Jump to content

Sony Xperia Z Ultra


vezyro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα και από εμένα. Να σε ρωτήσω γιατί και εγώ έχω ένα θέμα με την απόκριση της οθόνης και γενικά με την μεμβράνη της Sony. Τα λογότυπα εμπρός και πίσω έφυγαν και γενικά στη λειτουργία του πως είναι γιατί και άλλος την έβγαλε μπροστά αλλά είπε ότι έγινε υπερευαίσθητη.

 

Το λογότυπο της σονυ παραμένει αν αφαιρέσεις με προσοχή το asf και αφήσεις την κόλα απείραχτη - κάτι μάλλον δύσκολο και ανούσιο.

Όσο για το υπερευαίσθητη , δεν θα το έλεγα. Μάλλον πριν με screen protector και anti shatter θα έλεγα ότι έτεινε προς το αναίσθητη. Επειδή πολλές φορές προτιμώ να χρησιμοποιώ μεταλικό στυλό (για γραφίδα), υπήρχαν φορές που η απόκριση ήταν ανύπαρκτη. Για το λόγο αυτό προτιμώ η οθόνη να μην γλυστράει, κάτι που το πετυχαίνω με φιλμ zagg ή κάτι ανάλογο.

Με το δάχτυλο ίσως να μην έχει τόσο μεγάλο θέμα.

Edited by valsami4
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι υπερευαισθητη η οθόνη, μάλλον έχει θέμα με υγρά, υγρασία που πατιέται μόνη της όπου υπάρχει.

Το είχα και το θυμάμαι. Απλά σκουπίστε καλά την οθόνη, όταν "κανει κόλπα".

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.

 

ποσταρα κ σε αλλο θρεντ,τεσπα οπως ελεγα κ κει,κ κανω κοπι παστες

 

τι χρωμα προτεινετε για το Z ultra?

ειχα βαλει στο ματι αρχικα το μαυρο που του παει πολυ,αλλα ειδα οτι οι δαχτυλιες κ οι μικρογρατσουνιες απο τη χρηση το κανουν να φαινεται χαλια κ παλιο.

επειτα ειδα το ασπρο που δεν εχει τετοια θεματα κ συν τοις αλλοις το ασημι μπεζελ γυρω γυρω του "κοβει" πλατος οπως κοιτας την οθονη κανοντας το να φαινεται -τουλαχ στα δικα μου ματια- πιο μαζεμενο κ πιο καλαισθητο απο ενα σκετο μαυρο πραμα.

οχι οτι κ το μαυρο ειναι ασχημο βεβαια..ισα ισα,σκοτωνει.

 

οποτε τι προτεινετε?μαυρο?

η ασπρο με καποια θηκη σιλικονης πχ μαυρη?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε saifix το έχω το θηρίο σε μαύρο χρώμα, είναι η δεύτερη συσκευή που παίρνω, το μαύρο αποπνέει μια πολυτέλεια και μαγνητίζει βλέμματα :rolleyes: τώρα μάλιστα που φοράω και σακάκι κατηργησα και την θήκη, απλά για προστασία και αποφυγή δακτυλιων του φόρεσα μπροστά και πίσω ένα καλό σετ screen protector και είμαι κομπλέ :)

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων προσωπικές εκτιμήσεις παραθέτω, καλές αγορές :)

Edited by Arxontas71

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

σε μαυρο αδιαμφησβιτητα ειναι οπως τοπες.μαυρο το πρωτο ειδα κ γω.κ μου κατσε στο ματι.με σακακι ειδικα θα καθεται χαρτι στη μεσα τσεπη.

 

το μονο που φοβαμαι επειδη ετυχε να το δω κ καινουριο,κ μεταχειρισμενο αρκετα,κ ειχε γινει χαλια μαυρα,χωρια τις δαχτυλιες που αρπαζει.μηπως το μετανιωσω.σιγουρα 8α του περασω κ μεμβανες απο πανω αλλα δε μπορω ναποφασισω κ το τρεναρω.. :lol:

κ αυτη η ασπριλα πισω το κανει κ φαινεται λιγο..καπως.

 

πιστευω το ιδανικο για μενα θα ηταν μαυρη πλατη με ασημι γυρω γυρω. :rolleyes:

 

παρολα αυτα υποκειμενικα ολα κ κουβεντα να γινεται.

 

το χρησιμοποειες κανονικα για κλησεις η βαζεις κ ΒΤ?

Link to comment
Share on other sites

Το θηρίο είναι λίγο δύσχρηστο:O για τον κλασσικό τρόπο στις κλήσεις, χρησιμοποιώ το Bluetooth Sony sbh52 και μου έχει λύσει τα χέρια:)

Στο θέμα του χρώματος είναι πως το βλέπεις, πχ το G2 όταν το πρωτοείδα σε μαύρο μου φαινόταν κακάσχημο...το πήρα σε λευκό και λες και ήταν άλλη συσκευή :D

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μαύρο και η γυναίκα μου άσπρο. Γούστα είναι αυτά. Πάντως αν το αγόραζα ξανά πάλι το μαύρο θα προτιμούσα.

 

Στα υπόλοιπα μετά από 1.5 εβδομάδα χρήσης είναι μακράν το καλύτερο smartphone που είχα ενώ το πιστό μου Note 2 πλέον μου μοιάζει με παιδικό παιχνιδάκι με τα πλαστικά και την υπερκορεσμενη οθόνη του. Όχι ότι δεν είναι καλό κινητό (το αντιθετο) αλλά μπροστά στο Ultra απλά υπολείπεται.

 

Αν, και στο θέμα των κλήσεων μέχρι να έρθει το Bluetooth μια χαρά απαντάω χρησιμοποιώντας κανονικά το Ultra.

Link to comment
Share on other sites

Το θηρίο είναι λίγο δύσχρηστο:O για τον κλασσικό τρόπο στις κλήσεις, χρησιμοποιώ το Bluetooth Sony sbh52 και μου έχει λύσει τα χέρια:)

Στο θέμα του χρώματος είναι πως το βλέπεις, πχ το G2 όταν το πρωτοείδα σε μαύρο μου φαινόταν κακάσχημο...το πήρα σε λευκό και λες και ήταν άλλη συσκευή :D

 

πραγματι κ γω εχω το trend plus σε ασπρο ενω σε μαυρομπλε που εβγαινε ηταν ενα αισχος κ μισο.αλλο τηλεφωνο.ουτε τσαμπα δε το κραταγα.

 

Στα υπόλοιπα μετά από 1.5 εβδομάδα χρήσης είναι μακράν το καλύτερο smartphone που είχα ενώ το πιστό μου Note 2 πλέον μου μοιάζει με παιδικό παιχνιδάκι με τα πλαστικά και την υπερκορεσμενη οθόνη του. Όχι ότι δεν είναι καλό κινητό (το αντιθετο) αλλά μπροστά στο Ultra απλά υπολείπεται.

Αν, και στο θέμα των κλήσεων μέχρι να έρθει το Bluetooth μια χαρά απαντάω χρησιμοποιώντας κανονικά το Ultra.

 

samsung δε ξαναπαιρνω λογω της πλαστικουριας κ ειδικα στις ακριβες σειρες S5 πχ σαν να μην ειχαν τι να προσφερουν εξτρα κ ειπαν να τιγκαρουν τα χρωματα μεχρι να σε πιασει πονοκεφαλος.γιαυτο ειπα να κανω στροφη στη sony...

 

με τις ζελατινες που φορεσατε τσιμπαει ευκολα δαχτυλιες,θελω να πω φαινονται?

βγαινουν σε κιτ γιαυτο το τηλεφωνο μπρος πισω?η παιρνω ψαλιδακι?

Link to comment
Share on other sites

Του φόρεσα ένα σετακι της nilkin μπροστά και πίσω περίπου στα 9.50 ευρώ και εκτός από την τέλεια εφαρμογή δεν αφήνει δαχτυλιές, υπάρχουν αρκετές στο εμπόριο για όλα τα βαλάντια, εννοείται ότι ψαλιδακι δεν παίζει, πάντως και άλλοι χρήστες τοποθέτησαν tempered glass, επίσης πρέπει να δεις και το θέμα της φόρτισης ώστε να αποφεύγεις το συνεχές άνοιγμα της θύρας.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το λογότυπο της σονυ παραμένει αν αφαιρέσεις με προσοχή το asf και αφήσεις την κόλα απείραχτη - κάτι μάλλον δύσκολο και ανούσιο.

Όσο για το υπερευαίσθητη , δεν θα το έλεγα. Μάλλον πριν με screen protector και anti shatter θα έλεγα ότι έτεινε προς το αναίσθητη. Επειδή πολλές φορές προτιμώ να χρησιμοποιώ μεταλικό στυλό (για γραφίδα), υπήρχαν φορές που η απόκριση ήταν ανύπαρκτη. Για το λόγο αυτό προτιμώ η οθόνη να μην γλυστράει, κάτι που το πετυχαίνω με φιλμ zagg ή κάτι ανάλογο.

Με το δάχτυλο ίσως να μην έχει τόσο μεγάλο θέμα.

 

Καλημέρα, σε ευχαριστώ που εξήγησες τι παίζει με το θέμα αλλά αν φεύγει το λογότυπο νομίζω το χαλάει αρκετά στην εμφάνιση.

Το θέμα για tempered glass που είδα στο skroutz δεν υπάρχει ούτε για δείγμα αλλά και στο ebay που κοίταξα λένε για 15 εως 30 μέρες και δεν θέλω να περιμένω τόσο πολύ. Αν ξέρει κάτι κάποιος από Ελλάδα ή από εξωτερικό για ταχύτερη αποστολή θα το εκτιμούσα. Και πάλι Καλημέρες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σε ευχαριστώ που εξήγησες τι παίζει με το θέμα αλλά αν φεύγει το λογότυπο νομίζω το χαλάει αρκετά στην εμφάνιση.

Το θέμα για tempered glass που είδα στο skroutz δεν υπάρχει ούτε για δείγμα αλλά και στο ebay που κοίταξα λένε για 15 εως 30 μέρες και δεν θέλω να περιμένω τόσο πολύ. Αν ξέρει κάτι κάποιος από Ελλάδα ή από εξωτερικό για ταχύτερη αποστολή θα το εκτιμούσα. Και πάλι Καλημέρες!

Οποιος βαζει tempered glass δεν γυρναει ποτε σε απλες μεμβρανες, καμια σχεση η αισθηση της μιας με την αλλη :)

Αποψη μου: κανε παραγγελια tempered glass.

Για να μην το εχεις γυμνο και γαλασεις τη μαμισια μεμβρανη μεχρι να ερθουν τα tempered glass, πας στο μεγαλο καταστημα παιχνιδιων (καταλαβες ε ?) και εχει σετακι με απλες μεμβρανες στα ~3 ευρω, αν θυμαμαι καλα εχει στο πακετακι 2 μεγαλες και 3 μικρες.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Οποιος βαζει tempered glass δεν γυρναει ποτε σε απλες μεμβρανες, καμια σχεση η αισθηση της μιας με την αλλη :)

Αποψη μου: κανε παραγγελια tempered glass.

Για να μην το εχεις γυμνο και γαλασεις τη μαμισια μεμβρανη μεχρι να ερθουν τα tempered glass, πας στο μεγαλο καταστημα παιχνιδιων (καταλαβες ε ?) και εχει σετακι με απλες μεμβρανες στα ~3 ευρω, αν θυμαμαι καλα εχει στο πακετακι 2 μεγαλες και 3 μικρες.

 

Έεεε:wacko:, πήγα και στα καταστήματα παιχνιδιών που λες εδώ στη Θεσσαλονίκη αλλά δεν είχαν ούτε τις απλές ούτε καν θήκες. Επιτέλους βρήκα στο skroutz απλές και μόλις παρήγγειλα (και για τις δύο πλευρές).

Εννοείται ότι θα βάλω γυαλί αλλά απ'ότι βλέπω στο ebay λέει ένα τεμάχιο και όχι δυο (και για μπροστά και πίσω). Έχεις να προτείνεις κάποιο κατάστημα γιατί είχα σκοπό να ρωτήσω τον πωλητή γιατί θέλω και για τις δυο πλευρές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες στην παρέα, θα με ενδιέφερε και μένα για tempered glass αλλά δεν τοχω το θέμα με αγορές από εξωτερικό, εάν κάποιος φίλος πάρει ή έχει έξτρα ας έρθει σε επαφή :)

 

Φίλε Ellhn_1 έχουμε και στην θέσ/νικη κατάστημα για αξεσουάρ.

Edited by Arxontas71

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άρχοντα πήγα σε πολλά μικρά και μεγάλα π.χ Πλαίσιο,Public, mediamark και δεν είχαν τίποτα. Η αλήθεια είναι ότι με ενδιαφέρει το γυαλί όπως λέει και ο φίλος παραπάνω άλλη αίσθηση.

Τώρα για ebay δεν είναι κάτι δύσκολο απλά πρόσεξε τον πωλητή να είναι όσο γίνεται αξιόπιστος (αξιολογήσεις), αν θες σου δίνω link αλλά καλά είναι κάποιος που έχει αγοράσει και κυρίως να έχει και για τις δυο πλευρές για να έχουμε όσο το δυνατόν καλύτερη εικόνα

Link to comment
Share on other sites

Άρχοντα πήγα σε πολλά μικρά και μεγάλα π.χ Πλαίσιο,Public, mediamark και δεν είχαν τίποτα. Η αλήθεια είναι ότι με ενδιαφέρει το γυαλί όπως λέει και ο φίλος παραπάνω άλλη αίσθηση.

Τώρα για ebay δεν είναι κάτι δύσκολο απλά πρόσεξε τον πωλητή να είναι όσο γίνεται αξιόπιστος (αξιολογήσεις), αν θες σου δίνω link αλλά καλά είναι κάποιος που έχει αγοράσει και κυρίως να έχει και για τις δυο πλευρές για να έχουμε όσο το δυνατόν καλύτερη εικόνα

 

Ναι στα μεγάλα καταστήματα που έψαχνα και εγώ τίποτα.... Βρήκα ένα αξιόλογο μαγαζί που είναι και στο σκτρουτζ στην κωνσταντινουπολεως65 πήρα μεμβράνες και το sbh52, με το screen protector είμαι ευχαριστημενος απλά το tempered παρέχει πολυ μεγαλύτερη ασφάλεια.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το tempered glass αν μπει λάθος βγαίνει και ξαναμπαινει εύκολα ή είναι δύσκολο;

 

Τι κινητουρα πήραμε :lol::lol::lol: κάτοχος και εγώ ένα μήνα σήμερα μου ήρθαν από κίνα θήκες μεμβράνες και tempered glass.

Έβαλα πρώτα μεμβράνη ήταν χειρότερη η αίσθηση της οθόνης έφαγε ξήλωμα όπως όπως .... τώρα είμαι με tempered glass πραγματικά

άλλη αίσθηση ( πολύ καλύτερο από μαμά ) και η τοποθέτηση πολύ πιο εύκολη από την μεμβράνη.

Πρώτα καθάρισμα με μωρομαντιλο :lol::lol: χωρίς αλκοόλ , σκούπισμα με χαρτί κουζίνας ,τσεκάρισμα υπό γωνία για κόκκο σκόνης ,τοποθέτηση με προσοχή και κατά το κεντράρισμα μπορείς να έχεις στη κάτω πλευρά του κινητού ανάμεσα στο tempered glass και την οθόνη μια πλαστική καρτουλα ( κάρτα σουπερμαρκετ ) για να κεντράρεις πιο εύκολα.

Όσο για το κινητό όσοι το έχουν δει έχουν πει τα καλύτερα είναι ένα κόσμημα σε τιμή ευκαιρίας. :D

Link to comment
Share on other sites

Τι κινητουρα πήραμε :lol::lol::lol: κάτοχος και εγώ ένα μήνα σήμερα μου ήρθαν από κίνα θήκες μεμβράνες και tempered glass.

Όσο για το κινητό όσοι το έχουν δει έχουν πει τα καλύτερα είναι ένα κόσμημα σε τιμή ευκαιρίας. :D

 

ποσο το μαλλι για το γυαλι??

 

κ τι χρωμα το πηρες το κινητο? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ποσο το μαλλι για το γυαλι??

 

κ τι χρωμα το πηρες το κινητο? :rolleyes:

 

Το γυαλι βγήκε 5 ευρώ μη ρωτάς μάρκα ούτε η μάνα του δεν το ξέρει.

Το κινητό είναι σε μαύρο χρώμα έχει πολύ ωραίο σχεδιασμό και τέλεια υλικά.

Ότι χρώμα και να το πάρεις είναι μοντέλο.

Σύνολο παραγγελίας από tvc-mall ( 2 θήκες Nillkin ένα γυαλι και ένα full set μεμβράνες + μεταφορά) = 20 ευρώ

Μεμβράνη μακριά !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το γυαλι βγήκε 5 ευρώ μη ρωτάς μάρκα ούτε η μάνα του δεν το ξέρει.

Το κινητό είναι σε μαύρο χρώμα έχει πολύ ωραίο σχεδιασμό και τέλεια υλικά.

Ότι χρώμα και να το πάρεις είναι μοντέλο.

Σύνολο παραγγελίας από tvc-mall ( 2 θήκες Nillkin ένα γυαλι και ένα full set μεμβράνες + μεταφορά) = 20 ευρώ

Μεμβράνη μακριά !!!!!!

 

Με γεια φίλε μου :) αν δεν σου κάνει κόπο ανέβασε και καμιά φώτο από τα εν λόγω καλούδια :rolleyes:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν υποθέσουμε ότι στην πρώτη εφαρμογή το γυαλί δεν κάθεται καλά ή ότι παγιδευεται κάποιος κοκος σκόνης μπορεί να αφαιρεθεί εύκολα και να ξανατοποθετηθει; Πχ στις κλασσικές μεμβράνες δεν τίθεται θέμα αλλά στο γυαλί το έχω απορία καθώς δεν το έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα .

Επειδή η τιμή που το βλέπω στο Skroutz 240 euro είναι κλοπή μπροστά σε άλλες υποδεέστερες συσκευές έχω μία ερώτηση .

Διαβάζω για 2 εκδόσεις με την καλή να είναι η Google play edition . Πως ξεχωρίζουν ποια είναι ποια ???

Υπάρχει κάποιος κωδικός ? ή παίζει ρόλο από που αγοράζω ??? ( βοηθήστε ) .... :D

Θα το χτυπήσω αύριο αν έχω απάντηση . Προσωπικά μου αρέσει σε μαύρο .

Είναι αλήθεια ότι στην Google έκδοση παίζει χωρίς προβλήματα η γραφίδα ? Αν ναι ποια να διαλέξω και από πού ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα .

Επειδή η τιμή που το βλέπω στο Skroutz 240 euro είναι κλοπή μπροστά σε άλλες υποδεέστερες συσκευές έχω μία ερώτηση .

Διαβάζω για 2 εκδόσεις με την καλή να είναι η Google play edition . Πως ξεχωρίζουν ποια είναι ποια ???

Υπάρχει κάποιος κωδικός ? ή παίζει ρόλο από που αγοράζω ??? ( βοηθήστε ) .... :D

Θα το χτυπήσω αύριο αν έχω απάντηση . Προσωπικά μου αρέσει σε μαύρο .

Είναι αλήθεια ότι στην Google έκδοση παίζει χωρίς προβλήματα η γραφίδα ? Αν ναι ποια να διαλέξω και από πού ?

 

Φίλε καλημέρα, οι δύο εκδόσεις που έχει στο skroutz η μόνη διαφορά τους είναι ότι η μία έχει 4g (c6833) και η άλλη όχι (c6802 3g μόνο).

Αν και τώρα που κοίταξα και οι δύο εκδόσεις στο σκρουτζ είναι η c6833.

Για google edition δεν ξέρω αλλά μάλλον από play store μόνο.

Το μαύρο που έχω εγώ είναι κορυφή και από το κατάστημα που το πήρα είχε και την μαγνητική θήκη δώρο και επίσης πολύ αξιόπιστο μαγαζί:

http://www.mmplanet.gr/kinita-tilefona-1/36900-240280-sony-xperia-z-ultra-c6833-mayro-eu-detail

Καλού κακού κάνε και μια ερώτηση τι περιέχει μέσα η συσκευασία πριν το παραγγείλεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι κινητουρα πήραμε :lol::lol::lol: κάτοχος και εγώ ένα μήνα σήμερα μου ήρθαν από κίνα θήκες μεμβράνες και tempered glass.

Έβαλα πρώτα μεμβράνη ήταν χειρότερη η αίσθηση της οθόνης έφαγε ξήλωμα όπως όπως .... τώρα είμαι με tempered glass πραγματικά

άλλη αίσθηση ( πολύ καλύτερο από μαμά ) και η τοποθέτηση πολύ πιο εύκολη από την μεμβράνη.

Πρώτα καθάρισμα με μωρομαντιλο χωρίς αλκοόλ , σκούπισμα με χαρτί κουζίνας ,τσεκάρισμα υπό γωνία για κόκκο σκόνης ,τοποθέτηση με προσοχή και κατά το κεντράρισμα μπορείς να έχεις στη κάτω πλευρά του κινητού ανάμεσα στο tempered glass και την οθόνη μια πλαστική καρτουλα ( κάρτα σουπερμαρκετ ) για να κεντράρεις πιο εύκολα.

Όσο για το κινητό όσοι το έχουν δει έχουν πει τα καλύτερα είναι ένα κόσμημα σε τιμή ευκαιρίας. :D

 

Καλημέρα, στην συσκευασία tempered glass είχε μεμβράνη μόνο για την οθόνη ή και για την πλάτη, ;

Επίσης πόσο καιρό έκαναν να έρθουν και αν έχεις το link από τον πωλητή-κατάστημα;

Συμφωνώ με το:Τι κινητουρα πήραμε :lol::lol::lol: χαχά.

Έπισης καλοφόρετη!

Link to comment
Share on other sites

Το site

 

http://www.tvc-mall.com/details/Nillkin-Fresh-Series-Thin-Leather-Case-for-Sony-Xperia-Z-Ultra-C6806-C6802-XL39h-MLC-C6806-12-X03/

 

 

Tempered glass έβαλα μόνο μπροστά , στις αναζητήσεις στα site για αξεσουαρ το z ultra αναφέρεται εκτος απο C6833,C6806

και σαν XL39h

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το site

 

http://www.tvc-mall.com/details/Nillkin-Fresh-Series-Thin-Leather-Case-for-Sony-Xperia-Z-Ultra-C6806-C6802-XL39h-MLC-C6806-12-X03/

 

 

Tempered glass έβαλα μόνο μπροστά , στις αναζητήσεις στα site για αξεσουαρ το z ultra αναφέρεται εκτος απο C6833,C6806

και σαν XL39h

 

Φώτο πως ανεβάζουμε ????

Edited by trusted
λαθος
Link to comment
Share on other sites

:)Καλημερες στην παρέα, ωραίες οι θήκες και σε τσάμπα τιμή, εγώ ήθελα σαν τις roxfit αλλά υπάρχει έλλειψη στην εγχώρια αγορά, και η γνήσια της Sony cs10 είναι ωραία αλλά που την βρίσκουμε αποτελεί μυστήριο :ninja:

Φωτογραφίες ανεβάζω από τον συνδετήρα στην μπάρα των εργαλείων που φαίνονται επάνω από το πλαίσιο μηνύματος.

 

Για το tempered glass που ρώτησε ο φίλος paris_gr εκτός από την εύκολη τοποθέτηση του εξίσου αφαιρείται εύκολα με την βοήθεια των αυτοκόλλητων ταινιών.

 

Καλή αγορά και στους υποψηφίους κατόχους του θηρίου.

Edited by Arxontas71

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...