Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Το κατεβάσαμε !!!!

Σας ευχαριστώ παρά πολυ !!!

Όντως παρά πολυ καλή !!!!!!

 

Κατεβασε και αυτο:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.springwalk.mediaconverter&hl=el

 

Αν δεν στο εχει ζητησει ακόμη, θα το κανει καποια στιγμη.

Μαζι έρχεται και δένει τέλεια το πακετάκι!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ο μετρητής βηματων δεν κλεινει απο πουθενα? Μετα το update γράφει συνεχεια..

Thanks,

 

Μπες στο βηματομετρητη και πατα επανω στις 3 τελιτσες που εχει.Γραφει παυση.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πτώση τάσης γιατί είναι λίγα τα volt. Γι'αυτό το λόγο είναι κοντά τα καλώδια των φορτιστών.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, καλησπέρα. Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Το μάυρο χρώμα με το μπλέ έχουν διαφορά μόνο στο καπάκι της μπαταρίας? Εννοώ η εμπρός όψη είναι η ίδια? Δηλαδή μαύρη? Ρωτάω γιατί βρήκα μια καλή αγγελία και το δίνουν σε μπλέ. Και σκέφτομαι αν είναι ίδιο απο εμπρός να το αγοράσω και να αλλάξω απλά καπάκι. Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

ναι μονο το καπακι αλλαζει. Ολο το υπολοιπο τηλεφωνο δεν εχει καμμια απολυτως διαφορα.
--NickB
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ. Να ρωτήσω και κάτι τελευταίο. Αξίζει η αγορά galaxy s 5 έναντι xperia z2? Τί λέτε?
Link to comment
Share on other sites

το Ζ2 το εχει φιλος στην δουλεια και το εχω διπλα διπλα με το S5. Σε ποιοτητα κατασκευης ειναι ανωτερο αλλα απο βαρος , μεγεθος και ταχυτητα το S5 δεν θα το αλλαζα...
--NickB
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο βηματομετρητη και πατα επανω στις 3 τελιτσες που εχει.Γραφει παυση.

 

Thanks φιλε. Μια ωρα το ψαχνω και δεν το έβλεπα πουθενά.. :)

Link to comment
Share on other sites

Απολογούμαι εκ των προτέρων αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά λόγω δουλειάς χρειάζομαι άμεσα μια λύση στο πρόβλημα με τον περιορισμό των 20 sms που μπορούμε να στείλουμε σε ομαδική αποστολή sms. Θα ήμουν πολύ ευγνώμων αν μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έχω ακούσει για ενημέρωση του λογισμικού σε 4.4.4 στο S5.

Το μοντέλο μου είναι το SM-G900F και δεν έχει γίνει κάποιο update, επίσης όταν επιλέγω settings > about device > software update > update now μου βγάζει πως έχω την τελευταία ενημέρωση.

 

Πρέπει να κάνω κάτι για να εγκαταστήσω το 4.4.4?

 

Ευχαριστώ

Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έχω ακούσει για ενημέρωση του λογισμικού σε 4.4.4 στο S5.

Το μοντέλο μου είναι το SM-G900F και δεν έχει γίνει κάποιο update, επίσης όταν επιλέγω settings > about device > software update > update now μου βγάζει πως έχω την τελευταία ενημέρωση.

 

Πρέπει να κάνω κάτι για να εγκαταστήσω το 4.4.4?

 

Ευχαριστώ

 

Από όσο ξέρω, δεν υπάρχει 4.4.4. Θα βγει η 5 μέχρι το τέλος της χρονιάς. Την 4.4.2 έχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Και μιας που είπατε για 5. Νέο leak! Πολύ πιο γρήγορη απο την προηγούμενη αν και ακόμα σε πρώιμη έκδοση. Αυτά να τα βλέπουν όσοι έθαψαν την 5 ακόμα δεν κυκλοφόρησε!

 

http://www.sammobile.com/2014/10/31/exclusive-samsungs-progress-with-android-lollipop-update-for-the-galaxy-s5/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=exclusive-samsungs-progress-with-android-lollipop-update-for-the-galaxy-s5

Link to comment
Share on other sites

Και μιας που είπατε για 5. Νέο leak! Πολύ πιο γρήγορη απο την προηγούμενη αν και ακόμα σε πρώιμη έκδοση. Αυτά να τα βλέπουν όσοι έθαψαν την 5 ακόμα δεν κυκλοφόρησε!

 

http://www.sammobile.com/2014/10/31/exclusive-samsungs-progress-with-android-lollipop-update-for-the-galaxy-s5/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=exclusive-samsungs-progress-with-android-lollipop-update-for-the-galaxy-s5

 

 

Σφαιρα παει!!!

Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω, δεν υπάρχει 4.4.4. Θα βγει η 5 μέχρι το τέλος της χρονιάς. Την 4.4.2 έχουμε.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Εδώ και μερικές μέρες "ξεθαψα" το ξεκλείδωμα με δακτυλικο αποτύπωμα, και δουλεύει μια χαρά και με ένα χέρι. Εσείς το χρησιμοποιείται?
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Εδώ και μερικές μέρες "ξεθαψα" το ξεκλείδωμα με δακτυλικο αποτύπωμα, και δουλεύει μια χαρά και με ένα χέρι. Εσείς το χρησιμοποιείται?

Ναι , αλλα δυστυχως μεχρι 3 δαχτυλα. Δυστυχως δεν φτανει την υλοποιηση του iphone που απλα ακουμπας το δαχτυλο και δεχεται παραπανω δαχτυλα.

Στο iphone αναγνωριζει 9 στις 10 ενω στο samsung επειδη πρεπει να κουνησεις εσυ το δαχτυλο στον αισθητηρα θα του εβαζα 5/10

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες εγινε ενημερωση λογισμικου,την πηρε και καποιος αλλος?...παντως την 4.4.2 εχω ακομη,τι στο καλο εβαλαν?:confused:
Link to comment
Share on other sites

Καινουργιο βιντεο με Android 5.0 σε Galaxy S5

http://www.sammobile.com/2014/10/31/exclusive-samsungs-progress-with-android-lollipop-update-for-the-galaxy-s5/

 

Οπως φαινεται εχει γινει πιο smooth και φτιαχτηκαν πολλα bugs αν και ακομα σε δοκιμαστικη μορφη δειχνει πολυ ομορφο.Στο τελος λεει οτι περιμενουν να το δουν τελειωμενο τον Δεκεμβριο.

Edited by athanasiosthess
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , πριν από δύο βδομάδες άλλαξα πάροχο (από Vodafone σε cosmote ) . το κινητό συνδέεται κανονικά σε 4G ή 3G ανάλογα τη διαθέσιμο τη τα . Το περίεργο είναι ότι ξαφνικά συνήθως μετά από deep sleep,ενώ δείχνει συνδεδεμένο , με φουλ σήμα, δεν έχω καθόλου ίντερνετ. Τα βελάκια της σύνδεσης δουλεύουν κανονικά αλλά το ίντερνετ ανύπαρκτο. Τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών, κατόπιν ελέγχου της γραμμής έκριναν ότι δεν φταίει κάτι από τη μεριά τους. Το μόνο που πρότεινε η υπεύθυνη είναι να μου ξανά στείλει τις ρυθμίσεις APN ,τις οποίες και ξαναπέρασα χωρίς αποτέλεσμα. Έχει παρουσιαστεί σε κανέναν παρόμοιο πρόβλημα;

 

Υ.Γ. : Μετά από reboot το τηλέφωνο δουλεύει κανονικότατα. Επιπλέον δεν είχα παρόμοιο πρόβλημα με τη Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Σημερινός κάτοχος. Το καλύτερο wifi και gps από όλες τις συσκευές που είχα. Ακόμη και από το note 3. Περιμένω την s-view cover με την ασύρματη φόρτιση. Διαβάζω ότι φορτίζει με 750 ma που είναι εντυπωσιακό για ασύρματη φόρτιση. ( 460 ma το note 2, 650 το note 3). Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά εδώ και 1 εβδομάδα παρατήρησα οτι ο αυτόματος συγχρονισμός έχει απενεργοποιηθεί απο το google account μου.

Για να λάβω mail κλπ τα κάνω χειροκίνητα, πήγα στις ρυθμίσεις και μου λέει ο συγχρονισμός έχει απενεργοποιηθεί, πατάω και το μόνο που κάνει είναι να κάνει sync και κατεβάζει mail-επαφές κλπ, δεν μένει ενεργός ο συγχρονισμός τι να έχω κάνει?

Επίσης στον chrome που έχω συγχρονίσει και εκεί το account μου δεν μου κάνει συγχρονισμό, πριν μου έκανε και μου έδειχνε σελίδες που άνοιξα στο desktop μου έφερνε τους σελιδοδείκτες κλπ κλπ

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...