Jump to content

iOS 7


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 301
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άμεσα οταν το δουλεύεις με 3G και όχι με 2g και wifi .oταν το βάλω για φόρτιση παει άμεσα απο 30 σε 50 πχ

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Άμεσα οταν το δουλεύεις με 3G και όχι με 2g και wifi .oταν το βάλω για φόρτιση παει άμεσα απο 30 σε 50 πχ

 

Δεν ειναι φυσιολογικό, έχεις κάνει καμία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν εχω κάνει αλλα το παρατήρησα οτι το κάνει μονο με την 7.0.4 και όχι με της πρωειγουμενες εκδόσεις και το κάνει μονο με 3G

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Θα χαθουνε εφαρμογές η κατι άλλο ?

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Θα χαθουνε εφαρμογές η κατι άλλο ?

 

Νομίζω δε χάνεις τίποτα με factory reset, είναι διαφορετικό από το restore.

Iphone 7 plus 32GB
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα χαθουνε εφαρμογές η κατι άλλο ?

 

Αν κανεις επαναφορά το "Περιεχόμενο και ρυθμίσεις" χάνονται όλα. Δοκίμασε το αφού έχεις πάρει iCloud backup πρώτα για να δεις αν το πρόβλημα εξακολουθεί να υπαρχει και μετά το επαναφερεις οπότε θέλεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχει η κοπέλα μου το Iphone 5 και είχε χάσει το καλώδιο για την φόρτιση. Πήγε στο πλαίσιο αλλά επειδή δεν είχαν apple πήρε ένα καλώδιο τύπου iluv και φόρτιζε κανονικά όταν το συνέδεε στον φορτιστή. Από προχθές όμως που έκανε ένα τελευταίο update, δεν της αναγνωρίζει το καλώδιο με αποτέλεσμα να μην μπορεί να φορτίσει το κινητό (ούτε από PC ούτε μέσω φορτιστή). Ξέρει κανείς πως το προσπερνάμε αυτό; Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση... στο δικό μου 4s δεν υπάρχει πουθενά επιλογή για ενεργοποίηση / απενεργοποίηση του 3G.... Είναι λογικό αυτό;
BORN TO BE AEL
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση... στο δικό μου 4s δεν υπάρχει πουθενά επιλογή για ενεργοποίηση / απενεργοποίηση του 3G.... Είναι λογικό αυτό;

Και στο 5/5S δεν υπάρχει επιλογή για "on/off 3G". Προφανώς η Apple πιστεύει ότι η κάλυψη δικτύου 3G είναι δεδομένη στις χώρες που διαθέτει το iPhone.

Κυκλοφορούν κάτι αρχεία από μέλη του φόρουμ, όπου μπορείς να επαναφέρεις την ρύθμιση αυτή. Νομίζω. Δες και στο νήμα του 4S.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και στο 5/5S δεν υπάρχει επιλογή για "on/off 3G". Προφανώς η Apple πιστεύει ότι η κάλυψη δικτύου 3G είναι δεδομένη στις χώρες που διαθέτει το iPhone.

Κυκλοφορούν κάτι αρχεία από μέλη του φόρουμ, όπου μπορείς να επαναφέρεις την ρύθμιση αυτή. Νομίζω. Δες και στο νήμα του 4S.

 

Εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4967329#post4967329

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το εγκατέστησα μέσω itunes το συγκεκριμένο αλλά τίποτα... παραμένω χωρίς επιλογή απενεργοποίησης 3G
BORN TO BE AEL
Link to comment
Share on other sites

Χαχα τελειο! Στελνω μηνυμα μπλα μπλα δευτερα απογευμα μπλα και το βγαζει υπογραμμισμενο. Παταω πανω και δινει επιλογες create event και show in calendar!!

+1. ωραία προσθήκη!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

το εγκατέστησα μέσω itunes το συγκεκριμένο αλλά τίποτα... παραμένω χωρίς επιλογή απενεργοποίησης 3G

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στο κάνει αυτό!

Τι διαφορά έχει το 4S το δικό σου, από το 4S το δικό μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλημερα κ καλες γιορτες σε ολους,

 

δεν διαβασα ολες τις σελιδες αλλα τις τελευταιες 6-7 για να ειμαι ειλικρινης. Ειμαι ο μοναδικος που θα αναφερω προβλημα στην μπαταρια του 4s με την 7.0.3 κ την 7.0.4 ??

Αναφερομαι για μειωση στην "ζωη" της μπαταριας κ φόρτιση δυο φορες την ημερα αναγκαστικα και για κλεισιμο της συσκευης στο 20%-23%-27%........

Σε φορουμ της apple το προβλημα φαινεται να μην ειναι μικρο σε εκταση αλλα λυση δεν προτεινει κανεις, καποιος που αντιμετωπιζει το ιδιο ??

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!! έχω ένα iphone 4s το οποίο το αγόρασα από έναν αμερικανο το καλοκαίρι.

Μόλις πέρασα την έκδοση 7 το κινητό δεν με αφήνει να το εγκαταστήσω μου ζητάει appe id κατόχου και αν δεν το ξέρω να επικοινωνήσω μαζί του........... γίνετε κάπως να το φτιάξω?? γνωρίζει κάποιος να το φτιάξει με το αζημίωτο???

 

HEEEELLPP!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι έχω κάνει και εκεί που πάω να το σεταρω μου λέει να γράψω το id κατόχου η αν δεν το γνωρίζω να καλέσω στο τάδε κινητό.....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...