Jump to content

Redmi Note 3G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μακάρι να μπορουσα να κάνω ενα βίντεο αλλά δεν είμαι και ο πλεον σχετικός σορυ. Οποίος είναι εδώ κοντά ευχαρίστως να βρεθούμε να το σκαλίσει και αυτό και το άλλο.Αν και σε λιγες μέρες θα το δώσω το s1 γιατί παρήγγειλα ηδη το ροζ για τη γυναικα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες μια ερώτηση σε όσους έχουν παραλάβει ήδη το Note, τελικά υπάρχει θέμα κιτρινίλας στην οθόνη ή ήταν 2-3 συσκευές που έτυχε να έχουν αυτό το θέμα όπως αναφέρθηκε σε προηγούμενα ποστς?

 

Επίσης μια αλλη απορία σχετικά με το tracking: έχω παραγγείλει από vickmall, παω και βάζω το tracking number στο http://www.singpost.com (είναι το σωστό site καταρχήν αυτό?) και μου βγάζει:

 

Status Date Status Description

18-06-2014 Received from Customer

20-06-2014 Despatched to overseas (Country code: GR)

 

είναι φυσιολογικό να μην έχει έρθει ελλάδα (ή να μην έχει ανανεωθεί) από τις 20/6 ενώ σήμερα έχουμε 26?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια ερώτηση σε όσους έχουν παραλάβει ήδη το Note, τελικά υπάρχει θέμα κιτρινίλας στην οθόνη ή ήταν 2-3 συσκευές που έτυχε να έχουν αυτό το θέμα όπως αναφέρθηκε σε προηγούμενα ποστς?

 

Επίσης μια αλλη απορία σχετικά με το tracking: έχω παραγγείλει από vickmall, παω και βάζω το tracking number στο http://www.singpost.com (είναι το σωστό site καταρχήν αυτό?) και μου βγάζει:

 

Status Date Status Description

18-06-2014 Received from Customer

20-06-2014 Despatched to overseas (Country code: GR)

 

είναι φυσιολογικό να μην έχει έρθει ελλάδα (ή να μην έχει ανανεωθεί) από τις 20/6 ενώ σήμερα έχουμε 26?

Απολυτα.

Θα περιμενεις να αλλαξει αυτο, λογικα μετα τις 5-6 Ιουλιου, σε ειδικεσ περιπτωσεις εως και 10 μερες ακομη, η και παραπανω.

Μην αγχωνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αγχώνομαι, απλά είναι η πρώτη φορά που αγοράζω από Κίνα οπότε είπα να ρωτήσω εσάς που είστε πιο έμπειροι με τέτοιες αγορές αν είναι φυσιολογικό ή όχι, ευχαριστώ για την πληροφόρηση :)
Link to comment
Share on other sites

παιδιά γεια σας σήμερα παρέλαβα και θέλω να κάνω δυο ερωτήσεις. 1) να κάνω αναβάθμιση στην 23 η να περάσω την ελληνική πρώτα. 2) Η sd για να περάσω την αναβάθμιση σε τι φορματ πρέπει να είναι ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια ερώτηση σε όσους έχουν παραλάβει ήδη το Note, τελικά υπάρχει θέμα κιτρινίλας στην οθόνη ή ήταν 2-3 συσκευές που έτυχε να έχουν αυτό το θέμα όπως αναφέρθηκε σε προηγούμενα ποστς?

 

Επίσης μια αλλη απορία σχετικά με το tracking: έχω παραγγείλει από vickmall, παω και βάζω το tracking number στο http://www.singpost.com (είναι το σωστό site καταρχήν αυτό?) και μου βγάζει:

 

Status Date Status Description

18-06-2014 Received from Customer

20-06-2014 Despatched to overseas (Country code: GR)

 

είναι φυσιολογικό να μην έχει έρθει ελλάδα (ή να μην έχει ανανεωθεί) από τις 20/6 ενώ σήμερα έχουμε 26?

 

Είστε ανυπόμονοι:) Παρήγγειλα από vickmall 1/6 και αναμένω από Δευτέρα - Τρίτη να παραλάβω αφού σύμφωνα με τα ΕΛΤΑ

 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 05-06-2014 14:13 IPS

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 26-06-2014 06:30 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 26-06-2014 10:09 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ

 

Δηλαδή μιλάμε κοντά στον μήνα...

XIAOMI REDMI NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

παιδιά γεια σας σήμερα παρέλαβα και θέλω να κάνω δυο ερωτήσεις. 1) να κάνω αναβάθμιση στην 23 η να περάσω την ελληνική πρώτα. 2) Η sd για να περάσω την αναβάθμιση σε τι φορματ πρέπει να είναι ευχαριστώ.

 

αν και είναι ανεξάρτητο το ένα από το άλλο, να σου πω τι έκανα εγώ. Είχα την αγγλική/ κινέζικη, έκανα update ΟΤΑ και μετά πέρασα την ελληνική με το root

και το format της sd fat 32

Xiaomi Redmi 5 Plus :lol:

ipad 3

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια ερώτηση σε όσους έχουν παραλάβει ήδη το Note, τελικά υπάρχει θέμα κιτρινίλας στην οθόνη ή ήταν 2-3 συσκευές που έτυχε να έχουν αυτό το θέμα όπως αναφέρθηκε σε προηγούμενα ποστς?

Τελικά τι παίζει με το παραπάνω θέμα, υφίσταται ή ήταν 2-3 μεμονωμένες συσκευές?

Edited by sunn
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι παίζει με το παραπάνω θέμα, υφίσταται ή ήταν 2-3 μεμονωμένες συσκευές?

Απο οτι ειδαμε τουλαχιστον εμεις δεν ειναι κατι σοβαρο,και ειναι εαν καταλαβα καλα μεμονομενο συμβαν.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι παίζει με το παραπάνω θέμα, υφίσταται ή ήταν 2-3 μεμονωμένες συσκευές?

 

Εγώ δύο πρόσφατες συσκευές από vickmall δεν έχουν θέματα ούτε κίτρινο ούτε άλλο χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια ερώτηση σε όσους έχουν παραλάβει ήδη το Note, τελικά υπάρχει θέμα κιτρινίλας στην οθόνη ή ήταν 2-3 συσκευές που έτυχε να έχουν αυτό το θέμα όπως αναφέρθηκε σε προηγούμενα ποστς?

 

Σε μένα δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα, απλά είναι ένα φανταστικό τηλ. για τα λεφτά του !!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, καλό αυτό, μακάρι να μην είναι κάτι γενικότερο. Στην αναμονή τώρα, να δούμε και ιδίοις όμμασι. :)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Να θυμίσω πως για ζητήματα αποστολής από Κίνα υπάρχει ξεχωριστό θέμα... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316&page=241

 

Εδώ ας επικεντρωθούμε στα της συσκευής και μόνο μιας και το παρόν θέμα αναπτύσσεται γρήγορα και δεν είναι και ότι καλύτερο να υπάρχουν άσχετες συζητήσεις για κάποιον που αναζητεί χρήσιμες πληροφορίες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ειναι πολλες οι σελιδες και δεν ξερω αν εχει αναφερθει καθολου το θεμα μηπως μπορειτε να μου πειτε αν εχει καλη καμερα και ηχεια?Συγκεκριμενα αν βγαζει καλες φωτογραφιες σε χωρους με μικρο ή και καθολου φωτισμο. Εχω και ειχα κινεζικα κινητα που σε θεμα φλας και ηχειων ηταν απαραδεκτα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάτι τρομερό, κλείδωσε το Gps test μέσα σε 2 δευτερόλεπτα χωρίς υπερβολή !!!

Και επειδή δεν πίστευα στα ματιά μου το δοκίμασα τρεις φορές και κλείδωνε άμεσα !

Ούτε το iPhone 4s , όπως και το iPad 3 που έχω κλειδώνουν τόσο γρήγορα, που έδωσα και μια περιουσία για να τα αγοράσω :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μαζί με το κινητό παρηγγειλα την επόμενη μέρα με χωρίςτη παραγγελία και μια θήκη . Η θήκη έφθασε Ελλάδα χθες το κινητό οχι ακομα . Ας ελπίσουμε μη το κρατηςανε και φάω κανά τελωνείο
Link to comment
Share on other sites

σορρυ παίδες επαναλαμβάνω μια ερώτηση που είχα κάνει αλλά κανείς δεν απαντησε

 

το ραδιόφωνο δουλεύει χωρίς ακουστικά;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

σορρυ παίδες επαναλαμβάνω μια ερώτηση που είχα κάνει αλλά κανείς δεν απαντησε

 

το ραδιόφωνο δουλεύει χωρίς ακουστικά;;;

 

Δουλεύει χωρις ακουστικά άλλα πιάνει λίγους σταθμούς γιατί είναι χωρίς κεραια.

Link to comment
Share on other sites

Για τον φιλο που ρώτησε για φωτο και ηχείο : οι φωτο του είναι πολύ καλες σε χαμηλό φωτισμό αν το θέμα είναι κοντά το φλας του κανει καλη δουλεια .Το ηχείο πολύ καλό .Τη μέρα και το βίντεο και η φωτο του είναι πολύ καλες.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάτι τρομερό, κλείδωσε το Gps test μέσα σε 2 δευτερόλεπτα χωρίς υπερβολή !!!

Και επειδή δεν πίστευα στα ματιά μου το δοκίμασα τρεις φορές και κλείδωνε άμεσα !

Ούτε το iPhone 4s , όπως και το iPad 3 που έχω κλειδώνουν τόσο γρήγορα, που έδωσα και μια περιουσία για να τα αγοράσω :) :lol:

Το δοκιμασες με κανενα προγραμμα πλοηγησης ;)? Και αν ναι με ποιο ?

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασες με κανενα προγραμμα πλοηγησης ;)? Και αν ναι με ποιο ?

 

όχι, έχεις να μου υποδειξης κανένα free? για να το δοκιμάσω και να σας απαντήσω ?

Xiaomi Redmi 5 Plus :lol:

ipad 3

Link to comment
Share on other sites

όχι, έχεις να μου υποδειξης κανένα free? για να το δοκιμάσω και να σας απαντήσω ?
Νομιζω πως μπορεις να κατεβασεις το Sygic σαν trial :worry:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησερα

το pandawill ειναι αξιοπιστο site γιατι το εχει 199 δολλαρια http://www.pandawill.com/xiaomi-hongmi-note-mtk6592-2gb-8gb-55-inch-hd-ips-screen-130mp-3100mah-p89712.html και σκεφτομαι να το παρω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...