Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το microsoft tag reader γινεται να φυγει καπως απο μπροστα η μενει μονιμα εκει ?

 

 

 

παληκαρια καλημερα αμα κανης αγορα απο vodafone εχης καποιο προβλημα που θα εχη το λογοτυπο της θελω να ξερω πριν το αγορασω γιατι εχω διαβαση οτι οι συσκευες της ειναι branded θα υπαρχη προβλημα ευχαριστω

Edited by moyro
Link to comment
Share on other sites

παληκαρια καλημερα αμα κανης αγορα απο vodafone εχης καποιο προβλημα που θα εχη το λογοτυπο της θελω να ξερω πριν το αγορασω γιατι εχω διαβαση οτι οι συσκευες της ειναι branded θα υπαρχη προβλημα ευχαριστω

 

Εφόσον βγάζει το λογότυπο είναι branded αλλά δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον βγάζει το λογότυπο είναι branded αλλά δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα!

 

 

 

υπαρχη περιπτωση η αγορα απο vodafone να μην βγαζη το λογοτυπο της και να μην ειναι branded ?

Edited by moyro
Link to comment
Share on other sites

υπαρχη περιπτωση απο vodafone να μην βγαζη το λογοτυπο της και να μην ειναι branded ?

 

Αν ΔΕΝ βγάζει το λογότυπο ΔΕΝ είναι branded

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον πρόβλημα.. με τα hands free, μου παίζει μόνο το ένα ακουστικό.

Τα δοκίμασα και σε άλλη πηγή και τα ακουστικά λειτουργούν κανονικά? Άραγε η οπή είναι υπαίτια του προβλήματος?

Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος? κάποια λύση?

 

Edit: Μόλις έκανα μια επανεκκίνηση και τώρα παίζουν σωστά. Ουφφφ..όλα καλά..

 

Εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα με τα ακουστικά και διαπίστωσα ότι αν έβγαζα το jack λίγο προς τα έξω, δούλευαν κανονικά. Το πήγα σε Nokia Care και μου άλλαξαν κατευθείαν την υποδοχή των ακουστικών, χωρίς χρέωση φυσικά. Σε ένα ψάξιμο που έκανα στο google, είχαν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης το 32αρι δυστυχώς δεν έχει εγγύηση στην Ελλάδα...

 

Ποιος το είπε αυτο? Έχει κανονικά εγγύηση.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν εισάγεται επίσημα Ελλάδα...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν εισάγεται επίσημα Ελλάδα...

 

Tί σημασία έχει αυτό;

Η εγγύηση της Nokia είναι πανευρωπαϊκή σε όλες τις συσκευές της.

Όλα τα σκρουτζομάγαζα εισάγουν ανεπίσημα και όλες αυτές οι συσκευές έχουν εγγύηση κανονικά.

Όποια συσκευή κυκλοφορεί στην Ευρώπη έχει εγγύηση σε ΟΛΗ την Ευρώπη.

ΔΕΝ καλύπτονται από εγγύηση ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ οι συσκευές που προορίζονται για άλλη αγορά (αμερικανική, ασιατική κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα σκρουτζομάγαζα εισάγουν ανεπίσημα και όλες αυτές οι συσκευές έχουν εγγύηση κανονικά.

 

Επιβεβαιωνω οτι ισχυει η εγγυηση κανονικα. Το δικο μου δεν επισκευαζοταν τελικα, αλλα δεν πληρωσα και τιποτα ουτε στον ελεγχο ουτε στην αποστολη κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! 'Έχω το κινητό περίπου 3 εβδομάδες και όλα καλά, αλλά αυτό το Μicro usb γιατί το κόβω να μας αφήνει πρόωρα.. Έχω και ένα Samsung GT-B2710 Xcover και όταν θέλω να το φορτίσω κουμπώνει με κλειστά μάτια, το Nokia Lumia 925 όσο προσεκτικά και να προσπαθώ να το κουμπώσω πάντα δυσκολεύεται.

 

Θεωρώ τι θήρα Μicro usb τελείως αναξιόπιστη, θα προτιμούσα Mini usb.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! 'Έχω το κινητό περίπου 3 εβδομάδες και όλα καλά, αλλά αυτό το Μicro usb γιατί το κόβω να μας αφήνει πρόωρα.. Έχω και ένα Samsung GT-B2710 Xcover και όταν θέλω να το φορτίσω κουμπώνει με κλειστά μάτια, το Nokia Lumia 925 όσο προσεκτικά και να προσπαθώ να το κουμπώσω πάντα δυσκολεύεται.

 

Θεωρώ τι θήρα Μicro usb τελείως αναξιόπιστη, θα προτιμούσα Mini usb.

 

Και εγώ το έχω παρατηρήσει αυτό.όπως επίσης την άσχημη αίσθηση που σου αφήνει το power button και την χαμηλή ποιότητα ήχου του ακουσστικου.αλλα απαράδεκτα είναι τα ακουστικά που έχει η συσκευή.σε μια ναυαρχίδα σου δεν βάζεις τέτοια ακουστικά.το LG optimus g που έχω παράλληλα είναι καλύτερο σε αυτούς τους τομείς.αλλα το νοκια έχει οθοναρα.και αυτό για εμένα είναι ο γνώμονας στην αγορά του κινητού!αυτά απο εμένα

Link to comment
Share on other sites

Στη προσπάθεια μου να ακούσω ραδιόφωνο μου εμφανίζει συνέχεια το "αυτή η ενέργεια υποστηρίζεται μόνο από συνδεδεμένους συνδρομητές".. Τί εννοεί ο ποιητής και τι πρέπει να κάνω για να ενεργοποιηθεί το ράδιο ρε παιδιά??
Link to comment
Share on other sites

Ραδιόφωνο από ποια εφαρμογή επιχειρείς να ακούσεις;

 

Αν εννοείς fm radio, στα 8.1 υπάρχει χωριστή εφαρμογή

στα 8.0 θα μπεις στο music hub.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Ποιός είρθε??

Σε 8.1 μέσω music hub προσπαθώ!!! Έχουμε ανεξάρτητη εφαρμογή?? Έχω σκουριάσει μου φαίνεται..έφυγα για store.. Thanks για την άμεση απάντηση..

 

Edit: ρίξτε κι ένα link αν είναι εύκολο..

Edited by cmour
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο κινητό σου η εφαρμογή ραδιόφωνο νομίζω...

 

Ακριβώς! Ραδιόφωνο FM ονομάζεται!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς! Ραδιόφωνο FM ονομάζεται!

 

Kαι μπορείς να το καρφιτσώσεις και στην οθόνη με tile ενώ πριν δεν γινόταν;)

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Πότε θα αναβαθμιστούμαι σε 8.1 με την cyan update επισημά?

 

το πρόγραμμα αναβαθμίσεων ξεκινάει 24 Ιουνίου

 

σύμφωνα με τις φήμες κάπου μεταξύ τέλη Ιουνίου και αρχές Αυγούστου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...