Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι!

Πόση ώρα έχεις σκοπό να χτυπάει πριν το σηκώσεις?

 

Χαχαχα τυχαινει να ειναι σε Αλλο δωματιο πχ αλλα μου αρεσει να ακουω μουσικο ηχο

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαχαχα τυχαινει να ειναι σε Αλλο δωματιο πχ αλλα μου αρεσει να ακουω μουσικο ηχο

 

Να βάλεις να το ακούς στον music player το σκέφτηκες????:lol: :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπαρχει τροπος να βαλουμε mp3 ολοκληρο για ηχο κλησης;

 

Κάνε αντιγραφή το mp3 από το PC στον φακελο ringtones. Όχι αντιγραφή από φακελο του κινητό στον φάκελο ringtones.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να βάλεις να το ακούς στον music player το σκέφτηκες????:lol: :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Κάνε αντιγραφή το mp3 από το PC στον φακελο ringtones. Όχι αντιγραφή από φακελο του κινητό στον φάκελο ringtones.

 

Δηλαδη μολις συνδεσω το"κινητο με το καλωδιο βγαινουν επιλογες ρινκτοουν κλπ;Θα το δοκιμασω και αν δε τα κανω μανταρα ειμαι λιγο ασχετος:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μολις συνδεσω το"κινητο με το καλωδιο βγαινουν επιλογες ρινκτοουν κλπ;Θα το δοκιμασω και αν δε τα κανω μανταρα ειμαι λιγο ασχετος:)

 

Συνδέεις το κινητό στον υπολογιστή, πας στο "Υπολογιστής", βρίσκεις το κινητό και ανοίγεις τον εσωτερικό χώρο. Εκεί θα υπάρχει ένας φάκελος "ringtones". Ό,τι ρίξεις εκεί μέσα θα φαίνεται μετά στη λίστα με τα τραγούδια που θα σε αφήνει να βάλεις για ήχο κλήσης.

Ένας άλλος εύκολος τρόπος είναι να πας στο Store, Lumia Collection και να κατεβάσεις το Ringtone maker που σου φτιάχνει τα τραγούδια που έχεις στη μνήμη σε όποιον φάκελο κι αν είναι αυτά ;)

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Παιδια help!!!!

Απο χθες το βραδυ το κινητο σταματησε να εχει ηχο....Ουτε οταν χτυπαει...ουτε στο youtube...Ουτε σε ανοιχτη ακροαση...Τι εγινε??

Μαλλον καηκε το μεγαφωνο?Αν εχει συμβει σε καποιον και λυνεται ας μας πει τωρα!

Αλλιως θα πρεπει να παει στο γερμανο που αγοραστηκε για service υποθετω...Καλα χριστουγεννα δλδ!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια help!!!!

Απο χθες το βραδυ το κινητο σταματησε να εχει ηχο....Ουτε οταν χτυπαει...ουτε στο youtube...Ουτε σε ανοιχτη ακροαση...Τι εγινε??

Μαλλον καηκε το μεγαφωνο?Αν εχει συμβει σε καποιον και λυνεται ας μας πει τωρα!

Αλλιως θα πρεπει να παει στο γερμανο που αγοραστηκε για service υποθετω...Καλα χριστουγεννα δλδ!!!

 

Δοκίμασε για αρχή ένα soft reset, αν δεν διορθωθεί πας για hard reset αν όχι και τότε, πας για servis....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μην το πας στο Γερμανό κατά τη γνώμη μου... Κατευθείαν σε κάποιο Nokia Care...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, απο σημερα ειμαι και γω κατοχος του lumia 930.Παρα πολυ ομορφο κινητο.Ηθελα να σας ρωτησω αν απελευθερωθηκαν τα official windows 10 γιατι εκανα την ενημερωση και ειναι ακομα στο κινητο μου η lumia denim.Να πω οτι εχει manufacturer name:rm-1045_1074 .Πρεπει να κανω κατι αλλο για να βαλω τα W10?? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Που παμε να αλλαξουμε το πιν της Σιμ;

 

Ρυθμίσεις, swipe δεξιά, εφαρμογές, τηλέφωνο, ασφάλεια κάρτας dim.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται το 930 να στείλει και να δεχθεί φωτογραφίες από ένα Android με NFC; Προσπαθώ με ένα nexus αλλά δεν το έχω καταφέρει.
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται το 930 να στείλει και να δεχθεί φωτογραφίες από ένα Android με NFC; Προσπαθώ με ένα nexus αλλά δεν το έχω καταφέρει.

 

Με Galaxy S6 το έχω καταφέρει. Με Nexus δεν έχει τύχει.

 

Προφανώς είχες κάνει pair τις συσκευές στο bluetooth πριν ε?

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι συνδεδεμένα. Όταν όμως προσπαθώ να στείλω μια φωτογραφία από το nexus 5, μου λέει πως η άλλη συσκευή δεν μπορεί να δεχτεί μεγάλα αρχεία. Η φωτογραφία είναι περίπου 5mb.
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος την αναβάθμιση Slow Motion στο βίντεο ?

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος την αναβάθμιση Slow Motion στο βίντεο ?

 

Εγώ ναι κανονικά. Στα Win10 Preview όμως. Για να μη μπερδευτούμε.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Γιατι στο store ρε παιδια οταν αναζητω καποια εφαρμογη δεν μου βγαζει τιποτα? ακομα και το facebook να ψαξω παλι μου λεει "δεν υπαρχουν αποτελεσματα.Δοκμιαστε να χρησιμοποιησετε διαφορετική ορθογραφία ή να αλλάξετε τον όρο αναζήτησης"
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησε να κανείς την ίδια αναζήτηση με κεφάλαια γράμματα. Τι κουλό και αυτό. Άλλο τι θα δούμε.

Και σε μένα έτσι κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι παίζει με το Store, και σε εμένα το ίδιο κάνει. Κάτι που δεν έκανε πρίν λίγο εννοείται. Λόγικά καμιά αναβάθμιση θα είναι θα είναι γιατί δεν βρίσκει τίποτα στην αναζήτηση.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ παιδια.Αυτο με τα κεφαλαία βοηθησε :)

Να σας ρωτησω και κατι αλλο ,τo oτι τρεμοπαιζει καποιες φορες η οθονη ,(παλι καλα αυτο ειναι το μονο προβλημα που μου εχει παρουσιασει),θεωρείται ειναι λογος να το παω nokia care?

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει και από άλλους σχετικά με την οθόνη. Δεν έχω τέτοιο θέμα ή δεν το καταλαβαίνω.

 

Πρέπει να έστρωσε το store.

Link to comment
Share on other sites

Έστρωσε το Store τελικά, και νομίζω πως αυτό με κεφαλαία δεν έχει σχέση. Τώρα μια χαρά τα βρίσκει όλα είτε είναι με κεφαλαία είτε μικρά.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ παιδια.Αυτο με τα κεφαλαία βοηθησε :)

Να σας ρωτησω και κατι αλλο ,τo oτι τρεμοπαιζει καποιες φορες η οθονη ,(παλι καλα αυτο ειναι το μονο προβλημα που μου εχει παρουσιασει),θεωρείται ειναι λογος να το παω nokia care?

 

τρεμοπαίζει όταν σε παίρνουν τηλέφωνο ε? γιατί εμένα τότε το κάνει. Κανονικά φίλε μου ναι είναι για nokia care γιατί σε άλλους δεν το κάνει.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

τρεμοπαίζει όταν σε παίρνουν τηλέφωνο ε? γιατί εμένα τότε το κάνει. Κανονικά φίλε μου ναι είναι για nokia care γιατί σε άλλους δεν το κάνει.

 

Φιλε μου τρεμοπαιζει σε ανυποπτο χρονο ειτε ειμαι στην αρχικη οθονη και κατεβαινω ειτε μεσα σε καποια εφαρμογη.Οταν με παιρνουν τηλεφωνο δεν το εχω παρατηρησει.Το εχω μια βδομάδα και το παρατηρω 2-3 φορες καθε μέρα,αλλα ειναι η αληθεια οτι δεν ειναι κατι που ειναι υπερβολικα ενοχλητικο για να μην δημιουργω αρνητικες εντυπωσεις καθως το κινητο ειναι υπεροχο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ναι κανονικά. Στα Win10 Preview όμως. Για να μη μπερδευτούμε.

 

Και εγώ Preview έχω αλλα δεν την έχω πάρει. Γιατί γίνετε αυτό ?

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...