Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρουμε κάνα μαγαζί online η κάνα μαγαζί στην Θεσσαλονίκη που να έχει ποικιλία σε γυναικεία αρβιλα/μπότες/μποτακια...?? Edited by Livas

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρουμε κάνα μαγαζί online η κάνα μαγαζί στην Θεσσαλονίκη που να έχει ποικιλία σε γυναικεία αρβιλα/μπότες/μποτακια...??

Όχι αθλητικά ε; Δες εδώ: http://www.chicaclothing.com/3-shoes

 

καλησπερα

ξερετε μηπως που μπορω να βρω τα adidas stan smith1 ολο μαυρο σε γυναικειο νουμερο;

Skroutz? http://www.skroutz.gr/c/379/athlitika-ypodhmata.html?from=most-popular&keyphrase=stan+smith

We offer three kinds of service: GOOD - CHEAP - FAST. You can pick any two.

If it is GOOD and CHEAP it won't be FAST | If it is GOOD and FAST it won't be CHEAP | If it is FAST and CHEAP it won't be GOOD

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα ζευγάρι μποτάκια μιας και πέσανε οι πρώτες βροχές! Είμαι ανάμεσα σε On the road και σε boxer. Με τα δεύτερα να μοιάζουν πιο ποιοτικά. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν διαφορές;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ξερετε κανενα εμπιστο site να αγορασω τα asics kyano 21 σε μια νορμαλ τιμη ? γιατι εδω για το προηγουμενο μοντελο ακουω για κατι 180αρια
Link to comment
Share on other sites

τα asics Kayano 21 κυκλοφορούν προς το παρόν μόνο Αμερική (από αρχές Σεπτέμβρη). Λογικά μέσα στον Οκτώβρη θα έρθουν και Ευρώπη, οπότε και θα μπορείς να τα βρεις σε κανά αγγλικό site κοντά στα 140-150 ευρώ. Αναμένουμε...;)
Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε και από ebay.com, προ τριμήνου(που είχαν παλιώσει λιγο) πήρα asics nimbus 15 στα 92 ευρώ συνολικά, γνησιοτατα και όπως πάντα άνευ τελωνειου..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα ζευγάρι μποτάκια μιας και πέσανε οι πρώτες βροχές! Είμαι ανάμεσα σε On the road και σε boxer. Με τα δεύτερα να μοιάζουν πιο ποιοτικά. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν διαφορές;

 

Τα boxer που έχω εγώ με τις βροχές μου πήραν νερό και είναι λογικό γιατί είναι απλό δέρμα όποτε δεν θα τα συνιστούσα για βρόχινο περιβάλλον. Τα on the road που πάλι έχω είναι 1 απλό αθλητικό που πάλι δεν κάνει για βροχές.

 

Από την άλλη δεν μπορώ να ξέρω σε πιά μοντέλα αναφέρεσαι οπότε μιλάω γενικά...

Link to comment
Share on other sites

Τα boxer που έχω εγώ με τις βροχές μου πήραν νερό και είναι λογικό γιατί είναι απλό δέρμα όποτε δεν θα τα συνιστούσα για βρόχινο περιβάλλον. Τα on the road που πάλι έχω είναι 1 απλό αθλητικό που πάλι δεν κάνει για βροχές.

 

Από την άλλη δεν μπορώ να ξέρω σε πιά μοντέλα αναφέρεσαι οπότε μιλάω γενικά...

http://www.boxer.gr/gr/shoe_details.asp?model=3204&id=135&model_for=greece&season=18&type=14&gender=man

 

Γι'αυτό ενδιαφέρομαι δείχνει καλό και φέρεται να έχει δέρμα

Link to comment
Share on other sites

Σε casual που μπορούν να φορεθούν όλες τις ώρες κυρίως με τζιν, τι έχετε να προτείνετε; ( θέλω κάτι μοδάτο και με τιμή γύρω στα 70 ευρώ, αλλά δεν ξέρω τι να διαλέξω)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε casual που μπορούν να φορεθούν όλες τις ώρες κυρίως με τζιν, τι έχετε να προτείνετε; ( θέλω κάτι μοδάτο και με τιμή γύρω στα 70 ευρώ, αλλά δεν ξέρω τι να διαλέξω)

 

 

Γιαννη sneakers (υφασματινα) ψαχνεις ή δερματινα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν με απασχολεί καιτόσο αν ειναι δερμάτινα ή υφασμάτινα, αρκεί να δείχνουν όμορφα μωρέ :D

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα boxer που έχω εγώ με τις βροχές μου πήραν νερό και είναι λογικό γιατί είναι απλό δέρμα όποτε δεν θα τα συνιστούσα για βρόχινο περιβάλλον. Τα on the road που πάλι έχω είναι 1 απλό αθλητικό που πάλι δεν κάνει για βροχές.

 

Από την άλλη δεν μπορώ να ξέρω σε πιά μοντέλα αναφέρεσαι οπότε μιλάω γενικά...

 

Μπορείς να πάρεις αδιαβροχοποιητικό σπρέυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μια φορά το Μάτι δεν μου το "γεμίζει".

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

http://www.airmaxsgreece.com/

 

Παιδιά το συγκεκριμένο site το ξέρετε; Παίζουν μαϊμούδες;

 

Απάτη καρά μπαμ! Αν θες να δώσεις βέβαια 50 ευρώ για να πάρεις μια μούφα.. είναι άλλο θέμα!

 

Δεν φτάνει μόνο το site, και η εικόνα του (σε έμπειρο μάτι, ή γνώστη πληροφορικής κάνει καραμπάμ) αλλά και τα στοιχεία επικοινωνίας,κτλ είναι πιο scam πεθαίνεις!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου το έστειλε και ήμουν από κινητό εκείνη τη στιγμή οπότε δε μπορούσα να δω και πολλά, οπότε είπα να ρωτήσω εδώ. Ευχαριστώ πολύ!

 

http://planet-shoes.org/

Γι' αυτό τι λέτε; Εμένα που το τσέκαρα λίγο από PC μου φαίνεται κομπλέ. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια :confused:

Edited by VeCo
Link to comment
Share on other sites

Οπου βλέπεις τεραστια διάφορα, κατι παίζει σίγουρα. Απ οτι είδα τηλ επικοινωνίας δίνει μονο ένα κινητό ε?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...