Jump to content

Jiayu S2


lewnidask
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετα απο ενα χρονο χρησης με την Jiayu με G3S ειμαι απολυτα ικανοποιημενος σε ολα και θα ξαναπηγαινα στην ιδια εταιρια με κλειστα ματια και βλεπω το S2 ειναι φοβερο. Αλλα λεω εγω μηπως ειναι λιγο ακριβο σε σχεση με το Xiaomi M3;
Link to comment
Share on other sites

Οι κάτοχοι του μήπως μπορούν να μας πούνε αν τους έχει βγάλει τπτ προβλήματα??

 

Επίσης ξέρει κανέις γτ ενώ όλα τα υπολοίπα octa cores που βγήκαν μαζί με το S2 έχει πέσει σημαντικά η τιμή τους το συγκεκριμένο παραμένει σταθερά πάνω απο τα $300?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Edited by athanaso77

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

παιδια μηπως εχει κανεις αποψη για το jiayu s1?

φωτο,gps κλπ?

 

το βλεπω 205 δολ στο πανταγουιλ και 165 το jiayu-store,

δυσκολο να πω οχι..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lewnidask μετα απο τοσο καιρο που το εχεις σου εχει εμφανισει καποιο προβλημα? Σκεφτομαι να το παραγγειλω. Εισαι ικανοποιημενος? Απο ποιο site το αγορασες? Thanx
Link to comment
Share on other sites

Lewnidask μετα απο τοσο καιρο που το εχεις σου εχει εμφανισει καποιο προβλημα? Σκεφτομαι να το παραγγειλω. Εισαι ικανοποιημενος? Απο ποιο site το αγορασες? Thanx

 

Γεια σου φιλε. Ναι το κινητο ειναι φοβερο. Δεν εχει καποιο θεμα εκτος απο την μπαταρια που ειναι μικρη το ηξερα βεβαια. Εχει παρει πλεον και android kit kat. Το πηρα απο antelife

Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω εχουν βγαλει το G6, εχει τα ιδια χαρακτηριστικα με μεγαλυτερη μπαταρια! Σκεφτομαι κ αυτο! Επισης λεω να το παρω απο Aliexpress!
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω εχουν βγαλει το G6, εχει τα ιδια χαρακτηριστικα με μεγαλυτερη μπαταρια! Σκεφτομαι κ αυτο! Επισης λεω να το παρω απο Aliexpress!

Το G6 ειναι 5.5 ιντσες και μεφαλυτερο

Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

Το G6 ειναι 5.5 ιντσες και μεφαλυτερο

Η μπαταρια κραταει τουλαχιστον μια μερα χωρις να παιζεις παιχνιδια και μουσικη? Με ενα normal χειρισμο δηλαδη! Αν ναι θα παρω αυτο αυριο κ ολας!

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια κραταει τουλαχιστον μια μερα χωρις να παιζεις παιχνιδια και μουσικη? Με ενα normal χειρισμο δηλαδη! Αν ναι θα παρω αυτο αυριο κ ολας!

Ναι αλλα αν μπαινεις πολυ ιντερνετ τελειωνει γρηγορα

Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα αν μπαινεις πολυ ιντερνετ τελειωνει γρηγορα

Ευχαριστω για τις πληροφοριες, τελικα λεω να παρω το s2 συν external battery 12000mAh κ να τελειωνει η υποθεση. Τωρα σε περιπτωση που πεσει κατω,παθει κατι κ χρειαζεται καποια επισκευη, το αναλαμβανουν διαφορα μαγαζια κινητων τηλεφωνων υποθετω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά το κινητό είναι απλά απίστευτο σε όλους τους τομείς.Η μπαταρία του μπορεί σχετικά να είναι μικρή (2000 Mah) αλλα κρατάει άνετα 1.5 μέρα με normal χρηση (wifi, 3g κλήσεις κτλ) και φυσικά greenify για να κρατάει κλειστές τις εφαρμογές στο background .
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά. Με μια αναζήτηση που έκανα δεν είδα να υπάρχει αυτό το τηλέφωνο στο φόρουμ, οπότε πήρα το θάρρος να ανοίξω νέο θέμα. Μιας και πολλοί από εδώ έχετε προτίμηση αλλά και προτιμήσει το brand αυτό, θα ήθελα την άποψή σας για τα παρακάτω smartphone, εφόσον το έχει πάρει κάποιος. Πρόκειται για δύο εκδόσεις απ΄ότι βλέπω και είναι 1ram/16rom και 2ram/32rom.

Μιας και ενδιαφέρεται φίλος για το 32άρι, τι λέτε; Αξίζει;

http://www.coolicool.com/jiayu-s2-mtk6592-17ghz-octa-core-50-inch-fhd-ogs-screen-android-42-3g-smartphone-g-33296

http://www.coolicool.com/jiayu-s2-mtk6592-17ghz-octa-core-50-inch-fhd-ogs-screen-android-42-3g-smartphone-1gb-ram-16gb-rom-g-33728

Link to comment
Share on other sites

Απο εμφάνιση καλά τα παει.

Απο κει και πέρα, όταν κάποιος δίνει $300, οφείλει να είναι απαιτητικός...

Πέρα από το ρίσκο του "νεου" μοντέλου, εχει και κάποια άλλα θέματα προς διερεύνηση, πχ μπαταρια 2000mAh σε 5" τηλέφωνο, για μένα δεν αρκεί...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι η μπαταρία είναι απαγορευτική.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις μου ηρθε πριν 2 μερες κ το κινητο απλα τα σπαει!!! Εχω κολλησει ασχημα... Ξερει κανεις ή εχει κανει καποιος update σε 4.4? Πως γινεται?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις μου ηρθε πριν 2 μερες κ το κινητο απλα τα σπαει!!! Εχω κολλησει ασχημα... Ξερει κανεις ή εχει κανει καποιος update σε 4.4? Πως γινεται?

 

Update σε kitkat θα κανεις με flashtool και θα πατησεις upgrade. Προσοχη θα σβηστουν ολα απο το κινητο κρατα αρχεια σε pc αμα χρειαζεσαι. Το κινητο τρεχει ακομα καλυτερα με 4.4 και δεν ζεστενεται τοσο. Εγω βεβαια του εχω miui

Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

Update σε kitkat θα κανεις με flashtool και θα πατησεις upgrade. Προσοχη θα σβηστουν ολα απο το κινητο κρατα αρχεια σε pc αμα χρειαζεσαι. Το κινητο τρεχει ακομα καλυτερα με 4.4 και δεν ζεστενεται τοσο. Εγω βεβαια του εχω miui

Τι ειναι το flashtool κ που το βρισκω? (ειμαι λιγο ασχετος) . Οταν λες θα σβηστουν ολα, εννοεις θα γινει κατι σαν format? Τα θεματα κ ολα αυτα που εχει μεσα απ την Jiayu θα κανουν φτερα? Ευχαριστω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης τι ειναι το miui ?

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι το flashtool κ που το βρισκω? (ειμαι λιγο ασχετος) . Οταν λες θα σβηστουν ολα, εννοεις θα γινει κατι σαν format? Τα θεματα κ ολα αυτα που εχει μεσα απ την Jiayu θα κανουν φτερα? Ευχαριστω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης τι ειναι το miui ?

 

Εννοω τα δικα σου αρχεια φωτογραφιες δεδομενα εφαρμογων κλπ. Για flashtool κανε αναζητηση στο google. To miui ειναι λογισμικο της xiaomi βασισμενο στο. Android και σε εμφανιση περισσοτερο IOS miui.com

Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...