Jump to content

Nova 4G


paulchro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 minutes ago, p_k said:

Μόνο η Βόρεια Ελλάδα έχει θέμα; 

Δεν έχω άτομο κεντρική και Νότια Ελλάδα, οπότε δεν μπορώ να στο απαντήσω με σιγουρια.

 

 

Edited by doganos
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωμένο ήθελα να γράψω...

Στερεά Ελλάδα Φωκίδα σε επικοινωνία με Αθήνα, τώρα πριν λίγο βγήκε γραμμή πάντως 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Και Αθήνα τα ίδια, εδώ και αρκετές ώρες δεν μπορώ να δεχτώ κλήση, ενώ μπορώ να καλέσω κανονικά 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω άτομο κεντρική και Νότια Ελλάδα, οπότε δεν μπορώ να στο απαντήσω με σιγουρια.
 
 

Ούτε βόρεια, ούτε νότια, ούτε ανατολικά, ούτε δυτικά....
Εισερχόμενες καπουτ


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Και στην Αθήνα το πρόβλημα παραμένει. Ούτε εισερχόμενα SMS ούτε εισερχόμενες κλήσεις λειτουργούν.

Edited by pluss
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, doganos said:

Ποιος εκανε την πατατα;;;;

Κάποιο πρόβλημα με την δωρεάν θέαση και τον όγκο του κόσμου που μπήκε στο δίκτυο της NOVA. Θεωρώ ότι συνδέονται αυτά μεταξύ τους. Έπρεπε να περίμεναν τέτοια μαζική εγγραφή και λειτουργία της EON+. Το δωρεάν είναι άκρως ελκυστικό!

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ισχυει αυτο ειναι τραγικο απο καθε αποψη... (σχεδιασμου δικτυου, Bandwidth κτλ..) θελω να πιστευω πως δεν ισχυει κατι τετοιο... 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ισχυει αυτο ειναι τραγικο απο καθε αποψη... (σχεδιασμου δικτυου, Bandwidth κτλ..) θελω να πιστευω πως δεν ισχυει κατι τετοιο... 

Λίγες φορές έχουν πέσει δίκτυα;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, doganos said:

ΑΝ ισχυει αυτο ειναι τραγικο απο καθε αποψη... (σχεδιασμου δικτυου, Bandwidth κτλ..) θελω να πιστευω πως δεν ισχυει κατι τετοιο... 

Η νέα εταιρία τώρα έχει ξεκινήσει την πορεία και την ανάπτυξη της. Σε ένα μήνα κλείνει τον πρώτο χρόνο λειτουργίας της. Προσωπικά δεν μπορώ να την κρίνω αυστηρά πριν το 2025 και στα μέσα του έτους, καθότι είναι υπό εκτέλεση του επενδυτικού πλάνο της για όλα αυτά τα ζητήματα. Οψόμεθα!

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, doganos said:

ΑΝ ισχυει αυτο ειναι τραγικο απο καθε αποψη... (σχεδιασμου δικτυου, Bandwidth κτλ..) θελω να πιστευω πως δεν ισχυει κατι τετοιο... 

Κι εγώ έτσι θέλω να πιστεύω. Το πολύ πολύ να κολλούσε το ΕΟΝ λόγω κόσμου. Όχι και έτσι..

13 minutes ago, Chrischal1908 said:

Η νέα εταιρία τώρα έχει ξεκινήσει την πορεία και την ανάπτυξη της. Προσωπικά δεν μπορώ να την κρίνω αυστηρά πριν το 2025 και ίσως πιο μετά καθώς είναι υπό εκτέλεση του επενδυτικού πλάνο της για όλα αυτά τα ζητήματα. Οψόμεθα!

Συγγνώμη αλλά θα διαφωνήσω. Οι εταιρείες κρίνονται καθημερινά.

Δεν μπορεί να βγαίνεις να βάζεις ορίζοντα το 27 και ως τότε να έχεις το ακαταλόγιστο..

Άσε που όλοι αναπτύσσονται συνεχώς οπότε και το 27 τα ίδια θα λέμε.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chrischal1908 said:

Η νέα εταιρία τώρα έχει ξεκινήσει την πορεία και την ανάπτυξη της. Σε ένα μήνα κλείνει τον πρώτο χρόνο λειτουργίας της. Προσωπικά δεν μπορώ να την κρίνω αυστηρά πριν το 2025 και ίσως πιο μετά, καθότι είναι υπό εκτέλεση του επενδυτικού πλάνο της για όλα αυτά τα ζητήματα. Οψόμεθα!

Έχεις απόλυτο δίκιο.

Ομως για το σημερινό πρέπει να εκδοθεί ανακοίνωση. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, p_k said:

Έχεις απόλυτο δίκιο.

Ομως για το σημερινό πρέπει να εκδοθεί ανακοίνωση. 

Εννοείται οτι πρέπει! Δείχνουν στο ελάχιστο οτι σέβονται τους συνδρομητές τους! Αλλά και οι άλλοι πάροχοι δυστυχώς δεν βγάζουν. Είναι πολλά τα παραδείγματα και των δύο παροχών προσφάτως! Βρίσκουν πάτημα ειδικά όταν διάφοροι ελεγκτικοί μηχανισμοί υπολειτουργούν με διάφορους τρόπους! 💶💸

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

Screenshot_2023-12-10-20-25-03-828_com.instagram.android-edit.jpg

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kalitexnis_g said:

Το "τυχόν αδυναμία" μου αρέσει ενώ κανένας δεν λαμβάνει κλήση..

Ορισμένες κλήσεις πραγματοποιούνται. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, p_k said:

Screenshot_2023-12-10-20-25-03-828_com.instagram.android-edit.jpg

Έτσι πρέπει σε τέτοιες περιπτώσεις! Βέβαια την τελευταία ανακοίνωση θυμάμαι από την Cosmote σε αντίστοιχη περίπτωση. Η κόκκινη κρυψίνους σε πολλές περιπτώσεις το κακό είναι ότι συνεχίζει στην ίδια γραμμή.

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

Για γέλια και για κλάματα...πάντως ξανά μίλησα πριν λίγο οπότε δείχνει να φτιάχνει σιγά σιγά...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalitexnis_g said:

Το "τυχόν αδυναμία" μου αρέσει ενώ κανένας δεν λαμβάνει κλήση..

Μάλλον ούτε αυτοί λαμβάνουν κλήσεις.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrischal1908 said:

Έτσι πρέπει σε τέτοιες περιπτώσεις! Βέβαια την τελευταία ανακοίνωση θυμάμαι από την Cosmote σε αντίστοιχη περίπτωση. Η κόκκινη κρυψψύνους 

Η κόκκινη πάντα το αναφέρει και δίνει και δώρα. 

 

1 minute ago, p_k said:

Ορισμένες κλήσεις πραγματοποιούνται. 

Καμία κλήση δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί Πειραιά. Έχω κάνει πάνω από 15 και έχω λάβει ( υποτίθεται,) πάνω από 20

Link to comment
Share on other sites

Έκανα 4,5 κλήσεις όλες βγήκαν απαντήθηκαν κανονικά και συνομιλίες διάρκειας κιόλας 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Just now, mixtri said:

Μάλλον ούτε αυτοί λαμβάνουν κλήσεις.

Το τηλεφωνικό κέντρο δεν λειτουργεί και λέει ότι η ανάγκη για εξυπηρέτηση είναι αυξημένη και επικοινωνήστε μαζί μας μέσω τσατ το οποίο επίσης δεν λειτουργεί 

Just now, konakis said:

Έκανα 4,5 κλήσεις όλες βγήκαν απαντήθηκαν κανονικά και συνομιλίες διάρκειας κιόλας 

Ναι αλλά να σε πάρουν δεν μπορούν έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο κάλεσα τη μητέρα μου από κινητό nova σε κινητό nova και δεν μπορούσα με τίποτε να βγάλω γραμμή. Προηγουμένως, η ίδια κάλεσε την κόρη μου και μίλησαν κανονικά.

Επομένως, ορισμένες κλήσεις πραγματοποιούνται, δεν μπορώ να γνωρίζω όμως υπό ποιες προϋποθέσεις. 

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...