Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα. Εμείς δε θα πάρουμε το update 2 όπως έχει το lumia 640 που μόλις είδα σε έναν φίλο που το έχει;

 

Το update 2 έχει δοθεί εδώ και μήνες στο 930.... Απο την εποχή περίπου των Windows 10 technical preview...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το update 2 έχει δοθεί εδώ και μήνες στο 930.... Απο την εποχή περίπου των Windows 10 technical preview...

 

Δεν δόθηκε επίσημα στο 930. Μόνο όσοι είχαν βάλει το insider, που τώρα έχει μπλοκαριστεί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διορθώθηκε τελικά με το Lumia Software Recovery Tool;

 

 

Σου το ξαναέκανε;

 

 

 

Ναι, δυστυχώς.. Έφτιαξε στο video, μετά όμως διαπίστωσα ότι στην ανοιχτή συνομιλία δεν.. Και την επόμενη χάλασε ξανά στο video. Πήγα στη Nokia και μου είπαν πως έχουν στείλει ένα ίδιο. Περιμένουμε να γυρίσει, να δούμε τι φταίει μήπως δεν χρειαστεί να στείλουν το δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα χθες απο το σερβις και μου εχουν αλλαξει το μικροφωνο πισω απο τοα ακουστικο..τωρα λειτουργει σαν καινουργιο σε ολα..δεν ειναι software προβλημα αλλα hardware.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εν τέλει αυτό πιστεύω, είναι εντυπωσιακό όμως πόσα πολλά μικρόφωνα χάλασαν σε τόσο μικρό και περιορισμένο χρονικό διάστημα. Τείνω να πιστέψω πως σε μερικές συσκευές δεν κάθισε καλά κάποιο update και έκαψε το μικρόφωνο.

Πόσο καιρό σου το κράτησαν στο service;

Link to comment
Share on other sites

Και γω δυο κινητά 930 που χω δεν λειτουργεί το μικρόφωνο. Καλά τί κάνανε οι ******* και τα κάψανε όλα? Εκτός κι αν η ποιότητα κατασκευής τους ήταν αισχρή! Το κακό τώρα είναι ότι θα πάνε από το γερμανό που τα πήρα στο arvato και θα μαι τυχερός αν μου τα φέρουν πρίν το 2016! Καταστροφή.... Edited by niotheros
αφαίρεση άσεμνων εκφράσεων
Link to comment
Share on other sites

Και γω δυο κινητά 930 που χω δεν λειτουργεί το μικρόφωνο. Καλά τί κάνανε οι ******* και τα κάψανε όλα? Εκτός κι αν η ποιότητα κατασκευής τους ήταν αισχρή! Το κακό τώρα είναι ότι θα πάνε από το γερμανό που τα πήρα στο arvato και θα μαι τυχερός αν μου τα φέρουν πρίν το 2016! Καταστροφή....

 

Το 920 μου που είχα αφήσει για αλλαγή μικροφώνου το παρέλαβα σε λιγότερο από 2 βδομάδες επισκευασμένο. Δεν βλέπω τον λόγο γιατί να καθυστερήσει περισσότερο η επισκευή του 930 με αντίστοιχο πρόβλημα. Το θέμα είναι πότε θα τα στείλουν από το κατάστημα αγοράς στην arvato που αναλαμβάνει το service.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέτε δεν λειτουργούν τα μικρόφωνα εννοείτε στην ανοικτή ακρόαση δεν σας ακούν? Πως κάνουμε κάποιο τεστ για να δούμε και οι υπόλοιποι αν έχουμε πρόβλημα?

 

Τελικά δοκίμασα να μιλήσω σε ανοικτή ακρόαση αλλά δεν με άκουγαν άρα και μένα έχει θέμα το μικρόφωνο και μάλλον το έχουν όλοι το θέμα. Δεν την παλεύουν στην microsoft τη μαλάκια κάνανε και δημιούργησαν τέτοιο πρόβλημα? Πόσα χρόνια έχει εγγύηση το κινητό ξέρει κανείς νομιζω 2 αλλά δεν είμαι σίγουρος.?

Edited by filkatsxlt
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Macro στη φωτογραφία πως μπορούμε να βάλουμε, έχω κολλήσει....

 

Όταν λέτε δεν λειτουργούν τα μικρόφωνα εννοείτε στην ανοικτή ακρόαση δεν σας ακούν? Πως κάνουμε κάποιο τεστ για να δούμε και οι υπόλοιποι αν έχουμε πρόβλημα?

 

Τελικά δοκίμασα να μιλήσω σε ανοικτή ακρόαση αλλά δεν με άκουγαν άρα και μένα έχει θέμα το μικρόφωνο και μάλλον το έχουν όλοι το θέμα. Δεν την παλεύουν στην microsoft τη μαλάκια κάνανε και δημιούργησαν τέτοιο πρόβλημα? Πόσα χρόνια έχει εγγύηση το κινητό ξέρει κανείς νομιζω 2 αλλά δεν είμαι σίγουρος.?

 

Πριν μερικές σελίδες έγραψα για ένα τεστ που έκανα με μερικές εφαρμογές, αν θες ψάξε το.

Εγώ είχα θέμα με το viber που δεν μπορούσε να κάνει εγγραφή ήχου και δεν μπορούσαν να σε ακούσουν με ανοιχτή ακρόαση αλλά επιδιορθώθηκε μετά το τελευταίο update. Φυσικά έκανα και άλλα τεστ με διάφορες εφαρμογές για να είμαι σίγουρος τι παίζει. Πάντως αν δεν δουλεύει η ανοιχτή ακρόαση σε απλό τηλεφώνημα τότε υπάρχει όντως πρόβλημα με χαλασμένο μικρόφωνο.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέτε δεν λειτουργούν τα μικρόφωνα εννοείτε στην ανοικτή ακρόαση δεν σας ακούν? Πως κάνουμε κάποιο τεστ για να δούμε και οι υπόλοιποι αν έχουμε πρόβλημα?

 

Τελικά δοκίμασα να μιλήσω σε ανοικτή ακρόαση αλλά δεν με άκουγαν άρα και μένα έχει θέμα το μικρόφωνο και μάλλον το έχουν όλοι το θέμα. Δεν την παλεύουν στην microsoft τη μαλάκια κάνανε και δημιούργησαν τέτοιο πρόβλημα? Πόσα χρόνια έχει εγγύηση το κινητό ξέρει κανείς νομιζω 2 αλλά δεν είμαι σίγουρος.?

 

Και σε μένα το ίδιο πρόβλημα με τα μικρόφωνα, όταν βάζω, για παράδειγμα, Skype σε ανοιχτή ακρόαση δεν ακούγομαι παρά μόνο αν μιλήσω δίπλα ακριβώς από το ηχείο του ..ακουστικού (προφανώς ..υπολειτουργεί το μικρόφωνο που βρίσκεται πίσω από το ακουστικό και την μπροστινή κάμερα)..:(

Ελπίζω με την αναβάθμιση σε windows 10 mobile τον Οκτώβριο να διορθωθεί το πρόβλημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι εγώ εν τέλει αυτό πιστεύω, είναι εντυπωσιακό όμως πόσα πολλά μικρόφωνα χάλασαν σε τόσο μικρό και περιορισμένο χρονικό διάστημα. Τείνω να πιστέψω πως σε μερικές συσκευές δεν κάθισε καλά κάποιο update και έκαψε το μικρόφωνο.

Πόσο καιρό σου το κράτησαν στο service;

 

Πραγματικά δεν μπορεί να καίγονται έτσι τα μικρόφωνα, πρέπει να είναι καθαρά θέμα λογισμικού και διαχείρισης του εξωτερικού ήχου της συσκευής

Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

Γελάω νευρικά..

 

>Όταν ήρθε το update για τα random-restart λοιπόν, κάτι συνέβη και το ένα μικρόφωνο σταμάτησε να λειτουργεί. Τελείως.

>sixtiri_sthn_microsoft.mp3

>Ήταν το μικρόφωνο για ανοιχτή ακρόαση, Hey Cortana, Shazam και τα ρέστα.

>Το στέλνω service μέσω Γερμανού.

>Επ’ ευκαιρία λέω πως και το camera button είναι χάλια -γτ το 2stage press ήταν gtp-.

>Μετά από δύο βδομάδες λαμβάνω μήνυμα "Έτοιμο, ελάτε να το πάρετε. "

>Πάω, και ο τεχνικός με ενημερώνει πως αλλάχθηκε πλακέτα, το πρόβλημα ήταν hardware, πως η συσκευή είναι up2date και χρειάζεται μόνο ρύθμιση και sim.

>Όντως, καινούριο imei, το camera button ήταν solid όπως στο Ν8 και όλα καλά.

>Πάω σπίτι, δοκιμάζω ανοιχτή ακρόαση. Ο συνομιλητής μου μ'ακούει καμπάνα ενώ ψιθύριζα και το κινητό ήταν στα 2 μέτρα.

>fak ma luck όμως, δεν τον ακούω καλά εγώ τώρα.

>Το μεγάφωνο [πίσω] παράγει ήχο σα να είναι τρύπιο.

>Δοκιμάζω 1-2 κομμάτια και όντως, το μεγάφωνο είναι χάλια.

>Στο 30 δίνει ήχο για 25 και στο 25 γεμάτο στατικά σα γραμμόφωνο που φεραν οι προγονοί μου από τη Σμύρνη.

>Ξανά-μανά Γερμανό αυθημερόν, "Πάρτε το και ξαναστείλτε το για σερβις. Δε δουλεύει το μεγάφωνο".

>Το στέλνει.

>ffw δύο βδομάδες, λαμβάνω μήνυμα πως η συσκευή είναι έτοιμη.

>Πάω το δοκιμάζουμε επί τόπου.

>Το πρόβλημα παραμένει και υποψιάζομαι πως ούτε που τ'άγγιξαν στο σέρβις.

>"Σούμπιτος για σέρβις ΞΑΝΑ".

>Ξανά-μανά για service. [τρίτη φορά]

>Περνάν 19 μέρες και ενημερώνομαι πως το κινητό είναι πλέον εξωτερικό και μέσα στις επόμενες 10 ημέρες το κινητό θα ναι έτοιμο.

>Ακόμη περιμένω.

>Σύνολο ημερών που η συσκευή δεν είναι στα χέρια μου 58.

 

Και εν Ελλάδι, *και* στο εξωτερικό, η πανούκλα των 930 ονομάζεται "δευτερεύον μικρόφωνο". [ψάξτε στα conversations και στο reddit]

Πιστεύω πως τα ******* στα drivers. Όχι πιστεύω. Τα ********* από την πρεμούρα τους ν'ασχοληθούν με τα 10άρια. Σιχτίρ.

Edited by impreza_sti
Οφείλουμε να εκφραζόματε κόσμια
How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

Γελάω νευρικά..

 

>Όταν ήρθε το update για τα random-restart λοιπόν, κάτι συνέβη και το ένα μικρόφωνο σταμάτησε να λειτουργεί. Τελείως.

>sixtiri_sthn_microsoft.mp3

>Ήταν το μικρόφωνο για ανοιχτή ακρόαση, Hey Cortana, Shazam και τα ρέστα.

>Το στέλνω service μέσω Γερμανού.

>Επ’ ευκαιρία λέω πως και το camera button είναι χάλια -γτ το 2stage press ήταν gtp-.

>Μετά από δύο βδομάδες λαμβάνω μήνυμα "Έτοιμο, ελάτε να το πάρετε. "

>Πάω, και ο τεχνικός με ενημερώνει πως αλλάχθηκε πλακέτα, το πρόβλημα ήταν hardware, πως η συσκευή είναι up2date και χρειάζεται μόνο ρύθμιση και sim.

>Όντως, καινούριο imei, το camera button ήταν solid όπως στο Ν8 και όλα καλά.

>Πάω σπίτι, δοκιμάζω ανοιχτή ακρόαση. Ο συνομιλητής μου μ'ακούει καμπάνα ενώ ψιθύριζα και το κινητό ήταν στα 2 μέτρα.

>fak ma luck όμως, δεν τον ακούω καλά εγώ τώρα.

>Το μεγάφωνο [πίσω] παράγει ήχο σα να είναι τρύπιο.

>Δοκιμάζω 1-2 κομμάτια και όντως, το μεγάφωνο είναι χάλια.

>Στο 30 δίνει ήχο για 25 και στο 25 γεμάτο στατικά σα γραμμόφωνο που φεραν οι προγονοί μου από τη Σμύρνη.

>Ξανά-μανά Γερμανό αυθημερόν, "Πάρτε το και ξαναστείλτε το για σερβις. Δε δουλεύει το μεγάφωνο".

>Το στέλνει.

>ffw δύο βδομάδες, λαμβάνω μήνυμα πως η συσκευή είναι έτοιμη.

>Πάω το δοκιμάζουμε επί τόπου.

>Το πρόβλημα παραμένει και υποψιάζομαι πως ούτε που τ'άγγιξαν στο σέρβις.

>"Σούμπιτος για σέρβις ΞΑΝΑ".

>Ξανά-μανά για service. [τρίτη φορά]

>Περνάν 19 μέρες και ενημερώνομαι πως το κινητό είναι πλέον εξωτερικό και μέσα στις επόμενες 10 ημέρες το κινητό θα ναι έτοιμο.

>Ακόμη περιμένω.

>Σύνολο ημερών που η συσκευή δεν είναι στα χέρια μου 58.

 

Και εν Ελλάδι, *και* στο εξωτερικό, η πανούκλα των 930 ονομάζεται "δευτερεύον μικρόφωνο". [ψάξτε στα conversations και στο reddit]

Πιστεύω πως τα ******* στα drivers. Όχι πιστεύω. Τα ********* από την πρεμούρα τους ν'ασχοληθούν με τα 10άρια. Σιχτίρ.

 

Φίλε μου εγώ δεν μπαίνω σε τέτοια διαδικασία έτσι και αλλιώς δεν λειτουργώ την ανοικτή ακρόαση, όταν είναι να το πουλήσω θα το στείλω στο service τουλάχιστον να το δώσω στον επόμενο χωρίς προβλήματα πάντως δεν θα μείνω χωρίς κινητό ούτε μέρα.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Γελάω νευρικά..

 

>Όταν ήρθε το update για τα random-restart λοιπόν, κάτι συνέβη και το ένα μικρόφωνο σταμάτησε να λειτουργεί. Τελείως.

>sixtiri_sthn_microsoft.mp3

>Ήταν το μικρόφωνο για ανοιχτή ακρόαση, Hey Cortana, Shazam και τα ρέστα.

>Το στέλνω service μέσω Γερμανού.

>Επ’ ευκαιρία λέω πως και το camera button είναι χάλια -γτ το 2stage press ήταν gtp-.

>Μετά από δύο βδομάδες λαμβάνω μήνυμα "Έτοιμο, ελάτε να το πάρετε. "

>Πάω, και ο τεχνικός με ενημερώνει πως αλλάχθηκε πλακέτα, το πρόβλημα ήταν hardware, πως η συσκευή είναι up2date και χρειάζεται μόνο ρύθμιση και sim.

>Όντως, καινούριο imei, το camera button ήταν solid όπως στο Ν8 και όλα καλά.

>Πάω σπίτι, δοκιμάζω ανοιχτή ακρόαση. Ο συνομιλητής μου μ'ακούει καμπάνα ενώ ψιθύριζα και το κινητό ήταν στα 2 μέτρα.

>fak ma luck όμως, δεν τον ακούω καλά εγώ τώρα.

>Το μεγάφωνο [πίσω] παράγει ήχο σα να είναι τρύπιο.

>Δοκιμάζω 1-2 κομμάτια και όντως, το μεγάφωνο είναι χάλια.

>Στο 30 δίνει ήχο για 25 και στο 25 γεμάτο στατικά σα γραμμόφωνο που φεραν οι προγονοί μου από τη Σμύρνη.

>Ξανά-μανά Γερμανό αυθημερόν, "Πάρτε το και ξαναστείλτε το για σερβις. Δε δουλεύει το μεγάφωνο".

>Το στέλνει.

>ffw δύο βδομάδες, λαμβάνω μήνυμα πως η συσκευή είναι έτοιμη.

>Πάω το δοκιμάζουμε επί τόπου.

>Το πρόβλημα παραμένει και υποψιάζομαι πως ούτε που τ'άγγιξαν στο σέρβις.

>"Σούμπιτος για σέρβις ΞΑΝΑ".

>Ξανά-μανά για service. [τρίτη φορά]

>Περνάν 19 μέρες και ενημερώνομαι πως το κινητό είναι πλέον εξωτερικό και μέσα στις επόμενες 10 ημέρες το κινητό θα ναι έτοιμο.

>Ακόμη περιμένω.

>Σύνολο ημερών που η συσκευή δεν είναι στα χέρια μου 58.

 

Και εν Ελλάδι, *και* στο εξωτερικό, η πανούκλα των 930 ονομάζεται "δευτερεύον μικρόφωνο". [ψάξτε στα conversations και στο reddit]

Πιστεύω πως τα ******* στα drivers. Όχι πιστεύω. Τα ********* από την πρεμούρα τους ν'ασχοληθούν με τα 10άρια. Σιχτίρ.

 

Εγώ τα άφησα μαζεύτηκαν και το έστειλα.. χαχαχαχαχαχαχα...

το έστειλα για την κάμερα και για το μικρόφωνο για καλό και για κακό..!

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ δεν μπαίνω σε τέτοια διαδικασία έτσι και αλλιώς δεν λειτουργώ την ανοικτή ακρόαση, όταν είναι να το πουλήσω θα το στείλω στο service τουλάχιστον να το δώσω στον επόμενο χωρίς προβλήματα πάντως δεν θα μείνω χωρίς κινητό ούτε μέρα.

 

Αν ήταν πρόβλημα ήσσονος σημασίας όπως το double stage πλήκτρο για την κάμερα, δε θα με πείραζε τόσο γιατί θα είχα κάποια εναλλακτική.

Στο μεγάφωνο που το 'χει ένα όμως..

+, την μεταπώληση δεν την υπολογίζω. Πώληση μτχ ηλεκτρονικών συσκευών είναι no-no κατ'εμέ.

 

Εγώ τα άφησα μαζεύτηκαν και το έστειλα.. χαχαχαχαχαχαχα...

το έστειλα για την κάμερα και για το μικρόφωνο για καλό και για κακό..!

 

Η κάμερα τί φασούλι βγάζει στο 930? Κρέμασμα OIS όπως στο 1520?

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα τί φασούλι βγάζει στο 930? Κρέμασμα OIS όπως στο 1520?

 

Βασικά τρελαίνεται ο φακός και κάνει τα δικά του με την εστίαση. Μου είχε πέσει βέβαια μια φορά και μπορεί να είναι απο αυτό.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν πρόβλημα με τα μικρόφωνα..(μαζί με μένα)

Δοκίμασα κάτι που διάβασα στην community της microsoft και ισχύει. Αν βάλετε ακουστικά με καλώδια δουλεύει μια χαρά το μικρόφωνο!!!!!! Καντε το να δούμε σε πόσους πιάνει..

Οπότε δεν είναι software μάλλον με τίποτα.

Θα το πάω στο nokia care και θα δω τι θα μου πουν...

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν πρόβλημα με τα μικρόφωνα..(μαζί με μένα)

Δοκίμασα κάτι που διάβασα στην community της microsoft και ισχύει. Αν βάλετε ακουστικά με καλώδια δουλεύει μια χαρά το μικρόφωνο!!!!!! Καντε το να δούμε σε πόσους πιάνει..

Οπότε δεν είναι software μάλλον με τίποτα.

Θα το πάω στο nokia care και θα δω τι θα μου πουν...

 

Σε εμένα δεν έπιασε. Και αυτά είναι χαζομάρες θα το πάω για service για να γίνει σωστή δουλειά.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα δούλεψε.

 

Λογικά είναι πρόβλημα Software (διαχείρησης του ήχου), τα ίδια λένε και στο Windows Central

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω λιγο γιατι μολις πηρα ενα 930 απο συναδελφο μεσα απο το forum ο οποιος εχει περασει τα windows10. Παρατηρησα οτι την μαπαταρια την ρουφαει για πλακα στις 8.30 στο 100% και στις 12 στο 51% χωρις να μιλησω, το μονο ανοιχτο ηταν το bluetooth. Διορθωνει? μπορω να κανω κατι?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω λιγο γιατι μολις πηρα ενα 930 απο συναδελφο μεσα απο το forum ο οποιος εχει περασει τα windows10. Παρατηρησα οτι την μαπαταρια την ρουφαει για πλακα στις 8.30 στο 100% και στις 12 στο 51% χωρις να μιλησω, το μονο ανοιχτο ηταν το bluetooth. Διορθωνει? μπορω να κανω κατι?

 

Έχει αναφερθεί πως με την καινούρια build της ανεπίσημης ακόμα έκδοσης των 10, υπάρχει θέμα υπερκατανάλωσης της μπαταρίας. Λύνεται μόνο με επιστροφή στα Windows 8.1 ή περιμένεις να βγει καινούρια έκδοση να το διορθώνει.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλορίζικο...

 

Τα Windows 10 είναι ακόμα σε δοκιμαστικό στάδιο (Technical Preview) και όπως καταλαβαίνεις δεν μιλάμε για σταθερή έκδοση... Η συζήτηση για την Technical Preview των Windows 10 Mobile είναι στο παρακάτω θέμα:

Windows 10 technical preview (Insider Program)

 

Μπορείς να αναζητήσεις κάποια λύση ή να επιστρέψεις στην επίσημη έκδοση του λειτουργικού (Windows Phone 8.1 GDR1) :)

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω λιγο γιατι μολις πηρα ενα 930 απο συναδελφο μεσα απο το forum ο οποιος εχει περασει τα windows10. Παρατηρησα οτι την μαπαταρια την ρουφαει για πλακα στις 8.30 στο 100% και στις 12 στο 51% χωρις να μιλησω, το μονο ανοιχτο ηταν το bluetooth. Διορθωνει? μπορω να κανω κατι?

 

Τα 10ρια είναι ακόμα σε beta στάδιο. Καλύτερα να γυρίσεις στα 8.1, κι όταν βγουν επίσημα τώρα το φθινόπωρο, κάνε κανονικά την αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Είχα κι εγώ θέμα με το μικρόφωνο παρέλαβα σήμερα όλα καλά μου άλλαξαν μικρόφωνο. Μέσω public ένα μήνα περίμενα γιατί το έστειλαν εξωτερικό. Αυτά.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...