Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άρα άλλο ένα απορρίπτεται!

Ένας φίλος ψάχνει site για αγορά παπουτσιών, οπότε θα μου στέλνει sites και θα ρωτάω εγώ εσάς για να δούμε αν είναι κομπλέ ή όχι :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εξαιρετική τιμή!! (Δυστυχώς μόνο για Πολωνία). Τι σας λένε; Μπανάνες; Αν και δεν ξέρω αν κάνουν για τους -15 που θα έχουμε εδώ σε λίγο. Δεν βλέπω γουνάκι μέσα..

 

http://sklep.sizeer.com/timberland-euro-hiker-ftb-meskie-buty-buty-outdoor,plec,MM,B,BO,318730758.bhtml

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ανδρικες μπότες (όχι στυλ geox) σε μεγάλα νούμερα που θα βρούμε?

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θέλω να αγοράσω αυτά τα παπούτσια,το κατάστημα ειναι ευρωπη η θα εχω θεμα με τελωνεία?επίσης αν τα εχει βρει κανείς σε καλύτερη τιμη ας γράψει :) http://www.raffaello-network.com/raffties/detail.php?itemid=297720&rangeid=28
Link to comment
Share on other sites

Μια πρόταση... Όποιος θέλει μπότες, ας δει τις timberland earthkeeper από το ebay.... Πολύ καλύτερη τιμή από Ελλάδα, και σαν παπούτσια είναι φοβερές. Μην φοβάστε το νούμερο, ψάξτε για μετατροπές εκατοστών σε νούμερο, μετρειδτε το ποδι και προσθέστε 1 εκατοστό...

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Θελω να αγορασω αθλητικα παπουτσια για περπατημα, οχι για τρεξιμο, αλλα περπαταω πολυ οποτε ψαχνω κατι στην κατηγορια training αν το λεω σωστα.

Εχω δει στο ιντερνετ puma, reebok, umbro με 30 ευρω αλλα επειδη δεν θελω να αγορασω κατι χωρις να το δοκιμασω μηπως ξερουμε που μπορει να βρεθει κανενα καταστημα στην θεσσαλονικη με μια τιμη στα 30-35 ευρω τωρα που αρχιζουν οι εκπτωσεις; Δεν θελω να αναγκαστω στο τελος να παρω admiral και kappa που δεν κρατανε πολυ

Edited by manthes
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω καποιο αθλητικο αλλα να ειναι και "casual" ταυτοχρονα.

Μονο στη nike εχω δει αυτο που ψαχνω. Σε αλλες εταιριες τι επιλογες εχω?

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω καποιο αθλητικο αλλα να ειναι και "casual" ταυτοχρονα.

Μονο στη nike εχω δει αυτο που ψαχνω. Σε αλλες εταιριες τι επιλογες εχω?

 

Σαν τα capri της Nike δηλαδη ψαχνεις; Και η Adidas βγαζει και η ascis.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

κατι σαν τα air max πανω κατω

 

οχι τοσο καζουαλ οσο τα καπρι.

επειδη τα τελευταια χρονια φοραω μονο Νικe την εχω καταβρει με τα free run.

ελαφρυ παπουτσι και με οχι ψηλο πατο.

για δες αυτα τα καινουργια http://www.myshoe.gr/andrika/athlhtika/running/nike-flex-run-2014-642791016-4_p-1116996.aspx?Org=1116997

& http://www.myshoe.gr/andrika/athlhtika/running/nike-fs-lite-run-2-685266002-4_p-1119452.aspx?Org=1119453

 

 

τα Air max τα θεωρω πολυ σκληρα παπουτσια.και αρκετα ακριβα.

 

το εν'λογο καταστημα εχει φερει νεες παραλαβες και εχει αρκετα νουμερα και στα + 70% εκπτωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ πρώτο παπούτσι Είναι πολύ καλό.τα δεύτερα δεν μου αρέσουν

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά! Μόλις έκανα την εγγραφή μου και είμαι πολύ χαρούμενη! Ο λόγος είναι ότι κάποιος φίλος μου είπε πως υπάρχει ένα θέμα με κλεψιές παπουτσιών και δεν πίστευα ότι έχουν πάθει κι άλλοι ότι κι εγώ ... Εμένα μου τα έκλεψαν πλυμένα ! Τα είχα αφήσει να στεγνώσουν ...Ας είναι

Καλώς σας βρήκα!:)

 

Τα Puma που έχουν βγει τα τελευταία χρόνια είναι όλα τα λεφτά κι ας έχουν γίνει σούπα.

Θυμήθηκα τώρα κάτι πολύ γαμάτα που είχα, μέχρι που μου τα κλέψανε :p :wacko: :(

 

Καλησπέρα .Κι εμένα μου τα έκλεψαν ...Κάποιος φίλος μου είπε ότι διάβασε κάτι εδώ, και μπήκα επί τούτου! Δεν πειράζει καλέ ...Θα τους χαλάσουν χαχαχαα

Edited by VeCo

Dum spiro spero!

Ψηλό τακούνι http://highheels-photo.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

πηρα τα nike air max 14 απο αγια βαρβαρα προχθες και σημερα ανοιξαν απο πανω στο δικτακι τα πηγα πισω και μου εδωσε τα command για να μην εχω θεμα αλλα ο τυπος μου εδωσε 2 δεξια και εκοψα το χαρτι που ειχε πανω

να παω να του κανω φασαρια αυριο να μου τα αλλαξει παλι ?

Link to comment
Share on other sites

Πάνε και θα στα αλλαξ2ι και χωρίς φασαρία. Μου έχει συμβεί και εμένα αυτό στο παρελθόν
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κανενα site για παπουτσια μπασκετ που να στελνει ελλαδα με καλες τιμες?

Αμαζον Αγγλίας .... Έχει αρκετή ποικιλία γενικά.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κανενα site για παπουτσια μπασκετ που να στελνει ελλαδα με καλες τιμες?

 

Δες sportsdirect έχει αρκετά μπασκετικά σε πολύ καλές τιμές!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

kickz.com :)

 

Το έχεις δοκιμάσει σε αγορά?

Είναι όντως γερμανικό ή έρχονται από αλλού και παίζει θέμα με το τελωνείο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

τι άποψη έχετε για τα DC CRISIS και τα DC NYJAH VULC είμαι casual τύπος και δεν θέλω βαριά στην όψη παπούτσια. Δεν τρέχω, όμως περπατώ αρκετά, μιας και τα πόδια μου είναι και το μεταφορικό μέσο (λολ). Εάν με ρωτήσετε τι πελμα εχω, φθείρετε ο πάτος κάτω απο τα δάχτυλα, εκεί που είναι η κάμαρα/μαξιλαρι και έχω αρκετά πλατύ πόδι. Το νούμερο μου είναι για 45 αλλά εγω παίρνω τα 45 η 46, ανάλογα την γραμμή του παπουτσιού. Διότι πολλές φορές, ενώ το παπούτσι δεν εχει πρόβλημα στο μήκος, με πιέζει αρκετά στα πλάγια/καμαρα, γιαυτό και παίρνω μεγαλύτερα. Θα τα παραγγειλω από ιντερνετ και δεν γνωρίζω εαν είναι καλά παπούτσια, γιαυτο παραθέτω ερώτηση.

 

ευχαριστώ :)

Edited by ermacos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα παιδια, λογο δουλειας ψαχνω παπουτσια asics για πολυωρη ορθοστασια και περπατημα (12ωρα)......εχετε να προτεινετε τπτ ή καμια συμβουλη τη να επιλεξω γτ εκεινες τις κατηγοριες τους δεν τις καταλαβαινω :p
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα παιδια, λογο δουλειας ψαχνω παπουτσια asics για πολυωρη ορθοστασια και περπατημα (12ωρα)......εχετε να προτεινετε τπτ ή καμια συμβουλη τη να επιλεξω γτ εκεινες τις κατηγοριες τους δεν τις καταλαβαινω :p

http://www.sportsdirect.com/asics-gt1000v2-ladies-running-shoes-215345?colcode=21534524/URL] τα δοκιμασα επείσης για τόσες πολλές ώρες ξεκουραστα αρκετά το μόνο μείον για εμένα κόπηκαν γρήγορα αλλά αυτό έχει να κανει πιο πολύ με τη δουλεια μου και λιγοτερο με τα παπούτσια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...