Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ας πουμε οτι δεν θα κανει αυτα που θελουμε ο steve μετα το iphone τι?

 

HTC Desire, HTC HD2, Google Nexus One, HTC Legend, Droid X... ένα σωρό επιλογές υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

ας πουμε οτι δεν θα κανει αυτα που θελουμε ο steve μετα το iphone τι?

 

Μετά φίλε την "κάτσαμε την βάρκα". Που να πας, στα dual-touch Android HTC με τις ροζαλίντες - pentile οθόνες τους ή στην πλαστικούρα το Galaxy με το νεκρό GPS και το πολύ χειρότερο death grip; :lol:

 

ΥΓ: Ποιός είπε πως περιμένουμε τίποτα από τον Steve; ;)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

HTC Desire, HTC HD2, Google Nexus One, HTC Legend, Droid X... ένα σωρό επιλογές υπάρχουν.

 

το droid x κυκλοφοραει στην Ευρώπη;

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: Ποιός είπε πως περιμένουμε τίποτα από τον Steve; ;)

 

Και εγώ δεν ξέρω τι περιμένουν να ακούσουν οι περισσότεροι. Ούτε δωρεάν θήκες πιστεύω θα δώσει, ούτε ανακλήσεις ούτε τίποτα.

 

Θα βγει και θα πει ότι μεγάλωσε το εύρος του σήματος οπότε πρέπει να είσαι πλέον σε ακόμα χειρότερη κατάσταση για να πέσει η κλήση (-121 πλέον από -113 πριν), θα πει ότι όλες οι συσκευές χάνουν σήμα με το death grip, και τέλος. Όποιος δε θέλει δεν αγοράζει.

 

Θα πει και ένα "εμείς δώσαμε τη δυνατότητα επιστροφής σε όσους δεν άρεσε, αλλά έχουν επιστραφεί ελάχιστες συσκευές".

 

Γενικά πάντως δεν καταλαβαίνω την εμμονή ορισμένων με το "πρόβλημα" του 4. Σε γενικές γραμμές η συσκευή έχει καλύτερη λήψη σήματος, το πρόβλημα εμφανίζεται σε οριακές καταστάσεις και κάτω από πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις.

 

Από την άλλη μπορεί να βγω λάθος και να βγει να μας πει ότι μας κάνει δώρο το iPhone 5 του χρόνου :lol:

 

το droid x κυκλοφοραει στην Ευρώπη;

 

Όχι ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

HTC Desire, HTC HD2, Google Nexus One, HTC Legend, Droid X... ένα σωρό επιλογές υπάρχουν.

 

το deisre παντος δεν εχει front camera.

ελπιζω να μην βγαινω of topic

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν ξέρω τι περιμένουν να ακούσουν οι περισσότεροι. Ούτε δωρεάν θήκες πιστεύω θα δώσει, ούτε ανακλήσεις ούτε τίποτα.

 

Θα βγει και θα πει ότι μεγάλωσε το εύρος του σήματος οπότε πρέπει να είσαι πλέον σε ακόμα χειρότερη κατάσταση για να πέσει η κλήση (-121 πλέον από -113 πριν), θα πει ότι όλες οι συσκευές χάνουν σήμα με το death grip, και τέλος. Όποιος δε θέλει δεν αγοράζει.

 

Θα πει και ένα "εμείς δώσαμε τη δυνατότητα επιστροφής σε όσους δεν άρεσε, αλλά έχουν επιστραφεί ελάχιστες συσκευές".

 

Γενικά πάντως δεν καταλαβαίνω την εμμονή ορισμένων με το "πρόβλημα" του 4. Σε γενικές γραμμές η συσκευή έχει καλύτερη λήψη σήματος, το πρόβλημα εμφανίζεται σε οριακές καταστάσεις και κάτω από πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις.

 

Από την άλλη μπορεί να βγω λάθος και να βγει να μας πει ότι μας κάνει δώρο το iPhone 5 του χρόνου :lol:

 

 

 

Όχι ακόμα.

 

δηλαδη αξιζει σαν αγορα η ειναι ρισκο?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν ξέρω τι περιμένουν να ακούσουν οι περισσότεροι. Ούτε δωρεάν θήκες πιστεύω θα δώσει, ούτε ανακλήσεις ούτε τίποτα.

 

Θα βγει και θα πει ότι μεγάλωσε το εύρος του σήματος οπότε πρέπει να είσαι πλέον σε ακόμα χειρότερη κατάσταση για να πέσει η κλήση (-121 πλέον από -113 πριν), θα πει ότι όλες οι συσκευές χάνουν σήμα με το death grip, και τέλος. Όποιος δε θέλει δεν αγοράζει.

 

Θα πει και ένα "εμείς δώσαμε τη δυνατότητα επιστροφής σε όσους δεν άρεσε, αλλά έχουν επιστραφεί ελάχιστες συσκευές".

 

Γενικά πάντως δεν καταλαβαίνω την εμμονή ορισμένων με το "πρόβλημα" του 4. Σε γενικές γραμμές η συσκευή έχει καλύτερη λήψη σήματος, το πρόβλημα εμφανίζεται σε οριακές καταστάσεις και κάτω από πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις.

 

Από την άλλη μπορεί να βγω λάθος και να βγει να μας πει ότι μας κάνει δώρο το iPhone 5 του χρόνου :lol:

 

 

 

Όχι ακόμα.

 

Nικο μην ξεχνας οτι κανεις δε επεστρεψε γιατι περιμεναν το fix update που θα εδινε την λυση. να εισαι σιγουρος οτι αν δεν γινει κατι, θα αρχισουν επιστροφες και μαλιστα μαζικες. Παρα πολυς κοσμος περιμενει να ακουσει κατι αποψε... θα υπαρξουν μεγαλες αντιδρασεις αν δεν γινει κατι. Την βαρανε απο ολες τι μεριες την APPLE τωρα.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αξιζει σαν αγορα η ειναι ρισκο?

 

Κατά την προσωπική ταπεινή μου άποψη αξίζει και με το παραπάνω. Ποιότητα κατασκευής ασυναγώνιστη αυτή τη στιγμή στην αγορά, οθόνη πανέμορφη, φωτογραφική εξαιρετική (όχι τόσο με το φλας - εκεί έχει θέμα), HD video σε 30fps, μια front camera με ένα open standard που ελπίζουμε να δούμε να εξαπλώνεται, και το iOS που για μένα είναι ένας παράγοντας μόνος του. Για το σήμα τα έχω πει προ πολλού και έχω αναφέρει την προσωπική εμπειρία.

 

Ένας κάτοχος 3GS μπορεί να κάνει υπομονή και μην καίγεται για μια αναβάθμιση άμεσα, αλλά όταν έρθει η ώρα μιας επιδότησης τότε το iPhone 4 αποτελεί εξαιρετική αγορά.

 

edit.. και τώρα μπορούν οι apple haters να αρχίσουν να με κράζουν.

Edited by CarpeNoctum
Link to comment
Share on other sites

 

Κωστη (Kkalog) ξερεις φυσικα οτι κανω πλακα ετσι?:)

 

σεβομαι και εκτιμω πολυ το μηλο,καποια πραγματα σε αυτο μπορω να πω,για μια ακομη φορα,οτι μου λειπουν,απλα δεν ειναι για μενα αυτη η συσκευη...τουλαχιστον οχι για κυρια συσκευη:)

 

Αστειεύεσαι Δημήτρη, μεταξύ μας ;;;

Βέβαια και εγώ με διάθεση πλάκας απάντησα για το φόβο που "ενσπείρεις" στο πέρασμα σου :)

 

Να είσαι πάντα καλά :)

 

Δικές σου ήταν βρε Σπύρο οι καμπάνες που άκουγα και έκανα τον σταυρό μου; :p

 

Τον είδα το πρωί Θάνο να ανεβαίνει το λόφο προς το ξωκλήσσι του "Άι-Φον"τα του μεγαλομάρτυρα με μια λαμπάδα σε σχήμα κεραίας αφιέρωμα υπερ ενίσχυσης σήματος

Edited by kkalog

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

και τώρα μπορούν οι apple haters να αρχίσουν να με κράζουν.

 

Να σε κράξω και εγώ Νίκο μια και δεν πολυσυμπαθώ την Apple; Μετρώ σαν hater ή θα πάει στράφι το κράξιμο επειδή είμαι ερωτευμένος με το iPhone 4; :p

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Κατά την προσωπική ταπεινή μου άποψη αξίζει και με το παραπάνω. Ποιότητα κατασκευής ασυναγώνιστη αυτή τη στιγμή στην αγορά, οθόνη πανέμορφη, φωτογραφική εξαιρετική (όχι τόσο με το φλας - εκεί έχει θέμα), HD video σε 30fps, μια front camera με ένα open standard που ελπίζουμε να δούμε να εξαπλώνεται, και το iOS που για μένα είναι ένας παράγοντας μόνος του. Για το σήμα τα έχω πει προ πολλού και έχω αναφέρει την προσωπική εμπειρία.

 

Ένας κάτοχος 3GS μπορεί να κάνει υπομονή και μην καίγεται για μια αναβάθμιση άμεσα, αλλά όταν έρθει η ώρα μιας επιδότησης τότε το iPhone 4 αποτελεί εξαιρετική αγορά.

 

edit.. και τώρα μπορούν οι apple haters να αρχίσουν να με κράζουν.

εγω δεν εχω καθολου ειμαι με ενα nokia n82 και σερφαρο δεν αντεχετε γι'αυτο σε ρωταω .

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω καθολου ειμαι με ενα nokia n82 και σερφαρο δεν αντεχετε γι'αυτο σε ρωταω .

 

Φίλε μου όποια από τις παραπάνω συσκευές που σου ανέφερα και αν πάρεις θα πάθεις πολιτισμικό σοκ. Μιλάμε για άλλο επίπεδο συσκευών. Από ένα σημείο και έπειτα μπαίνουν οι προσωπικές επιλογές του καθενός. Άλλοι θέλουν ανοιχτό λειτουργικό, άλλοι θέλουν πολλές εφαρμογές, άλλοι το ένα άλλοι το άλλο. Βλέπεις τι προσφέρει η κάθε μία από τις συσκευές αυτές και αποφασίζεις ποιά σου κάνει.

 

Το iPhone 4 υποτίθεται ότι έχει πρόβλημα με το σήμα. Έχω διαφορετική άποψη. Δε με ενδιαφέρει που οι μπάρες πέφτουν αν το κρατήσω λες και κρατάω σπαθί για ξιφομαχία. Με ενδιαφέρει το ότι έχω σήμα σε περιοχές που άλλες συσκευές δεν έχουν, με ενδιαφέρει ότι δε με επηρεάζει στο browsing και με ενδιαφέρει το ότι 15 μέρες που είναι τώρα στα χέρια μου δεν έχω χάσει ούτε μια κλήση.

 

Κρα κρα κρα!! Βρε κρα κρα κρρρρααααα!

 

Ουφ φτάνει, κοράκιασα. :lol:

 

Θάνο μπορούμε να πάμε σε κανένα από το κεντρικά θέματα του myphone στις ειδήσεις, να γράψω κάτι εκεί και να με κράξεις. Εκεί θα πιάσει και τόπο γιατί θα ακολουθήσουν και καμιά 15αριά άλλοι που δεν έχουν το δει το iPhone 4 ούτε από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Δικές σου ήταν βρε Σπύρο οι καμπάνες που άκουγα και έκανα τον σταυρό μου; :p

 

Ναι!!! Και είπα ότι κάποιος δεν μπορεί θα τον κάνει!!!:p

 

Σπυρο εκανε δουλεια????:confused:

 

μακαρι ρε φιλε,μακαρι για να ηρεμησετε επιτελους απο αυτο το προβλημα :)

 

Πλάκα κάνω Δημήτρη ακόμα δεν το έχω πάρει το 4... Αλλά το μόνο που άλλαξε όπως έγινε γνωστό σε όλους η ένδειξη στις μπάρες...

 

Τώρα στο γραφείο ενώ πριν είχα 5 μπάρες και 3G, τώρα με τις καινούργιες μετρήσεις είναι 4 και πάει στις 5 για λίγο και πέφτει λόγο το ότι άλλαξαν τα δεδομένα...:)

Αλλά εγώ λόγο καλής επιδότησης και έτοιμο πελάτη για το 3Gs, θα το πάρω και θα μπει όπως όλα τα iPhone που είχα σε θήκη vaja. Τώρα αν δω ότι δεν με ικανοποιεί πάμε για άλλα...;)

 

 

Τον είδα το πρωί Θάνο να ανεβαίνει το λόφο προς το ξωκλήσσι του "Άι-Φον"τα του μεγαλομάρτυρα με μια λαμπάδα σε σχήμα κεραίας αφιέρωμα υπερ ενίσχυσης σήματος

 

Έχω πέσει από την καρέκλα!!!!!!! ΧΑ ΧΑ χα χα χα ΧΑ................

 

 

http://images.zaazu.com/img/laughing-smiley-male-smiley-laugh-smiley-emoticon-000288-large.gif

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Θάνο μπορούμε να πάμε σε κανένα από το κεντρικά θέματα του myphone στις ειδήσεις, να γράψω κάτι εκεί και να με κράξεις. Εκεί θα πιάσει και τόπο γιατί θα ακολουθήσουν και καμιά 15αριά άλλοι που δεν έχουν το δει το iPhone 4 ούτε από κοντά.

 

Εγώ πάντως δηλώνω από τώρα Bohum για να μην έχουμε παρεξηγήσεις :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δηλώνω από τώρα Bohum για να μην έχουμε παρεξηγήσεις :)

 

Εγώ Μπόχουμ δε δέρνω πάντως :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου όποια από τις παραπάνω συσκευές που σου ανέφερα και αν πάρεις θα πάθεις πολιτισμικό σοκ. Μιλάμε για άλλο επίπεδο συσκευών. Από ένα σημείο και έπειτα μπαίνουν οι προσωπικές επιλογές του καθενός. Άλλοι θέλουν ανοιχτό λειτουργικό, άλλοι θέλουν πολλές εφαρμογές, άλλοι το ένα άλλοι το άλλο. Βλέπεις τι προσφέρει η κάθε μία από τις συσκευές αυτές και αποφασίζεις ποιά σου κάνει.

 

Το iPhone 4 υποτίθεται ότι έχει πρόβλημα με το σήμα. Έχω διαφορετική άποψη. Δε με ενδιαφέρει που οι μπάρες πέφτουν αν το κρατήσω λες και κρατάω σπαθί για ξιφομαχία. Με ενδιαφέρει το ότι έχω σήμα σε περιοχές που άλλες συσκευές δεν έχουν, με ενδιαφέρει ότι δε με επηρεάζει στο browsing και με ενδιαφέρει το ότι 15 μέρες που είναι τώρα στα χέρια μου δεν έχω χάσει ούτε μια κλήση.

 

 

Θάνο μπορούμε να πάμε σε κανένα από το κεντρικά θέματα του myphone στις ειδήσεις, να γράψω κάτι εκεί και να με κράξεις. Εκεί θα πιάσει και τόπο γιατί θα ακολουθήσουν και καμιά 15αριά άλλοι που δεν έχουν το δει το iPhone 4 ούτε από κοντά.

 

εμενα με ενδιαφέρουν οι εφαρμογές το iphone 4 και οτι εχει πολυ καλο και χρηστικό λειτουργικό γι'αυτο θελω να το αγοράσω αλλα και να δοκιμάσω ενα προϊόν της εταιρίας μια φορα.

περιμένω να δω τι θα γινει σημερα

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει το ότι έχω σήμα σε περιοχές που άλλες συσκευές δεν έχουν, με ενδιαφέρει ότι δε με επηρεάζει στο browsing και με ενδιαφέρει το ότι 15 μέρες που είναι τώρα στα χέρια μου δεν έχω χάσει ούτε μια κλήση.

 

Αυτό Νίκο με την υπερβολικά αυξημένη ευαισθησία λήψης, πραγματικά με προβληματίζει και όχι από τεχνικής άποψης καθώς μπορεί να θεωρηθεί σε ένα βαθμό ως πλεονέκτημα. Το θέμα είναι πως η ευαισθησία δεν είναι κάτι που του βγαίνει του κατασκευαστή έτσι στην τύχη. Υπάρχουν συγκεκριμένα standards και ανοχές, τα οποία σχεδόν ποτέ δεν παραβιάζονται προς τα επάνω αλλά προς τα κάτω (λόγω επιλογής υλικών και σχεδίασης).

 

Στο iPhone 4 μετρημένα, και σου μιλώ με first amp gain analysis και όργανα όχι μπάρες και τέτοια χαζά, η τιμή της ευαισθησίας αγγίζει το επάνω όριο μετά το οποίο έχουμε δυσάρεστες παρενέργειες όπως αύξηση noise, φίμωση του preamp κλπ. Μιλάμε για την υψηλότερη τιμή που θυμάμαι σε gsm συσκευή.

 

Και κάπου εδώ ξυπνάει μέσα μου ο συνωμοσιολόγος Ελληναράς. :p

Καθώς τα RF parts του iPhone 4 είναι κοινά γενικής χρήσης χωρίς καμμιά ιδιαιτερότητα ή δυνατότητα παρέμβασης της Apple στην σχεδίασή τους, το μόνο που μπορεί να αλλάξει την καμπύλη του sensitivity και την peak τιμή της είναι το driving firmware. Αναρωτιέμαι λοιπόν φωναχτά, μήπως η επιλογή της αύξησης της ευαισθησίας έχει κάποια σχέση με τις αναμενόμενες (είπαμε ακόμα και από φοιτητές) απώλειες λόγω της αναπόφευκτου detuning της εξωτερικής κεραίας.

 

Δεν είμαι περήφανος που βάζω το λιθαράκι μου συνωμοσιολογώντας, κάτι που πραγματικά απεχθάνομαι, αλλά από τεχνική σκοπιά δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο λόγο. Και για όσους νομίζουν πως η αύξηση του RF gain είναι κάτι που έτσι και αλλιώς θα το ήθελαν ακόμα και με άλλου τύπου κεραία, να τους ενημέρωσω πως δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα. Η αύξηση του gain χωρίς τη χρήση πανάκριβων (για τα δεδομένα της συσκευής) passive και active filters μόνο κακό θα προκαλούσε στην γραμμική συμπεριφορά του δέκτη ενώ θα τρέλαινε και τον πομπό που εν πολλοίς στηρίζεται στη στάθμη του carrier για να αυξομειώνει την ισχύ του καθώς πλησιάζουμε ή απομακρυνόμαστε από τα cells.

 

Δεν ξέρω αν ο συλλογισμός μου είναι σωστός, αλλά στην τύχη και χωρίς λόγο δεν αυξάνεις την ευαισθησία ούτε και τυχαία επιλέγεις τον αλγόριθμο και τα (ακριβά) υλικά που θα σου επιτρέψουν να το επιτύχεις. :rolleyes:

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Τον είδα το πρωί Θάνο να ανεβαίνει το λόφο προς το ξωκλήσσι του "Άι-Φον"τα του μεγαλομάρτυρα με μια λαμπάδα σε σχήμα κεραίας αφιέρωμα υπερ ενίσχυσης σήματος

 

:rotfl::lol::rotfl: Μην τα λες έτσι απότομα Κώστα γιατί πανάθεμά σε θα πάθω τίποτα και είμαι και σε κρίσιμη ηλικία. :rotfl::lol::rotfl:

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σ ολους σας μηλαραδες κ μη. Τιποτα νεοτερο εχουμε; Υπαρχει καποια σελιδα που να δουμε λεπτομερειες;
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σ ολους σας μηλαραδες κ μη. Τιποτα νεοτερο εχουμε; Υπαρχει καποια σελιδα που να δουμε λεπτομερειες;

 

Καλώς τον! Τίποτα το νεώτερο εκτός όσων διαβάζεις. Περιμένουμε να πάει 8 να αρχίσει η συναυλία του Στέφανου Αρχιμηλαρά (κατά κόσμον S. Jobs). :)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον! Τίποτα το νεώτερο εκτός όσων διαβάζεις. Περιμένουμε να πάει 8 να αρχίσει η συναυλία του Στέφανου Αρχιμηλαρά (κατά κόσμον S. Jobs). :)

 

Να συμπληρώσω ότι οι groupies μαζεύονται αριστερά του άμβωνα κρατώντας βάγια, ενώ οι επικριτές δεξιά κραδαίνοντας όξος και χολή, οπότε πάρτε θέσεις αναλόγως πριν αρχίσει η λειτουργία και να δούμε αν θα πάμε για σταύρωση ή για ανάσταση (πολύ θρησκευτικό πνεύμα έπεσε σήμερα - οι καμπάνες του Θάνου και του Σπύρου φταίνε).

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ο κακομοίρης που δεν είμαι και groupie ή ...ανεμιστήρας (fan) της Apple μου λέτε πως έμπλεξα με εσάς τους μουράτους τους μηλάδες και τον Αι Φόν(τα) τον μεγαλομάρτυρα (μεγάλη η χάρη του); :confused:

Αλλά που θα πάει δεν θα βγουν τα Windows Phone 7; Μαύρα μάτια θα κάνετε να με δείτε. :lol:

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Κατά την προσωπική ταπεινή μου άποψη αξίζει και με το παραπάνω. Ποιότητα κατασκευής ασυναγώνιστη αυτή τη στιγμή στην αγορά, οθόνη πανέμορφη, φωτογραφική εξαιρετική (όχι τόσο με το φλας - εκεί έχει θέμα), HD video σε 30fps, μια front camera με ένα open standard που ελπίζουμε να δούμε να εξαπλώνεται, και το iOS που για μένα είναι ένας παράγοντας μόνος του. Για το σήμα τα έχω πει προ πολλού και έχω αναφέρει την προσωπική εμπειρία.

 

Ένας κάτοχος 3GS μπορεί να κάνει υπομονή και μην καίγεται για μια αναβάθμιση άμεσα, αλλά όταν έρθει η ώρα μιας επιδότησης τότε το iPhone 4 αποτελεί εξαιρετική αγορά.

 

edit.. και τώρα μπορούν οι apple haters να αρχίσουν να με κράζουν.

 

ξερεις ποσες βιντεοκαμερες υπαρχουν με πολυ πιο δυνατα χαρακτηριστικα??και με λιγοτερα λεφτα :lol::lol:

 

ενα τηλεφωνο που δεν μπορει να δουλεψει σαν τηλ ειναι αχρηστο για μενα;)

 

επισης,επετρεψε μου να εχω τις αμφιβολιες μου για το ποσο καλο ειναι στο σημα,το δικο σου το iphone 4...

η τα 1.7 εκατομυρια κατοχοι που τα εχουν παρει ειναι ολοι ψευτες και ασχετοι,η το δικο σου ειναι το μοναδικο προσχεδιο του νεου μη προβληματικου μηλου,που επεσε κατα λαθος στα χερια σου,η εσυ εισαι πολυ (μα παρα πολυ ρε Νικολα :X) apple fan boy:O

 

ξερεις οτι λεω αυτο που σκεφτομαι παντα (και εγω δεν ειμαι κανενος π@!#στη fan boy)ετσι,δεν μπορω να μην το σχολιασω μετα τα λεγομενα σου τον τελευταιο καιρο,απο την μερα που το πηρες:confused:

 

edit

εκτος και αν θελεις να κρατησεις την τιμη μεταπωλησης του ψηλα υποστηριζοντας οτι το δικο σου ΔΕΝ εχει προβλημα:worry:

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...