Jump to content

[Tablet] LG G Pad 8.3 (V500)


SSTAYROS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια να ρωτησω μετα απο το καινουργιο Update η μπαταρια πως παει? γιατι τοοοσα που εχω ακουσει εχω τρομαξει και με απομακρινει απο το να το αγορασω,οπου ειμαι μεταξυ αυτου του note8,tab3 kai pro 8,4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια να ρωτησω μετα απο το καινουργιο Update η μπαταρια πως παει? γιατι τοοοσα που εχω ακουσει εχω τρομαξει και με απομακρινει απο το να το αγορασω,οπου ειμαι μεταξυ αυτου του note8,tab3 kai pro 8,4

εχει βελτιωθει κατα 15%

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια να ρωτησω μετα απο το καινουργιο Update η μπαταρια πως παει? γιατι τοοοσα που εχω ακουσει εχω τρομαξει και με απομακρινει απο το να το αγορασω,οπου ειμαι μεταξυ αυτου του note8,tab3 kai pro 8,4

 

Του tab3 ειναι χαλια η αυτονομια γιατι το εχω και ξερω. Μεγαλη η διαφορα προς το καλυτερο του g pad και στα υπολοιπα σημεια βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια,τελικα για ποσες ωρες μιλαμε πλεον με οθονη ανοιχτη (Browsing,youtube,email λιγο απο ολα με μετρο) και ποσο η διαρκεια μπαταριας στην αναμονη σας βγαζει πλεον? . Μετα απο αυτο που λες φιλε μου μαλλον μεταξυ αυτου και του note8 ειμαι
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια,τελικα για ποσες ωρες μιλαμε πλεον με οθονη ανοιχτη (Browsing,youtube,email λιγο απο ολα με μετρο) και ποσο η διαρκεια μπαταριας στην αναμονη σας βγαζει πλεον? . Μετα απο αυτο που λες φιλε μου μαλλον μεταξυ αυτου και του note8 ειμαι

φιλε ορμα και παρτο ειναι αριστη συσκευη και με την κιτκατ ειναι σε ολα βελτιωμενο....

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σου,αφου μου λες οτι δουλεύει άψογα θα πάρω αυτο ,απλά αυτός δε φαίνεται να στέλνει Ελλάδα ..

Edited by dchris79

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σου,αφου μου λες οτι δουλεύει άψογα θα πάρω αυτο ,απλά αυτός δε φαίνεται να στέλνει Ελλάδα ..

 

φυσικα και στελνει ελλαδα και εχει και free shipping

:cool:
Link to comment
Share on other sites

μπαταρια τελικα παιδια μετα το update ποσες ωρες βγαζει?

 

Με τη χρήση που λες σε μένα 7 ώρες.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

7 ωρες φιλε με με τη φωτεινοτητα στο ποσο? και κατι ακομα τελευταιο ,ζεστενεται σε κανεναν πολυ το μηχανημα? γιατι ενα που ειχα δει στο public πισω ηταν παρα πολυ ζεστο
Link to comment
Share on other sites

7 ωρες φιλε με με τη φωτεινοτητα στο ποσο? και κατι ακομα τελευταιο ,ζεστενεται σε κανεναν πολυ το μηχανημα? γιατι ενα που ειχα δει στο public πισω ηταν παρα πολυ ζεστο

 

50% και οχι υπερβολικα..δεν εχει προβλημα με ζεστη

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

7 ωρες φιλε με με τη φωτεινοτητα στο ποσο? και κατι ακομα τελευταιο ,ζεστενεται σε κανεναν πολυ το μηχανημα? γιατι ενα που ειχα δει στο public πισω ηταν παρα πολυ ζεστο

 

Αυτό που ήταν ζεστό μπορεί να φόρτιζε... Γενικά δεν θα δεις μεγάλες αυξήσεις θερμοκρασίας.

Link to comment
Share on other sites

εχει βελτιωθει κατα 15%

 

 

 

Σε μενα η βελτιωση ηταν πιο εντυπωσιακη, αλλα και πάλι κατι 7ωρα-8ωρα που βλεπω σε αλλους δεν τα φτανω. Με ιδανικη χρηση φτανω 6ωρακι, συνηθως κινουμαι στις 5μισι.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα παιδες. ερωτηση που μπορει να εχει ειπωθει και να μην την εχω παρακολουθησει, η αναβαθμηση kit kat 4.4.2 αν την περασουμε χωρις reset factory ειναι ακριβως ιδια με το να κανουμε πρωτα reset factory? εννοω μου προσφερει κατι παραπανω σε βελτιωση του tαblet ?η δεν βλεπω κατι διαφορετικο? η αποδοση του ειναι σε πολυ μεγαλο βαθμο γρηγορη απο τωρα? ευχαριστω και καλο μηνα!
Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει ανετα 6 ωρες,περιήγηση σε ιντερνετ,youtube και temple run.

Χανω περιπου 15% την ωρα με φωτεινοτητα 40%,το φορτιζω ξανα στο 10% περιπου.

Προχτες με κανονικη χρηση εχασα 2% σε μιση ωρα,εμεινα με το στομα ανοιχτο.δυστηχως

δεν κρατησε για πολυ.

Link to comment
Share on other sites

οποτε οχι με μεγαλες διαφορες σε μπαταρια με το Note 8? απο φωτεινοτητα πως παει? γιατι θυμαμαι υπηρχε ενα θεμα αρχικα με το ποσο φωτεινη ηταν η οθονη
Link to comment
Share on other sites

7 ωρες φιλε με με τη φωτεινοτητα στο ποσο? και κατι ακομα τελευταιο ,ζεστενεται σε κανεναν πολυ το μηχανημα? γιατι ενα που ειχα δει στο public πισω ηταν παρα πολυ ζεστο

 

Η φωτεινότητα σε μένα είναι πάντα στο 56% αυτόματο. Και ναι βγάζει 7 ώρες χωρίς βαριά παιχνίδια. Φαίνεται ότι παίζει από τον ένα στον άλλο, αλλά εγώ τόσο βγάζω.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Οποίος θέλει να δει διάφορα πρεπει να κανει factory reset για να περάσει την αναβάθμιση.

Απο μπαταρία παει πολύ καλά και σε μενα.

6 ώρες τις έχω παντα μπορεί και λίγο παραπανω.

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...