Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από τις τρεις τελίτσες πάνω δεξιά

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160527/265b350866e6632ab6c8e2ebd24dae34.jpg

 

Ναι αλλά πως διαγραφεις πολλές μαζί??

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάτα το διαγραφή και θα σε αφήσει να επιλέξεις ποιες να διαγράψεις

 

Ναι ε? Δεν φανταζόμουν ότι έχουν τόσο χαζό μενού. Κι δεν το πάτησα. Θα το δω το πρωί γιατί τώρα το έχω κλειστό και γράφω από το edge. Σε ευχαριστώ πολύ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

No problem. Θα την κάνεις τη δουλειά σου.

 

Όντως κομπλέ. Μα είπα και εγώ.. απλά θα έπρεπε να το λέει επιλογή ή κάπως έτσι. Με το διαγραφή μπερδεύει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξαφνικά και χωρίς καμία παρέμβαση σταμάτησε να αναγνωρίζει το μοτίβο ξεκλειδώματος το Μ7 της κοπέλας μου. Μέχρι χτες βράδυ το ξεκλείδωνε κανονικά, σήμερα το πρωι δεν ξεκλείδωνε με τίποτα... κλασικά δοκίμασα reboot, clean cache & dalvik, safe mode, τίποτα. Για κάποιο περίεργο λόγο δεν βγάζει να κάνει login με το Gmail της στις Χ αποτυχημένες προσπάθειες, ενώ ούτε μέσω του Device Manager βγάλαμε άκρη.

 

Έχει αντιμετωπίσει κανένας κάτι παρόμοιο; Μπορούμε να δοκιμάσουμε κάτι άλλο πριν φάει wipe; Η συσκευή είναι root και s-off.

Edited by akpe

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να ρίξεις ξανά τη rom από πάνω χωρίς wipe..

 

Send from my HTC One A9

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ως συνήθως η απλούστερη λύση, ευτυχώς δεν του έχω ήδη κάνει wipe. Θένξ!

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχει ο αδελφος μου την εν λογω συσκευη και στα καλα καθουμενα μεσα στο σπιτι δεν ποιανει καθολου σημα μονο οταν βγει σε εξωτερικο χωρο πιστευω οτι εχει θεμα η κεραια του κινητου δουλευει η μιση . Εχει αντιμετωπισει κανενας αυτο το προβλημα; και αν ναι τελικα τι εφταιγε η κεραια; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας παιδιά. Η συσκευή στα 102€ καινούργια από ebay αξίζει; Μέχρι ποια έκδοση android έχει φτάσει; Κολλάει; Η κάμερα με τα σημερινά δεδομένα πως είναι; Θέλω να το πάρω για έναν φίλο, ο οποίος κάνει ελαφριά χρήση. Μέχρι τώρα είχε ένα lg l90. Η κάμερα θα είναι σίγουρα καλύτερη, έτσι;
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Η συσκευή στα 102€ καινούργια από ebay αξίζει; Μέχρι ποια έκδοση android έχει φτάσει; Κολλάει; Η κάμερα με τα σημερινά δεδομένα πως είναι; Θέλω να το πάρω για έναν φίλο, ο οποίος κάνει ελαφριά χρήση. Μέχρι τώρα είχε ένα lg l90. Η κάμερα θα είναι σίγουρα καλύτερη, έτσι;

 

Έχει φτάσει στην 5.0.2 που είναι και η τελευταία. Δεν κολλάει. Η κάμερα είναι ιδιαίτερη, αλλά δεν ξέρω να σου πω σε αυτά τα χρήματα αν υπάρχει κάτι καλύτερο ή όχι τόσο σε κάμερα ή γενικότερα σε χαρακτηριστικά.

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Για μένα το μεγάλο πρόβλημα είναι η μπαταρία. Σε χρήση πέφτει τρελά. Κατά τα άλλα με 100 ευρώ δεν ξέρω τι άλλο παίρνεις αλλά από eBay θα υπάρχουν και άλλες επιλογές.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλημέρα.

Έχω το M7 που δουλεύει άψογα ως τώρα.Μόνο που από προχθές,άρχισε ξαφνικά να εμφανίζει πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις!Από οπουδήποτε κι αν υπάρξει notification(mail,twitter,instagram κ.λ.π.),εμφανίζεται για 2-3 δευτερόλεπτα στο notification bar και μετά,εξαφανίζεται...Δηλαδή αν δεν τύχει να τα δω εκείνη την ώρα που έρχονται,μετά δεν υπάρχουν,οπότε και δεν λαμβάνω γνώση ότι είχα ειδοποιήσεις!Το ίδιο συμβαίνει και με τα update του Play Store.Σε όλες τις εφαρμογές-είτε ενημερώνονται αυτόματα,είτε όχι-ύστερα από την ενημέρωσή τους,δεν υπάρχει το κλασσικό εικονίδιο στο notification bar,ώστε να ξέρω για τις ενημερώσεις που εγιναν τελευταία.

Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ρε παιδες, εδωσα σε εναν φιλο το Μ7 να το δει και του επεσε το πορτακι της σιμ κατω και το χασαμε, προσπαθωντας να το αλλαξει (μαλλον του επεσε σε υπονομο απο πανω-γκαντεμια-).

Που το βρισκουμε τωρα αυτο? το εχω για δευτερο αλλα θελω να βαλω τη σιμ μου..καμια ιδεα?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες, εδωσα σε εναν φιλο το Μ7 να το δει και του επεσε το πορτακι της σιμ κατω και το χασαμε, προσπαθωντας να το αλλαξει (μαλλον του επεσε σε υπονομο απο πανω-γκαντεμια-).

Που το βρισκουμε τωρα αυτο? το εχω για δευτερο αλλα θελω να βαλω τη σιμ μου..καμια ιδεα?

 

Εδώ (http://m.ebay.com/sch/i.html?_nkw=htc+m7+sim+card+slot&isNewKw=1&isRefine=true&mfs=KWCLK&acimp=0&_trksid=p2056088.m2428.l1311.R1.TR1.TRC0.Xhtc+m7+sim&sqp=htc+m7+sim)

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

 

εκει θα περιμενω και κανα μηνα ομως..

λεω να το παρω απο ελλαδα 12 ευρω, και να χρεωσω τον φιλο που εκανε τη βλακεια και του εφυγε...ηθελε και να το σκαλιζει στο δρομο.

 

Ελεγα μηπως εχει κανεις απο κανα σπασμενο...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Όλα πηγαίνουν τέλεια εδώ και χρόνια ώσπου ξαφνικά άρχισε να μην αποκρίνεται η οθόνη σε κάποιο σημείο. Είναι οριζόντια από τη μια άκρη ως την άλλη. Έκανα install τη rom με fill wipe. Τα ίδια. Δεν μου έπεσε ούτε το χτύπησα. Λύσεις;
Link to comment
Share on other sites

Όλα πηγαίνουν τέλεια εδώ και χρόνια ώσπου ξαφνικά άρχισε να μην αποκρίνεται η οθόνη σε κάποιο σημείο. Είναι οριζόντια από τη μια άκρη ως την άλλη. Έκανα install τη rom με fill wipe. Τα ίδια. Δεν μου έπεσε ούτε το χτύπησα. Λύσεις;

 

δοκιμασε και με καποια αλλη ρομ μηπως...

Link to comment
Share on other sites

Είχα κι εγώ παρόμοιο θέμα. Το πρώτο που πρέπει να κάνεις είναι να κατεβάσεις εφαρμογή που σου δείχνει αν πράγματι υπάρχει θέμα και που είναι. Αυτές οι εφαρμογές δείχνουν που αγγίζεις την οθόνη και βγάζουν στίγματα. Ψάξε για εφαρμογή με το όνομα touchscreen test ή κάτι τέτοιο. Εμένα μου άλλαξαν συσκευή γι αυτό.
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχουν σημεία που δεν δουλεύουν στην οθόνη μου. Δοκίμασα αυτό που είπες.Τα ίδια πάλι...

Σε μένα ήταν σα να είχε σπάσει το digitiser περίπου στο ύψος της πάνω σειράς του πληκτρολογίου. Το είχα καταλάβει όταν κάνοντας swipe προς τα επάνω έκανε ένα πηδηματάκι. Δεν ξέρω από τι προήλθε αλλά ήταν hardware.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα ήταν σα να είχε σπάσει το digitiser περίπου στο ύψος της πάνω σειράς του πληκτρολογίου. Το είχα καταλάβει όταν κάνοντας swipe προς τα επάνω έκανε ένα πηδηματάκι. Δεν ξέρω από τι προήλθε αλλά ήταν hardware.

Και σε μένα περίπου εκεί. Μπορεί στο ίδιο σημείο κιόλας. Πόσο πάει η επισκευή; Δε θέλω να το στείλω HTC γτ είμαι root και θέλει διαδικασία..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω ενα προβλημα με το hotspot οταν συνδεονται αλλες συσκευες τους βγαζει μηνυμα οτι δν υπαρχει ιντερνετ,μηπως ξερεται τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να το διορθωσω?
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα περίπου εκεί. Μπορεί στο ίδιο σημείο κιόλας. Πόσο πάει η επισκευή; Δε θέλω να το στείλω HTC γτ είμαι root και θέλει διαδικασία..

 

 

 

Εμένα μου το έφτιαξαν στην εγγύηση.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...