Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι παίζει με αυτό το κατάστημά?

 

http://glory-shoes.com/pages/about-us

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πανε λιγο πισω ,εχει αναφερθει ξανα το μαγαζι και καποιοι νομιζω αγορασαν.αν αγορασεις παντως να ξερεις 2 πραγματα.πρωτον αν ειναι μαιμου πληρωνεις πολλα! 2ο αν παρεις κατι να ειναι για βολτα και οχι για αθληση και οχι αεροσολα για να μην κλαις τα λεφτα σου.
Link to comment
Share on other sites

Μου είπε κάποιος πρόσφατα ότι τα Nike έχουν στάνταρ βάρος (φαντάζομαι ανάλογα με το νούμερο) και ότι μπορείς να τσεκάρεις έτσι αν είναι γνήσια ή όχι. Παίζει να ισχύει κάτι τέτοιο? Λίγο που το έψαξα πάντως δεν βρήκα κάτι περί αυτού. Edited by Devil_7
Link to comment
Share on other sites

Τα παπούτσια πρέπει να μην τσιγκουνευόμαστε τα χρήματα είναι πολύ βασικό. Αν θέλετε να αγοράσετε από internet ένα από τα αξιόπιστα eshop είναι http://www.delikaris-sport.gr/ έχει καλές τιμές και δεν είναι μαιμου.
Link to comment
Share on other sites

παρακαλω μπορει καποιος να μας πει αν τα παρακατω σαιτ ειναι οκ ?

glory-shoes.com και

brandedshoes.eu

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω μπορει καποιος να μας πει αν τα παρακατω σαιτ ειναι οκ ?

glory-shoes.com και

brandedshoes.eu

ευχαριστω

 

Εταιρίες που δεν έχουν τηλ. σταθερό και διεύθυνση μην της εμπιστεύεσαι.

U-Lace

Πολύχρωμα ελαστικά κορδόνια

www.u-lace.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εχει κανεις αγορασει απο αυτο το site? ενδιαφερομαι για αυτα.

http://www.sportsshoes.com/product/nik8074/nike-air-maxplus-2013-running-shoes/

 

αυτο που δεν μαρεσει ειναι οτι στην σολα κατω λειπει το σηματακι της nike που ειναι σε ολα τα air max

στην σολα το κοκκινο σημα που εχει εδω http://www.rundiscountshoes.com/nike-air-max-2014-womenwhiteblack-p-98.html

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει από το site 3-4 φορές και το θεωρώ από τα αξιόπιστα. Σε άλλο forum σχετικό με τρέξιμο πολλά άτομα αγοράζουν από το sportsshoes. Τώρα για το σήμα του nike+ που λείπει κοιτάζοντας στο official site το είχαν όλα, αλλά ρίχνοντας μια ματιά στο eastbay που είναι 100% αξιόπιστο είδα πως και εκεί έλειπε σε ένα χρώμα (στο λευκό). Ίσως να είναι ελάττωμα ; Επικοινώνησε με το Sportsshoes να δεις τι θα σου απαντήσουν.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν συμβαίνει στα Nike αλλά για τα Adidas που δουλεύω την αποθήκη για το eshop ενός πελάτη, λίγες φορές (αλλά υπαρκτό πρόβλημα) είναι πως ενώ τα πρωτότυπα σχέδια είναι λίγο διαφορετικά από τα τελικά, τα έχουν ήδη φωτογραφήσει και δίνουν αυτές τις φωτογραφίες στα μαγαζιά.

We offer three kinds of service: GOOD - CHEAP - FAST. You can pick any two.

If it is GOOD and CHEAP it won't be FAST | If it is GOOD and FAST it won't be CHEAP | If it is FAST and CHEAP it won't be GOOD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα

Προσπαθησα να κανω μια αγορα απο το sp24.com μεσω paypal και μου εβγαζε σφαλμα ''Denied'' στο pay pal , μετα εκανα πληρωμη με <<Προπληρωμη >> και μου εστειλαν mail με αριθμους IBAN και Swift (BIC) για να στειλω τα χρηματα για την παραγγελια και να μου στειλουν τα πραγματα.

 

Οποιος εχει κανει αγορα απο αυτο το καταστημα με ποιο τροπο πληρωσε ? paypal ή προπληρωμη ?

 

Ευχαριστω

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν έχει σχέση η μάρκα αλλά η όψη.πάντως εγώ πιστεύω πως σε αθλητικά τα πιο γερά παπούτσια γενικότερα είναι τα asics.

 

Απεστάλη από LG-D802 μέσω Greek Forums, δημιουργήθηκε απο το appyet.com

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Προσπαθησα να κανω μια αγορα απο το sp24.com μεσω paypal και μου εβγαζε σφαλμα ''Denied'' στο pay pal , μετα εκανα πληρωμη με <<Προπληρωμη >> και μου εστειλαν mail με αριθμους IBAN και Swift (BIC) για να στειλω τα χρηματα για την παραγγελια και να μου στειλουν τα πραγματα.

 

Οποιος εχει κανει αγορα απο αυτο το καταστημα με ποιο τροπο πληρωσε ? paypal ή προπληρωμη ?

 

Ευχαριστω

Πηρα τηλεφωνο στη τραπεζα και μου ειπαν οτι απορριπτουν αυτοματα τη συναλαγη για λογους ασφαλειας.

Μου ειπαν αν θελω να κανω πληρωμη τι στιγμη που θα παω να την κανω να τους εχω παρει τηλεφωνο (στη εξ.πελ. της τραπεζας) για να μην ακυρωθει παλι και να την περασουν κανονικα.

 

Το site sp24.com το θεωρειται αξιποπιστο ? θελω να παρω τα Kayano.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλεφωνο στη τραπεζα και μου ειπαν οτι απορριπτουν αυτοματα τη συναλαγη για λογους ασφαλειας.

Μου ειπαν αν θελω να κανω πληρωμη τι στιγμη που θα παω να την κανω να τους εχω παρει τηλεφωνο (στη εξ.πελ. της τραπεζας) για να μην ακυρωθει παλι και να την περασουν κανονικα.

 

Το site sp24.com το θεωρειται αξιποπιστο ? θελω να παρω τα Kayano.

Ο αδερφος μου εχει ψωνισει μια σιγουρα κ ενδεχομενως αλλη μια αλλα νομιζω οτι ειχε λαβει ενα μνμ σχετικα με το πιστοποιητικο ασφαλειας του ιστοτοπου οτι δεν ειναι εγκυρο

Δεν ξερω αν βοηθαω

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφος μου εχει ψωνισει μια σιγουρα κ ενδεχομενως αλλη μια αλλα νομιζω οτι ειχε λαβει ενα μνμ σχετικα με το πιστοποιητικο ασφαλειας του ιστοτοπου οτι δεν ειναι εγκυρο

Δεν ξερω αν βοηθαω

Ευχαριστω για την απαντηση.

Ειχε καποιο προβλημα με την ποιοτητα σε αυτα που αγορασε ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξερει κανεις καποιο site για να αγορασω αυθεντικα all starάκια; Χαμηλα οχι μποτακια. Και link απο ebay ή amazon, αρκει να ειναι αυθεντικα.
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι απο επαρχια και δεν υπαρχει ενα τετοιο καταστημα καπου εδω κοντα, πρεπει να κανω ταξιδι που θα αναγκαστω να πληρωσω πανω-κατω ενα επιπλεον ζευγαρι για να τα αγορασω...

 

Επισης, δεν καταλαβαινω, παιζουν πολυ διαφορετικες τιμες;;;

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι απο επαρχια και δεν υπαρχει ενα τετοιο καταστημα καπου εδω κοντα, πρεπει να κανω ταξιδι που θα αναγκαστω να πληρωσω πανω-κατω ενα επιπλεον ζευγαρι για να τα αγορασω...

 

Επισης, δεν καταλαβαινω, παιζουν πολυ διαφορετικες τιμες;;;

 

spartoo.gr έχει και αντικαταβολή(με επιπλέον χρέωση 5 ευρώ). Όταν φτιάξεις προφίλ στο σάιτ απαντώντας κάτι ερωτηματολογια μπορείς να κερδίσεις και 10 ευρώ κουπόνι, ενώ επίσης μπορείς να βρίσκεις εκπτωτικά κουπόνια(αναλόγως του υψους αγοράς) στο bazando.gr

Link to comment
Share on other sites

spartoo.gr έχει και αντικαταβολή(με επιπλέον χρέωση 5 ευρώ). Όταν φτιάξεις προφίλ στο σάιτ απαντώντας κάτι ερωτηματολογια μπορείς να κερδίσεις και 10 ευρώ κουπόνι, ενώ επίσης μπορείς να βρίσκεις εκπτωτικά κουπόνια(αναλόγως του υψους αγοράς) στο bazando.gr

 

Ωραία. Στο spartoo.gr είναι αυθεντικά τα starάκια, έτσι; Ρωτάω γιατί έχω χρόνια να αγοράσω All Star και π.χ. παλιά δεν υπήρχε αυτό το Converse στη "γλώσσα" και στο πίσω μέρος, πάνω από εκεί που γράφει All Star.

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Στο spartoo.gr είναι αυθεντικά τα starάκια, έτσι; Ρωτάω γιατί έχω χρόνια να αγοράσω All Star και π.χ. παλιά δεν υπήρχε αυτό το Converse στη "γλώσσα" και στο πίσω μέρος, πάνω από εκεί που γράφει All Star.

 

Φίλος μου που είχε ψωνίσει σταράκια δεν είχε κανένα παράπονο. Αλλά δεν ξερω να σου απαντήσω τη λεπτομέρεια που θες!

Γαλλικό είναι το μαγαζί με τεράστια εξάπλωση όσο περνάνε τα χρόνια(φαντάσου ξεκίνησε το 2006 νομίζω, κάπου τα γράφει στο site). Από τα πιο ευυπολήπτα. Αμα δεν σου αρέσουν τα γυρνάς πίσω δωρεάν.:) Έχει αυτοκόλλητο ups στο κουτί!

Εγώ δεν είχα κανένα παραπονο από τις αγορές μου! Και ρούχο γνωστής μάρκας έχω ψωνίσει πρόσφατα και ήταν όλα μέλι γάλα!

Καλού κακού δοκίμασε και τα παπούτσια σε κανένα κανονικό κατάστημα μήπως έχουν αλλάξει τα νούμερα με τα χρόνια. Και εγώ είχα δοκιμάσει τα δικά μου πριν τα αγοράσω. Όποια μπορώ να βρω και εδώ τα δοκιμάζω σε μαγαζί και μετά ψωνίζω...

http://www.bazando.gr/spartoo-16121/code-kouponi

Edited by LG1
Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου που είχε ψωνίσει σταράκια δεν είχε κανένα παράπονο. Αλλά δεν ξερω να σου απαντήσω τη λεπτομέρεια που θες!

Γαλλικό είναι το μαγαζί με τεράστια εξάπλωση όσο περνάνε τα χρόνια(φαντάσου ξεκίνησε το 2006 νομίζω, κάπου τα γράφει στο site). Από τα πιο ευυπολήπτα. Αμα δεν σου αρέσουν τα γυρνάς πίσω δωρεάν.:) Έχει αυτοκόλλητο ups στο κουτί!

Εγώ δεν είχα κανένα παραπονο από τις αγορές μου! Και ρούχο γνωστής μάρκας έχω ψωνίσει πρόσφατα και ήταν όλα μέλι γάλα!

Καλού κακού δοκίμασε και τα παπούτσια σε κανένα κανονικό κατάστημα μήπως έχουν αλλάξει τα νούμερα με τα χρόνια. Και εγώ είχα δοκιμάσει τα δικά μου πριν τα αγοράσω. Όποια μπορώ να βρω και εδώ τα δοκιμάζω σε μαγαζί και μετά ψωνίζω...

http://www.bazando.gr/spartoo-16121/code-kouponi

Να 'σαι καλά, φίλε μου. Και με το bazando που δεν έβρισκα τι ακριβώς κάνεις, μόλις μου χάρισες 15% έκπτωση...

 

EDIT: Ωχ, απ' ό,τι βλέπω ισχύει μέχρι και σήμερα μόνο...

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά, φίλε μου. Και με το bazando που δεν έβρισκα τι ακριβώς κάνεις, μόλις μου χάρισες 15% έκπτωση...

 

EDIT: Ωχ, απ' ό,τι βλέπω ισχύει μέχρι και σήμερα μόνο...

 

Mην αγχώνεσαι κάθε μήνα ανανεώνονται τα κουπόνια!

ΔΙΟΡΘΩΣΗ: Την ετικέτα επιστροφής την εκτυπώνεις από το λογαριασμό σου σε Α4 και την κολλάς(νομίζω παρουσία του κούριερ). Μπερδεύτηκα με άλλο μαγαζί που την είχε έτοιμη σε αυτοκόλλητο.

Edited by LG1
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κάποιος απο το Zmall; εντυπώσεις; είναι αξιόπιστο;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...