Jump to content

[Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Σκέφτομαι να αγοράσω το ακόλουθο:

 

http://kinitomania.com/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=1547&Itemid=0

 

Έχει ξαναγοράσει κανείς απο εκεί; Αξιοπιστία;

 

Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Σκέφτομαι να αγοράσω το ακόλουθο:

 

http://kinitomania.com/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=1547&Itemid=0

 

Έχει ξαναγοράσει κανείς απο εκεί; Αξιοπιστία;

 

Ευχαριστώ

 

Απολύτως αξιόπιστο κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις σε ποια χώρα ξεκίνησε να στέλνει το 402 ?

 

Σίγουρα μέσω Google play.Ο φίλος ακριβως κάτω από το ποστ σου λέει οτι και η Ελλάδα έχει 402 αλλά δεν το έχω δει με τα ματια μου.Ο διπλανος μου που πήρε απο το public ηταν 401

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

παιδια το nexus 5 ποτε θα ειναι διαθεσιμο και σε αλλα καταστηματα οπως πλαισιο,κωτσοβολο?εχω μια δωροεπιταγη 150 ευρω κωτσοβολο και θελω να παρω απο κει να βαλω και καμια δοση
Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ παραγγελία από PhoneGallery σήμερα. Τι λέει αυτό αξιόπιστο ή θα με παιδέψει; Είχα ξεκινήσει για Kaizer αλλά δεν πρόλαβα. Με το που πάω να το βάλω στο καλάθι είχαν τελειώσει τα άτιμα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες παρελαβα 402 απο kinitomania χθες ολα καλα!

 

Αναμμένο ή σβηστο το κινητό όταν ανοίξες την συσκευασία;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρε ενας ξαδερφος μου το 402 απο wind,να ξερετε παντως πως ειναι ακριβως το ιδιο με το 401,μην σας πω πως το power button ειναι ποιο χαλαρο απο το δικο μου που ειναι 401!Τα βαλαμε διπλα διπλα οι τρυπες στο ηχειο ειναι ακριβως ιδιες,ο ηχος επισης το ιδιο,δεν ειδα καποια διαφορα,το μονο που μου εκανε εντυπωση ειναι το power button το οποιο ειναι αρκετα ποιο χαλαρο απο το δικο μου!

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο; Μπορεί να το ξαναφέρουν.

 

http://www.vnp.gr/kinita-tilefona/lg/lg-nexus-5-32gb-d821.html

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

 

140+ € πιο ακριβό από το 16αρι. Δε συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

140+ € πιο ακριβό από το 16αρι. Δε συμφέρει.

 

Για μένα το 16άρι δεν είναι καν επιλογή. Πολύ απλά δε μου φτάνει ο χώρος. Μάλλον θα κοιτάξω από γνωστό που μένει έξω γιατί τα +140 είναι too much.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα το 16άρι δεν είναι καν επιλογή. Πολύ απλά δε μου φτάνει ο χώρος. Μάλλον θα κοιτάξω από γνωστό που μένει έξω γιατί τα +140 είναι too much.

 

Και για μένα αρχικά τα 16gb χωρίς επέκταση ήταν ένας λόγος να στραφώ σε άλλη συσκευή από τη στιγμή που δεν υπήρχε διαθέσιμο το 32αρι με μικρή σχετικά διαφορά χρημάτων στην Ελλάδα. Από την άλλη δεν ήθελα σε καμιά περίπτωση να δώσω περισσότερα από 350€ για συσκευή. Η άλλη συσκευή που κοιτούσα ήταν το G2 αλλά έχει και αυτό το ίδιο θέμα με τη μνήμη. Δεν είναι λίγα βέβαια τα 16gb όμως αν στο προηγούμενο κινητό έχεις 16gb + 32gb (S2) τότε σου φαίνονται λίγα τα 16gb. Εγώ προσωπικά το αντιμετώπισα με Mini MicroSD Card Reader. Για να μην είμαστε εκτός θέματος αν θέλεις κάτι να ρωτήσεις γι' αυτό το γράφεις στο "Αξεσουάρ για το Ν5".

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρε ενας ξαδερφος μου το 402 απο wind,να ξερετε παντως πως ειναι ακριβως το ιδιο με το 401,μην σας πω πως το power button ειναι ποιο χαλαρο απο το δικο μου που ειναι 401!Τα βαλαμε διπλα διπλα οι τρυπες στο ηχειο ειναι ακριβως ιδιες,ο ηχος επισης το ιδιο,δεν ειδα καποια διαφορα,το μονο που μου εκανε εντυπωση ειναι το power button το οποιο ειναι αρκετα ποιο χαλαρο απο το δικο μου!

 

Ειναι καθαρα θεμα τυχης τελικα .Εχω δει 401 με χαλαρο power και 310 (πρωτη παραγωγη) με κανονικο power.Το 402 που ειδα ειχε κανονικο

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Από birdphone γαλλικό 402 μαύρο με ακουστικά (το 2ο που μου έστειλαν). Σε όλους είχε μέσα το κουτί ακουστικά;
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από birdphone γαλλικό 402 μαύρο με ακουστικά (το 2ο που μου έστειλαν). Σε όλους είχε μέσα το κουτί ακουστικά;

 

Το δεύτερο ??

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Από birdphone γαλλικό 402 μαύρο με ακουστικά (το 2ο που μου έστειλαν). Σε όλους είχε μέσα το κουτί ακουστικά;

Εμενα Κωστα απο public 401παρτιδα δεν ειχε ακουστικα,και απο οτι εχω δει στο youtube σε unboxing review δεν εχουν ακουστικα.

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Από birdphone γαλλικό 402 μαύρο με ακουστικά (το 2ο που μου έστειλαν). Σε όλους είχε μέσα το κουτί ακουστικά;

Στη Γαλλία λόγω νομοθεσίας επιβάλλεται το hands free.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

για σας , αγόρασα και εγω το nexus 5 σε κόκκινο παρτίδα 402K απο kaizerstore , ίσα που το πρόλαβα το κόκκινο είχε εξαντληθεί , το μόνο που με απασχολεί ειναι οτι τα ηχεία απο οτι είδα είναι τα μικρά σε σχεση με τι revised , αρα τι παίχτηκε :(
Link to comment
Share on other sites

για σας , αγόρασα και εγω το nexus 5 σε κόκκινο παρτίδα 402K απο kaizerstore , ίσα που το πρόλαβα το κόκκινο είχε εξαντληθεί , το μόνο που με απασχολεί ειναι οτι τα ηχεία απο οτι είδα είναι τα μικρά σε σχεση με τι revised , αρα τι παίχτηκε :(

 

Τίποτα, απόλαυσε το και μην ψάχνεις ψύλλους στα άχυρα.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...