Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο φοιτητικό βάζοντας τα 1000' κ 1Gb ενεργοποιούνται τα πακέτα more 2€? :worry:

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Πως εξακριβώνεις αν όντως έχεις την φοιτητική προσφορά? Εμφανίζεται το πακέτο των 1000'+1000ΜΒ στην ενεργοποίηση πακέτων στο Myf2g? Στο λέει αν κάνεις κλήση σε κάποιον αριθμό?
Link to comment
Share on other sites

Πως εξακριβώνεις αν όντως έχεις την φοιτητική προσφορά? Εμφανίζεται το πακέτο των 1000'+1000ΜΒ στην ενεργοποίηση πακέτων στο Myf2g? Στο λέει αν κάνεις κλήση σε κάποιον αριθμό?

 

Το γράφει στο περιτύλιγμα και οταν στείλεις 1000 στο 1264, βλέπεις τα 1000'.

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να τα ξοδέψεις σε πακέτα ή ότι άλλο θες μέσα σε ένα μήνα

 

κάτι ακόμα.. μόλις πέρασα από ένα κατάστημα wind κ ρώτησα αν έχει γίνει η μεταβίβαση του φοιτητικού στο όνομα μου.. με επιβεβαίωσαν ότι έχει μεταφερθεί στα στοιχεία μου! 9/01 πήρα τον αριθμό από θεσσαλονίκη.. κάποιος θυμάμαι ρωτούσε γι'αυτό το αναφέρω!

 

Ρώτησες αν ο τάδε αριθμός είναι στο όνομα σου; Σου ζήτησαν ταυτότητα;

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησες αν ο τάδε αριθμός είναι στο όνομα σου; Σου ζήτησαν ταυτότητα;

 

ρώτησα αν έχει γίνει η μεταφορά στο όνομά μου.. το μόνο που με ρώτησε είναι το ονοματεπώνυμό μου για να το ελέγξει.. μου είπε ότι είναι στα στοιχεία μου κ δεν ζήτησε τίποτα άλλο!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάποιες μέρες, πηρα και ενεργοποίησα ένα νέο νούμερο Wind απο αυτά με την ένδειξη φοιτητικό πακέτο (1000΄και 1000ΜΒ).

Κάποιες φορεές μέσα στην ημέρα (όχι συγκεκριμένες) φαίνεται οι δεν είμαι διαθέσιμος σε όποιον με καλεί (ακούγονται δύο μπιπ όχι σαν το κλασικό της αναμονής και στην συνέχεις το μήνυμα "η κλήση σας προωθείται" ). Δεν έχω ενεργοποιήσει καμιά προώθηση εξάλλου αυτό γίνεται κάποιες φορές μεσα στην μέρα και όχι πάντα..

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν κάποιοι περισορισμοί, ή αν είναι καποιο πρόβλημα γενικότερο?

 

Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάποιες μέρες, πηρα και ενεργοποίησα ένα νέο νούμερο Wind απο αυτά με την ένδειξη φοιτητικό πακέτο (1000΄και 1000ΜΒ).

Κάποιες φορεές μέσα στην ημέρα (όχι συγκεκριμένες) φαίνεται οι δεν είμαι διαθέσιμος σε όποιον με καλεί (ακούγονται δύο μπιπ όχι σαν το κλασικό της αναμονής και στην συνέχεις το μήνυμα "η κλήση σας προωθείται" ). Δεν έχω ενεργοποιήσει καμιά προώθηση εξάλλου αυτό γίνεται κάποιες φορές μεσα στην μέρα και όχι πάντα..

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν κάποιοι περισορισμοί, ή αν είναι καποιο πρόβλημα γενικότερο?

 

Ευχαριστώ..

 

Δεν εχω φοιτητικό για να σου πω σίγουρα αν έχουν και κάποια αλλα παιδιά πρόβλημα όμως πριν απο καιρό μου το έκανε και μένα αυτο αλλα ο λόγος ήταν ότι δεν είχα καθόλου καλό σήμα και εβγαινε εκτός δικτυου.Φαντάζομαι θα το έχεις κοιτάξει το σήμα οπότε δεν μπορώ να φανταστώ κάτι αλλο πέρα απο κει.Τα υπόλοιπα παιδιά θα σε βοηθησουν περισσότερο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με το σήμα, γιατί εκείνη τη στιγμμή μπορώ να καλέσω κανονικά.. Εξάλλου επειδή έχω 2 γραμμές Wind, η άλλη γραμμή δεν το παρουσιάζει ποτέ..
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε μάθει νεότερα για το αν τα φοιτητικά που μοιράζανε στο μετρό έχουν αλλάξει όνομα;
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε μάθει νεότερα για το αν τα φοιτητικά που μοιράζανε στο μετρό έχουν αλλάξει όνομα;

 

Λίγο πριν εχει αναφέρει το μέλος #evoula_ πως νούμερο φοιτητικό απο ερώτηση που έκανε εχει γυρίσει στο όνομα της!

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε μάθει νεότερα για το αν τα φοιτητικά που μοιράζανε στο μετρό έχουν αλλάξει όνομα;

 

Προσθέτω και τα 2 δικά μου

Link to comment
Share on other sites

Απορία: αν κάποιος ενεργοποιήσει περισσότερα των 2 "φοιτητικών" πακέτων από αυτά που μοιράζονται στο δρόμο,

θα έχει μελλοντικά κάποιο θέμα για τη διατήρηση αυτών ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω το λόγο να έχει πρόβλημα αφού το πακέτο δόθηκε ελεύθερα χωρίς κανένα περιορισμό.
Link to comment
Share on other sites

Αρχίζω να πιστεύω πως από Σεπτέμβρη θα αρχίσουν να ζητάνε πάσο για τη διατήρηση των 1000' & 1 gb! Ελπίζω να πέσω έξω...αλλά ξεσκιστείτε στα τηλεφωνήματα καλού κακού.
Link to comment
Share on other sites

Αρχίζω να πιστεύω πως από Σεπτέμβρη θα αρχίσουν να ζητάνε πάσο για τη διατήρηση των 1000' & 1 gb! Ελπίζω να πέσω έξω...αλλά ξεσκιστείτε στα τηλεφωνήματα καλού κακού.

 

εγώ πιστεύω ότι μετά την φετινή τους επιτυχία στα φοιτητικά από σεπτέμβρη θα βγουν σε όλες τις πόλεις τα promotion girls να δώσουν κ εκεί που δεν πήραν!!!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

εγώ πιστεύω ότι μετά την φετινή τους επιτυχία στα φοιτητικά από σεπτέμβρη θα βγουν σε όλες τις πόλεις τα promotion girls να δώσουν κ εκεί που δεν πήραν!!!

 

συμφωνω. οχι επειδη με συμφερει αλλα επειδη το θεωρω πολυ πιθανο και λογικο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απορία: αν κάποιος ενεργοποιήσει περισσότερα των 2 "φοιτητικών" πακέτων από αυτά που μοιράζονται στο δρόμο,

θα έχει μελλοντικά κάποιο θέμα για τη διατήρηση αυτών ;

 

Εδώ θα πρέπει να ρωτήσεις κάποιον μελλοντολόγο. :lol:

Πάντως όλοι έχουμε πάρει πάνω από 5 ο καθένας. :D

Όσο βάζεις κάθε μήνα το ταληρακι, μπορείς να κοιμάσαι ήσυχος.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πιστεύω ότι μετά την φετινή τους επιτυχία στα φοιτητικά από σεπτέμβρη θα βγουν σε όλες τις πόλεις τα promotion girls να δώσουν κ εκεί που δεν πήραν!!!

Στην Αρτα περασαν

Link to comment
Share on other sites

Εμεις που βρισκομαστε σε νησι δηλαδη ειμαστε τελειως ατυχοι; :( δεν εχουμε ελπιδες για ενα φοιτητικο.

 

Παντως αν περισευει σε κανεναν ας μου στειλει ενα PM. Θα του ειμαι ευγνωμων

Edited by Vangelakis4
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Όσοι πήραν το φοιτητικό πακέτο τώρα που το δίνουν σε όλους, όταν ενεργοποιήθηκε ο αριθμός πήραν 50 μηνύματα προς όλους. Αυτό ήταν μόνο για μία φορά ή μπορεί να ξανά ενεργοποιηθεί αν για παράδειγμα κάνεις ανανέωση σε κάποιο κατάστημα ή κάτι άλλο;;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...