Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

36 minutes ago, panos.kar said:


Σωστότατος. Πουθενα αλλου δεν γίνεται αυτό. Σε καμία άλλη χώρα.

Εγώ όμως εχω την απορία μου ακόμα. Πως θα ενεργοποιήσω τα απεριόριστα; Γιατί τα χρειάζομαι λίγο άμεσα. Ξέρει κάποιος κάτι;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Που το βρήκες αυτό;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Το λέει εδώ.

Edited by pluss
Link to comment
Share on other sites

Το λέει εδώ.

Πληροφοριακά «nova» στα πορτογαλικά είναι «η καινούργια». Εμένα το μυαλό μου εκεί πάει όταν το ακούω το όνομα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, panos.kar said:


Πληροφοριακά «nova» στα πορτογαλικά είναι «η καινούργια». Εμένα το μυαλό μου εκεί πάει όταν το ακούω το όνομα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εμένα παει στη Τζούλια Νόβα... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mark_K said:

Υπάρχει και αυτό...2e2cacbeec42c6309f55dbff7bf9912b.jpg

Όλα μελετημένα τα χουν, μη νομίζεις. Έχουν λυσσάξει να μας πείσουν το πόσο καινούργια εταιρεία είναι που σε λίγο καιρό με τόσο πες πες πες που μας ρίχνουν, ούτε οι ίδιοι δεν θα τα πιστεύουν αυτά που θα λένε. Όχι πως τα πιστεύουν δλδ και τώρα... 

Link to comment
Share on other sites

Δε "πιάνει" ό,τι δεν έχει "κάπου" να φυτρώσει.

Αφού "πιάνει", σημαίνει ότι έχει "κάπου" να φυτρώσει....Ίσως και να ανθίσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία στη νέα εταιρεία!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, damierom said:

Επίσημα!

2E08DDF4-F35C-41A3-A45A-0C3E686D9A22.jpeg

Το γίνονται ένα παραπέμπει σε κάτι ποιο πονηρό 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Άντε να το αλλάξουν να ησυχάσουμε 😀

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όμως προκύπτει η γένεση του νέου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

https://nova.gr/nea-nova

Συγκεντρωτικά οι συχνές ερωτήσεις και για τους συνδρομητές των 2 δικτύων προς το τέλος της σελίδας. Για τη wind: αλλάζει η ένδειξη δικτύου στην κινητή εκτός της q που παραμένει ίδια ένδειξη όπως τώρα. Στην νέα όπως διαφαίνεται εφαρμογή/ιστοσελίδα της nova για τους συνδρομητές συμβολαίου σταθερής και κινητής (παλιά mywind)  θα ισχύουν ίδια στοιχεία και τρόποι σύνδεσης. Οι εφαρμογές καρτοκινητής παραμένουν οι ίδιες. Υποθέτω με κάποιο update θα αλλάξει το λογότυπο της εταιρείας

Τα 13800 & 13700 παραμένουν ως τηλέφωνο επικοινωνίας της nova πλέον.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Δε είναι για καρτοκινητη

Το ξέρω. Ποτέ δεν είχα καρτοκινητο ούτως η άλλως.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, johnny_htc said:

Τετελεσται......

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αιωνία της η μνήμη, αξιομακάριστε...

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, memoriesradio said:

Αιωνία της η μνήμη, αξιομακάριστε...

Τετελεστετ... 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Και όπως λέει και το ρητό: Όλα τα ωραία πράγματα κάποια στιγμή τελειώνουν...

Καλορίζικο και το πρώτο "Error 404" στο site της Nova!
Επιλογή τέρμα κάτω αριστερά (στο footer menu) "Nova & Wind γίνονται ένα"...

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσάς αλλά όσο και να τους «κραζουμε» εγω θέλω να δώσω ένα τεράστιο συγχαρητήρια στους εργαζόμενους της εταιρείας, που με πολυ κόπο και δουλειά φέρνουν σε πέρας την συγχώνευση.
Έχοντας δουλέψει στο παρελθόν για μια συγχώνευση σε εταιρεία μικρότερου βεληνεκούς, εχω να πω πως η διαδικασία μεταμόρφωσης μιας εταιρίας είναι πολυ επίπονη και κοπιαστική διαδικασία. Ακόμα και ένας που να διαβάζει το φόρουμ και να εργάζεται για την συγχώνευση, έχει τα συγχαρητήρια όλων μας πιστεύω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, panos.kar said:

Δεν ξέρω για εσάς αλλά όσο και να τους «κραζουμε» εγω θέλω να δώσω ένα τεράστιο συγχαρητήρια στους εργαζόμενους της εταιρείας, που με πολυ κόπο και δουλειά φέρνουν σε πέρας την συγχώνευση.
Έχοντας δουλέψει στο παρελθόν για μια συγχώνευση σε εταιρεία μικρότερου βεληνεκούς, εχω να πω πως η διαδικασία μεταμόρφωσης μιας εταιρίας είναι πολυ επίπονη και κοπιαστική διαδικασία. Ακόμα και ένας που να διαβάζει το φόρουμ και να εργάζεται για την συγχώνευση, έχει τα συγχαρητήρια όλων μας πιστεύω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Συγχαρητήρια φίλε για την τοποθέτηση σου, βάζεις τα πράγματα στη σωστή τους διάσταση.

Είναι χαρακτηριστικό των νεοελλήνων να βλέπουν τα πάντα από την αρνητική τους πλευρά και να κάνουν κριτική επί παντός επιστητού, χωρίς οι ίδιοι να γνωρίζουν καταστάσεις, γεγονότα και πρόσωπα...

Βέβαια, υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.

Όταν δημιουργείται κάτι νέο, νομίζω ότι πρέπει να το βλέπουμε από τη θετική σκοπιά και να περιμένουμε να δούμε πώς θα εξελιχθεί.

Για να γίνεται τόση κουβέντα, μάλλον κάτι σημαντικό δημιουργείται.

Το μέλλον θα δείξει βέβαια.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι το καλύτερο στην όλη προσπάθεια. Εξάλλου όλοι προσδοκούμε πάντα σε αλλαγές προς το καλύτερο σε κάθε εταιρεία και σε κάθε νέα κίνηση.
Απλά όπου υπάρχει άνθρωπος, και ως γνωστόν το ανθρώπινο ον δεν είναι τέλειο κατασκεύασμα, πάντα θα υπάρχουν και λάθη ή λαθάκια...

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια φίλε για την τοποθέτηση σου, βάζεις τα πράγματα στη σωστή τους διάσταση.
Είναι χαρακτηριστικό των νεοελλήνων να βλέπουν τα πάντα από την αρνητική τους πλευρά και να κάνουν κριτική επί παντός επιστητού, χωρίς οι ίδιοι να γνωρίζουν καταστάσεις, γεγονότα και πρόσωπα...
Βέβαια, υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.
Όταν δημιουργείται κάτι νέο, νομίζω ότι πρέπει να το βλέπουμε από τη θετική σκοπιά και να περιμένουμε να δούμε πώς θα εξελιχθεί.
Για να γίνεται τόση κουβέντα, μάλλον κάτι σημαντικό δημιουργείται.
Το μέλλον θα δείξει βέβαια.
 

Ανεξαρτήτως από το αν θα είναι καλό ή λιγότερο καλό το αποτέλεσμα (κακό αδύνατο να είναι γιατί ήδη η nova πατάει σε ένα καλό καλούπι) σημασία έχει να συνειδητοποιήσουμε ότι πίσω από κάθε εταιρια κρύβονται χιλιάδες εργαζομενοι που δίνουν τον εαυτό τους για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.
Ο νεοέλληνας αρκετές φορές δεν εκτιμά την προσπάθεια των συνανθρώπων του, και αυτό συμβαίνει λόγω έλλειψης μόρφωσης και εμπειρίας στον εργασιακό χώρο. Ειναι αρκετοί αυτοι που δεν έχουν δει το μανίκι του ιδιωτικού τομέα και μιλάνε εκ του ασφαλούς…


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

Βρείτε το λάθος... 
Δεν ξεκινάμε καλά... 
eidndkdkdjdksksjdndjdkdmdkd.thumb.jpg.78cc62ce0da6ff4bfb50bc250cad1298.jpg

Το πήρες πολυ άσχημα βλέπω και σε καταλαβαίνω. Έπρεπε όντως να είχε δώσει κάτι. Έστω 10 μέρες, γιατί νταξει οι συνδρομητές καρτοκινητής με αυτούς του συμβολαίου δεν πρέπει να έχουν τα ίδια προνόμια. Αλλά πιστεύω, όπως ανέφερε και συμφορουμιτης, ότι την υποχρέωση της για δώρα την καλύπτει αφήνοντας τις εισερχόμενες κλήσεις ακόμα και 3 μήνες χωρίς ανανέωση.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

Βλακείες. Καμία προσφορά γενικευμένη στα καρτοκινητά F2G και Q αυτά τα Χριστούγεννα. Χαίρω πολύ με τα διπλασιασμένα πακέτα Unlimited talk. Δεν πειράζει. Ως συνδρομητής και σταθερής, πήρα το ΕΟΝ+ δωρεάν. Ένας θεός ξέρει αν θα το χρησιμοποιήσω

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...