Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις την πήρα την συσκευή..Με λύπη βλέπω ότι τα σοσιαλ δεν υποστηρίζονται πλέον...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Facebook/Messenger, Viber, Twitter δουλεύουν αν θες γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όλα δουλεύουν παρά πολύ καλά. Ήθελε update αρκετά η συσκευή.. Τα έκανε και πλέον όλα μια χαρά. Θα το δουλέψω λίγο γιατί Μ αρέσουν τα windows
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα παιδιά!

Λοιπόν εγώ μέσα στις γιορτές θα αποχωριστώ το Lumia 930 και θα πάω σε κάτι πιο σύγχρονο.

Θέλω να κάνω λοιπόν δώρο το Lumia 930 στη νονά μου (είναι άσχετη από τεχνολογία, συνεπώς δεν έχει καμιά φοβερή απαίτηση).

Η ερώτησή μου είναι: που να απευθυνθώ και πόσο θα μου κοστίσει να αντικαταστήσω την μπαταρία του Lumia 930 με μια καινούργια και αυθεντική;

 

 

Το ρωτάω γιατί όπως ξέρετε, το συγκεκριμένο κινητό έχει ενσωματωμένη την μπαταρία. :)

 

edit: Τη βρίσκω στο ebay μεν, αλλά σίγουρα δεν ξέρω πως να την εγκαταστήσω μόνος μου... για την BV-5QW δεν πρόκειται;

Edited by philos

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Λοιπόν εγώ μέσα στις γιορτές θα αποχωριστώ το Lumia 930 και θα πάω σε κάτι πιο σύγχρονο.

Θέλω να κάνω λοιπόν δώρο το Lumia 930 στη νονά μου (είναι άσχετη από τεχνολογία, συνεπώς δεν έχει καμιά φοβερή απαίτηση).

Η ερώτησή μου είναι: που να απευθυνθώ και πόσο θα μου κοστίσει να αντικαταστήσω την μπαταρία του Lumia 930 με μια καινούργια και αυθεντική;

 

 

Το ρωτάω γιατί όπως ξέρετε, το συγκεκριμένο κινητό έχει ενσωματωμένη την μπαταρία. :)

 

edit: Τη βρίσκω στο ebay μεν, αλλά σίγουρα δεν ξέρω πως να την εγκαταστήσω μόνος μου... για την BV-5QW δεν πρόκειται;

Θα πας σε κάποιο πρώην Nokia care κατάστημα ή στο service του Γερμανού για να σε βάλουν την μπαταρία!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

- Την μπαταρία μπορώ να την έχω αγοράσει εγώ και να τους την πάω ή την αγοράζω από αυτούς;

- Πόσο θα μου κοστίσει η τοποθέτηση της μπαταρίας;

 

Thanks evris!

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...