Jump to content

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά να ρωτήσω κάτι; Η ένταση στα ηχεία είναι ικανοποιητική; Ρωτάω γιατί στο gsmarena test τη βγάζει αρκετά χαμηλή:

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_pro_10_1-review-1044p6.php

 

Βασικά αναφέρομαι στη 10.1'' LTE έκδοση, για την 8.4'' δε φαίνεται να υπάρχει κάποιο θέμα, σύμφωνα με το gsmarena.

Θα έλεγα ότι είναι και αρκετά δυνατή στο 8,4 που έχω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ - βέβαια και στο gsmarena αναφέρει ότι το 8.4 είναι ok, το 10.1 έχει - υποτίθεται - θεματάκι. Κάποιος με το 10.1 να μας πει για την ένταση των ηχείων;
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεί αυτός; Ότι το Tab Pro 8.4" θα ξαναμπεί σε γραμμή παραγωγής;

 

http://techblog.gr/tablet/amsung-galaxy-tab-pro-8-4-iris-scanner-7301/

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, έδωσαν lolipop για το κουτσό Tab 4 κι εμείς ακόμα περιμένουμε..

 

Καλό καλοκαίρι μας βλέπω :D

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παλι μας βλέπω να μην το παίρνουμε καθόλου Edited by Eddy_Gordo

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Εδω και 3 μηνες στην πανω αριστερή γωνία του tab pro 8.4 μεσα στο digitizer αφης εμφανίσθηκαν κατι φυσσαλιδες. Το παρακολουθώ και έχουν αρχίσει να μετάκινούνται προς τα κατω σαν δάκρυ. Δεν είναι πολύ ενοχλητικό αλλά δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί. Λογικά θα το στειλω στο σερβισ τις επομενες ημερες. Ξέρει κανείς τι μπορεί να είναι. Μήπως λογω αστοχίας υλικού πηρε αερα?

 

Ευχαριστώ

 

Σήμερα το παρέλαβα από τη smartec. To έστειλα την Παρασκευή από Χίο και συνολικά έκανε 6 μερες να πάει και να γυρίσει με σκ. Μου άλλαξαν την οθόνη και το τάμπλετ γύρισε σαν καινούριο. Το μόνο που πλήρωσα ήταν τα μεταφορικά για να το στείλω όχι της επιστροφής. Η γενικότερη αντιμετώπιση που είχα ήταν η καλύτερη και τα παιδιά ήταν προθυμα να με βοηθήσουν σε ότι απορία είχα μέσω e-mail. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό και όλα τα τηλέφωνα που παίρνω είναι ή Samsung ή LG. Εχουν με διαφορά τις καλύτερες αντιπροσωπίες.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι έχουν καλό service αλλά συγκεκριμένα με το tab 8.4 ειμασταν πολλοί που το χειρουργησαμε μόνοι μας για να λυθεί το bug με τη μπαταρία....
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι έχουν καλό service αλλά συγκεκριμένα με το tab 8.4 ειμασταν πολλοί που το χειρουργησαμε μόνοι μας για να λυθεί το bug με τη μπαταρία....

Αν θέλει κάποιος ας μου πει σχετικά με το bug της μπαταρίας που λέτε για να καταλάβω;

Εγώ ας πούμε με σχεδόν τρείς μέρες αναμονή, βγάζει περίπου πέντε ώρες οθόνη και σε αυτό το χρονικό διάστημα η χρήση είναι σερφάρισμα, παιχνίδια τα παιδιά, βιντεάκια από youtube και άλλα σχετικά, μου πάει από το 100% στο 10% περίπου και πιο κάτω. Πιστεύω ότι είναι καλά, κάνω λάθος;

Το έχουμε 1,5 μήνα περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Leonid111 άμα είχες το πρόβλημα θα το είχες παρατηρήσει ήδη , δεν φορτιζε το ταμπλετ μέχρι 100% όσες ώρες και να το αφηνες στο ρεύμα.
Link to comment
Share on other sites

Leonid111 άμα είχες το πρόβλημα θα το είχες παρατηρήσει ήδη , δεν φορτιζε το ταμπλετ μέχρι 100% όσες ώρες και να το αφηνες στο ρεύμα.

Οκ. Άρα από ότι φαίνεται είμαι εντάξει.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Άρχισε να κολλάει απίστευτα, δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις. Ελεύθερο χορό έχει 9 GB ακόμα. Δεν ξέρω τι να του κάνω!
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Άρχισε να κολλάει απίστευτα, δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις. Ελεύθερο χορό έχει 9 GB ακόμα. Δεν ξέρω τι να του κάνω!

 

Κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων για αρχή..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας αν θα παρουμε λολιποπ;

Ναι , αλλά με τους ρυθμούς που πάει η σαμσουνγκ, υπολόγιζε προς το τέλος του χρόνου με αρχές της επόμενης χρονιάς.....

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως δεν το πειράζω αν δεν σιγουρευτώ για την σωστή λειτουργια της lollipop (οταν την βγάλουν).

Με sot 7+ εως 8 ώρες δεν πας γυρεύοντας!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Λογικά πρέπει! Αλλά Σαμμυ είναι αυτή!

Και στο s5 μου πάει καλά αλλά δεν νομιζω οτι αυτό λέει και τίποτα!

Σαν σύνολο είναι εξαιρετικό το ταμπλετακι. Τόσο που φοβάμαι οτι θα το χειροτερεψουν αντί για το αναποδο.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

έχω ενα Samsung galaxy Tablet T-520 και δεν μπορει να παίξει τα βίντεο στο facebook... μου λεει οτι λείπει ο flash player

αλλα δεν μπορεί να τον εγκαταστήσει οταν παω στη σελίδα του flash player

Χρειάζεται καποιο codec? Σας έχει τύχει?

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το flash δεν υποστηρίζεται στις τελευταίες εκδόσεις του Android. Δεν είναι δηλαδή πρόβλημα του tablet σου. Δοκίμασε τον dolphin browser - αν δεις υπάρχουν λεπτομέρειες σε διάφορα topics.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

έχω ενα Samsung galaxy Tablet T-520 και δεν μπορει να παίξει τα βίντεο στο facebook... μου λεει οτι λείπει ο flash player

αλλα δεν μπορεί να τον εγκαταστήσει οταν παω στη σελίδα του flash player

Χρειάζεται καποιο codec? Σας έχει τύχει?

Σας ευχαριστώ

κανε εγκατάσταση το dolphin browser και αυτο https://www.dropbox.com/s/tto7bp7kd11z247/Adobe%20Flash%20Player%2011.1_11.1.115.81.apk?dl=0 ..έτοιμος

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια ... θα το εγκαταστησω

 

Το κατεβασα αλλα παλι τα ιδια... εκανα κατι λαθος;

Edited by truckman
συνεχόμενα μυνήματα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...