Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους.μετα απο μια βδομαδα χρηση παρατηρησα στο πληκτρολογιο και συγκεκριμενα στο 0 μια πρασινη τελεια.πολυ μικρη σαν καμμενο Pixel.αυτο το βλεπω μονο στο πληκτρολογιο και πουθενα αλλου.ηθελα να ρωτησω εαν ηταν καμμενο pixel δεν θα το εβλεπα και σε αλλα φοντο?δεν φαινεται πουθενα αλλου.εχει αντιμετωπισει καποιος κατι παρομοιο?παιζει να το κανει καποια εφαρμογη?εβαλα το πληκτρολογιο go και δεν φαινεται τιποτα τωρα.απλα θα ηθελα να ξερω εαν ειναι hardware η software το προβλημα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολους.μετα απο μια βδομαδα χρηση παρατηρησα στο πληκτρολογιο και συγκεκριμενα στο 0 μια πρασινη τελεια.πολυ μικρη σαν καμμενο Pixel.αυτο το βλεπω μονο στο πληκτρολογιο και πουθενα αλλου.ηθελα να ρωτησω εαν ηταν καμμενο pixel δεν θα το εβλεπα και σε αλλα φοντο?δεν φαινεται πουθενα αλλου.εχει αντιμετωπισει καποιος κατι παρομοιο?παιζει να το κανει καποια εφαρμογη?εβαλα το πληκτρολογιο go και δεν φαινεται τιποτα τωρα.απλα θα ηθελα να ξερω εαν ειναι hardware η software το προβλημα

 

Δοκίμασε να βάλεις το ίδιο χρώμα με αυτό του πληκτρολογίου και πες μας τι σου βγάζει.

 

Αν σου βγάζει πάλι την τελεία, τότε είναι κολλημένο πίξελ (το ότι δεν στο βγάζει στο άλλο πληκτρολόγιο έχει να κάνει με το χρώμα, προφανώς)

Αν όχι, το πληκτρολόγιο τα έπαιξε :p

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να βάλεις το ίδιο χρώμα με αυτό του πληκτρολογίου και πες μας τι σου βγάζει.

 

Αν σου βγάζει πάλι την τελεία, τότε είναι κολλημένο πίξελ (το ότι δεν στο βγάζει στο άλλο πληκτρολόγιο έχει να κάνει με το χρώμα, προφανώς)

Αν όχι, το πληκτρολόγιο τα έπαιξε :p

 

εκανα και καποια test για να δω αν εχω κολλημενα η καμμενα Pixels και ολα καλα. τωρα το ιδιο χρωμα που θα το βρω?κανονικα δεν θα επρεπε να βλεπω την τελεια και σε αλλα χρωματα?παντως σε μια τηλεοραση Panasonic εχω ενα πρασινο pixel κολλημενο και φαινεται σε ολα τα χρωματα.τι να πω?

Link to comment
Share on other sites

εκανα και καποια test για να δω αν εχω κολλημενα η καμμενα Pixels και ολα καλα. τωρα το ιδιο χρωμα που θα το βρω?κανονικα δεν θα επρεπε να βλεπω την τελεια και σε αλλα χρωματα?παντως σε μια τηλεοραση Panasonic εχω ενα πρασινο pixel κολλημενο και φαινεται σε ολα τα χρωματα.τι να πω?

 

Θεωρητικά έχεις δίκιο σε αυτό που λες, αλλά μου φάνηκε πολύ περίεργο αυτό και είπα μπας και φταίει μόνο το συγκεκριμένο χρώμα, τι να πω;

Κι εγώ έχω δει σε άλλα κινητά κολλημένα πίξελ και φαινόντουσαν ΟΛΑ σε ΟΛΑ τα χρώματα.....

Από την στιγμή όμως που δεν το βλέπεις πλέον, πιστεύω όλα καλά.

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση απο τοτε που πηρα το γαλαξια μου ειχα την 4.2.2 εχθες εβαλα μια 4.3. ρομ μαμα βεβαια αλλα προσπαθησα να γυρισω σε 4.2.2 και μου πετουσε fail !!!!!!!!! δεν πμωρο να γυρισω σε πιο παλια ρομ????????
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν μπορείς ,άλλαξε ο bootloader τέρμα το downgrade ,μονάχα upgrade .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα. Ψαχνω βοηθεια σχετικα με το s4. Εχω προβλημα με την ληψη βιντεο. Ο ηχος προηγειται της εικονας. Η Samsung μου ειπε οτι ενδεχομενως οφειλεται σε καποια εφαρμογη απο το play store,πραγμα απαραδεκτο, και ειμαι αναγκασμενος να επαναφερω εργοστασιακες ρυθμισεις καθε που εμφανιζεται το προβλημα. Σε safe mode που αποκλειει τις τριτες εφαρμογες, παλι ισχυει το προβλημα. Μου εχει δημιουργηθει η εντυπωση ομως , οτι αυτο το προβλημα ξεκιναει οταν συνδεω με usb το κινητο στον υπολογιστη για να μεταφερω τις εικονες και τα βιντεο. Η ισως και επειδη τα διαγραφω απο την συσκευη μεσω και καθως ειναι συνδεμενη με τον υπολογιστη.

Εχει κανεις το ιδιο προβλημα, η εχει βρει κανεις καμια λυση ωστε να μη κανω φορματ το κινητο καθε τοσο;

Θα εκτιμουσα τις απαντησεις σας παρα πολυ.

Καλη χρονια και παλι!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλημέρα. και καλή Χρόνια σε όλους!!!!!!! Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σχετικά με αγορά οθόνης από εξωτερικό! !!!!!?!?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλημέρα. και καλή Χρόνια σε όλους!!!!!!! Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σχετικά με αγορά οθόνης από εξωτερικό! !!!!!?!?

 

Φιλε οταν μου εσπασε η οθονη πριν 3 μηνες η samsung ηθελε 185 ευρω αλλα την αλλαξα σε μαγαζι που επισκευαζει. Μου πηρε 145 αλλα μου εβαλε την οθωνη απο το s4 black edition την οποια βρηκε πιο φτηνη. Ενω οταν πηρα ηταν το απλο μαυρο.

Για εξωτερικο και τετοια δε το εψαξα γιατι και να εβρισκα δε το ρισκαρα να την αλλαξω μονος μου.

Galaxy s4 i9505.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε οταν μου εσπασε η οθονη πριν 3 μηνες η samsung ηθελε 185 ευρω αλλα την αλλαξα σε μαγαζι που επισκευαζει. Μου πηρε 145 αλλα μου εβαλε την οθωνη απο το s4 black edition την οποια βρηκε πιο φτηνη. Ενω οταν πηρα ηταν το απλο μαυρο.

Για εξωτερικο και τετοια δε το εψαξα γιατι και να εβρισκα δε το ρισκαρα να την αλλαξω μονος μου.

Galaxy s4 i9505.

Το έχω ανοίξει το κινητό απλά δεν ξέρω από που να παραγγείλω ;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη μας χρονια!!!!!!!!!!!! υπαρχει καπιος να μου προτεινει ενα multi window manager που να δουλευει στο γαλαξια μας εκτος αυτον εδω https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bjbinc.mwmphone που δεν δουλευει σωστα?? συγκεκριμενα δεν μπορει με τιποτα να βαλει μεσα την συλογη με της φωτο μονο την εργοστασιακη εφαρμογη βαζει :( επισεις ξερει καπιος καμια εφαρμογη οπως αυτη εδω https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sanels.tempcpuv2 που να δουλευει σε ανδροιτ 4.3?? Edited by manolis_33
Link to comment
Share on other sites

μήπως γνωρίζεις κάποιος γιατί ανοίγουν τα δεδομένα μόνα τους χωρίς να το έχω ενεργοποιήσει,έχει λιγες ημέρες που πήρε ενημέρωση και μου το κάνει συνέχεια με αποτέλεσμα να καταναλώνει mb χωρίς να το θέλω και να το γνωρίζω,θα εκτιμούσα πολύ αν μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος από που μπορώ να παραγγείλω οθόνη για το i9505 απο εξωτερικό γιατί Ελλάδα θα είναι πανάκριβη! !!!Έχει αγοράσει κάποιος ?
Link to comment
Share on other sites

Πολλοι εχουμε αυτο το προβλημα φιλε και απ'οτι φαινεται περιμενουμε ξανα αναβαθμιση για να διορθωθει...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπέρα μια ερώτηση.. το s4 του φιλου μου του επασε η οθόνη ειναι 2ρο χερι το κινητο κ η εγγυηση δεν το καλύπτει ξερετε πανω κατω ποσο θα κοστίσει κ αν ξερετε καποιο μαγαζι να το επισκευάσει δλδ μπορει να δωσει μεχρι 100 ευρώ.. ευχαριστω
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους εδώ μέσα. Νέος εδώ στον χώρο, αλλά εντυπωσιασμένος από την γνώση των θεμάτων που ''παίζουν'' αλλά και από τις λύσεις . Λοιπόν να σας αναφέρω το πρόβλημα : στο S4 (και γενικά στα samsung) υπάρχει μια εφαρμογή για παιδιά, το kids. όταν ξεκινήσεις την εφαρμογή, μετά μπορείς να βγείς μόνο με κωδικό !!!. Η μικρή μου κόρη τα έκανε ...μαντάρα με τον κωδικό (εξόδου !!!) και ωωω του θαύματος κλείδωσε (και κλειδώνει για πάντα !!!) η συσκευή εκεί στην εφαρμογή kids και δεν κάνει τίποτα. Έβγαλα την μπαταρία για να το ξεκινήσω και καλά από την αρχή αλλά ..δεν μασάει τίποτα η εφαρμογή. Εκεί κολλημένη μέχρι να βάλεις κωδικό εξόδου, και επειδή έβγαλα την μπαταρία, η SIM θέλει PIN, που όμως δεν μπορείς να βάλεις γιατί το τηλ. ξεκινάει κατευθείαν με την εφαρμογή, που βέβαια θέλει κωδικό !!! έτσι το τηλ. έμεινε κλειδωμένο για ώρες μέχρι να διαβάσω για εκκίνηση σε safe mode. Το ξεκίνησα λοιπόν, πέταξα την την εφαρμογή εκτός (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!) και ξεκίνησε η συσκευή κανονικά με όλα σε λειτουργία. Όμως δεν δουλεύουν στην οθόνη τα εξής:

Αρχικά, με πατημένο παρατεταμένα το κεντρικό κουμπί άνοιγε το μενού για κατάργηση τρεχουσών ανοιχτών προγραμμάτων, εκκαθάριση μνήμης RAM, ενεργών εφαρμογών κ.λ.π. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.

επίσης με σύρσιμο της οθόνης από το πάνω μέρος άνοιγε το μενού για ενεργοποίηση wi fi, bluetooth, δίκτυο δεδομένων κ.λ.π. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.

 

γνωρίζει κάποιος γιατί ''χάθηκαν'' αυτές οι δυνατότητες ? Πώς μπορώ να τις επαναφέρω??

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ...ΠΑΛΙΟΕΦΑΡΜΟΓΗ ''KIDS'' ΤΗΣ SAMSUNG !!! ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΑΘΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ..ΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ. ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΌΤΙ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟ FACTORY RESET ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ..ΟΚ !!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν χρειαζοταν να το πας τζαπα λεφτα για εμενα...με volume+down +menu+power οταν ειναι κλειστο σε παει σε recovery και απο εκει format..η αλλιως με odin ξαναπερνας την rom..επρεπε να ρωτησεις εδω στο my phone
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση ...ψάχνοντάς το εδώ πλέον στην ..έδρα μου με ησυχία βρήκα την λύση που μου ανέφερες. Προσπαθώ όμως να το σώσω... πριν από την τελευταία αυτή λύση. Μήπως δηλαδή υπάρχει καμιά ρύθμιση που μου ξεφεύγει για να ενεργοποιήσω τις λειτουργίες που προσ το παρόν ...''κοιμούνται'' .......Μήπως γνωρίζεις τίποτα σχετικό ?

 

 

ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση ............

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η επίσημη nightly της CM12 για το Verizon Galaxy S4.

Ενώ έλεγαν ότι όλες τις Snapdragon εκδόσεις του S4 τις συγχώνευσαν σε μια....

 

Από το wiki:

Samsung Galaxy S4 (Verizon)

Note: Deprecated in favor of unified build

As of CM 11, this carrier specific device has been deprecated in favor of a new unified device: jflte. Please visit the jflte page for information on building and installing the latest version of CyanogenMod. This page exists in case you would like to reference any device-specific unlock instructions, download a recovery, or build an older release of CyanogenMod, for example, CM 10.2.

 

Την 12 όμως την έβγαλαν για το Verizon, όχι για το ενιαίο μοντέλο....

Edited by lewton

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ανοιγω το μενου "συλλογη" για να δω τις φωτο μου,αλλα τα preview των κατηγοριων,μου τα βγαζει γκριζαρισμενα(σαν να μην τα διαβαζει)

σε οποιαδηποτε κατηγορια και να πατησω,οι φωτο εμφανιζονται κανονικα.

καποιες φορες ξεσκαλωνει και ανοιγει κανονικα τα preview,αλλα σπανια.

αλλαξα καρτα μνημης(απο Kingston class 10 15gb,σε sandisc 32gb class 10)αλλα παλι τα ιδια.

τι μπορει να φταιει..?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση ...ψάχνοντάς το εδώ πλέον στην ..έδρα μου με ησυχία βρήκα την λύση που μου ανέφερες. Προσπαθώ όμως να το σώσω... πριν από την τελευταία αυτή λύση. Μήπως δηλαδή υπάρχει καμιά ρύθμιση που μου ξεφεύγει για να ενεργοποιήσω τις λειτουργίες που προσ το παρόν ...''κοιμούνται'' .......Μήπως γνωρίζεις τίποτα σχετικό ?

 

 

ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση ............

 

 

Δυστυχώς όχι, ΄μονο την λύση που σου είπαν πιο πάνω.

 

Καλώς ήλθες και καλή χρονιά

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους εδώ μέσα. Νέος εδώ στον χώρο, αλλά εντυπωσιασμένος από την γνώση των θεμάτων που ''παίζουν'' αλλά και από τις λύσεις . Λοιπόν να σας αναφέρω το πρόβλημα : στο S4 (και γενικά στα samsung) υπάρχει μια εφαρμογή για παιδιά, το kids. όταν ξεκινήσεις την εφαρμογή, μετά μπορείς να βγείς μόνο με κωδικό !!!. Η μικρή μου κόρη τα έκανε ...μαντάρα με τον κωδικό (εξόδου !!!) και ωωω του θαύματος κλείδωσε (και κλειδώνει για πάντα !!!) η συσκευή εκεί στην εφαρμογή kids και δεν κάνει τίποτα. Έβγαλα την μπαταρία για να το ξεκινήσω και καλά από την αρχή αλλά ..δεν μασάει τίποτα η εφαρμογή. Εκεί κολλημένη μέχρι να βάλεις κωδικό εξόδου, και επειδή έβγαλα την μπαταρία, η SIM θέλει PIN, που όμως δεν μπορείς να βάλεις γιατί το τηλ. ξεκινάει κατευθείαν με την εφαρμογή, που βέβαια θέλει κωδικό !!! έτσι το τηλ. έμεινε κλειδωμένο για ώρες μέχρι να διαβάσω για εκκίνηση σε safe mode. Το ξεκίνησα λοιπόν, πέταξα την την εφαρμογή εκτός (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!) και ξεκίνησε η συσκευή κανονικά με όλα σε λειτουργία. Όμως δεν δουλεύουν στην οθόνη τα εξής:

Αρχικά, με πατημένο παρατεταμένα το κεντρικό κουμπί άνοιγε το μενού για κατάργηση τρεχουσών ανοιχτών προγραμμάτων, εκκαθάριση μνήμης RAM, ενεργών εφαρμογών κ.λ.π. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.

επίσης με σύρσιμο της οθόνης από το πάνω μέρος άνοιγε το μενού για ενεργοποίηση wi fi, bluetooth, δίκτυο δεδομένων κ.λ.π. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.

 

γνωρίζει κάποιος γιατί ''χάθηκαν'' αυτές οι δυνατότητες ? Πώς μπορώ να τις επαναφέρω??

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ...ΠΑΛΙΟΕΦΑΡΜΟΓΗ ''KIDS'' ΤΗΣ SAMSUNG !!! ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΑΘΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ..ΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ. ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΌΤΙ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟ FACTORY RESET ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ..ΟΚ !!!

 

Πω πω φιλε τι μου θυμισες. Καλησπερα και καλη χρονια. Το επαθα και εγω πριν 5 μηνες. Επαναφορα εργοστασιακων ρυιμισεων δυστυχως εκανα. Και εχασα εγγραφα για τα οποια ειχα πληρωσει. Ατιμη εφαρμογη το kid's. Εχω βαλει και εγω ενα θεμα το οποιο με οδηγησε σε αλλα 2 factory reset. Στο βιντεο ο ηχος δε συγχρονιζει με το βιντεο. Παντως αυτο με το kids δε το ξεχνω και δεν υπαρχει περιπτωση να την ανοιξω την εφαρμογη. Εκει στην samsung τι κανουν; δε τα βλεπουν αυτα; το s4 περσυνη ναυαρχιδα και εχει τετοια προβληματα; εδω εχουμε καταργησει pc για να χουμε καλα κινητα και μας κρεμαει.

Link to comment
Share on other sites

ανοιγω το μενου "συλλογη" για να δω τις φωτο μου,αλλα τα preview των κατηγοριων,μου τα βγαζει γκριζαρισμενα(σαν να μην τα διαβαζει)

σε οποιαδηποτε κατηγορια και να πατησω,οι φωτο εμφανιζονται κανονικα.

καποιες φορες ξεσκαλωνει και ανοιγει κανονικα τα preview,αλλα σπανια.

αλλαξα καρτα μνημης(απο Kingston class 10 15gb,σε sandisc 32gb class 10)αλλα παλι τα ιδια.

τι μπορει να φταιει..?

 

Αν το κανεις επανεκκινηση διορθωνεται; νομιζω εχει να κανει με την cache μνημη.

Link to comment
Share on other sites

ανοιγω το μενου "συλλογη" για να δω τις φωτο μου,αλλα τα preview των κατηγοριων,μου τα βγαζει γκριζαρισμενα(σαν να μην τα διαβαζει)

σε οποιαδηποτε κατηγορια και να πατησω,οι φωτο εμφανιζονται κανονικα.

καποιες φορες ξεσκαλωνει και ανοιγει κανονικα τα preview,αλλα σπανια.

αλλαξα καρτα μνημης(απο Kingston class 10 15gb,σε sandisc 32gb class 10)αλλα παλι τα ιδια.

τι μπορει να φταιει..?

 

καλησπερα.ακριβως το ιδιο προβλημα εχω και εγω.εχω αλλαξει 2 rom επισημες παντα αλλα το κανει ξανα.ο μονος τροπος που βρηκα ειναι οταν στο κανει να πας να κανεις εκκαθαριση δεδομενων στην συλλογη.πας διαχειριστης εφαρμογων-ολα και βρισκεις την συλλογη.μετα κανε εκκαθαριση και θα εισαι οκ μεχρι να το ξανακανει.τουλαχιστον γλιτωνεις το reboot.τωρα αν καποιος αλλος ξερει κατι αλλο ας το πει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

χρόνια πολλά καλή χρονιά

θα ήθελα τη βοήθεια σας σχετικά την εικόνα που έχω επισυνάψει

εδώ και 1 μήνα έχω αποκτήσει το samsung S4 όλα καλά ,είμαι εξοικειωμένος με το android αρκετά

αλλά ξαφνικά που εμφανίζει μια λέξη στα Γερμανικά ! ενώ όλα είναι απο την αρχή στα Ελληνικά .

Έχει ξανατύχει σε κάποιoν; κανω restart δεν επανέρχεται , άλλαξα γλώσσα αυτό παραμένει στα Γερμανικά ! :blink:

μια βοήθεια αν μπορείτε

δεν έχω πειράξει κατι στο λειτουργικό ( δεν είναι root(;))

 

σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...