Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για να μην τους παρουν στο κυνηγι;:p:p:p

 

Μπα μια ζωή είτε για καλό είτε για κακό τα ίδια κάνουν. Video γιόκ και απαγορεύουν να βγάλει και οποιοσδήποτε άλλος.

 

Τι έγινε ρε γαμ*το μου. Τα ίδια κινητά που χρησιμοποίησα εγώ στις δοκιμές μου δοκίμασαν και αυτοί; Και με τα ίδια αποτελέσματα. :lol:

 

Θα τους τραβήξω μια αγωγή και θα διεκδικήσω το copyright των δοκιμών μας.

Έχουμε να βγάλουμε χρήματα παιδιά, θα ξελασπώσουμε και το εθνικό χρέος. :lol:

Edited by nervous
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Θα τους τραβήξω μια αγωγή και θα διεκδικήσω το copyright των δοκιμών μας.

Έχουμε να βγάλουμε χρήματα παιδιά, θα ξελασπώσουμε και το εθνικό χρέος. :lol:

θα την ξερανεις την τροικα:p
Link to comment
Share on other sites

Θα τους τραβήξω μια αγωγή και θα διεκδικήσω το copyright των δοκιμών μας.

Έχουμε να βγάλουμε χρήματα παιδιά, θα ξελασπώσουμε και το εθνικό χρέος. :lol:

 

Για την πατρίδα ρε ****το

Link to comment
Share on other sites

Πως μόνο το 0.55% όσων έχουν ήδη πάρει το iPhone 4 παραπονέθηκε για το σήμα.
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Πως μόνο το 0.55% όσων έχουν ήδη πάρει το iPhone 4 παραπονέθηκε για το σήμα.
τελικα καποιοι κανουν πλακα,το θεμα ειναι ποιοι;
Link to comment
Share on other sites

τελικα καποιοι κανουν πλακα,το θεμα ειναι ποιοι;

 

Απο τις 3.000.000 πωλήσεις μόνο 15.000 παραπονέθηκαν.

:lol::lol::lol:

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται αυτό ρε παιδιά. Εδώ έχει γίνει χαμός για το σήμα. Μάλλον η apple μας κάνει πλάκα
Link to comment
Share on other sites

Μην στοιχηματίζεις πως η Apple κάνει "πλάκα". Μερικές σελίδες ποιό πίσω αν δεις, ότι ακριβώς παρατήρησαν αυτοί με άλλες συσκευές το παρατηρήσαμε και στις εδώ δοκιμές, άσχετα με το αν κανείς δεν νοιάζεται για αυτές τις συσκευές ώστε να προκληθεί θόρυβος. Σε μεγάλο βαθμό το death grip οφείλεται σε φυσικούς νόμους και τίποτα περισσότερο ή λιγότερο.

 

Εκεί που διαφωνώ με την Apple και με ενόχλησε αισθητικά είναι οι "δωρεάν θήκες" και το "we love our users". Ειδικά το δεύτερο μου προκάλεσε μια μικρή ανακατωσούρα. :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Πως γίνεται αυτό ρε παιδιά. Εδώ έχει γίνει χαμός για το σήμα. Μάλλον η apple μας κάνει πλάκα
εγω πραγματικα δεν ξερω τι να πιστεψω,τελικα μονο απο τους κατοχους εδω θα βγαλουμε ακρη Edited by lagoudakis
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθει να κανει το ασπρο-μαυρο ο θειος. Υπαρχει κανεις που αμφιβαλλει τωρα οτι το προβλημα ηταν γνωστο απο πριν και για αυτο εβγαλαν το bumper;
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθει να κανει το ασπρο-μαυρο ο θειος. Υπαρχει κανεις που αμφιβαλλει τωρα οτι το προβλημα ηταν γνωστο απο πριν και για αυτο εβγαλαν το bumper;

 

Οχι Χριστοφορε, και γω συμφωνω μαζι σου. Ηταν λαθος ο σχεδιασμος, το ηξεραν και γιαυτο το εκαναν. Απλα ισως βασιστηκαν στο αναμενομενο μικρο ποσοστο των παραπονων και δεν εκαναν καμια διορθωτικη ενεργεια στην παραγωγη ;)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι Χριστοφορε, και γω συμφωνω μαζι σου. Ηταν λαθος ο σχεδιασμος, το ηξεραν και γιαυτο το εκαναν. Απλα ισως βασιστηκαν στο αναμενομενο μικρο ποσοστο των παραπονων και δεν εκαναν καμια διορθωτικη ενεργεια στην παραγωγη ;)

 

 

Eυχαριστω Κώστα. το πιστευω απο την πρωτη μερα που ειδα στο apple store τα bumper και την μανια του πωλητη να μου δωσει αν και δεν ηθελα!

 

για μενα αυτο με τα free cases ειναι ακομα πιο ηλιθιο... απο την μια λεει οτι δεν εχει προβλημα το τηελφωνο απο την αλλη δινει τα bumper δωρεαν (που λεμε τωρα οτι εφτιαξε τυχαια.........:X )

Link to comment
Share on other sites

Καλά ε... δείτε τι έγραψα στο maclife.gr στις 15/7

 

Να δείτε που θα δώσει και το update στην 4.0.1 που θα "λύνει" το πρόβλημα, θα βγάλει και 2-3 ανταγωνιστικές συσκευές με το ίδιο πρόβλημα (άρα όταν το κάνει σε όλους δεν είναι και τόσο πρόβλημα) και από Δευτέρα άλλα 2.000.000 πωλήσεις και 30% πάνω η μετοχή!!!

 

Είμαι μέσα μέχρι στιγμής!!! :lol::lol::lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλά ε... δείτε τι έγραψα στο maclife.gr στις 15/7

 

 

 

Είμαι μέσα μέχρι στιγμής!!! :lol::lol::lol:

 

δυστυχως η ευτυχως δεν ειμαι αμερικανακι για να μου κανει καποιος το ασπρο-μαυρο! :lol:

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως η ευτυχως δεν ειμαι αμερικανακι για να μου κανει καποιος το ασπρο-μαυρο! :lol:

 

Αν η συσκευή σου λειτουργεί σωστά (έστω και μετά από διορθωτικές κινήσεις), τότε είσαι ΟΚ!!! Αυτό είναι φαντάζομαι που θέλουν όλοι!!! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αν η συσκευή σου λειτουργεί σωστά (έστω και μετά από διορθωτικές κινήσεις), τότε είσαι ΟΚ!!! Αυτό είναι φαντάζομαι που θέλουν όλοι!!! :)

 

δεν ξερω για αλλους αλλα εγω χωρις θηκη εχω προβλημα... και δεν μενω καθε μερα στο κεντρο της πολης για να εχω σημα καμπανα... και δεν ειναι κανεις υποχρεωμενος να βαλει το κινητο σε θηκη!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά γιατί μέχρι τις 30 Σεπτέμβρη τα δωρεαν θηκάκια?

Μέχρι τότε θα είναι τα προβληματικά έξω? Η προβληματική παρτίδα ίσως?

 

 

On the September 30th date, is that to let people know that you'll have to buy a case?

Steve: Not really, we'll reevaluate then. Maybe we'll have a better idea. Maybe Eminem will come out with a band-aid that goes over the corner and everyone will want that.

 

 

Χμμμμμμμ.................

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Έλα παιδιά, τα πράγματα είναι απλά. Σε όποιον δεν κάνει το πάει πίσω και παίρνει όλα τα χρήματά του πίσω. Δωρεάν δοκιμή 30 ημερών.

 

Ναι αλλά γιατί μέχρι τις 30 Σεπτέμβρη τα δωρεαν θηκάκια?

Μέχρι τότε θα είναι τα προβληματικά έξω? Η προβληματική παρτίδα ίσως?

 

Όχι, απλά είπε ότι θα επανεξετάσουν τότε το μέτρο και ίσως βρουν κάποια άλλη λυση. Δεν υπάρχει επανασχεδιασμός της κεραίας σε αυτό το μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω Κώστα. το πιστευω απο την πρωτη μερα που ειδα στο apple store τα bumper και την μανια του πωλητη να μου δωσει αν και δεν ηθελα!

 

για μενα αυτο με τα free cases ειναι ακομα πιο ηλιθιο... απο την μια λεει οτι δεν εχει προβλημα το τηελφωνο απο την αλλη δινει τα bumper δωρεαν (που λεμε τωρα οτι εφτιαξε τυχαια.........:X )

 

Αυτό έλειπε να μη θέλει να στο πουλήσει.Σα λεφτά σε βλέπουν!:)

 

Τα free cases δεν ειναι ηλίθιο.Δίνεις που δίνεις τόσα λεφτά τουλάχιστον να πάρεις κάτι και "τζάμπα".

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...