Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για το gizmodo δεν ξερω παντως το engagdet 100 % σιγουρο οτι θα το δειξει

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

To gizmondo θα το δειξει Live ?

 

Λόγω των σκληρών σκηνών που θα ακολουθήσουν, ετοιμάζει live και η Sirina Productions :)

 

@foxx

Είμαστε κακές συναναστροφές Θάνο :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα προτιμήσω το φόρουμ του myphone θα κάνουνε τα παιδιά μετάφραση τι λέει.
Link to comment
Share on other sites

εγώ θα προτιμήσω το φόρουμ του myphone θα κάνουνε τα παιδιά μετάφραση τι λέει.

 

Αυτό ξαναπέστο, αν όλα πάνε καλά μπορεί να σας έχουμε μια έκπληξη :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ξαναπέστο, αν όλα πάνε καλά μπορεί να σας έχουμε μια έκπληξη :)

 

Αν το ξαναπώ θα γίνω σπαμερ.:lol:

Link to comment
Share on other sites

ξερεις ποσες βιντεοκαμερες υπαρχουν με πολυ πιο δυνατα χαρακτηριστικα??και με λιγοτερα λεφτα :lol::lol:

 

ενα τηλεφωνο που δεν μπορει να δουλεψει σαν τηλ ειναι αχρηστο για μενα;)

 

επισης,επετρεψε μου να εχω τις αμφιβολιες μου για το ποσο καλο ειναι στο σημα,το δικο σου το iphone 4...

η τα 1.7 εκατομυρια κατοχοι που τα εχουν παρει ειναι ολοι ψευτες και ασχετοι,η το δικο σου ειναι το μοναδικο προσχεδιο του νεου μη προβληματικου μηλου,που επεσε κατα λαθος στα χερια σου,η εσυ εισαι πολυ (μα παρα πολυ ρε Νικολα :X) apple fan boy:O

 

ξερεις οτι λεω αυτο που σκεφτομαι παντα (και εγω δεν ειμαι κανενος π@!#στη fan boy)ετσι,δεν μπορω να μην το σχολιασω μετα τα λεγομενα σου τον τελευταιο καιρο,απο την μερα που το πηρες:confused:

 

edit

εκτος και αν θελεις να κρατησεις την τιμη μεταπωλησης του ψηλα υποστηριζοντας οτι το δικο σου ΔΕΝ εχει προβλημα:worry:

 

Θεωρώ απίστευτα άδικο το παραπάνω σχόλιό σου Δημήτρη μετά από αυτά:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3242752#post3242752

 

και

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3243586#post3243586 (3η παράγραφος)

 

και το σχόλιο του Θάνου

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3245264#post3245264

 

...

 

Με την ίδια λογική, αυτό εδώ το συμπέρασμα:

 

ενα τηλεφωνο που δεν μπορει να δουλεψει σαν τηλ ειναι αχρηστο για μενα;)

 

από πού βγαίνει;

 

Ή αυτό;

 

τα 1.7 εκατομυρια κατοχοι που τα εχουν παρει ειναι ολοι ψευτες και ασχετοι

 

Που έχουν αναφερθεί 1.7 εκατομμύρια παραπονεμένοι χρήστες και δεν τους πήραμε πρέφα; Νομίζω ότι μόνο κάτι τέτοιο δεν ισχύει.

 

Επειδή φρόντισα να έχω τη συσκευή στα χέρια μου πριν αποφασίσω αν δουλεύει ή όχι σαν τηλέφωνο, και κατά πόσο το κάνει καλά ή όχι, αν εγώ είμαι το Apple Fanboy που φρόντισα να αποκτήσω προσωπική άποψη και ΕΜΠΕΙΡΙΑ από τη συσκευή, όλοι οι άλλοι που το έβγαλαν άχρηστο σα τηλέφωνο τι είναι;

 

Δεν έγραψα πουθενά ότι δεν υπάρχει "πρόβλημα" με την επαφή σε συγκεκριμένο σημείο και με συγκεκριμένο τρόπο. Έγραψα απλά ότι θεωρώ ότι δεν είναι τόσο δραματικό όσο εμφανίζεται και δεν επηρεάζει τόσο όσο γράφεται την καθημερινή χρήση της συσκευής.

 

(Και εγώ φωναχτά σκέφτομαι)

Edited by CarpeNoctum
Link to comment
Share on other sites

1 και 30 λεπτά πριν αρχίσει η ομιλία . Εχω μεγάλη περιέργεια να δω τι θα πει και πως θα τα μπαλώσει. Πάντως βλέπω να παίρνουνε φωτιά τα φόρουμ σήμερα το βράδυ
Link to comment
Share on other sites

και νομιζα οτι καραγκιοζηδες εχουμε μονο στην ελλαδα:lol::lol::lol::lol:

 

Αυτό το είδος Γιάννη ...ευδοκιμεί σε όλο τον κόσμο, στο youtube μάλιστα εκτρέφεται σε κοπάδια. :p

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αυτό το είδος Γιάννη ...ευδοκιμεί σε όλο τον κόσμο, στο youtube μάλιστα εκτρέφεται σε κοπάδια. :p
δεν εχεις αδικο Θανο:p
Link to comment
Share on other sites

δλδ Νικο,να το παρω το 4αρι?:confused:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Όχι, εσύ να μην το πάρεις. Δε σου κάνει. Το έχουμε ξαναπεί :p
Link to comment
Share on other sites

Παντός την παραδέχομαι την apple ξέρει να κρατάει τον ενδιαφέρον και να τραβάει την προσοχή. Αν ήταν άλλο κινητό δεν θα υπήρχε τέτοια αντίδραση μετά από μια εβδομάδα θα είχε ξεχαστεί.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παντός την παραδέχομαι την apple ξέρει να κρατάει τον ενδιαφέρον και να τραβάει την προσοχή. Αν ήταν άλλο κινητό δεν θα υπήρχε τέτοια αντίδραση μετά από μια εβδομάδα θα είχε ξεχαστεί.
βοηθανε και οι επικριτες(αθελα τους κανουν ντορο και μετραει και η αρνητικη διαφημηση)μια χαρα τους ερχεται εκει στην apple ολο το σκηνικο,απο την μια οι αρρωστοι που αγοραζουν οτι εχει μηλαρακι και απο την αλλη οι hater,τζαμπε διαφημησουλα και απο τους 2:p
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχει σπουδάσει ψυχολογία ο steve η διαβαζει της σκέψεις δεν εξηγειτε αλλιώς.
Link to comment
Share on other sites

Όχι, εσύ να μην το πάρεις. Δε σου κάνει. Το έχουμε ξαναπεί :p

 

δεν κανω πλακα Νικο:confused:

 

αν η καμερα του και το βιντεο του ειναι αναλογα του λεο μου,δεν θα εχω σοβαρους ενδοιασμους να μην το παρω,εστω και σαν 2η συσκευη,μιας και το λεο με καλυπτει απολυτα!

απλα το μηλο ειναι παντα μηλο:rolleyes: και οπως και να το κανεις,εχει και τα πολυ δυνατα του στοιχεια,που ολοι ξερετε οτι δεν τα αμφησβητω με τπτ:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εγώ που θα το εχω για να μπαίνω στο ίντερνετ και του πάρω θήκη θα είναι τόσο έντονο το πρόβλημα; για να μιλάω θα εχω το ν82.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το mind the gap από gizmodo ήταν το καλύτερο που άκουσα!

Άντε να δούμε!

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

δεν κανω πλακα Νικο:confused:

 

αν η καμερα του και το βιντεο του ειναι αναλογα του λεο μου,δεν θα εχω σοβαρους ενδοιασμους να μην το παρω,εστω και σαν 2η συσκευη,μιας και το λεο με καλυπτει απολυτα!

απλα το μηλο ειναι παντα μηλο:rolleyes: και οπως και να το κανεις,εχει και τα πολυ δυνατα του στοιχεια,που ολοι ξερετε οτι δεν τα αμφησβητω με τπτ:)

Τότε κάνε υπομονή λίγο να γράψω το review που θα ανεβάσω και δείγματα από φωτογραφίες και βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...