Jump to content

Sony Xperia Z2


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο xperia Z που έχω σε συνδυασμό με το dock station απλά υπέροχα,δεν το περιμενα να ειναι τοσο καλα! Υπόψιν το Ζ αναγράφεται στο επίσημο site της νοβα ως συσκευή που υποστηρίζει την εφαρμογή του nova go.

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η nova go υποστηρίζει μόνο σύνδεση μέσω wifi

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Και μου βγάζει αυτό το σφάλμα ενώ σε απλή συσκευή που έβαλα την κάρτα σιμ μου παίζει κανονικά
Link to comment
Share on other sites

το θεμα με τα δυκτια πυστευω να το λυσαμε

2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - D6502, D6503, D6543

3G Network HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 - D6502, D6503, D6543

4G Network LTE 700/800/850/900/1700/1800/1900/2100/2600 - D6503

LTE 850 / 900 / 1700 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 - D6543

 

αυτα ειναι τα μοντελα http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z2-6144.php

Link to comment
Share on other sites

Στο xperia Z που έχω σε συνδυασμό με το dock station απλά υπέροχα,δεν το περιμενα να ειναι τοσο καλα! Υπόψιν το Ζ αναγράφεται στο επίσημο site της νοβα ως συσκευή που υποστηρίζει την εφαρμογή του nova go.

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η nova go υποστηρίζει μόνο σύνδεση μέσω wifi

Σε εφτιαξα ρε φιλε.. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

....και πρίν 10 λεπτά ωπ και η 4.4.4:D

sony xperia S... Z... Ζ1... Z2... LG G3... Z3... Z5 Premium... X Performance ...Xperia XZ για λίγο S8 ...xperia XZ1 ...mate 10 pro ...xperia XZ2 ...xiaomi mi 8 and now ...xiaomi mi 9

pEtEr

Link to comment
Share on other sites

....και πρίν 10 λεπτά ωπ και η 4.4.4:D

 

Σε μένα τίποτα ακόμα..

Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

Συνδεω τη συσκευη με το PC companion. Την αναγνωριζει κανονικα, μου βγαζει ειδοποιηση οτι υπαρχει νεα ενημερωση λογισμικου και αφου ξεκινησω την διαδικασια μου βγαζει το παρακατω μηνυμα..

 

[ATTACH]52063[/ATTACH]

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Συνδεω τη συσκευη με το PC companion. Την αναγνωριζει κανονικα, μου βγαζει ειδοποιηση οτι υπαρχει νεα ενημερωση λογισμικου και αφου ξεκινησω την διαδικασια μου βγαζει το παρακατω μηνυμα..

 

[ATTACH]52063[/ATTACH]

 

Και σε μένα το ίδιο κάνει, βοήθεια κάνεις;

Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο κάνει, βοήθεια κάνεις;

Δυο σκεψεις περνανε απο το μυαλο μου. Ή το update δεν ειναι διαθεσιμο στην χωρα που ανηκουν οι συσκευες μας -το δικο μου ειναι ελληνικο- ή οι servers της Sony εχουν τιγκαρει και πρεπει να δοκιμασουμε αργοτερα. Αν καποιος εχει καποια αλλη ιδεα ας μας πει..

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

....και πρίν 10 λεπτά ωπ και η 4.4.4:D

 

Καλησπέρα το τηλέφωνο απο που είναι ???

Oops, μου έβγαλε και εμένα ενημέρωση...

:D

Edited by bpapad81
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το τηλέφωνο απο που είναι ???

Oops, μου έβγαλε και εμένα ενημέρωση...

:D

Edit, την κατεβάζω και γω!!!!

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εχουν μπλοκαρει οι servers αλλιως δεν εξηγειτε οτι βγαζει το παραθυρο πως δεν υπαρχουν ενημερωσεις για την συσκευη εφοσον βγαζει μυνημα κανονικα! θα δοκιμασω αυριο μπας και εχει λυθει το θεμα αυτο...
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου από σήμερα. Μια χαρά κινητό το βρίσκω και η οθόνη είναι φοβερή (σίγουρα καλύτερη από του SP).

1 απορία. Υπάρχει πιθανότητα να πάρει νερό στο εσωτερικό του (δηλαδή παίζει να μην έχει πετύχει η αδιαβροχοποίηση - αν το λέω σωστά- ; ).

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου από σήμερα. Μια χαρά κινητό το βρίσκω και η οθόνη είναι φοβερή (σίγουρα καλύτερη από του SP).

1 απορία. Υπάρχει πιθανότητα να πάρει νερό στο εσωτερικό του (δηλαδή παίζει να μην έχει πετύχει η αδιαβροχοποίηση - αν το λέω σωστά- ; ).

 

Κατ' αρχήν με γεια το εργαλείο και να το χαίρεσαι!! Τα σπάει το θηρίο! Δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα με την προϋπόθεση βέβαια πως έχεις κλεισει τα καπάκια καλά! Αν δεν έχει πετύχει η αδιαβροχοποίηση θα σου το αντικαταστησουν νομιζω (αν δεν υπάρχει καποιο ανθρωπινο λαθος εκ μερους σου). Επίσης έχει περπατήσει το μοντέλο 7 μήνες τωρα οπότε λίγο χλωμό να κάνανε κατασκευαστικά λάθη.

 

ΥΓ Άλλαξε και αβαταρ

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

εμένα την κατέβασε και μόλις το συνδέω και κάνει shut down το τηλ μέσω του companion καπάκι αποσυνδέεται και βγάζει μνμ ότι δεν μπορεί να συνεχίσει
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα και έκανα την αναβάθμιση τώρα το πρωί, αλλά έβγαλε τα εικονίδια τεράστια, ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να μικρύνουν τα εικονίδια;
Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

Εμενα συνεχεια δε μπορει να κατεβασει το update απο τους servers... Μηπως να μην την κανουμε ακομα λεω γω...;

 

Απενεργοποίησε το antivirus σου και το firewall σου, έτσι μόνο έκανα την αναβάθμιση, εγώ αλλιώς δεν με άφηνε μου έβγαζε λάθος.

Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...