Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια επαθα σοκ...πήγα να κανω πλακα στην κοπελια και εβαλα το κιν μεσα σε ενα ταπερ με νερο.και τρομαξε βασικά. .αλλα το καλύτερο οταν το εβγαλα ενω δούλευε .το ηχείο βραχνιασε .και επαθα εγω σοκ μετα..παλι καλα μετα απο λίγη ωρα έφτιαξε ουφ.μακρια απο πειράματα. . Edited by nikosz75013
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Δεν ξερω παιδια αλλα νομιζω οτι με τοσες ανακοινωσεις για 5.5" οθονες 2Κ κ.λ.π. το S5 φανταζει φτωχος συγγενης ειδικα για να βγαλει ετσι μια ολοκληρη χρονια μεχρι το S6 δυσκολο το βλεπω.
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επαθα σοκ...πήγα να κανω πλακα στην κοπελια και εβαλα το κιν μεσα σε ενα ταπερ με νερο.και τρομαξε βασικά. .αλλα το καλύτερο οταν το εβγαλα ενω δούλευε .το ηχείο βραχνιασε .και επαθα εγω σοκ μετα..παλι καλα μετα απο λίγη ωρα έφτιαξε ουφ.μακρια απο πειράματα. .

 

Λογικό αφου το ηχείο δεν καλύπτεται. Μπήκε νερό και βγήκε, σιγά!

Link to comment
Share on other sites

Λογικό αφου το ηχείο δεν καλύπτεται. Μπήκε νερό και βγήκε, σιγά!

 

Αστα έπαθα σοκ.λεω παει .παω για ηχείο. .

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Αστα έπαθα σοκ.λεω παει .παω για ηχείο. .

 

:lol: Κι εγω σκέφτομαι να ''βουτήξω'' το gear που χει την ίδια πιστοποίηση με το S5 αλλά ολο το μετανιώνω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εντυπώσεις απο τα παιδια που το εχουν ελαχιστες εχω διαβασει.καλα κανενας δεν εχει να πει τα πλην και τα συν του s5....
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Εδώ αναλυτικό review με τα συν και πλην της συσκευής.

http://www.theverge.com/2014/4/14/5608222/samsung-galaxy-s5-review

Samsung Galaxy S5 review

The next big thing is a lot of little things

 

GOOD STUFF

Great display

Excellent performance

Camera can take amazing pictures

Waterproof

 

BAD STUFF

Overwhelming features and options

Cheap, boring design

Camera struggles in low light

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι αρκετά καλή! Πολύ καλύτερη από iphone5 που είχα, με την ίδια χρήση..

 

Να ρωτήσω κάτι:

Αυτό το καλώδιο θα λειτουργεί στο μαξ της επίδοσης της usb3.0 θύρας;

http://plus3.gr/product_info.php?products_id=9182

 

Το λέω γιατί είναι στο 1/3 της τιμής του original samsung..

Iphone 2G / Iphone 3Gs / Iphone 4 / iPhone 5 / Thl W8 / Galaxy S5 / iPhone 5S / iPhone 6 / iPhone 6S Plus / iPhone 8 Plus

iMac 21,5 / MacBook Pro

iPad 2 3G / iPad mini 2 / iPad PRO

Link to comment
Share on other sites

 

Συνήθως ότι βγαίνει στην φόρα δύσκολα διαψευδεται.....

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι αρκετά καλή! Πολύ καλύτερη από iphone5 που είχα, με την ίδια χρήση..

 

Να ρωτήσω κάτι:

Αυτό το καλώδιο θα λειτουργεί στο μαξ της επίδοσης της usb3.0 θύρας;

http://plus3.gr/product_info.php?products_id=9182

 

Το λέω γιατί είναι στο 1/3 της τιμής του original samsung..

 

http://www.ebay.com/itm/370931165079?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Εγώ πήρα αυτό, νομίζω ειναι γνήσιο, οταν έρθει θα δω τι κάνει:lol:

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως ότι βγαίνει στην φόρα δύσκολα διαψευδεται.....

 

Έτσι ακριβώς!

http://techblog.gr/mobile/samsung-galaxy-s5-premium-version-in-india-9876/

 

Το θέμα δεν ήταν αν θα βγει, αυτό ήταν σίγουρο και το πίστευα ακράδαντα απ τη πρώτα ανακοίνωση του S5 ότι η Samsung απλά περιμένει λίγο (έρχονται και τα Z2 G3 και τα μεγάλα μήλα σε λίγο) για να μη της κλέψουν τη δόξα του 2014. Το θέμα λοιπόν είναι είναι να βγει γρήγορα ώστε να πέσει η τιμή του S5 του τωρινού (ναι του πλαστικού) να το πάρει πιο πολύς κόσμος γιατί είναι πολύ δυνατό εργαλείο και καλή συσκευή ή οποία όμως σε λίγο καιρό θα πωλείται στα 500 και 400€ και αν τη πάρεις τώρα στα 600 και 700 θα νιώθεις κάπως μετά (το έχουμε ξαναζήσει το έργο πολλές φορές, βάλαμε μυαλό).

Καλώς να έρθει λοιπόν και αυτό, μόνο καλό θα κάνει στους καταναλωτές! :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Κλασικη Samsung θα ξεστοκαρει πρωτα το "απλο" μοντελο S5 και μετα θα βγαλει το τουμπανο με τον Snap 805 θα κοτσαρει και 3GB Ram. Ακριβως ιδια ιστορια με το S4 που βγηκε εκδοση αργοτερα με τον 800ρη. Ξερει να ψαρευει κοσμο :lol:

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Για το s5 ίσως έχεις δίκιο αρκεί να δούμε και σε ποιες χώρες θα κυκλοφορήσει, για το s4 έχεις άδικο όμως καθώς κυκλοφόρησε σε πολύ λίγες αγορές! Στη συγκεκριμένη περίπτωση πάντως αν κυκλοφορήσει κανονικά λέγεται ότι το πλήγμα θα είναι διπλό καθώς θα έχει και μεταλλική κατασκευή! Edited by warlock7
Link to comment
Share on other sites

Στα χαρακτηριστικα ειδα οτι η καμερα ειναι στα 15mp και χωρις δυνατοτητα για 4Κ δηλαδη χειροτερη απο το S5; δεν μιλαγανε για 20mp και βιντεο σε 4Κ;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχετε απο μπαταρία τι λέει

Επιτέλους έβγαλε και ένα smartfone που δεν χρειάζεται να κρατάμε η να ψάχνουμε φορτιστές.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχετε απο μπαταρία τι λέει
Με μέτρια χρήση εμένα μου βγάζει άνετα 2 ημέρες.Σίγουρα καλύτερη απο του S4,αλλα την αυτονομία του LG G2 δεν τη φτάνει...
Link to comment
Share on other sites

Με την έκδοση των 32Gb υπάρχει κανένα νεώτερο; Στο S3 είχα 32Gb, ενώ με τα 16Gb στο S4 ξενέρωσα πραγματικά. Άσε που το 32άρι κυκλοφόρησε εκτός Ευρώπης.
Link to comment
Share on other sites

Με τις λιθίου πλέον..ένα και το αυτό..Γεμίστε μέχρι 100% και χαρείτε το..

Iphone 2G / Iphone 3Gs / Iphone 4 / iPhone 5 / Thl W8 / Galaxy S5 / iPhone 5S / iPhone 6 / iPhone 6S Plus / iPhone 8 Plus

iMac 21,5 / MacBook Pro

iPad 2 3G / iPad mini 2 / iPad PRO

Link to comment
Share on other sites

Με μέτρια χρήση εμένα μου βγάζει άνετα 2 ημέρες.Σίγουρα καλύτερη απο του S4,αλλα την αυτονομία του LG G2 δεν τη φτάνει...

 

μην εισαι σιγουρος γιατι εδω αλλα λενε στα test

 

http://i.imgur.com/JP4WGCcl.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...