Jump to content

Κινέζικα κινητά: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, απορίες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λεβεντες ψαχνω και εγω ενα smartphone με 5-5,5 ιντσες οθονη ,2 ram ,καλη μπαταρια και οπωσδηποτε να εχει notιfιcation led το οποιο μου ειναι χρησιμο ,τιμη εως 100-110 ευρω ,εχετε κατι κατα νου;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λεβεντες ψαχνω και εγω ενα smartphone με 5-5,5 ιντσες οθονη ,2 ram ,καλη μπαταρια και οπωσδηποτε να εχει notιfιcation led το οποιο μου ειναι χρησιμο ,τιμη εως 100-110 ευρω ,εχετε κατι κατα νου;

Όποιο MEIZU βρεις σε αυτά τα λεφτά.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Όποιο MEIZU βρεις σε αυτά τα λεφτά.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

 

Σ ευχαριστω πολυ φιλε, ξεχασα να αναφερω οτι θελω και την 800 μπαντα στο 4G , κατι αλλο;

Link to comment
Share on other sites

Λεβεντες ψαχνω και εγω ενα smartphone με 5-5,5 ιντσες οθονη ,2 ram ,καλη μπαταρια και οπωσδηποτε να εχει notιfιcation led το οποιο μου ειναι χρησιμο ,τιμη εως 100-110 ευρω ,εχετε κατι κατα νου;

 

notification led εχουν και το homtom ht17 pro (που το εχω) οπως και το doogee x9 pro

Link to comment
Share on other sites

notification led εχουν και το homtom ht17 pro (που το εχω) οπως και το doogee x9 pro

 

Σ ευχαριστω φιλε ,τι λεει το homtom ; καλη επιλογη;

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου,απροβληματιστο,παιζει κατευθειαν out of the box

δίνει OTA αναβαθμίσεις η εταιρεία; GPS τι λέει; όχι μόνο χρόνο λοκαρισματος δορυφόρων αλλά και στην πορεία το στίγμα είναι ακριβές;

 

Sent from my Zopo speed plus 7 via tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λεβεντες ψαχνω και εγω ενα smartphone με 5-5,5 ιντσες οθονη ,2 ram ,καλη μπαταρια και οπωσδηποτε να εχει notιfιcation led το οποιο μου ειναι χρησιμο ,τιμη εως 100-110 ευρω ,εχετε κατι κατα νου;

 

128 δολλαρια αν σε παιρνει απο to2c xiaomi redmi 3s με 800αρα ota updates και ελληνικα.

Link to comment
Share on other sites

128 δολλαρια αν σε παιρνει απο to2c xiaomi redmi 3s με 800αρα ota updates και ελληνικα.

 

Φιλε το συγκεκριμενο το πηρα για την γυναικα μου πριν 2 μηνες περιπου στα 120 ευρω , δεν λεω καλο κινητο αλλα δεν ενθουσιαστηκα , θελω να δωσω οσο λιγοτερα χρηματα γινετε μιας και το κινητο θα το εχω για μπακαπ η και για δευτερο , ευχαριστω

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

δίνει OTA αναβαθμίσεις η εταιρεία; GPS τι λέει; όχι μόνο χρόνο λοκαρισματος δορυφόρων αλλά και στην πορεία το στίγμα είναι ακριβές;

 

Sent from my Zopo speed plus 7 via tapatalk

 

Ναι συνεχιζει και δινει ακομα,η τελευταια ειναι η R09 ενω το τηλεφωνο ξεκινησε με R02 αλλα για καποιον λογο που δεν γνωριζω δεν ερχονται ΟΤΑ,επισημα η εταιρια λεει πως θα ανοιξει καποια στιγμη το FOTA ενω αλλοι λενε πως προκειτε για 2 διαφορετικες εκδοσεις του ht17 pro η μια με διαφορετικους drivers οθονης και αρα ερχονται μονο σε αυτους,εγω ειμαι με την R05 και δεν εχω λογο να αλλαξω γιατι παει μια χαρα.Το GPS αν και δεν το πολυχρησιμοποιω ηταν ενταξει με το google maps οσο το δοκιμασα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το συγκεκριμενο το πηρα για την γυναικα μου πριν 2 μηνες περιπου στα 120 ευρω , δεν λεω καλο κινητο αλλα δεν ενθουσιαστηκα , θελω να δωσω οσο λιγοτερα χρηματα γινετε μιας και το κινητο θα το εχω για μπακαπ η και για δευτερο , ευχαριστω

 

5 inch

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-ulefone-u008-pro

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα, ένα κινητό στα 180-200€ περίπου για την γυναίκα ψάχνω, έχω υπ’ όψιν μερικά όπως Letv LeEco Le 2, LeEco Cool1, Redmi Note 4 αλλά περισσότερες ιδέες είναι ευπρόσδεκτες.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα, ένα κινητό στα 180-200€ περίπου για την γυναίκα ψάχνω, έχω υπ’ όψιν μερικά όπως Letv LeEco Le 2, LeEco Cool1, Redmi Note 4 αλλά περισσότερες ιδέες είναι ευπρόσδεκτες.

Ευχαριστώ

 

to letv πολύ καλη ποιοτητα το εχω ένα χρονο απροβληματιστο εντελως !!! αλλα και το oukitel k 6000 pro που εχω 6 μηνες είναι πολύ καλο με μπαταρια δυναμη !!!

Link to comment
Share on other sites

LeTV Le1 Pro X800 παιδιά είναι καλό κινητό?

 

κάπου 190 δολ το εχω βρει.

 

το ois με τραβηξε..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

LeTV Le1 Pro X800 παιδιά είναι καλό κινητό?

 

κάπου 190 δολ το εχω βρει.

 

το ois με τραβηξε..

σε αυτα τα χρηματα παιρνεις το πιο καινουριο le 2 pro.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα, ένα κινητό στα 180-200€ περίπου για την γυναίκα ψάχνω, έχω υπ’ όψιν μερικά όπως Letv LeEco Le 2, LeEco Cool1, Redmi Note 4 αλλά περισσότερες ιδέες είναι ευπρόσδεκτες.

Ευχαριστώ

Δες και τα Huawei honor 6x, nubia N1. Επίσης το Nubia z11 mini S μπορείς να το βρεις με περίπου 220€, κορυφαία κάμερα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα, ένα κινητό στα 180-200€ περίπου για την γυναίκα ψάχνω, έχω υπ’ όψιν μερικά όπως Letv LeEco Le 2, LeEco Cool1, Redmi Note 4 αλλά περισσότερες ιδέες είναι ευπρόσδεκτες.

Ευχαριστώ

 

Umi Plus

Umi Plus E

Umi Z

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα, ένα κινητό στα 180-200€ περίπου για την γυναίκα ψάχνω, έχω υπ’ όψιν μερικά όπως Letv LeEco Le 2, LeEco Cool1, Redmi Note 4 αλλά περισσότερες ιδέες είναι ευπρόσδεκτες.

Ευχαριστώ

Εγώ της πήρα το Lenovo Zuk Z1 και είναι υπερευχαριστημενη.

Και το Zuk Z2 αν βρεις είναι καλό.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να κάνω δώρο στον αδερφό μου μια συσκευή.

- Κόστος: 150€ max.

- Οθόνη: 5" προτίμηση, 5,5" max

- Αναγκαία: Μπαταρία πρωτίστως. Χρήση και σε δύσκολα περιβάλλοντα.

- Αντοχή σε χρόνο

 

Μέχρι τώρα έχει ένα Mplais M9 αλλά έσπασε το κάλυμμα του φακού και είναι άχρηστη η κάμερα..

 

Προτάσεις;;;;

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

Μην εμπιστευτεις τα "αντοχης" τηλεφωνα, παρε ενα redmi 3s και βαλτου μια καλη θωρακισμενη θηκη

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να κάνω δώρο στον αδερφό μου μια συσκευή.

- Κόστος: 150€ max.

- Οθόνη: 5" προτίμηση, 5,5" max

- Αναγκαία: Μπαταρία πρωτίστως. Χρήση και σε δύσκολα περιβάλλοντα.

- Αντοχή σε χρόνο

 

Μέχρι τώρα έχει ένα Mplais M9 αλλά έσπασε το κάλυμμα του φακού και είναι άχρηστη η κάμερα..

 

Προτάσεις;;;;

Oukitel k 6000 pro ....μπαταρια 6 χιλιαρη και πολυ καλη ποιοτητα κατασκευη

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να κάνω δώρο στον αδερφό μου μια συσκευή.

- Κόστος: 150€ max.

- Οθόνη: 5" προτίμηση, 5,5" max

- Αναγκαία: Μπαταρία πρωτίστως. Χρήση και σε δύσκολα περιβάλλοντα.

- Αντοχή σε χρόνο

 

Μέχρι τώρα έχει ένα Mplais M9 αλλά έσπασε το κάλυμμα του φακού και είναι άχρηστη η κάμερα..

 

Προτάσεις;;;;

 

Ορίστε. Αυτό έχει και την 800 μπάντα του 4G της Ευρώπης (η International έκδοση), αλλά δεν ξέρω για ελληνικό μενού...

 

http://www.geekbuying.com/item/International-Version-Xiaomi-Redmi-3S-3GB-32GB-Smartphone---Dark-Gray-371273.html?source=ShareAsale

 

Πάρε και μια θήκη σιλικόνης και ένα tempered glass.

 

 

Υπάρχει και αυτό σε Στοκ, αλλά χωρίς την 800 (έτσι λέει)...

 

http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-3s-2gb-16gb-5-0inch-hd-4g-lte-miui-7-smartphone-qualcomm-snapdragon-430-octa-core-5-0mp-13-0mp-touch-id-fast-charge-4100mah-battery-silver.html

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω τι αλήθεια κι εγώ την ίδια σκέψη είχα. Ένα xiaomi 3s 3/32. Ο αδερφός έχει cosmote οπότε δεν νομίζω να τον επηρεάζει η 800 άρα.

Με προβληματίζει το από να το πάρω, Ευρώπη ή Κίνα; Από Κίνα έχω πάρει πολλά κινητά αλλά με προβληματίζει η πιθανότητα που παίζει τελευταία να περάσει από το "ακατανομαστο"... Έχει κανείς ιδέα τη πιθανότητα υπάρχει κι αν παίζει από κάποιο κατάστημα περισσότερο ή όχι;;;

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...