθμίσεις επαφές, να ξαναπεράσουμε τραγούδια, εικόνες και τέτοια ή όχι?

 

Ρωτάω γιατί με τρώει να το κάνω αλλά επειδή δεν έχω πολύ χρόνο αυτές τις μέρες να ξέρω αν είναι να το κάνω από εβδομάδα...

 

Επίσης δεν χάνουμε τα καλούδια της Νόκια που έχουμε στα WP8 έτσι?

 

Βασικα ακομα δεν τελειωσε το δικο μου αλλα κατα 99% δεν θα χρειαστει να κανεις τιποτα. Ολα θα ειναι στη θεση τους. Για πιο σιγουρα θα σου απαντησω σε λιγο, εκτος και αν προλαβει αλλος :)

Link to comment
Share on other sites

Να κανω κι εγω τη μικρη μου ερωτηση: Μπορει τωρα να ρυθμιστει ξεχωριστα η ενταση των ηχων? Ποσοστο μπαραριαε εμφανιζει?
Link to comment
Share on other sites

αλλαξα τα παντα σε ΗΠΑ... εψαξα με φωνητικη εντολη την κορτανα στο τηλεφωνο και την βρηκε... όμως "not available in this region"...
Link to comment
Share on other sites

Ριξε μια ματια εδω τα εχει ολα ... http://www.wpcentral.com/how-sign-windows-phone-81-preview-developers

 

ωραία το έκανα ώρα για download :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και υποστήριξη flash player !!!! Δεν το είχα δει πουθενά να αναφέρεται αλλά μόλις είδα κανονικά βίντεο στο YouTube μέσα από internet explorer
Link to comment
Share on other sites

Όλα πήγαν ρολόι…ΑΛΛΑ πάλι δεν υπάρχει δυνατότητα manual IP… :down:

Τι εννοείς....?

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα που "χρειάζομαι" ένα Hard Reset να το κάνω πριν ή μετά καλύτερα;

 

Kάνε και τα δύο να είσαι σίγουρος.

Σοβαρά!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Να κανω κι εγω τη μικρη μου ερωτηση: Μπορει τωρα να ρυθμιστει ξεχωριστα η ενταση των ηχων? Ποσοστο μπαραριαε εμφανιζει?

 

Ναι & ναι.

 

αλλαξα τα παντα σε ΗΠΑ... εψαξα με φωνητικη εντολη την κορτανα στο τηλεφωνο και την βρηκε... όμως "not available in this region"...

μαλλον δεν αλλαξες region

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη αναβάθμιση την έκανα κανονικά. Την 2η τη μεγάλη για τα wp 8.1 όμως δεν μπορώ να την κάνω με τίποτα. Μου βγάζει συνέχεια το μήνυμα: Έγινε λήψη της ενημέρωσης αλλά δεν ήταν δυνατό το άνοιγμα της

Έκανα επανεκκίνηση, έβγαλα την κάρτα μνήμης, έκανα μέχρι και hard reset αλλά τίποτα. Συνέχεια βγάζει το ίδιο σφάλμα. Τι μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς....?

Στα WiFi Settings... Π.χ. εγώ έχω πρόβλημα να συνδεθώ στο WIFi της δουλειάς μου γιατί δέχεται συγκεκριμένες IP Gateway/DNS κτλ... Και το πρόβλημα είναι ότι τις περισσότερες ώρες τις περνάω στη δουλεια :(

Επίσης είναι ένα feature που υπάρχει στο iOS/Android σχεδόν day one.

Link to comment
Share on other sites

Και υποστήριξη flash player !!!! Δεν το είχα δει πουθενά να αναφέρεται αλλά μόλις είδα κανονικά βίντεο στο YouTube μέσα από internet explorer

Τα βλέπεις μέσω HTML 5...

Link to comment
Share on other sites

Σα να καίει πολύ μπαταρία... Απ' όταν την πέρασα τρελό drain....

 

Δεν πιστεύω να συνεχίσει έτσι....

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση παιδιά . όταν βγει η κανονική πως θα μπορέσουμε να την περάσουμε ? ευχαριστώ
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση παιδιά . όταν βγει η κανονική πως θα μπορέσουμε να την περάσουμε ? ευχαριστώ

 

Θα σου εμφανίσει κανονικά ενημέρωση λογισμικού και θα πατήσεις εγκατάσταση. Δεν χρειάζεται να κάνεις τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...