Jump to content

Αξεσουάρ για το HTC One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλη φαίνεται. αυτό που ρωτάω παραπάνω δεν έχουν φοβο οι σκληρες θηκες μηπως κανουν σημαδι στο βαλε βγαλε;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 538
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλη φαίνεται. αυτό που ρωτάω παραπάνω δεν έχουν φοβο οι σκληρες θηκες μηπως κανουν σημαδι στο βαλε βγαλε;

Οχι κανενα αν το κάνεις προσεκτικά.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω πως όντως δεν ισχύει πάντα. Εγώ πήρα αυτή για το δικό μου στα 3,8 ευρώ με τα μεταφορικά τα οποία ήταν πολλά συγκρητικά με την τιμή του προιόντος. Μια χαρά εφαρμογή - κάνει τη δουλειά της άψογα. ;)

 

αυτήν είχα προτείνει και εγώ λίγες σελίδες πίσω..είναι άψογη

Ανδρεας

χ500- htc cruise - htc diamond-htc hd-htc hd2-Htc one

destinator 7 & 8 - iGO PrimoAndroid

Link to comment
Share on other sites

θα ταιριάζει λέτε σε μαυρο κινητό; είναι ο μόνος λόγος που δε τη παραγγέλνω..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

θα ταιριάζει λέτε σε μαυρο κινητό; είναι ο μόνος λόγος που δε τη παραγγέλνω..

 

Κοίτα κι εγώ σε μαύρο την έχω, την περίμενα τελείως "crystal clear" ώστε να φαίνονται από πίσω καθάρα τα λογότυπα HTC και Beats αλλά τελικά είναι πιο συμπαγές, ας το πω, το διαφανές του υλικού με αποτέλεσμα να γίνεται τελικά γκρι η πίσω επιφάνεια του κινητού (μαύρο κάλυμμα συσκευής+ψιλοάσπρη θήκη). Αισθητικά δε με ενθουσιάζει, αλλά οκ, φθηνή ήταν, άσχημη δεν είναι, θα την κρατήσω. ;)

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις otg καλωδιο;δουλευει;δοκιμασα εγω ενα αλλα δεν εγινε τιποτα...

 

ναι μου δουλευει μια χαρα. εχεις otg καλωδιο;

 

 

edit: εν τέλη πήρα σήμερα

τη θήκη τη Puro απο vodafone στα 10Ε. κομπλε φαινεται. και σε μαυρο τηλεφωνο δεν ειναι ασχημη Edited by gsir

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

ναι μου δουλευει μια χαρα. εχεις otg καλωδιο;

 

 

edit: εν τέλη πήρα σήμερα

τη θήκη τη Puro απο vodafone στα 10Ε. κομπλε φαινεται. και σε μαυρο τηλεφωνο δεν ειναι ασχημη

 

εχω..το βαζω,λεει πως το διαβαζει αλλα μετα μου βγαζει ενα τριγωνο με ενα θαυμαστικο μεσα του χωρις να λεει κατι...

Link to comment
Share on other sites

δουλευει ο συγκεκριμενος ανταπτορας σε αλλο κινητο; το φλασακι που βαζεις να διαβασει ειναι σε fat32; αν συνδεσεις στον ανταπτορα αντι για φλασακι το ποντικι του υπολογιστή σου το βλέπει το κινητο;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

πηγα μεσω του solid explorer και το ανοιξα το στικακι αλλα δε θα επρεπε κανονικα να κανει κατι με το που το βαζω;

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις

Link to comment
Share on other sites

στο s3 που ειχα με πηγαινε κατευθειαν στο file explorer αλλα επειδη μαλλον το One δεν εχει ενσωματωμενο file explorer και πρέπει να βαλεις απ το Play ίσως για αυτο να μη σε πεταει εκει. εχε το νου σου να κανεις και ασφαλη καταργηση μετα μεσα απο τις ρυθμισεις-->αποθηκευτικος χωρος

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα, η χειροτερη θηκη μπορω να πω για αυτο το κινητο. Πηγε στο ντουλαπι με τη μια.

 

σήμερα μου ήρθε και μένα αλλά δεν είναι όπως τα περιγράφεις :worry: Η θήκη ταιριάζει τέλεια στο κινητό και είναι παρα πολύ ομορφη. ίσως να έτυχες σε ελαττωματικη. βέβαια δε περιμενω να κρατησει αλλα θα δειξει..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω πως όντως δεν ισχύει πάντα. Εγώ πήρα αυτή για το δικό μου στα 3,8 ευρώ με τα μεταφορικά τα οποία ήταν πολλά συγκρητικά με την τιμή του προιόντος. Μια χαρά εφαρμογή - κάνει τη δουλειά της άψογα. ;)

 

Την ίδια παρήγγειλα και εγώ για το HTC One και έχω την αντίστοιχη και για το Νexus 7 εδώ και 9 μήνες.

http://www.ebay.co.uk/itm/TPU-Soft-Gel-X-Line-Back-snap-Cover-Case-for-Blue-Clear-Black-Google-nexus-7-Tab-/230856618547?pt=US_Tablet_eReader_Cases_Covers_Keyboard_Folios&hash=item35c0207233

 

Είμαι πολύ ευχαριστημένος από την προστασία που παρέχουν.

http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με την 4.2.2 τρωει πολυ περισσότερη μπαταρία. Δεν έχω πειράξει τίποτα μετα την αναβάθμιση και δεν ξέρω που μπορεί να οφείλεται αυτό.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως με την 4.2.2 τρωει πολυ περισσότερη μπαταρία. Δεν έχω πειράξει τίποτα μετα την αναβάθμιση και δεν ξέρω που μπορεί να οφείλεται αυτό.

 

Eίσαι offtopic εδώ. Στο επίσημο αυτά. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα την πρώτη πτώση του One. Mου έπεσε από τα χέρια όταν έμπαινα στο αυτοκίνητο και έσκασε έξω στο δρόμο. Ούτε γρατζουνιά με τη θηκούλα!
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

και δοκιμασμένη επομένως η θηκη. αφου δε σου παθε τιποτα. η αλήθεια ειναι οτι στο προηγουμενο κινητο μου ενα s3 είχα βαλει θηκες και δε το χαρηκα. τώρα στο One που είναι στολίδι δε μου πάει η καρδιά να του βάλω θηκη. του έβαλα μια πάρα πολύ λεπτή μαυρη θηκη μιας και μαυρο το κινητο μονο και μονο να μη γρατζουνιεται η πλατη και να μην ακουμπαει η οθονη αλλα ξέρω οτι αμα πεσει μάλλον δε τη γλιτώνει...

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έτσι είναι. Είναι κρίμα ένα τόσο όμορφο κινητό να μην μπορείς να το χαρείς όσο θα ήθελες. Από την άλλη το έχω στα χέρια μου λίγο καιρό. Ίσως σε ένα χρόνο να μη με απασχολεί τόσο. Εκτός και αν η HTC εγκαταλείψει το τρομερό design οπότε θα πρέπει να το διαφυλάξω ως one off έργο τέχνης. :)
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Καινούργιος με το κινητό από χθες και ωάχνω για θηκούλα.

Θέλω να πάρω δύο. Μία η οποία να καλύπτει μόνο το πίσω μέρος του, διαφανής να είναι ώστε να το βλέπω και να τρελαίνομαι :p , και μία σε στυλ flip book.

Έχετε να μου προτείνετε καμία σε αυτά που ψάχνω; Καθώς καινούργιος που είμαι έχω χαθεί, υπάρχουν πάρα πολλές εκεί έξω..

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

για ρίξε μια ματιά εδώ να πάρεις ιδέες http://dx-box.com/catalogsearch/result/?q=htc

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Ειμαι αναμεσα σε αυτες:

http://www.ebay.co.uk/itm/KLD-Smart-Ultra-thin-Flip-PU-Leather-Case-Cover-for-NEW-HTC-One-M7-32GB-Black-/360698724698?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item53fb51c15a

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=251298625674http://www.ebay.com/itm/151025677864?var=450164083494&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

και σαν τελευταια επιλογη αυτη

http://www.ebay.com/itm/370808049120?var=640084595132&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_1872wt_949

Εχει κανεις τις 3 πρωτες;Ποια μου προτεινετε εσεις;Εχετε κατα νου καποια αλλη σε τετοιο στυλ;Ευχαριστω πολυ!

 

Επισης μου αρεσει πολυ αυτη

http://www.htc.com/gr/accessories/htc-double-dip-flip/

αλλα δεν εχω διαβασει και τα καλυτερα,οποτε νομιζω να την αποφυγω.

Link to comment
Share on other sites

εχω την KLD και σου την προτεινω χωρις ενδοιασμους. πολυ καλο κρατημα στο κινητο και καλη ποιοτητα υλικων. :)

Nokia 6110 -> Nokia 3310 -> Sony Ericsson t68i -> Samsung E715 -> Nokia 6230i -> Sony Ericsson W880i -> Samsung Omnia HD i8910 -> HTC One -> OnePlus 3T -> OnePlus 8 Pro

Link to comment
Share on other sites

εχω την KLD και σου την προτεινω χωρις ενδοιασμους. πολυ καλο κρατημα στο κινητο και καλη ποιοτητα υλικων. :)

Την έχω κι εγώ, συμφωνώ.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Η Nillkin είναι πολύ κλασσική, την έχει κόσμος αρκετός και έχω διαβάσει αρκετά καλά λόγια.

Την ΚLD αφού την ξέρουν τα παιδιά και λένε καλά λόγια εμπιστεύσου τους.

Νομίζω ότι η double flip (δεν το λέω 100% γιατί μπορεί να είναι παρεμφερές μοντέλο) αν μπαινοβγαίνει το κινητό του κάνει σημαδάκια.

Σίγουρα το έχω διαβάσει για κάποια θήκη αλλά δεν θυμάμαι αν είναι αυτή.

Link to comment
Share on other sites

εγώ και πάλι θα προτείνω αυτή σαν θήκη πολυ φθηνη που δε προσθέτει σχεδον καθολου ογκο στο κινητο και οχι για θηκη προστασιας απο πτωση ας πουμε..παρόλα αυτά εχει και λίγο νυχακι που προεξεχει απ την οθονη κι αυτο ειναι πολυ καλο για να ακουμπας το κινητο αναποδα χωρις φοβο. σε μενα προσωπικα είναι ακριβως οπως φαίνεται στις φωτο και ταιριάζει αψογα! απ την αλλη ο geokostas ανεφερε οτι η δικια του ειναι για πεταμα. τώρα ποσο θα κρατησει δε ξερω εξαλλου 3Ε κάνει. προς το παρον σε μαυρο κινητο ειναι οτι καλυτερο εχω δει απο αποψη ομορφιας παντα.

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...