Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά,σήμερα έκανα προπαραγγελία..ισχύει οτι η βοντα το κρατάει για 3 μέρες; θα μπορώ να το πάρω χωρίς σύνδεση;

 

παιδια ξέρετε αν το κατάστημα της αγίας παρασκευής (Αγ. Ιωάννου όχι Μεσογείων) είναι franchise;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξέρετε αν το κατάστημα της αγίας παρασκευής (Αγ. Ιωάννου όχι Μεσογείων) είναι franchise;

 

Δε γνωρίζω αν είναι franchise πάντως απο εκεί είχα πάρει το 3G μου :p

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω αν είναι franchise πάντως απο εκεί είχα πάρει το 3G μου :p

 

με σύνδεση;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

 

παιδια ξέρετε αν το κατάστημα της αγίας παρασκευής (Αγ. Ιωάννου όχι Μεσογείων) είναι franchise;

 

Αυτο ειναι στα μερη μου (:p)

Ναι ειναι franchise :)

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

ακριβώς επειδή είναι και στα δικά μου,έκανα προπαραγγελία εκεί..δε νομίζω να μου κάνουν νούμερα για το "συσκευή χωρίς σύνδεση";

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς επειδή είναι και στα δικά μου,έκανα προπαραγγελία εκεί..δε νομίζω να μου κάνουν νούμερα για το "συσκευή χωρίς σύνδεση";

 

 

 

αν κ μικροτερο απο αυτο της μεσογειων περσυ θυμαμαι δεν εχε προβλημα για διαθεση συσκευων χωρις συνδεση.

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

δε πήγα στη Μεσογείων,γιατί είναι τεράστιο,το χρησιμοποιεί η βοντα στις διαφημίσεις της,και λέω μάλλον της ανήκει κιόλας ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

ναι οντος.παντος αυτη την αλλαγη πολιτικης τοτε με τις κρατησεις χωρις συνδεση την ειχαν υιοθετησει ενα μηνα μετα νομιζω ...
Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι στα μερη μου (:p)

Ναι ειναι franchise :)

Τι έγινε ρε παιδιά πολλοί μαζευτήκαμε εκεί πέρα :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά και το 16GB υπερβολικό το βλέπω.. Κάποιοι όμως θέλουν να βάζουν όλη τους τη μουσική και ίσως ταινίες κτλ. οπότε δεν τους φτάνει το 16GB. Είναι καθαρά θέμα του τί χρειάζεσαι... ;)
Link to comment
Share on other sites

με σύνδεση;

 

Mε ανανέωση συμβολαίου το είχα πάρει τότε. Δεν ήταν με το που κυκλοφόρησε βέβαια, αλλά ήρθε σε όσες μέρες μου είχαν πει!

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά και το 16GB υπερβολικό το βλέπω.. Κάποιοι όμως θέλουν να βάζουν όλη τους τη μουσική και ίσως ταινίες κτλ. οπότε δεν τους φτάνει το 16GB. Είναι καθαρά θέμα του τί χρειάζεσαι... ;)

 

Επειδή όμως "τρώγοντας έρχεται η όρεξη" και η μνήμη δεν επεκτείνεται στη συνέχεια ... μήπως τα 32 δίνουν πιο πολλή άνεση ακόμη και αν δεν είναι άμεσα ορατή η ανάγκη;

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

31 Iουλιου Ερχεται απο vodafone!

 

Λογικα κ απο Cosmote...

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=6981 :):D

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Στην ιστοσελίδα τους η Vodafone και η Cosmote ενημερώνουν για την ακριβή ημερομηνία κυκλοφορίας της συσκευής iPhone 3GS, στις 31 Ιουλίου 2009.

 

http://www.vodafone.gr/portal/resources/media/res12058.jpg

 

Μάθετε περισσότερα (Vodafone)

 

Μάθετε περισσότερα (Cosmote)

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡΙ,να μην είναι αυτές οι τιμές,γιατί αν είναι έτσι εγώ δε πρόκειται να το πάρω

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=15653&ref=pathfinder

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=15651&ref=pathfinder

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα είναι αυτές. Αυτοί εκμεταλεύονται το ότι δεν έχει έρθει officially στην Ελλάδα ακόμη και πάνε για τα χοντρά :lol:

 

99,9% θα είναι ακριβώς οι ίδιες τιμές με το 3G... To 16άρι όσο το 8άρι και το 32άρι όσο το 16άρι 3GS και 3G αντίστοιχα.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ αυτό πιστεύω.αυτές πρέπει να`ναι παραεισαγωγές σαν της Κύπρου

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...