Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μην το αφηνετε το νουμερο. Καντε μια ανανεωση 5 ευρω στους 13 μηνες. Ετσι για να τους μπιπ το ARPU. :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μην το αφηνετε το νουμερο. Καντε μια ανανεωση 5 ευρω στους 13 μηνες. Ετσι για να τους μπιπ το ARPU. :p
Δηλαδή;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα να βρω ένα προνομιακό πακετάκι Q με τα 1500'+1,5 GB, που όμως να μην είναι Q International. Θέτω τον παραπάνω περιορισμό, επειδή το Q International, δεν υποστηρίζει καθόλου περιαγωγή. Αν κάποιος γνωρίζει πώς θα μπορούσα να αποκτήσω ένα τέτοιο πακέτο, παρακαλώ να μου στείλει pm. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Μην το αφηνετε το νουμερο. Καντε μια ανανεωση 5 ευρω στους 13 μηνες. Ετσι για να τους μπιπ το ARPU. :p
Σωστός θα ενεργοποιήσω μια φορά το πακέτο γιατί μόλις έβαλα λεφτά για συντήρηση για να φαγωθούν και μετα θα βάλω 5 ευρω στους 12 μήνες. Έτσι για το ****το. Αν κόψουν την προσφορά την έκοψαν δεν θα τρελαθούμε κιόλας.

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Μην το αφηνετε το νουμερο. Καντε μια ανανεωση 5 ευρω στους 13 μηνες. Ετσι για να τους μπιπ το ARPU. :p

 

χαχαχαχαχαχ :lol: :rotfl:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μην το αφηνετε το νουμερο. Καντε μια ανανεωση 5 ευρω στους 13 μηνες. Ετσι για να τους μπιπ το ARPU. :p
Αυτό νομίζω έχει αλλάξει. Έχω την αίσθηση ότι αν δεν βάλεις κάρτα δύο μήνες χάνεις το νούμερο.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει αυτό τουλάχιστον για την ωρα

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το login and win παραμένει δεν κατάλαβα?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, δεν προκύπτει από κάπου ότι θα καταργηθεί.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι ότι όπως την πάνε την δουλειά, θα βγάλουν κ ένα καρτοσυμβόλαιο στο μιλητό πολύ χαμηλά και θα σπρώξουν τον κόσμο εκεί. Εγώ όλα μπορώ να τα χωνέψω και το 10ευρω και όλα. Αλλα αυτό το 25 μέρες με τπτ.Αν έβρισκα κάτι έστω κ συμβόλαιο τύπου 10-15 ευρώ με ανάλογες ή λίγο λιγότερες παροχές, θα το έκανα.
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι ότι όπως την πάνε την δουλειά, θα βγάλουν κ ένα καρτοσυμβόλαιο στο μιλητό πολύ χαμηλά και θα σπρώξουν τον κόσμο εκεί. Εγώ όλα μπορώ να τα χωνέψω και το 10ευρω και όλα. Αλλα αυτό το 25 μέρες με τπτ.Αν έβρισκα κάτι έστω κ συμβόλαιο τύπου 10-15 ευρώ με ανάλογες ή λίγο λιγότερες παροχές, θα το έκανα.

 

Ε όχι και λιγότερες. Ήδη είναι τραγικά λίγες (για να μην το γράψω όπως σκέφτομαι και φάω ban) οι παροχές και των 3ών εταιρειών, σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη (των ίδιων πάροχων μάλιστα) και αναλογικά των χρημάτων που δίνουμε.

 

Αν θέλουν μόνιμο το 10ευρο, να δώσουν 30 ή 31 μέρες, μεταφορά υπολοίπων (όλων των υπολοίπων) και περισσότερες παροχές. Ούτε kB παρακάτω.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι θα επανέλθει το 30ημερο. Αλλά θα το πληρώσουμε ακριβά για να το πάρουμε πίσω. Ενστικτωδώς το λέω.

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από πότε είπαμε θα ισχύσει το 10ευρο;
Για τους συνδρομητές F2G καρτοκινητής που είναι εγγεγραμμένοι στην Φοιτητική προσφορά, θα ισχύει προωθητική ενέργεια από 1 Νοεμβρίου έως και 31 Δεκεμβρίου 2018 που θα παρέχει δωρεάν επιπλέον 500ΜΒ για 25 ημέρες για κάθε ενεργοποίηση του πακέτου που προσφέρει 1500 λεπτά προς όλα τα δίκτυα στην Ελλάδα και 1500ΜΒ για 25 ημέρες.

 

***Επιπλέον από 1 Νοεμβρίου 2018 αυξάνεται η χρέωση ενεργοποίησης του πακέτου από 8,57€ σε 10€ ενώ αμετάβλητα παραμένουν όλα τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά.***

 

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/1526312431750/

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Για τους συνδρομητές F2G καρτοκινητής που είναι εγγεγραμμένοι στην Φοιτητική προσφορά, θα ισχύει προωθητική ενέργεια από 1 Νοεμβρίου έως και 31 Δεκεμβρίου 2018 που θα παρέχει δωρεάν επιπλέον 500ΜΒ για 25 ημέρες για κάθε ενεργοποίηση του πακέτου που προσφέρει 1500 λεπτά προς όλα τα δίκτυα στην Ελλάδα και 1500ΜΒ για 25 ημέρες.

 

***Επιπλέον από 1 Νοεμβρίου 2018 αυξάνεται η χρέωση ενεργοποίησης του πακέτου από 8,57€ σε 10€ ενώ αμετάβλητα παραμένουν όλα τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά.***

 

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/1526312431750/

 

Κατατοπιστικότατος και με link! Thanks!

 

Ώρα θα αλλαγή εταιρείας, μετά από πολλά χρόνια...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τον Νοέμβρη θα προσαρμοστούν και οι άλλοι.

Επίσης θεωρώ ότι η ελάχιστη ανανέωση από περίπτερο -κατάστημα θα είναι 12 ευρώ.

Επιτέλους έρχεται η ...ανάπτυξη...

Link to comment
Share on other sites

Εγω η πρώτη φορά σήμερα από τότε που πήρα το νούμερο με την προσφορά που δεν έβαλα κάρτα και ούτε πρόκειται. Σε δικαρτο κινητό είχα βάλει μια κάρτα με το ειδικό πακέτο του what's up και θα συνεχίσω σε αυτό όσο το κρατάει στα τωρινά επίπεδα και φυσικά στις 30 μέρες.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τον Νοέμβρη θα προσαρμοστούν και οι άλλοι.

Επίσης θεωρώ ότι η ελάχιστη ανανέωση από περίπτερο -κατάστημα θα είναι 12 ευρώ.

Επιτέλους έρχεται η ...ανάπτυξη...

 

 

ΉΡΘΕ ΤΟ ΤΈΛΟΣ

 

Με τίποτα τα άλλα φοιτητικά στην τιμή του F2G για την ανανέωση βλέπουμε...

 

 

Ήρθε το τέλος για μένα και την Wind μέχρι το τέλος του χρόνου... Κάτι τα 300 που έχω που πάμε 24€ το χρόνο κάτι το φοιτητικό που παρόλο που θα πάει 10€ μένει στης 25 μέρες... Να πάνε στο δ@@@@

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Εγω για αρχη θα μειώσω το να βάζω κάρτες που έτσι και αλλιώς έβαζα τις απολύτως απαραίτητες για την διατήρηση και θα φύγω από αυτούς στο σταθερό ενώνοντας και μερικά σπίτια κάτω απο το ίδιο vdsl. Κάτι το οποίο κάνω πάντα.

Παραπάνω φράγκα από εμας δεν θα πάρουν.

Ειδικά για εμένα οι κινήσεις είναι στάνταρ.

Το να μείνω χωρίς viber για λίγα μέτρα μεταξύ σπιτιού και super market δεν λέει κάτι.

Ακόμα και για την παραλία έχω προετοιμαστεί με repeater μόνιμο στο μηχανάκι και το αμάξι...

Μπορεί να μην μπορούν όλοι να τα κάνουν εγω θα τα κάνω.

 

Αν την δω και στραβά... θα βάζω και περισσότερα χρήματα στο cu χωρίς να πληρώνω μέσω pockee οπότε τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Παντως η Wind,το τελευταιο χρονο αυξανει υπερβολικα τις τιμες σε βαθμο απαραδεκτο.

Εχω 3 F2G,ενα εξ αυτων φοιτητικο και ενα με τα 300' προς ολους με 10€ ανανεωση.

Τελευταια πηγε να βαλει καρτα ο πατερας μου,εφτασε να βαλει 8€ καρτα για 6€ πακετο εξαιτιας του τελους ανανεωσης 0,30€.

Χωρια οτι το εχουν παρει 1€ για ιντερνετ και οτι εβαλαν χρεωση στα 300' προς ολους με 10€,βαζοντας 20€ καρτα γιατι η μια καρτα των 10€ πηγαινε στα 8€/εξαμηνο.

Το φοιτητικο,λογω 25 μερες και επειδη τα δεδομενα ειναι ακριβα,θα το μετακινησω και αυτο μαλλον.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Πριν από λιγότερο από ένα μήνα πήρα ένα πακέτο ειδικής προσφοράς από Αριστοτέλους Θεσσαλονίκη. Έδωσα 10 ευρώ και με είπαν ότι θα έχει 10 ευρώ μέσα ο λογαριασμός μου για να τα χρησιμοποιήσω. Σήμερα είπα λοιπόν να το ενεργοποιήσω.

 

Πρώτα από όλα δεν έχει τίποτα μέσα και μάλιστα σε μια επικοινωνία που έκανα μεσω messenger μου απαντάνε ότι να ναι ότι αν μέσα σε 60 μέρες μετά την ανανέωση δεν κάνεις άλλη ανανέωση ο χρόνος χάνεται και κάτι τέτοια Δηλαδή άσχετα με το θέμα μας.

 

Επίσης έκανα εγγραφή στο f2g app πρώτη φορά να υποτίθεται ότι θα έπρεπε να πάρω μέσω μιας προσφοράς 2 gb Για 7 μέρες κάτι που επίσης δεν έγινε.

 

Έχει κανένας ανάλογη εμπειρία για να με προτείνει τι να κάνω;

 

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αγόρασες το πακέτο ενεργοποιημένο ,και αφού πέρασαν δύο μήνες το υπόλοιπο έληξε...
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αγόρασες το πακέτο ενεργοποιημένο ,και αφού πέρασαν δύο μήνες το υπόλοιπο έληξε...
Προφανώς αυτό είναι. Δεν γνωρίζω από τέτοια απλά το είδα στο δρόμο το βρήκα σαν καλή ευκαιρία για δεύτερο νούμερο και δεν ξέρω αλλά αυτήν τη στιγμή μου έχει κάνει κάκιστη εντύπωση ότι δεν ενημερώθηκα για αυτό αλλά μάλιστα η κοπέλα με διαβεβαίωσε ότι θα έχει 10 ευρώ ο λογαριασμός μου όταν το ανοίξω.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω πραγματικά γιατί τα παιδιά που κάνουν προώθηση δεν κάνουν σωστή ενημέρωση. Τι θα την πείραζε να με πει ότι ξέρετε είναι ενεργοποιημένο οπότε έχετε ταδε ακόμα μέρες πριν χάσετε το υπόλοιπο αυτό.

 

Τεσπα μήπως γνωρίζεις γιατί να μην έχω πάρει τα 2 gb από την πρώτη φορά που μπήκα στο f2g app? Σε ποια ακόμα παγίδα μπορεί να έπεσα; έτσι από περιέργεια...

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μια ερώτηση αν μπορεί κάποιος να απαντήσει... διότι δε γίνεται να διαβάσω όλες τις σελίδες.

Μετατροπή απλού free2go σε φοιτητικό

δηλαδή με διατήρηση του ίδιου αριθμού

γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση αν μπορεί κάποιος να απαντήσει... διότι δε γίνεται να διαβάσω όλες τις σελίδες.

Μετατροπή απλού free2go σε φοιτητικό

δηλαδή με διατήρηση του ίδιου αριθμού

γίνεται?

Γίνεται μόνο αν το ζητήσεις μέσω φόρμας επικοινωνίας και το αποδεχτούν. Σε εμένα πριν χρόνια το είχαν αποδεχτεί, σε κάποιους άλλους εδώ μέσα όχι. Δοκίμασε το.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...