Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυθεντική προτείνω και εγώ καθώς την είχα και έμεινα πλήρως ικανοποιημένος. Δεν δίνει όγκο στη συσκευή σε αντίθεση με άλλες
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η ποιότητα δεν συγκρίνεται... έχει τέλεια ποιότητα το αυθεντικό και δεν φαίνονται ούτε οι δαχτυλιές στο μπλε χρώμα που το έχω εγώ... το μόνο θέμα είναι ότι θέλει Screen protector γιατί το μεταλλικό κομμάτι γρατζουνάει ελαφρά το τζάμι!

 

To ελαφρα τι το ηθελες??..η γρατσουνια ειναι γρατσουνια.

 

Ψηφιζω νιλκιν..εχει και μαγνητακι..αν πεσει κατω μπορει να μην ανοιξει (τουλαχιστον στον αερα).

Link to comment
Share on other sites

Με την 20d δεν δούλευε σωστά το skype! όταν προσπαθούσες να κάνεις μια κλήση (φωνητική συνήθως) το πρόγραμμα πάγωνε ή έκλεινε απότομα !! Απ' ότι διάβαζα στα forum πολλοί είχαν το ίδιο πρόβλημα, που δεν υπήρχε στην 20b. Η μόνη όμως 20b με knock code ήταν της Σιγκαπούρης την οποία και πέρασα στο κινητάκι και δεν είχα πρόβλημα έκτος από το ότι δεν σου έδινε επιλογή LTE (αλλά δεν με ενδιέφερε). Επίσης η αθόρυβη λειτουργία έκανε περίεργα στην 20d. Τώρα με την 20f δεν έχω αυτά τα προβλήματα!!:D και έχω και LTE!!!

....Και πότε παίρνουμε την 20f ;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Παιδια βγηκε η v20f Italy σημερα την εχει βαλει κανεις σε 32gb εκδοση;Δεν λεω για την Italy v20f για 16gb εκδοση. Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

ποιος ειναι ο συνδυασμος των πληκτρων στην kitkat για να μπεις στο stock recovery ? για να κανω hard reset εννοω μετα απο φλασαρισμα της μανισιας ρομ
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα δεν συγκρίνεται... έχει τέλεια ποιότητα το αυθεντικό και δεν φαίνονται ούτε οι δαχτυλιές στο μπλε χρώμα που το έχω εγώ... το μόνο θέμα είναι ότι θέλει Screen protector γιατί το μεταλλικό κομμάτι γρατζουνάει ελαφρά το τζάμι!

 

Αυθεντική προτείνω και εγώ καθώς την είχα και έμεινα πλήρως ικανοποιημένος. Δεν δίνει όγκο στη συσκευή σε αντίθεση με άλλες

 

To έφαγα το σοκ μου! η αυθεντική γρατζουνάει??? δεν πάμε καλά...

 

To ελαφρα τι το ηθελες??..η γρατσουνια ειναι γρατσουνια.

 

Ψηφιζω νιλκιν..εχει και μαγνητακι..αν πεσει κατω μπορει να μην ανοιξει (τουλαχιστον στον αερα).

 

Διαφορές στις λειτουργίες του "παραθύρου" υπάρχουν?

 

Ευχαριστώ και πάλι

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

To έφαγα το σοκ μου! η αυθεντική γρατζουνάει??? δεν πάμε καλά...

 

Ευχαριστώ και πάλι

 

Σε κάποιους Ναι και σε άλλους όχι. Εμένα δεν μου είχε κάνει για να σου πω την αλήθεια.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιους Ναι και σε άλλους όχι. Εμένα δεν μου είχε κάνει για να σου πω την αλήθεια.

 

Εγώ δεν θα το ρίσκαρα πάντως. Και η Nillkin μια χαρά είναι!!!

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει αυτόματος τρόπος με κάποια εφαρμογή να μου φτιάξει την σειρά των τηλεφώνων που θα εμφανίζονται με πρώτο το κινητό και μετά τα σταθερά σε κάθε μια επαφή που έχω στο κινητό μου ? Ζητάω πολλά εεεεε!!!!....

 

 

Thank you

:D

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιους Ναι και σε άλλους όχι. Εμένα δεν μου είχε κάνει για να σου πω την αλήθεια.

 

δεν νομιζω να γρατζουναει η αυθεντικη ρε παιδια..μηπως πιεστηκε?

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

ποιος ειναι ο συνδυασμος των πληκτρων στην kitkat για να μπεις στο stock recovery ? για να κανω hard reset εννοω μετα απο φλασαρισμα της μανισιας ρομ

 

δοκίμασε vol- power μόλις εμφανιστεί το logo τα αφήνεις και πατάς vol- vol+

Link to comment
Share on other sites

ποιος ειναι ο συνδυασμος των πληκτρων στην kitkat για να μπεις στο stock recovery ? για να κανω hard reset εννοω μετα απο φλασαρισμα της μανισιας ρομ

 

How to factory reset the LG G2 stock recovery:

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε vol- power μόλις εμφανιστεί το logo τα αφήνεις και πατάς vol- vol+

 

το αυτο, καλα θυμομουν οτι ειχε αλλαξει απο την 4.2 ο τροπος που μπαινεις στο recovery

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

πριν μερικες μερες μου εμφανιστηκε αυτη η γραμμη,στην αρχη δεν εδωσα σημασια αλλα απ οτι βλεπω παραμενει.το εχει συναντησει καποιος? η το εχει δει στο ιντερνετ καπου σε οθονη? το τηλεφωνο δεν χτηπηθηκε καπου και δεν εχει πεσει κατω....αν το παω στο service που ακριβως το παω? ειναι ελληνικο το τηλεφωνο αγορασμενο απο ote shop
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι καψιμο στην οθονη μαλλον...θα το πας στην procordia αφου εχεις εγγυησηhttp://www.procordia.gr
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι την αγορά του lg g2 τώρα που έχει πέσει αρκετά η τιμή του.Αυτό που με προβληματίζει μόνο είναι η μη αφαιρούμενη μπαταρία.Γνωρίζετε μήπως το κόστος της αλλαγής και πόσα χρόνια συνήθως αντέχουν αυτές οι μπαταρίες?
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι την αγορά του lg g2 τώρα που έχει πέσει αρκετά η τιμή του.Αυτό που με προβληματίζει μόνο είναι η μη αφαιρούμενη μπαταρία.Γνωρίζετε μήπως το κόστος της αλλαγής και πόσα χρόνια συνήθως αντέχουν αυτές οι μπαταρίες?

 

Πλην ελαττωματικής, σε όλα μου τα κινητά δεν είχα ποτέ πρόβλημα για 2 χρόνια. Δεν τα κρατάω παραπάνω για να σου πω. Τώρα το κόστος αλλαγής δεν το ξέρω αλλά εγώ δεν θα είχα πρόβλημα αν ήταν μεγάλο το κόστος να την αλλάξω μόνος μου. Υπάρχουν πολλοί οδηγοί για teardown και λοιπά τέτοια.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πλην ελαττωματικής, σε όλα μου τα κινητά δεν είχα ποτέ πρόβλημα για 2 χρόνια. Δεν τα κρατάω παραπάνω για να σου πω. Τώρα το κόστος αλλαγής δεν το ξέρω αλλά εγώ δεν θα είχα πρόβλημα αν ήταν μεγάλο το κόστος να την αλλάξω μόνος μου. Υπάρχουν πολλοί οδηγοί για teardown και λοιπά τέτοια.

Ανοίγει πανεύκολα από εκεί που είναι η Sim κάρτα. Δες οδηγό στο YouTube

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγει πανεύκολα από εκεί που είναι η Sim κάρτα. Δες οδηγό στο YouTube

Αυτό λέω και εγώ... Βέβαια κακά τα ψέματα πρέπει να τα βγάλεις όλα από πάνω για να αφαιρέσεις και την μπαταρία. Αλλά δεν είναι και κάτι το τόσο τρελό!

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μάγκες και καλό καλοκαίρι!!

Μόλις χθες αγόρασα το LG G2.Είχα το htc desire hd και χρειάστηκε να μικρύνω την κάρτα σιμ ώστε να την περάσω στο g2.

Όμως με την βιασύνη μου ξέχασα να σημειώσω κάπου τις επαφές. Πως γίνεται να περάσω τις επαφές που είναι μέσα στην sim στο g2?ενώ έχω φτιάξει καινούργιο gmail γιατί το παλιό δεν το θυμάμαι.

Πήγα στις επαφές-->εισαγωγή/εξαγωγή κλπ αλλά μου εμφανίζει ότι δεν υπάρχουν επαφές μόλις πατάω εισαγωγή από sim ή εξαγωγή.. τίποτα...

Καμιά βοήθεια??

Link to comment
Share on other sites

αν της είχες σοσμενες στην sim πας επιλέγεις εισαγωγή από την sim............. αν της είχες σοσμενες στο παλιό κινιτο έπρεπε να κάνεις πρώτα εξαγωγή στην sdcard και μετά να πάρεις το αρχείο στο καινούργιο κινιτο και να το κάνεις εισαγωγή

 

τώρα αν δεν εχεις το παλιό κινιτο ποια....... + δεν τα είχες συγχρονίσει με το gmail........ η και εχεις χάσει το λογαριασμοί του gmail.......... τέλος δεν υπάρχει άλλος τρόπος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...