Jump to content

Google Chromecast


psybill
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες Καλησπέρα. Σκοπεύω να το αγοράσω. Το πρόβλημα μου είναι ότι εκεί που θα το χρησιμοποιώ κυρίως δεν έχω wifi. Το έψαξα λίγο και διάβασα ότι με δύο κινητά βγαίνει άκρη (το ένα Α Mobile hotspot και το αλλο Β κανονικά όπως αν υπήρχε wifi ). Αν υποθέσουμε ότι έχω κατεβάσει μια ταινία στο κινητό Β και κάνω cast την οθόνη του κινητού στην τηλεόραση, το κινητό Α θα "τρώει" δεδομένα σαν να κατεβάζω την ταινία εκείνη τη στιγμή ??? ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Sent from my SM-T311 using Tapatalk

 

Ναι. Το Chromecast λαμβάνει και αναπαράγει δεδομένα μέσω wifi. Δεν έχει σχέση η πηγή των δεδομένων. Είτε είναι ένας server στην άλλη άκρη του κόσμου, είτε το διπλανό κινητό Β είναι το ίδιο για αυτό. Αν δεν έχεις σύνδεση με απεριόριστα δεδομένα (δηλαδή σταθερή οικιακή), δεν συμφέρει.

Στην περίπτωση που περιγράφεις καλύτερα να πάρεις ένα απλό καλώδιο (OTG νομίζω λέγεται) και να συνδέσεις απευθείας το κινητό στην θύρα HDMI της τηλεόρασης.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 332
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι. Το Chromecast λαμβάνει και αναπαράγει δεδομένα μέσω wifi. Δεν έχει σχέση η πηγή των δεδομένων. Είτε είναι ένας server στην άλλη άκρη του κόσμου, είτε το διπλανό κινητό Β είναι το ίδιο για αυτό. Αν δεν έχεις σύνδεση με απεριόριστα δεδομένα (δηλαδή σταθερή οικιακή), δεν συμφέρει.

Στην περίπτωση που περιγράφεις καλύτερα να πάρεις ένα απλό καλώδιο (OTG νομίζω λέγεται) και να συνδέσεις απευθείας το κινητό στην θύρα HDMI της τηλεόρασης.

Το θέμα μου είναι ότι το s7 δεν υποστηρίζει αυτό που λες...θα το σκεφτώ. Ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μου είναι ότι το s7 δεν υποστηρίζει αυτό που λες...θα το σκεφτώ. Ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Το S7 αν θυμάμαι καλά δεν έχει USB Type C. Κρίμα. Γιατί η λύση έρχεται.

 

http://goo.gl/SJRGqL

The newly released HDMI Alt Mode specification allow for simple USB Type-C to HDMI cables for connecting phones and laptops up to TVs and monitors.

 

http://goo.gl/iD0rJr

Although no products are supported yet, the HDMI consortium has announced that they have developed an alt mode for USB-Type C cables.

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία παρατηρώ το εξής. Κάποιες φορές τα PC του σπιτιού μου δεν βρίσκουν το Chromecast από το Chrome... Όταν πάω στο Youtube του κινητού το βρίσκει και κάνει κανονικά αναπαραγωγή, αλλά μετά πάω στην εφαρμογή Google Cast για να δω τι συμβαίνει και ούτε η εφαρμογή βρίσκει το Chromecast...

 

Πρέπει να το βγάλω από το ρεύμα για να πάρει μπροστά... Όχι ότι είναι τίποτα κόπος αλλά θέλω να ξέρω γιατί το κάνει...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία παρατηρώ το εξής. Κάποιες φορές τα PC του σπιτιού μου δεν βρίσκουν το Chromecast από το Chrome... Όταν πάω στο Youtube του κινητού το βρίσκει και κάνει κανονικά αναπαραγωγή, αλλά μετά πάω στην εφαρμογή Google Cast για να δω τι συμβαίνει και ούτε η εφαρμογή βρίσκει το Chromecast...

 

Πρέπει να το βγάλω από το ρεύμα για να πάρει μπροστά... Όχι ότι είναι τίποτα κόπος αλλά θέλω να ξέρω γιατί το κάνει...

 

Μόνο όταν το βγάζεις από την πρίζα στρώνει; Με reset δεν στρώνει; Δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο. Όπως το περιγράφεις πάντως δείχνει πρόβλημα συγχρονισμού με κάποιες εφαρμογές. Δοκίμασε να το σετάρεις από την αρχή σαν να ήταν καινούργιο. Κάνε κι ένα reset στον router.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα:) να πω και εγω ότι αντιμετώπισα πρόβλημα συγχρονισμού από το κινητό στο Chromecast στην τηλεόραση, δεν έστρωσε με τις παραπάνω ενέργειες και πήρε πόδι :cool: δεν ξέρω εαν παίζει κάποιο ρόλο αλλά το νέο ρούτερ που μου έστειλε ο ΟΤΕ με τις ευρυζωνικές λειτουργίες δεν μου γεμίζει το μάτι....εδώ και μέρες έχω πάρει το crhomecast 2ης γενιάς και η απόδοση του είναι υποδειγματική :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία παρατηρώ το εξής. Κάποιες φορές τα PC του σπιτιού μου δεν βρίσκουν το Chromecast από το Chrome... Όταν πάω στο Youtube του κινητού το βρίσκει και κάνει κανονικά αναπαραγωγή, αλλά μετά πάω στην εφαρμογή Google Cast για να δω τι συμβαίνει και ούτε η εφαρμογή βρίσκει το Chromecast...

 

Πρέπει να το βγάλω από το ρεύμα για να πάρει μπροστά... Όχι ότι είναι τίποτα κόπος αλλά θέλω να ξέρω γιατί το κάνει...

 

Να επιδιώξεις επανεγκατάσταση του νεώτερου λογισμικού του chromecast γιατί σίγουρα πήρε μετά το πρώτο power on, αυτό το κάνεις με reset μέσα από την εφαρμογή του chromecast στο κινητό πανεύκολα. Αυτό σαν δεύτερο βήμα.

Αλλά δεν νομίζω να είναι από τη μεριά του chromecast το πρόβλημα, το πιθανότερο είναι στο chrome browser με την ενσωμάτωση της δυνατότητας cast στο πλοηγό η οποία δεν είναι επιτυχημένη όπως το βλέπω θέλει δουλειά στο google, αν έγραφε beta θα το καταλάβαινα σαν χρήστης με τη πρώτη συναναστροφή.

https://support.google.com/chromecast/answer/2998338?hl=en

Να πω ότι αφαίρεσα την επέκταση δεν χρειάζεται πλέον ή αφαιρέθηκε αυτόματα με την αναβάθμιση του περιηγητή δεν το θυμάμαι καθαρά!

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόνο όταν το βγάζεις από την πρίζα στρώνει; Με reset δεν στρώνει; Δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο. Όπως το περιγράφεις πάντως δείχνει πρόβλημα συγχρονισμού με κάποιες εφαρμογές. Δοκίμασε να το σετάρεις από την αρχή σαν να ήταν καινούργιο. Κάνε κι ένα reset στον router.

 

Για παροχή ρεύματος έχω το καλώδιο του σε μια υποδοχή usb της τηλεόρασης και ξεκινά όταν ανοίγει η TV το θεωρώ λογικό να σταματά η επικοινωνία με το διαδίκτυο όταν δεν χρησιμοποιείται καθόλου η συσκευή προβολής.

Μου περισσεύει έτσι ένας φορτιστής νομίζω στα 1,8 είναι :lol:

Μια φορά έκανα reset γιατί δεν μου δούλευε αλλά κατάλαβα αργότερα την άλλη μέρα ότι έγινε αναβάθμιση στο λογισμικό του chromecast και μάλλον από εκεί ήταν η δυσλειτουργία που βίωσα, έπεσα πάνω στην αναβάθμιση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα:) να πω και εγω ότι αντιμετώπισα πρόβλημα συγχρονισμού από το κινητό στο Chromecast στην τηλεόραση, δεν έστρωσε με τις παραπάνω ενέργειες και πήρε πόδι :cool: δεν ξέρω εαν παίζει κάποιο ρόλο αλλά το νέο ρούτερ που μου έστειλε ο ΟΤΕ με τις ευρυζωνικές λειτουργίες δεν μου γεμίζει το μάτι....εδώ και μέρες έχω πάρει το crhomecast 2ης γενιάς και η απόδοση του είναι υποδειγματική :happy:

 

Δεν μου λες μιας και είσαι κάτοχος και των δυο συσκευών η δεύτερη γενιά είναι αισθητά βελτιωμένη σε ταχύτητα έναρξης στα βίντεο του youtube όπως διαφήμιζε η google κατά την παρουσίαση του chromecast 2;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λες μιας και είσαι κάτοχος και των δυο συσκευών η δεύτερη γενιά είναι αισθητά βελτιωμένη σε ταχύτητα έναρξης στα βίντεο του youtube όπως διαφήμιζε η google κατά την παρουσίαση του chromecast 2;

 

Θα σου απαντήσω κι εγώ που έχω και τα δύο. Το νέο μοντέλο είναι αρκετά πιο βελτιωμένο στην έναρξη των βίντεο. Για εμένα αξίζει η αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μέσα από την εφαρμογή βίντεο του LG G3 όταν παίζω ταινία η προβολή και επικοινωνία είναι άψογη μεταξύ τους μέχρι και το σημείο που είχα μείνει στη ταινία θυμάται (η εφαρμογή βίντεο player της LG) πολύ εξυπηρετικό όταν κάνεις διακοπές για άλλη μέρα.

Εννοώ με το miracast αυτό απευθείας όχι μέσω του router το κάνω απευθείας μέσα από την εφαρμογή του βίντεο της LG τρομερά εξυπηρετικό όχι να παίζεις με εικονίδια που κατεβαίνουν από πάνω κτλ...

Μόνο όταν αρχίσω να περιεργάζομαι τη εφαρμογή του chromecast ενόσω παίζει η ταινία αρχίζουν τα κολλήματα και μάλλον είναι λογικό, δεν είναι ανάγκη βέβαια να το κάνεις εκείνη την ώρα. :X

 

Άντε να δούμε αν θα βάλει bluetooth μέσα στο αναμενόμενο chromecast 3 ή όπως αλλιώς το ονοματίσει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα σου απαντήσω κι εγώ που έχω και τα δύο. Το νέο μοντέλο είναι αρκετά πιο βελτιωμένο στην έναρξη των βίντεο. Για εμένα αξίζει η αναβάθμιση

 

Ευχαριστώ για την απάντηση, το είχα διαβάσει πολλάκις στα reviews και ήθελα να το ακούσω και από κάτοχο.

Νομίζω όμως ότι σήμερα με τον ερχομό του επόμενου μοντέλου δεν είναι καλή η αναβάθμιση, 4/10 η παρουσίαση του, όταν μπορείς να περιμένεις ένα δίμηνο κάπου εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μάλλον πως εχει θέμα.

δεν μου παίζει ήχο στην tv.

Αλλάζω θύρα HDMI,τα ίδια.αν κουνήσω καλώδιο ακούγεται φωνή άλλα με παράσιτο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :) φίλε@roll σαφέστατα το δεύτερο είναι βελτιωμένο, έχω και 50 vdsl σπίτι οπότε χωρίς να χρειάζεται να κατεβάζω ταινίες ή κολλήματα μέσω του showbox παίζει εξαιρετικά :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε αν θα βάλει bluetooth μέσα στο αναμενόμενο chromecast 3 ή όπως αλλιώς το ονοματίσει.

 

Χμμμ. Αν έχω καταλάβει σωστά την φιλοσοφία του casting, δεν νομίζω να βάλει Bluetooth. Επικεντρώνεται περισσότερο στο να μην περνάνε καν δεδομένα από το κινητό. Υποστηρίζει βέβαια την αναπαραγωγή περιεχομένου που έχουμε αποθηκευμένο στο κινητό μέσω Miracast (ή όποιο άλλο φορμάτ υποστηρίζει wifi) αλλά μέχρι εκεί.

Αυτό που το κάνει να ξεχωρίζει (κατ εμέ) είναι η απευθείας λήψη περιεχομένου από τον router.

Για παράδειγμα θα χρησιμοποιήσω ένα περιστατικό που συνέβη πριν λίγες μέρες. Ένας φίλος που είχες έρθει στο σπίτι, συνδέθηκε στο wifi μου και έβαλε να ακούσει μουσική online στο iPhone του. Η εφαρμογή που χρησιμοποίησε του έβγαλε το εικονίδιο του Chromecast και το πάτησε να δει τι είναι μιας και το έβλεπε πρώτη φορά. Είδε ότι δεν άλλαξε κάτι και συνέχισε να ακούει από το iPhone. Η τηλεόραση ήταν κλειστή. Μετά φύγαμε, πήγαμε για καφέ, και το βράδυ που γύρισα σπίτι, άνοιξα την τηλεόραση για να βάλω μία ταινία. Ε λοιπόν, το Chromecast έπαιζε μουσική από την πηγή που είχε συνδεθεί (χωρίς να το ξέρει) ο φίλος, το μεσημέρι. Για μένα; Αξία ανεκτίμητη, που λέει και η διαφήμιση. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά! Και γιατί να έχει Bluetooth δεν υπάρχει κανένας λόγος πραγματικά. Αν είναι παίρνεις κάποιο άλλο που είναι και φθηνότερο. Εγώ θα ήθελα να δω συνδυασμό chromecast Audio και chromecast είναι η αλήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά! Και γιατί να έχει Bluetooth δεν υπάρχει κανένας λόγος πραγματικά. Αν είναι παίρνεις κάποιο άλλο που είναι και φθηνότερο. Εγώ θα ήθελα να δω συνδυασμό chromecast Audio και chromecast είναι η αλήθεια.

 

Εννοείς, να μπορούμε να το συνδέουμε ή σε τηλεόραση ή σε ηχοσύστημα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Η ώρα είναι περασμένες 3 το πρωί και θα ήθελα να ακούω από τα bluetooth ακουστικά μου τον ήχο και όχι να τον έχω χαμηλά για να μην ενοχλώ στα διπλανά δωμάτια.

Σε πολλά σημεία δυσκολεύεσαι έτσι με τον ήχο δεν τα κατανοείς όλα αυτό θέλω να πω, άσε που χάνεις πολλά από τη ταινία την ατμόσφαιρα κτλ.

Το ότι επιλέγεις να παρακολουθήσεις σε απλή στερεοφωνία και όχι με surround sound είναι θέμα χρηστικότητας στο δωμάτιο μου και άσχετο δική μου επιλογή.

Για καλώδιο δεν το θεωρώ βολικό ιδιαίτερα μετά τα ακουστικά που πήρα όταν τα συνδέω με το G3 και την εμβέλεια που έχουν βολικό και προπάντων ασφαλή, πόσες φορές πήγε να μου πέσει το κινητό από τράβηγμα του καλωδίου του ακουστικού να μη σας πω καλύτερα!

Δε λέω έχει η τηλεόραση του σαλονιού δυνατότητα αλλά είμαι στο δωμάτιο με συσκευή τετραετίας που δεν διαθέτει bluetooth και smart παρά μόνο το chromecast 2.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μάλλον πως εχει θέμα.

δεν μου παίζει ήχο στην tv.

Αλλάζω θύρα HDMI,τα ίδια.αν κουνήσω καλώδιο ακούγεται φωνή άλλα με παράσιτο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και σε άλλη συσκευή τα ίδια παράσιτα κάνει φαντάζομαι.

Άλλαξε θέση με ταινία στο chromecast μήπως και επανέλθει το καλώδιο εννοείς το πλακέ φαντάζομαι, μια ιδέα.

Βγάλε το τροφοδοτικό - μετασχηματιστή εκτός, η τροφοδοσία του να προέρχεται από μια usb της τηλεόρασης ώστε να είναι power on όταν η TV είναι κι αυτή on, δεν είναι ανάγκη να υπάρχει streaming υλικού και να βαραίνει το router ασκόπως. Το προτείνω αυτό μήπως και φταίει αυτός ποτέ δεν ξέρεις,.

Να υπάρχει στατικός ηλεκτρισμός στη τηλεόραση μπορεί γιαυτό βγάλε τη συσκευή από τη πρίζα για όσο μεγαλύτερο διάστημα μπορείς ένα πρωινό και σε όσες συσκευές συνδέονται πάνω της επίσης και στο chromecast ας δουλέψει χωρίς σύνδεση με TV και κατόπιν χωρίς ενέργεια για ένα διάστημα.

Εύχομαι να μην είναι το πλακέ καλώδιο γιατί δεν είναι αφαιρούμενο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Η ώρα είναι περασμένες 3 το πρωί και θα ήθελα να ακούω από τα bluetooth ακουστικά μου τον ήχο και όχι να τον έχω χαμηλά για να μην ενοχλώ στα διπλανά δωμάτια.

Σε πολλά σημεία δυσκολεύεσαι έτσι με τον ήχο δεν τα κατανοείς όλα αυτό θέλω να πω, άσε που χάνεις πολλά από τη ταινία την ατμόσφαιρα κτλ.

Το ότι επιλέγεις να παρακολουθήσεις σε απλή στερεοφωνία και όχι με surround sound είναι θέμα χρηστικότητας στο δωμάτιο μου και άσχετο δική μου επιλογή.

Για καλώδιο δεν το θεωρώ βολικό ιδιαίτερα μετά τα ακουστικά που πήρα όταν τα συνδέω με το G3 και την εμβέλεια που έχουν βολικό και προπάντων ασφαλή, πόσες φορές πήγε να μου πέσει το κινητό από τράβηγμα του καλωδίου του ακουστικού να μη σας πω καλύτερα!

Δε λέω έχει η τηλεόραση του σαλονιού δυνατότητα αλλά είμαι στο δωμάτιο με συσκευή τετραετίας που δεν διαθέτει bluetooth και smart παρά μόνο το chromecast 2.

 

Σε αυτήν την περίπτωση μπορείς να συνδέσεις τα bluetooth ακουστικά στο κινητό και να ακούς από εκεί. Αλλά ΟΚ. Κατάλαβα τον συλλογισμό σου.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτήν την περίπτωση μπορείς να συνδέσεις τα bluetooth ακουστικά στο κινητό και να ακούς από εκεί. Αλλά ΟΚ. Κατάλαβα τον συλλογισμό σου.

 

Το είχα επιχειρήσει στο tedx app που είχε επιλογή για ακουστικά αλλά έριχνε και το βίντεο στο κινητό πέρσι το χειμώνα που άκουγα εντατικότερα!

Για τα podcast δεν τίθεται θέμα ασφαλώς.

Έχει το nvidia shield αλλά είναι στο remote control https://www.amazon.com/NVIDIA-SHIELD-Remote/dp/B00XO7AK9M?SubscriptionId=AKIAILSHYYTFIVPWUY6Q&tag=duckduckgo-d-20&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B00XO7AK9M που το αγοράζεις προαιρετικά από όσο έχω καταλάβει, ίσως το καλύτερο android media player χωρίς ημερομηνία λήξης... βέβαια βγαίνει σε λίγο καινούργιο μοντέλο όπως και chromecast τον ίδιο μήνα μάλιστα, τώρα τι θα έχει αίνιγμα!

Το παλιό (τωρινό) διαθέτει τα πάντα 4k, 7+1 ήχο, παίζει τα πάντα και κερασάκι game machine. Πολύ δυνατό μηχάνημα trascoding ταυτόχρονα χωρίς προβλήματα, για να το κρατήσεις καιρό και υποστήριξη ότι περιμένεις σε ένα τέτοιας τιμής.

Χειμώνας παιχνίδια ένας ωραίος συνδυασμός, ίσως το καλοβλέπω να παρουσιαστούν τα νέα όμως πρώτα δεν είμαστε πρωτάρηδες! :lol:

Time will say...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδια μια ερωτηση εχω το cromcast 2 κ αλλαξα το κλειδί στο ρουτερ κ δεν μου το αναγνωριζει επειδή εκανα hard reset στο crimcast νομίζοντας οτι αυτο θελει εχει κρατησει τον προηγουμενο αριθμο απο το ροοτερ πως το ξαναστεινω απο την αρχη για να παρει το κλειδι του καινουργιου ρουτερ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση εχω το cromcast 2 κ αλλαξα το κλειδί στο ρουτερ κ δεν μου το αναγνωριζει επειδή εκανα hard reset στο crimcast νομίζοντας οτι αυτο θελει εχει κρατησει τον προηγουμενο αριθμο απο το ροοτερ πως το ξαναστεινω απο την αρχη για να παρει το κλειδι του καινουργιου ρουτερ;

 

Έχεις την εφαρμογή google home στο κινητό σου https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.chromecast.app με αυτή θα στήσεις το chromecast και πάλι είναι απλό.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Πρόσφατα απέκτησα το chromecast 2 και απογοητεύτηκα επειδή δεν μπορώ να δω στην τηλεόραση ούτε novago ούτε ote tv. Είναι πολύ καλό gadget αλλά εγώ το ήθελα κυρίως για αυτά τα δύο. Κρίμα.
Δικαιοσύνη θα βρεις στην επόμενη ζωή. Σ' αυτήν εδώ έχουμε τους νόμους.
Link to comment
Share on other sites

παιζω ενα φιλμ μα καποιο Player στο μονιτορ μου, πως μπορω να το παιζω ταυτοχρονα και στην smart tv μου?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα απέκτησα το chromecast 2 και απογοητεύτηκα επειδή δεν μπορώ να δω στην τηλεόραση ούτε novago ούτε ote tv. Είναι πολύ καλό gadget αλλά εγώ το ήθελα κυρίως για αυτά τα δύο. Κρίμα.

 

Οι δύο αυτές υπηρεσίες δεν επιτρέπουν την προβολή σε εξωτερικές οθόνες για ευνόητους λόγους... Δεν έχει να κάνει με το Chromecast...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...