Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή είναι συσκευασία! Της Παναγιάς τα μάτια έχει μέσα στο κουτί!Έτσι πρέπει να πωλείται η ναυαρχίδα μιας εταιρείας.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Γιαυτους που το έχουν πάρει.καντε ρε παιδιά κανένα μίνι review και καμία σύγκριση με τυχόν άλλες συσκευές που είχατε προτού από αυτό πχ.s4 g2 note 3:)

Και κάτι άλλο τελικά τη sim φοράει γιατί είχαν πει για nano sim αλλά τώρα στο gsmarena διάβασα micro sim?

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτους που το έχουν πάρει.καντε ρε παιδιά κανένα μίνι review και καμία σύγκριση με τυχόν άλλες συσκευές που είχατε προτού από αυτό πχ.s4 g2 note 3:)

Και κάτι άλλο τελικά τη sim φοράει γιατί είχαν πει για nano sim αλλά τώρα στο gsmarena διάβασα micro sim?

 

Micro Sim παίρνει. Από το s4 που είχα είναι σαφώς ανώτερο σε όλα τα επίπεδα και από το note 3 αν εξαιρέσεις το πενάκι έχει πολύ καλύτερη κάμερα καλύτερη ανάλυση φαίνονται πιο ζωντανά τα χρώματα και είναι ελαφρώς πιο γρήγορο. Όλα αυτά είναι από δική μου εμπειρία. Άλλος μπορεί να έχει διαφορετική άποψη :D

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει επιλογη οταν μας παιρνουν τηλεφωνο να μην ξεκινα ο ηχος απο τα χαμηλα και μετα να δυναμωνει;δηλαδη να μην ειναι κλιμακωτος; και που ειναι αυτη η επιλογη;

γιατι σε μενα δεν εχει κατι τετοιο :/

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει δει κανενας οταν βερεχει και πας να ρολαρεις στο κιν που κολαει; λετε να φταιει το screanprotector;
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή είναι καλύτερη να κατεβάζουμε mp3 τραγούδια από YouTube στο κινητό? ?

 

Καλύτερα να ρωτήσεις στο Android - Προτάσεις: Γενικές εφαρμογές II

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτους που το έχουν πάρει.καντε ρε παιδιά κανένα μίνι review και καμία σύγκριση με τυχόν άλλες συσκευές που είχατε προτού από αυτό πχ.s4 g2 note 3:)

Και κάτι άλλο τελικά τη sim φοράει γιατί είχαν πει για nano sim αλλά τώρα στο gsmarena διάβασα micro sim?

Ακόμη δεν έχει κάνει Review το myphone.gr και θες να κάνουμε εμείς; :)
Link to comment
Share on other sites

Ακόμη δεν έχει κάνει Review το myphone.gr και θες να κάνουμε εμείς; :)

 

αλλη δουλεια ειναι να κανεις ενα ολοκληρωμένο review με φωτο-βιντεο και αναλύσεις και αλλη να πεις την γνωμη σου για την συσκευη που αγορασες και να κανεις μια συγκρηση με την προηγουμενη που ειχες.το λεω γιατι ειναι η πρωτη φορα που άφησα λιγο να κυκλοφορήσει ενα galaxy s και να το παρω μετα....και οσο νανε θελω να ακουσω μερικες γνωμες οχι μονο εγω αλλα και αλλα παιδια που το κοιτανε:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Η σπόντα ήταν για το myphone.gr και όχι για το σχόλιο σου :) Εγώ το δικό μου "mini review" το έχω κάνει εδώ και μέρες είναι στη δεύτερη σελίδα, σχόλιο νούμερο 17.
Link to comment
Share on other sites

Η σπόντα ήταν για το myphone.gr και όχι για το σχόλιο σου :) Εγώ το δικό μου "mini review" το έχω κάνει εδώ και μέρες είναι στη δεύτερη σελίδα, σχόλιο νούμερο 17.

 

ok βρε καταλαβα:)για να το ξαναπαρω το θεμα απο την αρχη να το διαβασω:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

γεια σας,σκεφτομαι τις επομενες ημερες να το αγορασω,σαν ποιοτητα κατασκευης ειναι στιβαρο?εχει τριξιματα η καποια μερη του κινητου να μπαινουν μεσα?γενικα εβγαλε προβληματα σαν συσκευη?σας ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας,σκεφτομαι τις επομενες ημερες να το αγορασω,σαν ποιοτητα κατασκευης ειναι στιβαρο?εχει τριξιματα η καποια μερη του κινητου να μπαινουν μεσα?γενικα εβγαλε προβληματα σαν συσκευη?σας ευχαριστω.

Προχώρησε στην αγορά του είναι άριστο:)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας,σκεφτομαι τις επομενες ημερες να το αγορασω,σαν ποιοτητα κατασκευης ειναι στιβαρο?εχει τριξιματα η καποια μερη του κινητου να μπαινουν μεσα?γενικα εβγαλε προβληματα σαν συσκευη?σας ευχαριστω.
Κανένα πρόβλημα προς το παρόν σε μένα.Είναι αρκετά στιβαρό σαν συσκευή και τα πλήκρα του δίνουν ωραία αίσθηση όταν τα πατάς.Απλά καλό είναι να αγοράσεις και μια θήκη για να το προστατέψεις.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα προς το παρόν σε μένα.Είναι αρκετά στιβαρό σαν συσκευή και τα πλήκρα του δίνουν ωραία αίσθηση όταν τα πατάς.Απλά καλό είναι να αγοράσεις και μια θήκη για να το προστατέψεις.

 

κ τα buttons πιστευω να μην εχουν πολυ τζογο ε?

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι απο birdphone να το παρω.

 

Παιδιά και εγώ birdphone σκέφτομαι η kaizer. Έχει αγοράσει κανείς αυτό το τηλέφωνο από τα συγκεκριμένα μαγαζιά? Σαν καταστήματα ξέρω ότι και τα δύο είναι πολύ καλά έχω αγοράσει, αλλά να ξέρουμε και για αυτήν την συσκευή.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ birdphone σκέφτομαι η kaizer. Έχει αγοράσει κανείς αυτό το τηλέφωνο από τα συγκεκριμένα μαγαζιά? Σαν καταστήματα ξέρω ότι και τα δύο είναι πολύ καλά έχω αγοράσει, αλλά να ξέρουμε και για αυτήν την συσκευή.

 

λογικα δεν θα εχουμε καποιο προβλημα.αλλα ας μα πει καποιος.

Link to comment
Share on other sites

Το birdphone είναι από τα πιο αξιόπιστα καταστηματα, από εκεί παίρνω τα περισσότερα κινητά μου, αλλά από εκεί και πέρα σφραγισμενες συσκευές παίρνουν και δεν μπορούν να ξέρουν αν κάποια από αυτές έχει πρόβλημα. Αν είναι να σου κάτσει το λαχείο, θα σου κάτσει.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κολλάω λίγο για το birdphone, γιατί στο θέμα s4 είχαν ακουστεί κάτι για διπλή ταινία ασφαλείας αν θυμάμαι καλά.. Βέβαια δεν παύει να είναι από τα αξιόπιστα μαγαζιά. Το s4 το είχα πάρει από kaizershop και όλα ήταν όπως έπρεπε να είναι.
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω,συνηθως αγοραζω καμιά δεκαριά κινητά το χρόνο από το birdphone και δεν μου έτυχε ποτε κατι τέτοιο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...