Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έπεσες πάνω στις διακοπές τους ε; Εγώ της έστειλα μνμ και μου λέει θα το επισπεύσει, γι'αυτό και το έστειλε 23/10... να αγχωθώ που δεν δείχνει left for destination????

 

Elenitaaa με το καλό να δεχτείς!!!:O

Το θέμα δεν είναι πόσος χρόνος μας απομένει, αλλά το τι κάνουμε με αυτόν τον χρόνο που μας έχει δοθεί...
Link to comment
Share on other sites

Έπεσες πάνω στις διακοπές τους ε; Εγώ της έστειλα μνμ και μου λέει θα το επισπεύσει, γι'αυτό και το έστειλε 23/10... να αγχωθώ που δεν δείχνει left for destination????

 

Elenitaaa με το καλό να δεχτείς!!!:O

 

Παιδια αξιζει η αναμονη πιστεψτε το.Ειμαι πολυ ευχαριστημενος σε ολλα ακομη και στην καμερα τωρα με την καινουργια ρομ.Οταν γυρισω θα το εχετε πιστευω και τοτε τα λεμε..........

Link to comment
Share on other sites

Star, αφού το λες πραγματικά σε πιστεύω!!! Πιο πολύ με αγχώνει το θέμα ταχυδρομείο παρά το ίδιο το προϊόν...ακόμη και προϊόντα paintball έχω φέρει και έφτασαν καλά... ελπίζω να μην το στείλουν πίσω όπως vamvakoulas case και ξενερώσω!!!
Το θέμα δεν είναι πόσος χρόνος μας απομένει, αλλά το τι κάνουμε με αυτόν τον χρόνο που μας έχει δοθεί...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξιζει η αναμονη πιστεψτε το.Ειμαι πολυ ευχαριστημενος σε ολλα ακομη και στην καμερα τωρα με την καινουργια ρομ.Οταν γυρισω θα το εχετε πιστευω και τοτε τα λεμε..........

 

Φιλε φαντομας εχεις γινει δεν σε πιανουμε πουθενα ουτε στα κινητα σου:(

Link to comment
Share on other sites

Star, αφού το λες πραγματικά σε πιστεύω!!! Πιο πολύ με αγχώνει το θέμα ταχυδρομείο παρά το ίδιο το προϊόν...ακόμη και προϊόντα paintball έχω φέρει και έφτασαν καλά... ελπίζω να μην το στείλουν πίσω όπως vamvakoulas case και ξενερώσω!!!

 

Τι να σου πω αβυσσος η βουληση των Κινεζων.Ετσι για την ιστορια και πριν ενα χρονο και κατι ειχαν θεματα με τις μπαταριες ξανα και επειδη δεν πουλουσαν ,πιεσαν πολυ απο την κυβερνηση τις εταιριες και ξαφνικα αλαξαν ολα.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι πόσος χρόνος μας απομένει, αλλά το τι κάνουμε με αυτόν τον χρόνο που μας έχει δοθεί...
Link to comment
Share on other sites

Παραγγέλθηκε κι απο εμενα παιδες...

Άντε το καλό να μας ερθει...

Πολύ αργότερα θα δεις όσα πραγματικά είδες
Link to comment
Share on other sites

Αν παραγγειλες με απλο ταχυδρομειο τοτε καλα Χριστουγεννα. Εγω ακυρωσα την πρωτη παραγγελια (την οποια ειχα πληρωσει 18 μερες πριν και εννοειται δεν εγινε ποτε shipped) και πηγα σε καινουρια με EMS. Κι ο Θεος βοηθος. Αν τα εχω σε ενα μηνα θα ειμαι υπερ ευχαριστημενος.

 

Θα αργησω πολυ να ξαναφερω οτιδηποτε με απλο ταχυδρομειο. Το αγχος και η 2μηνη (πλεον) αναμονη δεν αξιζει τον κοπο.

Link to comment
Share on other sites

Αν παραγγειλες με απλο ταχυδρομειο τοτε καλα Χριστουγεννα. Εγω ακυρωσα την πρωτη παραγγελια (την οποια ειχα πληρωσει 18 μερες πριν και εννοειται δεν εγινε ποτε shipped) και πηγα σε καινουρια με EMS. Κι ο Θεος βοηθος. Αν τα εχω σε ενα μηνα θα ειμαι υπερ ευχαριστημενος.

 

Θα αργησω πολυ να ξαναφερω οτιδηποτε με απλο ταχυδρομειο. Το αγχος και η 2μηνη (πλεον) αναμονη δεν αξιζει τον κοπο.

 

Βεβαια δεν αξιζει τον κοπο αν ερχεσαι και απο τα προβληματα απο το hotinbuy.com:X

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο εχτες το βραδυ ειμαι και εγω ενας χαρουμενος ιδιοκτητης ενος μαυρου s4 clone το οποιο το βρηκα εντελως τυχαια σε μια αγγελια ενος ιδιωτη εδω απο αθηνα και το τσιμπησα αμεσα...Ειναι σαν αυτο εδω: http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-S4-Spark η σαν αυτο εδω

http://www.lelong.com.my/gt-i9502-dualsim-1-1-galaxy-s4-clone-mt6589-4-2-9-melodyworld-133195592-2013-08-Sale-P.htm

Με μια γρηγορη ματια εχει τον επεξεργαστη της mediatek MT6589 τετραπυρηνο στα 1,2 hz το κουτι γραφει gt-i9500.Εξωτερικα μοιαζει 100% θα ελεγα χωρις υπερβολη με το κανονικο s4 με λογοτυπα μπρος πισω ρεσταρτ κλπ πολυ ομορφο.Εχει κινηση σελιδων με το air gesture (αν το λεω σωστα) τρεχει πολυ γρηγορο ιντερνετ με φλας πλαηερ κανονικα και παιζει ανετα hd games -videos με καλη αναλυση 4gb εσωτερικη μνημη και μαλλον 1 gb ram.1-2 αρνητικα που εχω δει μεχρι στιγνης ειναι οτι το δικο μου μοντελο εχει 1 sim (δεν την χρειαζομαι) δεν εχει εφαρμογη ραδιο fm εχει android 4.2.9 ?? υπαρχει κατι τετοιο?? Εχω εξτρα θηκη με τζαμακι air view αλλα το καπακονω και δεν δειχνει κατι ξερετε γιατι?? Και εχει αδυναμο εως καθολου σημα gps χτες που το δοκιμασα δεν κλειδωνε με τιποτα..!!!Εχω διαβασει οτι υπαρχουν update που τα φτιαχνουν αυτα αλλα ουτε ξερω που να τα βρω ουτε ξερω αν αξιζει να του περασω αλλη rom μηπως και μπρικαρει δεν ξερω..!!!Για την δουλεια που το θελω ειναι μια χαρα!!!Τωρα το στηνω αν θελετε να με ρωτησετε κατι ευχαριστως θα σας πω καθως οποια βοηθεια σας παιδια για καποια λινκ για να το βελτιωσω θα με βοηθησουν πολυ!!! Ευχαριστω !!! ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Για το gps θα βρεις λύση εδώ...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372981

 

Όσον αφορά την έκδοση του android που σου βγάζει, μάλλον θα υπάρχει για να σου θυμίζει ότι δεν υπάρχει τίποτα γνήσιο στη συσκευή σου ούτε από θέμα software, χωρίς να το αναφέρω απαραίτητα για κακό αυτό αν αναλογιστείς τα χρήματα που έδωσες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια μεχρι ποσα κομματια μπορω να παρω σε μια παραγγελια..και να μην πληρωσω τελωνειο...??(επειδη το θελουν και φιλοι)

επισης απο θεμα ανβαθμισεων πως παει..?? αναβαθμιζεται το λογισμικο σε 4,3 αν και οποτε????

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οι περισσότεροι παραγγέλνουν μεμονωμένα κομμάτια για αποφυγή τελωνείου. Τώρα για αναβαθμισεις το βλέπω δύσκολο να πάρει την 4.3.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για το gps θα βρεις λύση εδώ...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372981

 

Όσον αφορά την έκδοση του android που σου βγάζει, μάλλον θα υπάρχει για να σου θυμίζει ότι δεν υπάρχει τίποτα γνήσιο στη συσκευή σου ούτε από θέμα software, χωρίς να το αναφέρω απαραίτητα για κακό αυτό αν αναλογιστείς τα χρήματα που έδωσες.

 

Παιδια υπαρχει καποιος ευκολος και ασφαλης τροπος να μου πειτε οσοι το εχετε κανει σιγουρα και να μου δωσετε καποιο λινκ εδω στο φορουμ η μεσο pm καπου αλλου που να εχει ευκολες οδηγιες και τα ανολογα apps που πρεπει να κατεβασω για μπορεσω και εγω να ρουταρο το κινητο??Ευχαριστω ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια δεν αξιζει τον κοπο αν ερχεσαι και απο τα προβληματα απο το hotinbuy.com:X

 

Κοιτα φιλε μου εγω και αρκετοι ακομα τα λεγαμε στα παιδια που ψωνισαν απο κει αλλα αυτοι ηθελαν να δοκιμασουν. Αλλα δεν πρεπει να τους κοροιδευουμε διοτι μπορει να την πατησει ο καθενας. Απλα επρεπε να πονηρευτουν. Αν καποιος ειναι απειρος την παταει αρκετα ευκολα παντως.

Τεσπα, το θεμα ειναι οτι με απλα ταχυδρομεια δεν ξαναπαραγγελνουμε μεχρι νεωτέρας.

Link to comment
Share on other sites

still not leaving kingkong post για Ελλάδα από 23/10... my nerves!!!:mad:
Το θέμα δεν είναι πόσος χρόνος μας απομένει, αλλά το τι κάνουμε με αυτόν τον χρόνο που μας έχει δοθεί...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό και πες μας αν σου δούλεψε... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130276

 

Ναι δουλεψε ευχαριστω εβαλα την εκδοση 1.0.6 εβαλε το Super su κανονικα και το τσεκαρα και με το root cheker basic!!!

Σειρα τωρα για να φτιαξω το σημα του gps... Για να δουμε... Θα σας πω αν εχω νεα... ;) ;)

 

Λοιπον μετα απο αρκετες δοκιμες και κοψε ραψε με της οδηγιες απο εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372981

το gps-sygic στο κινητο μου δουλεψε και σε 1 λεπτο περιπου κλειδωνει..!!! Γεια να δουμε θα κρατησει την ρυθμιση και για ποσο!!

Ευχαριστω ιδιαιτερα τον athanaso77 γιατι χωρις την βοηθεια του δεν ξερω αν θα το καταφερνα τοσο γρηγορα!!! ;)

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι δουλεψε ευχαριστω εβαλα την εκδοση 1.0.6 εβαλε το Super su κανονικα και το τσεκαρα και με το root cheker basic!!!

Σειρα τωρα για να φτιαξω το σημα του gps... Για να δουμε... Θα σας πω αν εχω νεα... ;) ;)

 

Λοιπον μετα απο αρκετες δοκιμες και κοψε ραψε με της οδηγιες απο εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372981

το gps-sygic στο κινητο μου δουλεψε και σε 1 λεπτο περιπου κλειδωνει..!!! Γεια να δουμε θα κρατησει την ρυθμιση και για ποσο!!

Ευχαριστω ιδιαιτερα τον athanaso77 γιατι χωρις την βοηθεια του δεν ξερω αν θα το καταφερνα τοσο γρηγορα!!! ;)

 

Έχει και το Ο15 θέματα με το gps ??? :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Έχει και το Ο15 θέματα με το gps ??? :( :( :(

 

Δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο.Το εχω δει απο κοντα το sparky και απογοητευτηκα

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θέλει ας δοκιμάσει 1. αν δουλεύει το usb otg και 2. αν ανοίγει κανονικά απο το εμπρός κουμπί όπως και το κανονικό ώστε να ξέρω αν θα έρθω ή όχι και εγώ στην παρέα σας. Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

το 015 τι λέει σε σχέση με το no1.S6 ;

έχει κάποιος εμπειρία ;

Σταύρε ;

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...