Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To epapoutsia.gr είναι αξιόπιστο;

Στέλνει ότι παραγγέλνεις; και αν ναι, είναι γνήσια?

Το έχει δοκιμάσει κανείς να μας πει;

Έχει τρελή ποικιλία και στις χαμηλότερες τιμές, που είναι λίγο ύποπτο.

Η βασικότερη μου όμως υποψία είναι ότι είναι Πολωνική εταιρία που έχει έδρα εξυπηρέτησης για Ελλάδα, την Βουλγαρία.

 

Τις ίδιες απορίες έχω κι εγώ. Λόγω ότι θέλω να παραγγείλω για παιδί παπούτσια και τα έχω δει φθηνότερα εκεί, ωστόσο μου αφήνει ερωτηματικά. Αν γνωρίζει κάποιος, θα βοηθούσε πολύ. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια χαρά είναι το epapoutsia....γνήσια παπούτσια, γρήγορη αποστολή, κουπόνια για επόμενη αγορά...όλα κομπλέ!:)
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση, τους εμπιστεύθηκες απλώς μέσω ενός τηλεφωνικού διαλόγου;

 

Δεν είπα ότι εμπιστεύθηκα Ούτε είπα ότι είναι γνήσια απλά ανέφερα ένα γεγονός!Φιλος που έχει αγοράσει μου είπε ότι είναι γνήσια πάντως!και οι τιμές τους σε γενικές γραμμές είναι ανταγωνίστηκες κ όχι σε επίπεδα μαϊμούδων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό το κατάστημα BRANDSBAZZAR.GR στο ίντερνετ είναι αξιόπιστο; Έχει γνήσια Τimberland? Edited by x+y=z
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Asics gel nimbus 21

Τα έχω βρει στα 92€ αξίζουν για περπάτημα

Και γενικά σαν παπούτσια ?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Καλησπέρα και καλη χρονια!

Χρειαζομαι ενα ζευγαρι παπούτσια καθαρα για ορθοστασια 8-9 ώρων.Ειμαι 120 κιλά και τα ποδια μου απο ενα σημειο και μετά,με το ζορι προχωράνε(Εχω και φλεβίτη).

Εχω δει κάποια New Balance,εχει κανεις άποψη για αυτά;

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλη χρονια!

Χρειαζομαι ενα ζευγαρι παπούτσια καθαρα για ορθοστασια 8-9 ώρων.Ειμαι 120 κιλά και τα ποδια μου απο ενα σημειο και μετά,με το ζορι προχωράνε(Εχω και φλεβίτη).

Εχω δει κάποια New Balance,εχει κανεις άποψη για αυτά;

new Balance ειναι σκληρα και οχι ανετα.επισης για τοσο βαρος δεν ειναι τα καταλληλοτερα.

κι εγω σε'αυτα τα κιλα ειμαι με 2 μετρα υψος..και προ 10ετιας φοραγα απλα παπουτσια χωρις υποστηριξη και φυσικα χωρις σολα με αερα-αφρο κλπ..

με ποναγανε τα γονατα και γενικα ειχα μια δυσφορια.τα τελευταια χρονια φοραω μονο adidas boost και εχω βρει την ηρεμια μου.επισης καλο παπουτσι ειναι και το Nike Epic React Flyknit .2

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

new Balance ειναι σκληρα και οχι ανετα.επισης για τοσο βαρος δεν ειναι τα καταλληλοτερα.

κι εγω σε'αυτα τα κιλα ειμαι με 2 μετρα υψος..και προ 10ετιας φοραγα απλα παπουτσια χωρις υποστηριξη και φυσικα χωρις σολα με αερα-αφρο κλπ..

με ποναγανε τα γονατα και γενικα ειχα μια δυσφορια.τα τελευταια χρονια φοραω μονο adidas boost και εχω βρει την ηρεμια μου.επισης καλο παπουτσι ειναι και το Nike Epic React Flyknit .2

 

καλησπέρα,

ειμαι και εγω στα 2+ μετρα υψος.Τα ΝΒ απο οτι διαβάζω περιγράφονται ως μαλακα και οχι σαν σκλήρα,ειχες αγορασει καποια και δεν ηταν τοσο μαλακα οσο περιμενες;

Ποια adidas boost εχεις φορεσει και εχεις μεινει ικανοποιημένος;

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

ειμαι και εγω στα 2+ μετρα υψος.Τα ΝΒ απο οτι διαβάζω περιγράφονται ως μαλακα και οχι σαν σκλήρα,ειχες αγορασει καποια και δεν ηταν τοσο μαλακα οσο περιμενες;

Ποια adidas boost εχεις φορεσει και εχεις μεινει ικανοποιημένος;

new balance οταν ειχα παει στο καταστημα που ειχε πολλα NB για δοκιμη ειχα δοκιμασει απλα sneakers οχι κατι ιδιαιτερο απο σολα.βεβαια τοτε δεν ειχε βγαλει η εταιρια αυτη την τεχνολογια foam.

εγω φοραω pureboost , εχω 3 ζευγαρια και ΙΝΙΚΙ για καλοκαιρι.φοραω αυτα γιατι ειναι φθηνοτερα και βρισκω παντα νουμερο 47.5 ,σε ultraboost δυσκολευομαι να βρω νουμερο ,ασε που θελω 150αρι σιγουρα.φετος δοκιμασα το ultraboost to RDY ,ok παπουτσι ωραιο..αλλα με παιδεψε πολυ να το βαλω..ειναι αρκετα στενη η καλτσα.τελικα δεν το πηρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...