Jump to content

Samsung Galaxy Grand Duos (I9082)


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απο σημερα και γω απεκτησα το grand σε τιμη πιστευω πολυ καλη... 210€ !!! πιστευω οτι πρεπει για κινητο με 2 σιμ και οθοναρα.

το κιν μου φαινεται οτι πεταει, παρολο που το πλακωσα σε εφαρμογες, και επισης η εκδοση λογισμικου ειναι η 4.2.2 !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα μπορούσε κάποιος να μου πει πότε θεωρείτε καλό να κάνω Hard Reset :confused: ????? και αν κάνω σε τι κατάσταση επανέρχεται το κινητό ?????χάνει καποια αρχεία τι ακριβως συμβαίνει??? Ευχαριστώ εκ των προτέρω :worry: Edited by Matthaios_Ch
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα μπορούσε κάποιος να μου πει πότε θεωρείτε καλό να κάνω Hard Reset :confused: ????? και αν κάνω σε τι κατάσταση επανέρχεται το κινητό ?????χάνει καποια αρχεία τι ακριβως συμβαίνει??? Ευχαριστώ εκ των προτέρω :worry:

 

Το κινητο επανερχεται στην αρχικη κατασταση που πρωτοαγορασες. διαγραφονται ολα απο την μνημη του κινητου. Εγω το εκανα γιατι ειχα καποια κολληματα , και επανεκκινησεις μετα απο αναβαθμηση .

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση για το πιο σημαντικο γιατι η αλλη σιμ δεν εχει πακετο ινετ!

πως μπορω να βαλω να μπαινει παντα στο inet-3g μονο απο την μια sim?και να μπλοκαρω εντελως την αλλη?

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση για το πιο σημαντικο γιατι η αλλη σιμ δεν εχει πακετο ινετ!

πως μπορω να βαλω να μπαινει παντα στο inet-3g μονο απο την μια sim?και να μπλοκαρω εντελως την αλλη?

 

Ρυθμίσεις-Η συσκευή μου - Διαχείριση καρτών - Δύκτιο υπηρεσίας δεδομένων και επιλέγεις ποιά κάρτα θέλεις .

Και αν έχεις στη sim 1 π.χ. Ρυθμίσεις- Συνδέσεις- Περισσότερα δύκτια - Δύκτια κινητής τηλεφωνίας - Λειτουργία δικτίου sim 1

και τσεκάρεις WCDMA/GSM και είσαι οκ..

 

Ελπίζωνα μην έκανα κάποιο λάθος..:)

Nokia 9500, HP 6515 , FC T830 , HTC TYTN II , Samsung i5800 Galaxy 3 , HTC legend , s 6102 , SIII mini , s 7562, Grand Duos.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!ηθελα να την βοηθεια σας!εχω αυτο το κινητο αγορασμενο απο ινδια!(galaxy grand GT-I9082) και δεν μου εχει ελληνικο μενου!εχει μονο ελληνικη εισαγωγη γραφης!ξερετε απο που μπορω να κατεβασω ελληνικο μενου??

 

φιλε εχω ακριβος το ιδιο προβλημα αλλα δεν καταφερα να βαλω τα ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

φιλε εχω ακριβος το ιδιο προβλημα αλλα δεν καταφερα να βαλω τα ελληνικα

 

Κατεβάζετε απο sammobile την ελληνικη rom για το κινητο σας και την περνατε με odin. Μετα θα εχει ελληνικη γλωσσα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρυθμίσεις-Η συσκευή μου - Διαχείριση καρτών - Δύκτιο υπηρεσίας δεδομένων και επιλέγεις ποιά κάρτα θέλεις .

Και αν έχεις στη sim 1 π.χ. Ρυθμίσεις- Συνδέσεις- Περισσότερα δύκτια - Δύκτια κινητής τηλεφωνίας - Λειτουργία δικτίου sim 1

και τσεκάρεις WCDMA/GSM και είσαι οκ..

 

Ελπίζωνα μην έκανα κάποιο λάθος..:)

 

Εγω δεν καταφερα να το κανω να δουλεψει με αυτό τον τροπο και αναγκαστικα αλλαξα θεση στις καρτες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχουν στο play αυτα. Ψαξε στο google για το odin και sammobile και μετα δες στο youtube πως θα το κανεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βγηκε ανακοινωση εδω , θα παρουμε την εκδοση κιτ κατ απο οτι φαινεται..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=385774

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βγηκε ανακοινωση εδω , θα παρουμε την εκδοση κιτ κατ απο οτι φαινεται..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=385774

 

:respect:

123

Link to comment
Share on other sites

θα αναβαθμηστει αυτοματα το 4.4 η πρεπει να κανουμε κατι εμεις και σε ποσο καιρο θα γινει αυτη η αναβαθμηση?
Link to comment
Share on other sites

θα αναβαθμηστει αυτοματα το 4.4 η πρεπει να κανουμε κατι εμεις και σε ποσο καιρο θα γινει αυτη η αναβαθμηση?

 

Προς το παρων παιρνει την αναβαθμηση το s4 οποτε θα περιμενουμε λιγο ακομα.. θα βγει λογικα καποια ανακοινωση για να το εγκαταστησουμε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. πηρα ξανα το grand και το δουλευω παρεα με το

1020 που το εχω για φωτο.Αυτο που βλεπω ειναι οτι η καμερα του ειναι καλύτερη απο το s4 mini που ειχα.Εστιαζει ποιο γρηγορα και ποιο καθαρες φωτο.και στο βίντεο το ιδιο.Διαβαζω σε συγκριτικό με το grand 2 οτι στον τομέα καμερα τι 1 εστιαζει ποιο γρηγορα ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω, πως τα πηγαίνει η συσκευή απο άποψη αναπαραγωγής ταινιών και σειρών; Επίσης σε βαριά παιχνίδια τύπου gta, μπορεί να ανταπεξέλθει; Η θα κολλάει;

Τέλος μια συνολική εικόνα σαν συσκευή απο πλευράς ταχύτητας και επιδόσεων.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Απο παιχνίδια δεν ξερω γιατι δεν παιζω.Απο ταινιες ομως του εχω αλλαξει τα φωτα και δεν μασάει πουθενα.και απο ταχυτητα απροβληματιστο.Φανταζομαι οτι και στα παιχνιδια το ιδιο :)
Link to comment
Share on other sites

Αφού το σ4 εχει Ίδη το 4.4 ελπίζω μέχρι τα τέλη Μαρτίου να μας το αναβάθμισουν

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν κολλάει πουθενα ειναι πολυ γρηγορο .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ενδιαφερομαι για το κινητο αυτο...το χρειαζομαι για κλησεις,ιντερνετ,εφαρμογες,παιχνιδια και καμερα. Το ψαχνω εδω και καιρο αλλα δεν εχω αποφασισει ακομη. Η τιμη του ειναι πολυ καλη μολις στα 195 αλλα αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι οι περισσοτεροι λενε για τν μπαταρια του και τη χαμηλη αποδοση της. Μπορειτε να μ πειτε μερικες αποψεις και σχολια?? :)
Link to comment
Share on other sites

Θυμίστε μου σας παρακαλώ πόση ωρα κανει να φορτίσει πλήρως με τον δικό του φορτιστή-καλώδιο usb... :what:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ενδιαφερομαι για το κινητο αυτο...το χρειαζομαι για κλησεις,ιντερνετ,εφαρμογες,παιχνιδια και καμερα. Το ψαχνω εδω και καιρο αλλα δεν εχω αποφασισει ακομη. Η τιμη του ειναι πολυ καλη μολις στα 195 αλλα αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι οι περισσοτεροι λενε για τν μπαταρια του και τη χαμηλη αποδοση της. Μπορειτε να μ πειτε μερικες αποψεις και σχολια?? :)

 

Σε εμένα η μπαταρία κρατάει χαλαρά μία ημέρα. Απλά κάθε μέρα θέλει φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Grand Duos (I9082)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...