Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί να υπάρχει;;

 

Απλα επιδει πηγα και πηρα σημερα αλλο ενα νουμερακι να το στειλω επαρχια σε εναν φιλο μου.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πήγα κι εγώ να γραφτώ στο my f2g , αλλά δεν έρχεται το sms της ταυτοποίησης στο κινητό μου..

Επικοινώνησα χτες με τις πληροφορίες και δεν ξέρουν ούτε οι ίδιοι γιατί δεν έρχεται..

Έχει τύχει σε κανέναν? Τί μπορώ να κάνω?

Edited by Parolos
Link to comment
Share on other sites

Πήγα κι εγώ να γραφτώ στο my f2g , αλλά δεν έρχεται το sms της ταυτοποίησης στο κινητό μου..

Επικοινώνησα χτες με τις πληροφορίες και δεν ξέρουν ούτε οι ίδιοι γιατί δεν έρχεται..

Έχει τύχει σε κανέναν? Τί μπορώ να κάνω?

 

Δοκίμασε με άλλο browser.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ 2 νούμερα με τη συγκεκριμένη προσφορά,και θελω να δώσω το ένα στον αδερφό μου. Ξέρετε αν μπορώ να το μεταβίβαςω στο όνομα του,και πως ? μήπως έτσι χάνεται η προσφορά?

 

Αφού πήρες αυτό το πακέτο Μην κάνεις καμία άλλη ενέργεια, γιατί ίσως και να το χάσεις και θα είναι κρίμα

Link to comment
Share on other sites

Τι περιμένουμε?Πριν λίγο πήρα για την επόμενη εβδομάδα-είμαι κάθε Τετάρτη....

Ήρθε και μήνυμα που με προέτρεπε μην τυχόν και το ξεχάσω...

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα και εγω το εν λογω (φοιτητικο) πακετο απο την Ομονοια. Το θεμα ειναι στην αρχη τα κοριτσια μου ειπανε οτι ειναι μονο για φοιτητες μεχρι 40 ετων, μετα μεχρι 45 (οποτε και με περιελαμβανε) και τελος οτι δεν ειναι μονο για φοιτητες! Υπηρχε μια απιστευτη ουρα με ηλικιες απο 18 μεχρι 65. Για να δουμε θα το κρατησει αυτο το πακετο η Wind η θα το αλλαξει. Edited by sigmamee
Link to comment
Share on other sites

Σημερα με πηραν τηλεφωνο για επιβεβαιωση της αιτησης φορητοτητας που ειχα κανει 26/12. Οποτε λογικα εχει λυθει το θεμα που υπηρχε.
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα και εγω το εν λογω (φοιτητικο) πακετο απο την Ομονοια. Το θεμα ειναι στην αρχη τα κοριτσια μου ειπανε οτι ειναι μονο για φοιτητες μεχρι 40 ετων, μετα μεχρι 45 (οποτε και περιελαμβαναι) και τελος οτι δεν ειναι μονο για φοιτητες! Υπηρχε μια απιστευτη ουρα με ηλικιες απο 18 μεχρι 65. Για να δουμε θα το κρατησει αυτο το πακετο η Wind η θα το αλλαξει.

 

 

Πες πότε το πήρες για να ξέρουν και οι επόμενοι που θέλουν να βρουν τα παιδιά της Wind.

Link to comment
Share on other sites

Πες πότε το πήρες για να ξέρουν και οι επόμενοι που θέλουν να βρουν τα παιδιά της Wind.

 

Σημερα 12 με 12.30 στο γνωστο σημειο εμπρος στην Casio οπως εχει ηδη αναφερθει.

Χρειαζεται επισης να αγορασεις μια καρτα ανανεωσης των δεκα ευρω. Πολλοι ηθελαν να κανουν ενεργοποιηση χωρις ανανεωση πργμα που δεν δεχτηκαν οι κοπελες.Αυτα.

Edited by sigmamee
Link to comment
Share on other sites

Σημερα 12 με 12.30 στο γνωστο σημειο εμπρος στην Casio οπως εχει ηδη αναφερθει.

Χρειαζεται επισης να αγορασεις μια καρτα ανανεωσης των δεκα ευρω. Πολλοι ηθελαν να κανουν ενεργοποιηση χωρις ανανεωση πργμα που δεν δεχτηκαν οι κοπελες.Αυτα.

ο αιώνιος @@@ Ελληνας:wacko:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη κανένα καλό παιδί θα βοηθήσει να προμηθευτώ ένα πακέτο φοιτητικό; 3 μέρες συνεχόμενες κατεβαίνω κέντρο και δεν τις βρήκα τις κοπέλες....
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Όσοι έχουν σμάρτφον. Υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται Zello walkie-talkie. Εγκαταστήστε την, φτιάξτε ένα λογαριασμό με το ψευδώνυμό σας, βρείτε το κανάλι που έχω φτιάξει "myphone news" και συντονιστείτε, ώστε να έχετε άμεσα ενημέρωση για τα θέματα που σας ενδιαφέρουν. Μπορείτε όλοι να ακούτε αλλά αν θελήσετε να μιλήσετε χρειάζεται να σας δοθεί άδεια από τους διαχειριστές. Οι πρώτοι θα γίνουν διαχειριστές, ώστε να λειτουργήσει καλύτερα το πείραμα και να γίνει δουλειά.

Αν υπάρξει πρόβλημα, θα μπει κωδικός.

Προσωρινά μπορούν να ακούνε όλοι (και πάντα θα μπορούν) αλλά θα μιλάνε κατόπιν αιτήματος.

Αντε να δούμε, θα μπορέσουμε να συνεργαστουμε?

Link to comment
Share on other sites

Κολλαει στο να υπαρχει αμεση ενημερωση για το που μπορουν να προμηθευτουν τα φοιτητικα πακετα, χωρις να πρεπει να κανουν ερωτηση εδω και να περιμενουν να απαντησει καποιος.

Ειναι λιγο πιο αμμεσο απο το παρων thread.

Αν καταλαβα καλα.......γιατι μπορει να ακουει αυτος που θα συνδεθει διαφημισεις για τυρι του τοστ :p

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

..και αυτό κολλάει με το συγκεκριμένο topic που ακριβώς??

 

Κολλάει στους φίλους που ψάχνουν να βρουν κάτι και ανεβοκατεβαίνουν στους δρόμους χωρίς λόγο. Όπως στο ποστ πιο πάνω με τον φίλο.

Αν όμως είμαστε σε ακρόαση όλοι, έχουμε άμεση πληροφόρηση/ενημέρωση για τα θέματα που μας ενδιαφέρουν και γλυτώσουμε κόπο και χρόνο.

Η εφαρμογή δουλεύει σε όλες τις πλατφόρμες και στον υπολογιστή και μας δίνει άμεση επικοινωνία/βοήθεια όπου χρειάζεται.

Μια δοκιμή θα σε πείσει.

Link to comment
Share on other sites

Κολλαει στο να υπαρχει αμεση ενημερωση για το που μπορουν να προμηθευτουν τα φοιτητικα πακετα, χωρις να πρεπει να κανουν ερωτηση εδω και να περιμενουν να απαντησει καποιος.

Ειναι λιγο πιο αμμεσο απο το παρων thread.

Αν καταλαβα καλα.......γιατι μπορει να ακουει αυτος που θα συνδεθει διαφημισεις για τυρι του τοστ :p

 

Σωστά κατάλαβες φίλε. Τόσοι χάσανε την προσφορά γιατί μέχρι να γράψουν εδώ, τα κορίτσια είχαν φύγει.

Η αμεσότητα στην επικοινωνία είναι σημαντική.

Εννοείται ότι αφού υπάρχουν διαχειριστές, δεν θα επιτρέπονται διαφημίσεις που δεν μας αφορούν.

Επίσης αν διαδοθεί σωστά, θα μπορούσαν ακόμη και μαγαζιά να δίνουν προσφορές.

Γραφτείτε όσο γίνεται περισσότεροι. Ήδη ένας φίλος επικοινώνησε.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Όσοι έχουν σμάρτφον. Υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται Zello walkie-talkie. Εγκαταστήστε την, φτιάξτε ένα λογαριασμό με το ψευδώνυμό σας, βρείτε το κανάλι που έχω φτιάξει "myphone news" και συντονιστείτε, ώστε να έχετε άμεσα ενημέρωση για τα θέματα που σας ενδιαφέρουν. Μπορείτε όλοι να ακούτε αλλά αν θελήσετε να μιλήσετε χρειάζεται να σας δοθεί άδεια από τους διαχειριστές. Οι πρώτοι θα γίνουν διαχειριστές, ώστε να λειτουργήσει καλύτερα το πείραμα και να γίνει δουλειά.

Αν υπάρξει πρόβλημα, θα μπει κωδικός.

Προσωρινά μπορούν να ακούνε όλοι (και πάντα θα μπορούν) αλλά θα μιλάνε κατόπιν αιτήματος.

Αντε να δούμε, θα μπορέσουμε να συνεργαστουμε?

Έκανα εγγραφή με το user name που χρησιμοποιώ και εδώ. Μου ακούγεται πολύ καλό το να μπορούμε να επικοινωνούμε άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα εγγραφή με το user name που χρησιμοποιώ και εδώ. Μου ακούγεται πολύ καλό το να μπορούμε να επικοινωνούμε άμεσα.

 

Ήδη 5 κάρτες πήγαν σε φίλους.

Όσοι πιο πολλοί μπούνε τόσο καλύτερα για όλους.

Link to comment
Share on other sites

Πολλοι ηθελαν να κανουν ενεργοποιηση χωρις ανανεωση πργμα που δεν δεχτηκαν οι κοπελες.Αυτα.

 

Αν είναι δυνατόν, δηλαδή τι άλλο θέλουν ορισμένοι, να τους το στείλουν με κούριερ σπίτι και με 50 ευρώ μέσα στην κάρτα δώρο; Μιλάμε για την καλύτερη ίσως προσφορά της χρονιάς στην κινητή τηλεφωνία γενικώς...(από τη στιγμή που δόθηκε και στο ευρύ κοινό, έστω και στο δρόμο)

 

Ελπίζω, αν και δεν το πιστεύω, να μην είναι μέλη του myphone, αλλά απλά τυχαίοι που άκουσαν για την προσφορα...

Think Positive
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Όσοι έχουν σμάρτφον. Υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται Zello walkie-talkie. Εγκαταστήστε την, φτιάξτε ένα λογαριασμό με το ψευδώνυμό σας, βρείτε το κανάλι που έχω φτιάξει "myphone news" και συντονιστείτε, ώστε να έχετε άμεσα ενημέρωση για τα θέματα που σας ενδιαφέρουν. Μπορείτε όλοι να ακούτε αλλά αν θελήσετε να μιλήσετε χρειάζεται να σας δοθεί άδεια από τους διαχειριστές. Οι πρώτοι θα γίνουν διαχειριστές, ώστε να λειτουργήσει καλύτερα το πείραμα και να γίνει δουλειά.

Αν υπάρξει πρόβλημα, θα μπει κωδικός.

Προσωρινά μπορούν να ακούνε όλοι (και πάντα θα μπορούν) αλλά θα μιλάνε κατόπιν αιτήματος.

Αντε να δούμε, θα μπορέσουμε να συνεργαστουμε?

 

Μπήκα στο κανάλι και πάτησα καταλάθος "report"

Τωρα δεν μπόρω να μπω. Sorry!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα 12 με 12.30 στο γνωστο σημειο εμπρος στην Casio οπως εχει ηδη αναφερθει.

Χρειαζεται επισης να αγορασεις μια καρτα ανανεωσης των δεκα ευρω. Πολλοι ηθελαν να κανουν ενεργοποιηση χωρις ανανεωση πργμα που δεν δεχτηκαν οι κοπελες.Αυτα.

 

Πράγμα που δεν γίνεται πρακτικά, μιας και αφενός εξασφαλίζεται η ενεργοποίηση του πακέτου άμεσα (το πληροφορείσαι καλώντας στο 1269) και αφετέρου (συζήτησα με την κοπέλα μου μου έδωσε 2 νούμερα προχθές) βλέπουν τις πωλήσεις κάθε "παιδιού" της Wind και όποιος έχει κάνει τις περισσότερες ανανεώσεις (=πωλήσεις) σε 1 μήνα ανταμοίβεται με επιπλέον χρήματα στον μισθό του...;)

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο κανάλι και πάτησα καταλάθος "report"

Τωρα δεν μπόρω να μπω. Sorry!

 

Δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει με αυτό.

Διέγραψε το λογαριασμό σου και ξαναφτιαξτον. Δεν χρειάζεται να βάλεις όλα τα στοιχεία.

Αν δεν τον πάρει βάλε το 1 στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει με αυτό.

Διέγραψε το λογαριασμό σου και ξαναφτιαξτον. Δεν χρειάζεται να βάλεις όλα τα στοιχεία.

Αν δεν τον πάρει βάλε το 1 στο τέλος.

 

Ολα καλά. Μπήκα. "kroumel"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...