Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά. Τις προαλλες έπεσα πάνω σε ενα σαιτ που πουλάει μόνο παπούτσια και είδα οτι οι τιμες του είναι υπερβολικά χαμηλές και μάλιστα έχει όλα τα νούμερα. Χαρακτηριστικό ότι παπούτσια όπως nike air max με τιμη 200+ ευρώ τα έχουν 50. Αν παρατηρησετε όμως κι εσείς θα δείτε ότι η μετάφραση στο σαιτ είναι από google translate και μονο οι συχνές ερωτήσεις είναι σωστά γραμμένες. Από το σαιτ μπορείς να πάρεις μόνο με visa master card κλπ και ότι πάρεις χρεωνεσαι 10 ευρώ τα μεταφορικά που τα φέρνει η dhl. Εχει αγοράσει κανείς ποτέ να μας πει εντυπώσεις; πιστεύετε ότι αξίζει η θα κλαψουμε τα λεφτά μας; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Ωραιες μαιμουδιες! Το ρισκο δικό σου!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Τις προαλλες έπεσα πάνω σε ενα σαιτ που πουλάει μόνο παπούτσια και είδα οτι οι τιμες του είναι υπερβολικά χαμηλές και μάλιστα έχει όλα τα νούμερα. Χαρακτηριστικό ότι παπούτσια όπως nike air max με τιμη 200+ ευρώ τα έχουν 50. Αν παρατηρησετε όμως κι εσείς θα δείτε ότι η μετάφραση στο σαιτ είναι από google translate και μονο οι συχνές ερωτήσεις είναι σωστά γραμμένες. Από το σαιτ μπορείς να πάρεις μόνο με visa master card κλπ και ότι πάρεις χρεωνεσαι 10 ευρώ τα μεταφορικά που τα φέρνει η dhl. Εχει αγοράσει κανείς ποτέ να μας πει εντυπώσεις; πιστεύετε ότι αξίζει η θα κλαψουμε τα λεφτά μας; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Αυθεντικά nike air max κάτω από 100 ευρώ δεν υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Αυθεντικά nike air max κάτω από 100 ευρώ δεν υπάρχουν.

 

Συμφωνώ αλλά στο σαιτ αν δεις λέει πως τα παπούτσια είναι 100% αυθεντικά... επίσης υπάρχει και δυνατότητα επιστροφής

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

το ειδα κι εγω αυτό το site πως μπορούμε να διαπιστώσουμε ότι δεν είναι απατεωνες...? και δεν εννοω μονο για το αν πουλαει μαϊμου αλλα και αν τα στελνουν?με προβληματιζει που δε λεει ουτε διευθυνση. please αν υπαρχει καποιος που εχει ψωνισει από εκει ας μας πει...
Link to comment
Share on other sites

το ειδα κι εγω αυτό το site πως μπορούμε να διαπιστώσουμε ότι δεν είναι απατεωνες...? και δεν εννοω μονο για το αν πουλαει μαϊμου αλλα και αν τα στελνουν?με προβληματιζει που δε λεει ουτε διευθυνση. please αν υπαρχει καποιος που εχει ψωνισει από εκει ας μας πει...

 

Ναι όντως είναι κι αυτό κι επίσης δέχονται μόνο πιστωτικές κάρτες. Πάντως εγώ τους Εστειλα mail χθες βράδυ στα ελληνικά και ακόμα να απαντησουν. Επίσης, εφόσον το κατάστημα έχει τις αποθήκες του έξω, δεν ξέρω Κατα πόσο δυνατόν είναι με capital controls να βγαλεις λεφτά έτσι

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ αλλά στο σαιτ αν δεις λέει πως τα παπούτσια είναι 100% αυθεντικά... επίσης υπάρχει και δυνατότητα επιστροφής

 

ο καθένας μπορεί να λέει βρε παιδιά ότι είναι αυθεντικά, κτλ.

 

Πραγματικά δλδ... ποιος θα εμπιστευόταν ενα κατάστημα, που πρώτον δεν έχει στοιχεία επικοινωνίας, δ/νση οτιδήποτε.

δεύτερον όλο του το site ειναι μεταφρασμένο (κι όχι μόνο οι συχνές ερωτήσεις) και γενικότερα κάνει καραμπάμ ότι ειναι μούφα!

 

Απορώ γιατί ασχολείστε κιόλας ακόμα! :)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα κι εγω τιποτα....σορυ αν σε ζαλιζω αλλα οικονομικα Nike που μπορω να βρω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ποιο site μπορω να βρω οικονομικα Nike?

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα κι εγω τιποτα....σορυ αν σε ζαλιζω αλλα οικονομικα Nike που μπορω να βρω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ποιο site μπορω να βρω οικονομικα Nike?

 

Santa Barbara:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα κι εγω τιποτα....σορυ αν σε ζαλιζω αλλα οικονομικα Nike που μπορω να βρω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ποιο site μπορω να βρω οικονομικα Nike?

 

http://www.heavenofbrands.com/gr

 

Πήρα ένα ζευγάρι Nike Free στα 78 ευρώ, από 100 περίπου στη Nike... Αυθεντικότατα και πολύ καλή εξυπηρέτηση.. Συν ότι έχει δωρεάν μεταφορικά και αντικαταβολή...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Απο αυτο το καταστημα παρελαβα σημερα διχαλο :lol:

Πρωτη φορα αγορασα απο αυτο το καταστημα

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτο το καταστημα παρελαβα σημερα διχαλο :lol:

Πρωτη φορα αγορασα απο αυτο το καταστημα

 

από αυτό εχω παραγγείλει κι εγώ δυο φορές και είναι από το καλύτερα. Παρόλο που είναι στο Ρέθυμνο, στην Αθήνα έρχεται ό,τι παραγγείλεις σε 3 εργάσιμες το πολύ

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Έχει μία αποθήκη στο Ρέθυμνο και μία στην Αθήνα... Αν πέσεις στην πρώτη θα χρειαστούν 3 μέρες, αν πέσεις σε αυτή της Αθήνας σε 2 μέρες θα το έχεις...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το garachel.com aπαντησε σε email: 3-4 εβδομαδες χρονος παραδοσης αρα ....ερχεται απο κινα πιστευω.

 

με ελληνικά τους είχες στείλει?

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχουν άπειρα τέτοια site... Γιατί το σκαλίζετε??? Αν θέλετε μούφα βρίσκετε και με 20-25 ευρώ από Ελλάδα... Γιατί να δώσετε 50 ευρώ για μούφα παπούτσι...???

 

Επίσης πολλά από αυτά σε ένα μήνα δεν υπάρχουν... Αλλάζουν ονομασίες κτλ, για να ξεφεύγουν τις καταγγελίες...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

πηρε κανεις το καινουργιο all star;

 

Ποιο εννοεις καινουργιο? διαφώτισέ μας!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Από eastbay εχει αγοράσει κανεις τελευταία; Ειδικά εν μέσω CC?

 

Τι παιζει με το τελωνειο; Γενικοτερα με τις παραγγελίες από κει; Το δοκιμαζουμε η τρωμε κανά αγγούρι ατο τέλος;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

http://www.asics.gr

Ρε παιδιά μπορει κάποιος να μου πει ποιο μοντελο ειναι στη φωτο με τα παπούτσια όταν πατάμε products μετα βγάζεις μια μικρή εικόνα shoes .

Link to comment
Share on other sites

http://www.asics.gr

 

Ρε παιδιά μπορει κάποιος να μου πει ποιο μοντελο ειναι στη φωτο με τα παπούτσια όταν πατάμε products μετα βγάζεις μια μικρή εικόνα shoes .

 

 

 

Αν κατάλαβα ποιο εννοείς πρέπει να ειναι το Asics Gel-Cumulus 16 GTX

http://www.wiggle.co.uk/asics-gel-cumulus-16-gtx-shoes-aw14/

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα ποιο εννοείς πρέπει να ειναι το Asics Gel-Cumulus 16 GTX

http://www.wiggle.co.uk/asics-gel-cumulus-16-gtx-shoes-aw14/

 

Αυτα ειναι φίλε μου σ ευχαριστώ πολυ!!!

Το μονο κακό οτι δεν παίζουν σε κάποιο μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι φίλε μου σ ευχαριστώ πολυ!!!

 

Το μονο κακό οτι δεν παίζουν σε κάποιο μαγαζί.

 

 

http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00KQ2KHQ4/ref=mp_s_a_1_6?qid=1443258402&sr=8-6&pi=AC_SX110_SY165&keywords=asics+gel+cumulus+16&dpPl=1&dpID=51oUTaqGZrL&ref=plSrch

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδιά ξέρει κάποιος που θα βρω αυτά εδώ σε 45 νούμερο;

http://cdn29.us3.fansshare.com/pictures/stefanjanoski/nike-sb-stefan-janoski-max-midnight-navy-max-1780881161.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...