Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η wind στο δίμηνο διαγραφεί το υπόλοιπο χρημάτων μαζί και το υπόλοιπο των πακέτων χάνετε.

παλιά δε γινόντουσαν αυτά, τα τελευταία χρόνια αυτό έχει εξελιχθεί σε εν ψυχρώ κλοπή με τίνος προτροπή πάει σύννεφο η κλεψιά ; :protest:

lumia 950XL DUAL - LG G4 DUAL

jazzgroove.org

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει διαθεσιμο πακετο καρτοκινητης μονο για χρηση internet? (κλησεις και sms αδιαφορα)

Δεν με ενδιαφέρει συγκεκριμένη ετερεια .

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει διαθεσιμο πακετο καρτοκινητης μονο για χρηση internet? (κλησεις και sms αδιαφορα)

Δεν με ενδιαφέρει συγκεκριμένη ετερεια .

 

Για πόσα giga το μήνα συζητάς ?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το Simplefi On The Go με κάρτα. Μπορείς να μπεις στο αντίστοιχο νήμα και να ενημερωθείς διαβάζοντας για τις χρεώσεις και ότι άλλο σε ενδιαφέρει.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για πόσα giga το μήνα συζητάς ?

 

Επειδή δεν εχω ασχοληθεί ποτέ ,δεν ξέρω πόσα giga χρειάζομαι. Άπλα θέλω να έχω μια κάρτα με ιντερνετ στη συσκευή για ώρα ανάγκης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ακόμη όχι, αναμένουμε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι τα endpoints του WiFi calling είναι Ericsson?

Είχα την εντύπωση ότι είναι μιας μικρής και απλά κούμπωσαν πάνω στον IMS.

 

Ο IMS της Cosmote είναι Huawei. All in all. Σταθερή και κινητή.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Με λίγα λόγια για να μην γίνω κουραστικός

Φίλη μου αλλοδαπή, με επίπεδη ελληνικών όχι καλό, πήγε σε κατάστημα wind για να κάνει ανανέωση υπολοίπου σε καρτοκινητο Q και βρέθηκε με 2ετες συμβόλαιο wind

 

Φυσικά και έκανε λάθος και υπέγραψε αλλά θέλουμε να το διακόψει

Σε ερώτηση μου είπαν ότι πρέπει να πληρώσει ρήτρα

 

Τι με συμβουλεύετε να κάνω, προστασία καταναλωτή μήπως;

Σε καμία περίπτωση δεν ήθελε να αλλάξει την τηλεφωνική κατάσταση της, αλλά φυσικά ρίχνω ευθύνες που υπέγραψε

 

Οποιαδήποτε συμβουλή ευπρόσδεκτη

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση

 

Οπότε θα μπει σε έξοδα τα οποία μπορεί και να ισοδυναμούν με πολλούς μήνες συνδρομής

Κοινώς, την πάτησε

Link to comment
Share on other sites

19€ για 700' προς όλους και 3gb internet

 

Με καρτοκινητη Q θεωρώ ότι τα έχει αυτά με λιγότερα (αν υπολογίσεις καλό συγχρονισμό με τα countdown offers)

Edited by aftergr
Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα γράψει πριν αρκετό καιρό, ο πρώτος, ότι είναι τελειωμένη υπόθεση της Nova απ' τον κ. Βαγγέλη Μαρινάκη. Άλλο ένα νέο, βρίσκεται σε προχωρημένες επαφές για την απόκτηση της WIND.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Γιά να δούμε τι θα γίνει...Δεκα χερια και αλλα τοσα ονοματα εχει αλλαξει η καψο wind... ..

Καθε δεκαετία όλο εκπληξεις είναι...

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

ισως δεσει το γλυκο με την κινητη/σταθερη/τβ.

Για να δουμε;)

...όσο τα smartphone γίνονται εξυπνότερα, τόσο πιο ηλίθιοι γινόμαστε εμείς!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απορώ τι να την κάνει; Να την διαφημίσει ως μοναδική Ελληνική εταιρεία κινητής; Θα πρέπει να ρίξει πολλά λεφτά σε δίκτυο κ υποδομές.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσεις την τηλεόραση που ως τώρα φαίνεται οτι (θα) κάνει καλή δουλειά (αν και για ορισμένα πράγματα υποχρεούται από το νόμο να τα έχει σε τάξη), σε άλλες μιντιακές δραστηριότητες υπάρξε συρρίκνωση (εφημερίδες) έως κλείσιμο (βημα fm & εν μερει μεγκα).

Το τι θα γίνει στις τηλεπικοινωνίες είναι ένα μεγάλο ερωτηματικό.

Πάντως εκτός από το δημοσίευμα της sportime που ανέφερε σκέψη του συγκεκριμένου ώστε να πάρει τη wind δεν υπάρχει καμία άλλη αναφορά αυτόνομη αλλού στο διαδίκτυο. Οπότε καλό είναι να περιμένουμε μία δεύτερη επαλήθευση της είδησης και να δούμε σε τι επίπεδο κινείται, αν είναι μόνο σενάριο ή αν έχει πραγματική βάση

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πρόκειται για σενάρια.

Ίδωμεν...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.kathimerini.gr/1048170/article/oikonomia/epixeirhseis/endiaferon-3enwn-ependytwn-gia-th-wind

Αυτο μοιάζει πιο πιθανό. Εχει μπει πωλητήριο και η iliad (free.fr) ειναι καλή περίπτωση μάλλον για τους συνδρομητές.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα, διαβάστε το συνημμένο από την συνομιλία και γελάστε ή κλάψτε με τα χάλια της wind.

Eγινε ανανέωση 10€ χρόνου ομιλίας την τελευταία μέρα του διμήνου (05-01) για να μην εξαφανιστεί το υπόλοιπο μου και 120 λεπτά που έχω κάθε μήνα δώρο από το συμβόλαιο του σταθερού, με πιστωτική κάρτα VISA , στην τράπεζα η συναλλαγή φάνηκε άμεσα, αλλά δεν εγινε η ανανέωση στον αριθμό μου. Υπήρξε κάποιο πρόβλημα από την Wind μιας και η συναλλαγή της κάρτας μου είχε γίνει κανονικά.

Εκτός από τον διάλογο που θα διαβάσετε από το messenger έγιναν και 3 τηλέφωνα στο 13800, το ένα από κατάστημα wind στις 10/01 (στο κατάστημα δεν μπορούν να εξυπηρετήσουν για καρτοκινητά) . Μέχρι σήμερα τα 10€ της ανανέωσης δεν έχουν μπει στο καρτοκινητό………..

 

Wind-Messenger.jpg"]Wind-Messenger.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to Περί... Nova γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...