Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα κλασικά skype, fringe

 

δηλαδη οχι με την κανονικη χρηση τηλεφωνου;!

κριμα........

υπαρχει μηπως καμια προβλεψη για τετοια "λειτουργια" σε καποια αναβαθμιση τoy MIUI;

ευχαριστω

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια θελω την βοηθεια σας !!!

Σκεφτομαι να αγορασω το μι3 το 16 απο merimobiles το εχει 212.79 ευρω.

1)Ειναι εμπιστο το καταστημα?

2)Τι παιζει με το merimobiles greek warehouse? μηπος το στελνουνε σε αυτο? στην αθηνα δεν ειναι?

3)Αμα ειναι στην αθηνα που εγω δεν μενω στην αθηνα μπορουν να μου το στειλουν στον τοπο κατοικιας μου?

4)Αξιζει να τικαρω για ροοτ και τα 2 χρονια εγγυηση?

5)Ειναι καλο το κινητο οπως φαινεται?

6)Εμφανιζει κανενα προβλημα?

7)Εχει ελληνικη γλωσσσα και play store?

8)Αξιζει να το αγορασω?

 

Κιολας δεν εχω ξαναπαραγγειλει απο εξωτερικο και δεν ξερω τι γινεται. :D

 

Ευχαριστω.

Lineage os 15.1

Νίκος...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την βοηθεια σας !!!

Σκεφτομαι να αγορασω το μι3 το 16 απο merimobiles το εχει 212.79 ευρω.

1)Ειναι εμπιστο το καταστημα?

2)Τι παιζει με το merimobiles greek warehouse? μηπος το στελνουνε σε αυτο? στην αθηνα δεν ειναι?

3)Αμα ειναι στην αθηνα που εγω δεν μενω στην αθηνα μπορουν να μου το στειλουν στον τοπο κατοικιας μου?

4)Αξιζει να τικαρω για ροοτ και τα 2 χρονια εγγυηση?

5)Ειναι καλο το κινητο οπως φαινεται?

6)Εμφανιζει κανενα προβλημα?

7)Εχει ελληνικη γλωσσσα και play store?

8)Αξιζει να το αγορασω?

 

Κιολας δεν εχω ξαναπαραγγειλει απο εξωτερικο και δεν ξερω τι γινεται. :D

 

Ευχαριστω.

 

Καλησπέρα φίλε,

Προσέχω πως τοποθετούμαι πάντα για να μην παρεξηγούνται τα λόγια μου αλλά καλό είναι πριν γράψουμε τόσο γενικές ερωτήσεις να ρίχνουμε ένα μάτι στις προηγούμενες 140φεύγα σελίδες. Έστω βιαστικό.

 

Οπότε:

1) Ναι από τα πλέον έμπιστα. Προσωπικά έχω αγοράσει 2 φορές και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Υπάρχει νήμα για το κατάστημα εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374579, μπες και δες.

2) Καινούργια ιστορία, προφανώς έχουν κάπου σημείο όπου στοκάρουν υλικό (αν είδαν ότι πουλάνε εδώ λογικό μου ακούγεται). Ρώτα τους είτε στο live chat είτε στο νήμα.

3) Ναι

4)Επειδή κατά 99% θα καταλήξεις να φορέσεις την ελληνική rom σε ενημερώνω πως είναι root οπότε το ερώτημα είναι η εγγύηση. Για την εγγύηση είναι θέμα προσωπικής αξιολόγησης του επιπλέον κόστους που προκύπτει σε σχέση με τους όρους που σου δίνει. Άρα πρέπει να διαβάσεις τους όρους και να κρίνεις αν αξίζει για την τσέπη σου να πληρώσεις το οποιοδήποτε επιπλέον κόστος.

Για εμένα όλες ανεξαιρέτως οι εγγυήσεις είναι για να μην τις χρειαστείς..........

5) Το κινητό φυσάει. Φοβερό hardware και η miui μέχρι στιγμής με έχει ενθουσιάσει (προφανώς εκφράζω την άποψή μου)

6) Μόνο το led ειδοποίησης έκανε νερά αλλά με την τελευταία αναβάθμιση έχει λυθεί. Προβλήματα σπάνια σε χρήστες ίσως υπάρχουν αλλά σε γενικές γραμμές δεν θα έλεγα πως έχει θέματα.

7) Ναι

8) Το ερώτημα μόνο εσύ μπορείς να το απαντήσεις. Αν το δούμε από άποψη vfm ναι αξίζει με κλειστά τα μάτια. Για να πάρεις κινητό με αντίστοιχα χαρακτηριστικά, επώνυμο για τα ελληνικά δεδομένα (αν και η xiaomi δεν είναι καμιά εταιρεία της πλάκας) θα πρέπει να πας σε συσκευές από Nexus 5 και πάνω (ήτοι 80-90 ευρώ + και χάνει στα σημεία).

 

Σε γενικές γραμμές αν είσαι στην φάση "θέλω καλό κινητό στα 200-250" το mi3 είναι για εμένα η καλύτερη επιλογή μακράν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε,

Προσέχω πως τοποθετούμαι πάντα για να μην παρεξηγούνται τα λόγια μου αλλά καλό είναι πριν γράψουμε τόσο γενικές ερωτήσεις να ρίχνουμε ένα μάτι στις προηγούμενες 140φεύγα σελίδες. Έστω βιαστικό.

 

Οπότε:

1) Ναι από τα πλέον έμπιστα. Προσωπικά έχω αγοράσει 2 φορές και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Υπάρχει νήμα για το κατάστημα εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374579, μπες και δες.

2) Καινούργια ιστορία, προφανώς έχουν κάπου σημείο όπου στοκάρουν υλικό (αν είδαν ότι πουλάνε εδώ λογικό μου ακούγεται). Ρώτα τους είτε στο live chat είτε στο νήμα.

3) Ναι

4)Επειδή κατά 99% θα καταλήξεις να φορέσεις την ελληνική rom σε ενημερώνω πως είναι root οπότε το ερώτημα είναι η εγγύηση. Για την εγγύηση είναι θέμα προσωπικής αξιολόγησης του επιπλέον κόστους που προκύπτει σε σχέση με τους όρους που σου δίνει. Άρα πρέπει να διαβάσεις τους όρους και να κρίνεις αν αξίζει για την τσέπη σου να πληρώσεις το οποιοδήποτε επιπλέον κόστος.

Για εμένα όλες ανεξαιρέτως οι εγγυήσεις είναι για να μην τις χρειαστείς..........

5) Το κινητό φυσάει. Φοβερό hardware και η miui μέχρι στιγμής με έχει ενθουσιάσει (προφανώς εκφράζω την άποψή μου)

6) Μόνο το led ειδοποίησης έκανε νερά αλλά με την τελευταία αναβάθμιση έχει λυθεί. Προβλήματα σπάνια σε χρήστες ίσως υπάρχουν αλλά σε γενικές γραμμές δεν θα έλεγα πως έχει θέματα.

7) Ναι

8) Το ερώτημα μόνο εσύ μπορείς να το απαντήσεις. Αν το δούμε από άποψη vfm ναι αξίζει με κλειστά τα μάτια. Για να πάρεις κινητό με αντίστοιχα χαρακτηριστικά, επώνυμο για τα ελληνικά δεδομένα (αν και η xiaomi δεν είναι καμιά εταιρεία της πλάκας) θα πρέπει να πας σε συσκευές από Nexus 5 και πάνω (ήτοι 80-90 ευρώ + και χάνει στα σημεία).

 

Σε γενικές γραμμές αν είσαι στην φάση "θέλω καλό κινητό στα 200-250" το mi3 είναι για εμένα η καλύτερη επιλογή μακράν.

 

 

 

 

ok φιλε σε ευχαριστω παντως για τις πληροφοριες θα το ψαξω και αλλο το θεμα.:)

Lineage os 15.1

Νίκος...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την βοηθεια σας !!!

Σκεφτομαι να αγορασω το μι3 το 16 απο merimobiles το εχει 212.79 ευρω.

1)Ειναι εμπιστο το καταστημα?

2)Τι παιζει με το merimobiles greek warehouse? μηπος το στελνουνε σε αυτο? στην αθηνα δεν ειναι?

3)Αμα ειναι στην αθηνα που εγω δεν μενω στην αθηνα μπορουν να μου το στειλουν στον τοπο κατοικιας μου?

4)Αξιζει να τικαρω για ροοτ και τα 2 χρονια εγγυηση?

5)Ειναι καλο το κινητο οπως φαινεται?

6)Εμφανιζει κανενα προβλημα?

7)Εχει ελληνικη γλωσσσα και play store?

8)Αξιζει να το αγορασω?

 

Κιολας δεν εχω ξαναπαραγγειλει απο εξωτερικο και δεν ξερω τι γινεται. :D

 

Ευχαριστω.

 

 

 

Το κινητό το έχω 4 μέρες και πετάει εγώ το πήρα από to2c.com ήρθε σε 25 μέρες. Το ζήτησα με Ελληνικά δηλαδή με root και είχε play store, αλλά από την Κυριακή φοράω τις ROM από το Ελληνικό forum της xiaomi με Ελληνικά πλήρες. Το από που θα το παρεις είναι θέμα δικό σου, αλλά διάβασε το forum και αποφάσισε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Bρε παιδια, συγνωμη αν ακουστει "χαζη" ερωτηση, αλλα στο to2c.com εχει την επιλογη "root" τι σημαινει αυτο;:O:

 

Σημαίνει rom developers με ελληνικά με την έγκριση της xiaomi, αν δεν κάνω λάθος πρέπει να στο δίνουν επιλογή στα download. Γιατί αλλιώς το κινητό θα έρθει με κινέζικα και αγγλικά αλλά μικρό το κακό πας στο ελληνικό forum και βάζεις την δική τους rom με ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα.Σε λίγο καιρό (ελπίζω δηλαδή χαχαχα ) να έχω και εγώ το δικό μου "θηρίο".

Θέλω όποιος έχει παραγγείλει τώρα τελευταία απο T02c ή και απο κάποιο άλλο κατάστημα με EMS και έχει κρατήσει όλη την διαδικασία του shipping να μου την παραθέσει για να δώ που βρίσκεται το πακέτο.

Μέχρι στιγμής η παραγγελία μου έχει ως εξής:

 

Shipping Information

Date and Time Location Status Reason

13/07/2014 13:40 Handover to Airline

12/07/2014 23:03 Processing at Air Transit Center

11/07/2014 10:43 Processing at Sorting Centre

11/07/2014 10:32 Acknowledged at Transit Centre

11/07/2014 10:00 Pending shipment from Merchant/Shipper

 

 

 

Με επιφυλαξη φιλε και παντα απο προσωπικη εμπειρια...

το κινητο σου παραδοθηκε στα ελτα του εξωτερικου και απο δω και περα περιμενεις 7-15 εργασιμες για να το παραλαβεις.

Αν θες απο δω και περα το πιο αξιοπιστο tracking μεχρι να φυγει απο το εξωτερικο ειναι το singpost και με το που πατησει Ελλαδα αυτο των Ελτα.

Οπως και να χει οπλισου με υπομονη-υπομονη-υπομονη.

Το δικο μου τερας το χω ενα μηνα τωρα και παλικαρια μιλαμε για το "κινητο".

Η πρωτη αγορα απο Κινα και μακραν η καλυτερη επιλογη που εχω κανει σε αγορα κινητου μεχρι στιγμης (Σε αναμονη βεβαια για το τι θα παρουσιασουν στις 22-07) :lol:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

annonnaki

 

6) Μόνο το led ειδοποίησης έκανε νερά αλλά με την τελευταία αναβάθμιση έχει λυθεί. Προβλήματα σπάνια σε χρήστες ίσως υπάρχουν αλλά σε γενικές γραμμές δεν θα έλεγα πως έχει θέματα.

 

δυστυχως εδώ κ 2-3 ωρες δεν δουλευει παλι το led.σε μια κληση κ 2 φορες σε μνμ που το τσεκαρα δεν αναψε!ενω μετα την αναβαθμιση ειχε στρωσει.δεν πειραζει μικρο το κακο..

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι?

αυτα τα fix που βγαινουν για τα led η πχ που βγηκε kitkat τωρα στην ελληνικη και γενικα ολα αυτα τα fix που βγαζουν τα παιδια απο την ελληνικη κοινοτητα τς miui, η ξενη ρομ που ειναι και η official τα εχει ηδη αυτα? η εκει δεν βγαζουν καν updates τοσο συχνα οπως οι ελληνες?

Link to comment
Share on other sites

 

Σημαίνει rom developers με ελληνικά με την έγκριση της xiaomi, αν δεν κάνω λάθος πρέπει να στο δίνουν επιλογή στα download. Γιατί αλλιώς το κινητό θα έρθει με κινέζικα και αγγλικά αλλά μικρό το κακό πας στο ελληνικό forum και βάζεις την δική τους rom με ελληνικά.

 

Σε ευχαριστω πολυ, αλλα εχει ξεχωριστη επιλογη για multilanguage, οπου φανταζομαι θα εχει και τα Ελληνικα, η rom δηλαδη ειναι αρχειο που το κατεβαζεις και το εγκαθιστας στο κινητο, και αυτη η διαδικασια λεγεται root;:O

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ, αλλα εχει ξεχωριστη επιλογη για multilanguage, οπου φανταζομαι θα εχει και τα Ελληνικα, η rom δηλαδη ειναι αρχειο που το κατεβαζεις και το εγκαθιστας στο κινητο, και αυτη η διαδικασια λεγεται root;:O

 

φιλε μου το root με λιγα λογια ειναι να μπορεις να πειραξεις αρχεια του κινητου να εχεις 'πληρης δικαιωματα' στο κινητο σου.. πχ ενα κινητο που ισως ειχες απο ελλαδα παρει, συνιθως εχει facebook gmail και διαφορα προγραμματα.. τα οποια δεν μπορεις να αφαιρεσεις, ενω οταν εισαι ροοτ μπορεις και να βαλεις και να βγαλεις οτι θες..μπορεις να πειραξεις αρχεια του συστηματος για διαφορους λογους(πχ να αλλαξεις καποιο gps αρχειο για να ειναι καλητερο το gps λεμε τωρα να χακαρις παιχνιδια και γενικα τετοια πραγματα)

η multilanguage εχει ελληνικα αλλα δεν ειναι η official και λογικα θαχει και μερικα προβληματακια λογικα(δεν ξερω σιγουρα)

η αλλη ειναι η official λογικα ειναι μια χαρα.. αλλα δεν εχει ελληνικα, ενω μπορεις να βαλεις μονος σου μετα οταν σουρθει την ελληνικη miui ρομ απο ελληνες που ασχολουντε με αυτην την ρομ.(να σου πουν τα παιδια εδω που την εχουν ηδη πως την βαλανε και απο που, δεν ειναι δυσκολο να ξες.)

Αν και νομιζω αν τους πεις στο μαγαζι που θα παρεις παιζει να στην βαλουν αυτοι αν τους στειλεις λινκ και τους πεις βαλτε μου αυτην

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη οχι με την κανονικη χρηση τηλεφωνου;!

κριμα........

υπαρχει μηπως καμια προβλεψη για τετοια "λειτουργια" σε καποια αναβαθμιση τoy MIUI;

ευχαριστω

Εσύ εννοείς facetime που έχει το iphone με iphone μόνο...δεν ξέρω εάν θα γίνει κάτι τέτοιο στο μέλλον, αλλά εγώ στο iphone το είχα απενεργοποιήσει.

 

Παιδια θελω την βοηθεια σας !!!

Σκεφτομαι να αγορασω το μι3 το 16 απο merimobiles το εχει 212.79 ευρω.

1)Ειναι εμπιστο το καταστημα?

2)Τι παιζει με το merimobiles greek warehouse? μηπος το στελνουνε σε αυτο? στην αθηνα δεν ειναι?

3)Αμα ειναι στην αθηνα που εγω δεν μενω στην αθηνα μπορουν να μου το στειλουν στον τοπο κατοικιας μου?

4)Αξιζει να τικαρω για ροοτ και τα 2 χρονια εγγυηση?

5)Ειναι καλο το κινητο οπως φαινεται?

6)Εμφανιζει κανενα προβλημα?

7)Εχει ελληνικη γλωσσσα και play store?

8)Αξιζει να το αγορασω?

 

Κιολας δεν εχω ξαναπαραγγειλει απο εξωτερικο και δεν ξερω τι γινεται. :D

 

Ευχαριστω.

1. Εγώ το 64άρι που έχω το αγόρασα από εκεί, αλλά δεν σκοεπύω να αγοράσω ΤΙΠΟΤΑ άλλο από εκεί. Θεωρώ ότι με κορόϊδεψαν, ζητόντας να πληρώσω μία υπηρεσία που ήξεραν ότι δεν μπορούσαν να την παρέχουν, χωρίς ποτέ να παραδεχτούν ότι το έκαναν! :mad: Βέβαια αυτό είναι προσωπική άποψη.

2. Δεν έχουν τίποτα εκεί, παρά μόνο 1-2 κινητά που δεν έχουν ανανεωθεί ποτέ

3. Ναι

4. Ναι και ότι θέλεις

5. Είναι τρίκαλο, όχι απλά καλό!!! :)

6. Μέχρι στιγμής όχι κάτι σοβαρό. Κάποια bugs στη MIUI, αλλά διορθώνονται. Μην ξεχνάμε πάντως ότι δεν υπάρχει λογισμικό χωρίς bugs

7. Ναι

8. ΝΑΙ !!! :p

Link to comment
Share on other sites

Εσύ εννοείς facetime που έχει το iphone με iphone μόνο...δεν ξέρω εάν θα γίνει κάτι τέτοιο στο μέλλον, αλλά εγώ στο iphone το είχα απενεργοποιήσει.

 

 

 

οχι αγαπητε μου φιλε

εννοω κανονικη 3g κληση απο ενα τηλεφωνο σε αλλο με την προυποθεση να υποστηριζουν και τα 2 βιντεοκληση

λειτουργια που παρεχεται πλεον νομιζω δωρεαν σε ολες τις εταιριες κινητης τηλεφωνιας

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

οχι αγαπητε μου φιλε

εννοω κανονικη 3g κληση απο ενα τηλεφωνο σε αλλο με την προυποθεση να υποστηριζουν και τα 2 βιντεοκληση

λειτουργια που παρεχεται πλεον νομιζω δωρεαν σε ολες τις εταιριες κινητης τηλεφωνιας

Αν και βγαίνουμε off topic, δεν βρήκα κάτι σχετικό.....

Link to comment
Share on other sites

Αν και βγαίνουμε off topic, δεν βρήκα κάτι σχετικό.....

 

Ο φιλος εννοει απλη βιντεοκληση μεσω δικτυου κινητης.Το δικο μου thl w100 το υποστηριζει κανονικα,οχι δωρεαν ομως οπως ειπωθηκε!

Link to comment
Share on other sites

Ο φιλος εννοει απλη βιντεοκληση μεσω δικτυου κινητης.Το δικο μου thl w100 το υποστηριζει κανονικα,οχι δωρεαν ομως οπως ειπωθηκε!

 

 

ακριβως!

sorry αλλα μαλλον εξαρταται απο τον παροχο και τα προγραμματα τους!

ευχαριστω πολυ παντως!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το root με λιγα λογια ειναι να μπορεις να πειραξεις αρχεια του κινητου να εχεις 'πληρης δικαιωματα' στο κινητο σου.. πχ ενα κινητο που ισως ειχες απο ελλαδα παρει, συνιθως εχει facebook gmail και διαφορα προγραμματα.. τα οποια δεν μπορεις να αφαιρεσεις, ενω οταν εισαι ροοτ μπορεις και να βαλεις και να βγαλεις οτι θες..μπορεις να πειραξεις αρχεια του συστηματος για διαφορους λογους(πχ να αλλαξεις καποιο gps αρχειο για να ειναι καλητερο το gps λεμε τωρα να χακαρις παιχνιδια και γενικα τετοια πραγματα)

η multilanguage εχει ελληνικα αλλα δεν ειναι η official και λογικα θαχει και μερικα προβληματακια λογικα(δεν ξερω σιγουρα)

η αλλη ειναι η official λογικα ειναι μια χαρα.. αλλα δεν εχει ελληνικα, ενω μπορεις να βαλεις μονος σου μετα οταν σουρθει την ελληνικη miui ρομ απο ελληνες που ασχολουντε με αυτην την ρομ.(να σου πουν τα παιδια εδω που την εχουν ηδη πως την βαλανε και απο που, δεν ειναι δυσκολο να ξες.)

Αν και νομιζω αν τους πεις στο μαγαζι που θα παρεις παιζει να στην βαλουν αυτοι αν τους στειλεις λινκ και τους πεις βαλτε μου αυτην

 

Σε ευχαριστω πολυ, αψογος! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά !

 

Έχω και εγώ το mi-3 εδώ και λίγες μέρες και έχω ένα πρόβλημα με την εφαρμογή whatsapp messenger. Έχω δοκιμάσει 4 διαφορετικές rom (της Ελληνικές) και όταν εγκαθιστώ το πρόγραμμα δεν μπορώ να δω τις επαφές που χρησιμοποιούν το πρόγραμμα ( στις άλλες android συσκευές πού είχα τις εμφάνιζε χωρίς να ρυθμίσω κάτι). Έχει κάποιος κάποια ιδέα από που μπορεί να οφείλετε αυτό ; Αν μου στείλει κάποιος μήνυμα το βλέπω αλλά ακόμα και αν έχω τον αριθμό στον κατάλογο δεν μου εμφανίζει το όνομα οπότε φαντάζομαι ότι δεν επικοινωνεί ο κατάλογος με το whatsapp για κάποιο λόγο.

Κατά τα άλλα το κινητό είναι εξαιρετικό.

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους,

 

Για προστασία οθόνης λέω να παρω την nilkin tempered glass (υπάρχει παντού). Την έχει κανένας; Λέει;

 

Θα φύγω διακοπές και φοβάμαι μην το χαρακώσω στις παραλίες με την άμμο κτλ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους,

 

Για προστασία οθόνης λέω να παρω την nilkin tempered glass (υπάρχει παντού). Την έχει κανένας; Λέει;

 

Θα φύγω διακοπές και φοβάμαι μην το χαρακώσω στις παραλίες με την άμμο κτλ.

Εγώ την έχω, την 9Η. Την πήρα μέσω ebay. Είναι αρκετά χοντρή για να αισθάνεσαι ασφάλεια, αλλά σ' ευαισθησία δεν μειώνεται καθόλου! Βέβαια κοστίζει κάπως

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους,

 

Για προστασία οθόνης λέω να παρω την nilkin tempered glass (υπάρχει παντού). Την έχει κανένας; Λέει;

 

Θα φύγω διακοπές και φοβάμαι μην το χαρακώσω στις παραλίες με την άμμο κτλ.

 

Εγώ πήρα το παρακάτω (άθραυστο τζάμι) - Anti-Explosion Tempered Glass Screen Protector For XIAOMI MI3 με 7,04 €

http://www.ebay.com/itm/29....M-4535.R1.TR2

Άψογο και λιγότερο λέρωμα με τα δάχτυλα.

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους,

 

Για προστασία οθόνης λέω να παρω την nilkin tempered glass (υπάρχει παντού). Την έχει κανένας; Λέει;

 

Θα φύγω διακοπές και φοβάμαι μην το χαρακώσω στις παραλίες με την άμμο κτλ.

 

http://www.aliexpress.com/item/Explosion-proof-Tempered-9H-0-3MM-Glass-Film-Screen-Protector-WITHOUT-retail-package-For-XIAOMI/1759111115.html

 

http://www.ebay.com/itm/gib-Screen-Protector-for-XIAOMI-MI3-M3-Anti-Explosion-9H-Glass-Tempered-Hard-/181412471212?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&hash=item2a3d06a1ac

 

αυτην απο ali εχω εγω..καλητερα παρε αυτη απο ebay

Edited by akatamakata
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα ανοίξουμε πατρίδες με Ινδία όπως το βλέπω... :lol: :p

http://www.flipkart.com/mi?otracker=redmiTab_home

14000 Ρούπιες σημαίνουν ~171€!!!!

 

Δε στελνει Ελλαδα όμως

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...