Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προς το παρόν αν πήρες ενεργοποιημένη κάρτα σιμ, δε θα μπορείς μέχρι να γίνει μεταβίβαση στα στοιχεία σου.

 

 

Αγαπητέ,

Μην παραπληροφορείς.

Ο φίλος θελει να κανει την κάρτα nano sim. Μια χαρα μπορει.

Πήγαινε φίλε μου και θα σου την κόψουν σε 20 δευτερόλεπτα. Πήγαινε να κανεις τη δουλειά σου....

Δεν τίθεται θέμα σε ποιον ειναι ο αριθμός.....

Αμάν αυτη η άνευ αιτία παραπληροφόρηση.....Αμάν φιλοι μου.....!! ....Φτάνει....

 

Τέλος...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.rebvoice.com ειναι voip με χρεωση για το sms 0,003e βαζεις 10+2,5ε φοροι και αγοραζης 3333sms για παντα αλλα χρειαζεσαι ιντερνετ για να στειλης

 

http://www.rebvoice.com/sms-rates.html#letter-G

 

 

Εαν θέλω internet, γιατί να το πάρω;; (Προσωπικά εχω internet) αλλα αν θελει internet........περιττό.....άλλη μια επιβάρυνση, άλλη μια εφαρμογή, κλπ,κλπ....

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αγαπητέ,

Μην παραπληροφορείς.

Ο φίλος θελει να κανει την κάρτα nano sim. Μια χαρα μπορει.

Πήγαινε φίλε μου και θα σου την κόψουν σε 20 δευτερόλεπτα. Πήγαινε να κανεις τη δουλειά σου....

Δεν τίθεται θέμα σε ποιον ειναι ο αριθμός.....

Αμάν αυτη η άνευ αιτία παραπληροφόρηση.....Αμάν φιλοι μου.....!! ....Φτάνει....

 

Τέλος...

 

Όταν θα μάθεις όμως φίλε μου καλέ να διαβάζεις τα μηνύματα τοτε θα δεις πως δεν παραπληροφορώ κανέναν!

Αναφέρθηκε σε περίπτωση αλλαγής! και απάντησα ότι ισχύει! Για να σου αλλάξουν μια κάρτα σιμ λοιπόν χρειάζεται ταυτότητα! Αν η κάρτα που πήρε ήταν ενεργοποιημένη χρειάζεται περίπου εώς και 30 ημέρες για να ολοκληρωθεί η μεταβίβαση! Συνεπώς δεν μπορεί να την αλλάξει!

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΕΙ να κανει τη δουλειά του.....

 

Τι δεν καταλαβαίνεις;;;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Είσαι και αγενέστατος αγαπητέ.......

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΕΙ να κανει τη δουλειά του.....

 

Τι δεν καταλαβαίνεις;;;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Είσαι και αγενέστατος αγαπητέ.......

 

Καθόλου! Η απάντηση μου στο γράφω πάλι αφορούσε το σκέλος της ερώτησης του στην περίπτωση αλλαγής και οχι κοπής :)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

τσάμπα η παρεξήγηση ρε παιδιά !

χαλαρώστε λίγο !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

τσάμπα η παρεξήγηση ρε παιδιά !

χαλαρώστε λίγο !

 

Σιγά βρε ποια παρεξήγηση; Χαμογελαστός και ήρεμος γράφω εγω :)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγες στα log n win.

Μοναδική προϋπόθεση είναι να έχεις

κάνει μία ανανέωση αξίας

τουλάχιστον €5 τις τελευταίες 30

ημέρες.

 

Χμμμ, η αλήθεια είναι ότι εφόσον τέθηκε ως απαραίτητη προϋπόθεση η ανανέωση χρόνου ομιλίας κάθε 30 ημέρες, περίμενα ότι τα δώρα του log n win θα βελτιωθούν είτε ως προς το μέγεθος (π.χ. 30' ή 30 sms προς όλους) είτε ως προς την διάρκεια (π.χ. 30MB για 15 ή 30 ημέρες)...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

Γνωρίζει κάποιος αν η προσφορά με το φοιτητικό πακέτο f2g ισχύει για τους φοιτητές του ΕΑΠ (Ελεύθερο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο) ?

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

Γνωρίζει κάποιος αν η προσφορά με το φοιτητικό πακέτο f2g ισχύει για τους φοιτητές του ΕΑΠ (Ελεύθερο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο) ?

 

Όσο υπήρχε το φοιτητικό f2g ίσχυε και για φοιτητές του ΕΑΠ.

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς οτι τώρα δεν ισχύει ?

 

εδώ και κάποιες μέρες, όχι

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς απότι φαίνεται δεν το πρόλαβα . :(

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας .

 

Κατέβα στην Ομόνοια και πάρτο από τα κορίτσια της Wind...

 

μπροστά στο μαγαζί της Casio μέχρι τις 7 το απόγευμα κάθε μέρα

 

;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Κατέβα στην Ομόνοια και πάρτο από τα κορίτσια της Wind...

 

μπροστά στο μαγαζί της Casio μέχρι τις 7 το απόγευμα κάθε μέρα

 

;)

 

Όταν λες ως τις 7 το απόγευμα; Ξέρουμε απο το πρωι τι ώρα περίπου πηγαίνουν; Πήγε ενας συγγενής μου προχθές αλλα δεν βρήκε κάτι...

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Και παντα έλεγα, ποιοι στέλνουν σε 5ψήφια..... :)

_kanapes

 

Αν εννοείς ότι στέλνω επειδή δεν δουλεύω να σου πω ότι ο διαγωνισμός ήταν για μια υποτροφία για 1 χρόνο σε ενα συγκεκριμένο ΙΕΚ.Οχι οτι εχει σημασία και ούτε αφορα το παρόν τοπικ απλα έτσι να μην δημιουργούμε λάθος εντυπώσεις χωρις να γνωριζουμε!! :) Καλό βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες ως τις 7 το απόγευμα; Ξέρουμε απο το πρωι τι ώρα περίπου πηγαίνουν; Πήγε ενας συγγενής μου προχθές αλλα δεν βρήκε κάτι...

 

Από τις 12 και μετά είναι εκεί μέχρι τις 7.

 

Τις τελευταίες 3 ημέρες προσωπικά τις πετυχαινω Στην casio συνέχεια...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

παιδια σε λιγο ξεκινάω να ερθω θεσσαλονικη, αν στηθεί σήμερα κανενας απο την wind για την προσφορά ενημερώστε το σημείο να πάω να παρω κανα 2 καρτουλες.

ευχαριστω πολυ.

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Από τις 12 και μετά είναι εκεί μέχρι τις 7.

 

Τις τελευταίες 3 ημέρες προσωπικά τις πετυχαινω Στην casio συνέχεια...

 

Καλημέρα, σ ευχαριστώ πολυ! Θα ενημερώσω να πάνε! ,;)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνοντας στο λογαριασμό του φοιτητικού (με το promotion), βλέπω να γράφει "Bonus εγγραφής 300' προς f2g Q".

Προφανώς, αυτό το δίνει για μια φορά, έτσι;

Στο μεν φοιτητικό είναι για τους περισσότερους αχρείαστο αλλά επειδή θα ενεργοποιηθούν την άλλη βδομάδα τα καρτοκινητά μου (από συμβόλαιο), ρωτάω για να ξέρω αν ισχύουν για ένα μήνα όπως και κάθε πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνοντας στο λογαριασμό του φοιτητικού (με το promotion), βλέπω να γράφει "Bonus εγγραφής 300' προς f2g Q".

Προφανώς, αυτό το δίνει για μια φορά, έτσι;

Στο μεν φοιτητικό είναι για τους περισσότερους αχρείαστο αλλά επειδή θα ενεργοποιηθούν την άλλη βδομάδα τα καρτοκινητά μου (από συμβόλαιο), ρωτάω για να ξέρω αν ισχύουν για ένα μήνα όπως και κάθε πακέτο.

 

Ναι για ενα μήνα είναι,, όπως όλα τα πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι για ενα μήνα είναι,, όπως όλα τα πακέτα.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση, αν και εν τω μεταξύ τη βρήκα και στο FAQ και την παραθέτω γιατί είναι πλήρης

 

Μπορείς να ενεργοποιήσεις μόνο μία φορά τo Βonus εγγραφής σου, αλλά όποτε εσύ το επιλέξεις, όταν έχεις ξεμείνει από δωρεάν λεπτά ή όταν θέλεις ακόμα περισσότερα λεπτά στη διάθεσή σου για να μιλήσεις με τους φίλους σου. Αρκεί να πατήσεις το σύνδεσμο ενεργοποίησης και θα πάρεις δώρο 300' προς όλη τη WIND & Q με διάρκεια 30 ημέρες. Θυμήσου ότι για να καταναλώσεις λεπτά/SMS ή ΜΒ από οποιοδήποτε Bonus ή πακέτο, το υπόλοιπο της κάρτας σου θα πρέπει να είναι τουλάχιστον €0,01.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...