Jump to content

[Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο το mytel εχει αγορασει κανεις? Γιατι δεν εχει κ πολλες αξιολογησεις και εχει μπει σχετικα προσφατα στο skroutz.

 

Τωρα σκεφτομαι για phonegallery, εχεις κανεις εμπειρια απο το συγκεκριμενο?

To birdphone ανεβασε την τιμη και δεν το βλεπω να το φερνουν σε κοκκινο, μου χαν πει οτι σημερα βαζουν τις νεες παραλαβες και ακομα δεν το χουν σε κοκκινο.

Edited by gkarako
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To birdphone ανεβασε την τιμη και δεν το βλεπω να το φερνουν σε κοκκινο, μου χαν πει οτι σημερα βαζουν τις νεες παραλαβες και ακομα δεν το χουν σε κοκκινο.

 

Έλα ντε. Εγώ τη Δευτέρα το πήρα 310 με μεταφορικά+αντικαταβολή μέσα.

Και τώρα το έχει 11 ευρώ πάνω. Πάλι καλά. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

κανενα μαγαζι να εχει τσεκαρισμενα 402ρια?

Το birdphone εχει 402,αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι 402 και οχι 312 η 401.......το 312 ειναι βελτιωμενω οπως και το 401 δεν υπαρχουν αλλες αλαγες,η μονες αλαγες που εκανε η google ειναι λιγο μεγαλυτερες τρυπες στο ηχεια και ποιο σφυκτα τα πληκτρα power & volume και αυτες οι αλαγες ισχυουν απο το 312 δεν υπαρχουν διαφορες!

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

στο δικο μου 401 τα πληκτρα δεν εχουν τζογο,και το ηχειο μικροφονο ειναι αριστα!!!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα που μας πέρασε πήρα και εγώ ένα από το birdphone

1) Είναι 401 όχι 402

2) Δεν είναι Γαλλικό όπως πήραν άλλα παιδιά από το συγκεκριμένο μαγαζί και δεν έχει hands free.

 

Αυτά.

 

Υ.Γ. το τηλέφωνο είναι πολύ καλό για τα χρήματα του.

φόρουμ περιποίησης αυτοκινήτου --> cardetailing.gr
Link to comment
Share on other sites

Απο το mytel εχει αγορασει κανεις? Γιατι δεν εχει κ πολλες αξιολογησεις και εχει μπει σχετικα προσφατα στο skroutz.

 

Τωρα σκεφτομαι για phonegallery, εχεις κανεις εμπειρια απο το συγκεκριμενο?

To birdphone ανεβασε την τιμη και δεν το βλεπω να το φερνουν σε κοκκινο, μου χαν πει οτι σημερα βαζουν τις νεες παραλαβες και ακομα δεν το χουν σε κοκκινο.

 

Εγώ το πήρα από Phone Gallery. Μένω Ρόδο. Το παράγγειλα Τρίτη και μου ήρθε Δευτέρα με ακουστικά. Παρτίδα 401. Χωρίς να έχει κάποιο θέμα με τα πλήκτρα.

Link to comment
Share on other sites

κανενα μαγαζι να εχει τσεκαρισμενα 402ρια?

 

Το birdphone εχει 402,αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι 402 και οχι 312 η 401.......το 312 ειναι βελτιωμενω οπως και το 401 δεν υπαρχουν αλλες αλαγες,η μονες αλαγες που εκανε η google ειναι λιγο μεγαλυτερες τρυπες στο ηχεια και ποιο σφυκτα τα πληκτρα power & volume και αυτες οι αλαγες ισχυουν απο το 312 δεν υπαρχουν διαφορες!

 

Την Δευτέρα που μας πέρασε πήρα και εγώ ένα από το birdphone

1) Είναι 401 όχι 402

2) Δεν είναι Γαλλικό όπως πήραν άλλα παιδιά από το συγκεκριμένο μαγαζί και δεν έχει hands free.

 

Αυτά.

 

Υ.Γ. το τηλέφωνο είναι πολύ καλό για τα χρήματα του.

Επιβεβαιώνω πως από birdphone παρέλαβα την Τετάρτη 402 με ακουστικά (τηλεφωνικά μου είπαν πως έχουν 402, τους το έγραψα στις σημειώσεις της παραγγελίας και τους το είπα και τηλεφωνικά για επιβεβαίωση).

Link to comment
Share on other sites

403 κοκκινο απο kaizer :)

 

Ποιας χωρας ειναι αυτο?

Ακουστικα εχει μεσα? Κανα θεματακι με κουμπια, ηχεια κτλ?

Link to comment
Share on other sites

403 κοκκινο απο kaizer :)

 

φίλε μου από ποιο Kaizer το πήρες;Γιατί εγώ βλέπω ότι υπάρχουν 3 διαφορετικά μαγαζιά με την ίδια επωνυμία, 2 στην Γ Σεπτεμβρίου και 1 στην Πανε/μίου και έχω μπερδευτεί.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πάντως πόσο θα πέσει...έχει σπάσει την 300άρα και μέρα με την μέρα πέφτει και λίγο. Και vfm ήταν από όταν παρουσιάστηκε...
Link to comment
Share on other sites

και τα 3 εχουν (ειχαν τουλαχιστον το Σαββατο) κοκκινα ευρωπαικα (service arvato οπως γραφει πανω η αποδεiξη) με κωδικο 403, κανενα θεμα με κουμπια η κατι αλλο

 

κανενα nexus δεν εχει απο την μανα του handsfree αλλα σε αυτο στην Πανεπιστημιου κανουν δωρο μια θηκη (μην φανταστειτε καμμια σοβαρη, αλλα οκ)

Link to comment
Share on other sites

Kαι όμως, όπως είχε επισημάνει σε παλαιότερο post o gialakias[/member], στη Γαλλία και σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες είναι υποχρεωτική η τοποθέτηση hands-free στη συσκευασία.
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kαι όμως, όπως είχε επισημάνει σε παλαιότερο post o gialakias[/member], στη Γαλλία και σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες είναι υποχρεωτική η τοποθέτηση hands-free στη συσκευασία.

 

Ακριβώς. Κι εγώ από birdphone που παρέλαβα την Τετάρτη, είχα ακουστικά κανονικά. ;)

Link to comment
Share on other sites

Οσα unboxing εχω δει, κανενα δεν εχει μεσα ακουστικα, αρα προφανως οι Γαλλοι ανοιγουν το κουτι για να βαλουν δικα τους, λογω νομοθεσιας.

Τα ακουστικα που εχουν οσοι εχουν, ειναι τουλαχιστον αυθεντικα LG της προκοπης?

Link to comment
Share on other sites

Οσα unboxing εχω δει, κανενα δεν εχει μεσα ακουστικα, αρα προφανως οι Γαλλοι ανοιγουν το κουτι για να βαλουν δικα τους, λογω νομοθεσιας.

Τα ακουστικα που εχουν οσοι εχουν, ειναι τουλαχιστον αυθεντικα LG της προκοπης?

Εγώ δεν τα έχω ανοίξει καν (έχω τις Beats ψείρες από την HTC). Mόλις βρω λίγο χρόνο, θα τα δοκιμάσω και θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανοίγουν οι Γάλλοι τα κουτιά, έτσι έρχονται απο το εργοστάσιο. Η γραμμή παραγωγής οταν κατασκευάζει κομμάτια για κυκλοφορία στη Γαλλία τα φτιάχνει έτσι και μάλιστα διαφέρει και το κουτί έχοντας τρεις θήκες μέσα για προσθήκη καλωδίου φορτιστή και ακουστικών.

Είναι γνήσια LG με αρκετά ικανοποιητικό επίπεδο και ποιότητα ήχου και μάλιστα in ear.

Επίσης έχουν και πολύ καλό μπάσο. Μη φανταστείτε τίποτα audiophile καταστάσεις αλλά είναι τα καλύτερα που εχω πετύχει σε συσκευασία κινητού τουλάχιστον εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη ακομα ψαχνωμαι απο που να το παρω, ηθελα birdphone αλλα δεν το χει σε κοκκινο και το εχει ακριβυνει, το stechi τι λεει ξερει κανεις? Θελω να κανω αγορα με πιστωτικη για αυτο δυσκολευει λιγο να βρω απο που.
Link to comment
Share on other sites

Λεω να το παρω απο Kaiser store στην 3ης Σεπτεμβριου που το εχει στα 297ε. Τι γνωμη εχετε για το παραπανω μαγαζι??
Link to comment
Share on other sites

σημερινή τιμή 289.99 σε ένα σκρουτζομάγαζο (smarties.gr). Ρε παιδιά τι παίζει με δαύτους;Λες και θέλουν να το ξεφορτωθούν κάνουν όλα τα μαγαζιά στο σκρουτζ.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

χαχα σωστός, αλλά δεν ξέρω είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό.από το συγκεκριμένο κατάστημα έχει αγοράσει κανείς να μας πει τη γνώμη του;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...