Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πέταξέ τη αμέσως. Ρουφάει τρελά μπαταρία.....

 

Γιατί ρε παιδιά; εγώ τώρα π.χ. βλέπω 1.4%/ώρα κατανάλωση.

Την έχω 3 ημέρες και δεν ειδα καμια αλλαγή στην αυτονομία.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατί ρε παιδιά; εγώ τώρα π.χ. βλέπω 1.4%/ώρα κατανάλωση.

Την έχω 3 ημέρες και δεν ειδα καμια αλλαγή στην αυτονομία.

 

Μάλλον δεν έχεις βάλει live tile.

Να είσαι σίγουρος όμως πως χωρίς εφαρμογή μπαταρίας θα έχεις ένα 15-20% παραπάνω.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάπου είχε αναφερθεί μια εφαρμογή που δειχνει τις προσφορές που βγαινουν σε εφαρμογές. Μπορεί παρακαλώ κάποιος να μου την θυμίσει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάπου είχε αναφερθεί μια εφαρμογή που δειχνει τις προσφορές που βγαινουν σε εφαρμογές. Μπορεί παρακαλώ κάποιος να μου την θυμίσει;

 

 

myAppFree.

Πρεπει να εχει κι αλλη ομως.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με την εφαρμογη Media Browser

Μπορω να streamαρω βιντεο που βρισκεται αποθηκευμενο στο pc μου...ακομα κι αν βρισκομαι σε διαφορετικο wifi δικτυο?

Link to comment
Share on other sites

Battery performance δωρεαν για σήμερα.

 

Την χρησιμοποιώ εδώ και 2 μέρες και δεν έχω δει ιδιαίτερη κατανάλωση. Σου δίνει και την δυνατότητα να αλλάζεις τα shortcuts από την εφαρμογή και να μην χρησιμοποιείς άλλη σαν το connectivity tiles. Αν δω battery drain θα ειδοποιήσω.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Αδέλφια την βοήθειά σας...

Ψάχνω να βρω μία ΣΩΣΤΗ εφαρμογή διαχείρισης εσόδων - εξόδων. Η μόνη αξιόλογη που βρήκα και που δουλεύει και σωστά είναι η TOSHL, ΑΛΛΑ που να χτυπάνε τον πισινό τους κάτω εγώ δεν τους δίνω 1,9€ το μήνα ή 18€ το χρόνο για να την δουλέυω. Έχετε κάποια καλή πρόταση να μου κάνετε;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Αδέλφια την βοήθειά σας...

Ψάχνω να βρω μία ΣΩΣΤΗ εφαρμογή διαχείρισης εσόδων - εξόδων. Η μόνη αξιόλογη που βρήκα και που δουλεύει και σωστά είναι η TOSHL, ΑΛΛΑ που να χτυπάνε τον πισινό τους κάτω εγώ δεν τους δίνω 1,9€ το μήνα ή 18€ το χρόνο για να την δουλέυω. Έχετε κάποια καλή πρόταση να μου κάνετε;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Πρέπει να υπάρχει και δωρεάν έκδοση..

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να υπάρχει και δωρεάν έκδοση..

 

Η δωρεάν έκδοση είναι κλείδωμένη ως προς τις καταχωρήσεις δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites

Αδέλφια την βοήθειά σας...

Ψάχνω να βρω μία ΣΩΣΤΗ εφαρμογή διαχείρισης εσόδων - εξόδων. Η μόνη αξιόλογη που βρήκα και που δουλεύει και σωστά είναι η TOSHL, ΑΛΛΑ που να χτυπάνε τον πισινό τους κάτω εγώ δεν τους δίνω 1,9€ το μήνα ή 18€ το χρόνο για να την δουλέυω. Έχετε κάποια καλή πρόταση να μου κάνετε;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Καλησπέρα. Εγώ δουλεύω το Expense Tracker. Μπορείς να κάνεις όσες κατηγορίες και υποκατηγορίες θέλεις,κάνεις και backup στο skydrive. Εχει και δωρεάν έκδοση με διαφημίσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Η δωρεάν έκδοση είναι κλείδωμένη ως προς τις καταχωρήσεις δυστυχώς...

 

Σοβαρά; Όταν τη χρησιμοποιούσα, ο μόνος περιορισμός ήταν ότι δεν μπορούσες να κάνεις πάνω από έναν προυπολογισμό..Μάλλον το άλλαξαν γιατί κανένας δε θα αγόραζε την Pro έκδοση..

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Ποιο εορτολόγιο εβαλες?

 

Δεν θυμάμαι τώρα αλλά αν ψάξεις εορτολόγιο google calendar θα σου βγάλει πολλά, ical ξεκινούσε.. Αυτά είναι σε μορφή που εισάγονται στο outlook.. Με μια εφαρμογή έχω ημερολόγιο, εορτολόγιο και γενέθλια!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι τώρα αλλά αν ψάξεις εορτολόγιο google calendar θα σου βγάλει πολλά, ical ξεκινούσε.. Αυτά είναι σε μορφή που εισάγονται στο outlook.. Με μια εφαρμογή έχω ημερολόγιο, εορτολόγιο και γενέθλια!

 

Καλημέρα. Για να μην ψάχνετε δείτε το ποστ μου εδω :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Για να μην ψάχνετε δείτε το ποστ μου εδω :)

 

Ευχαριστώ. Τωρα αυτα τα εισαγω στο outlook στον η/υ και συγχρονίζει με το κινητο? Μεσω ίντερνετ?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Τωρα αυτα τα εισαγω στο outlook στον η/υ και συγχρονίζει με το κινητο? Μεσω ίντερνετ?

 

Ναι, έτσι ακριβώς :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Τωρα αυτα τα εισαγω στο outlook στον η/υ και συγχρονίζει με το κινητο? Μεσω ίντερνετ?

 

Ναι πας στο ημερολόγιο στο outlook πατάς στην καρτέλα εισαγωγή και εκεί από την αναζήτηση βρίσκεις τα αρχειάκια που έχεις κατεβάσει και τα συγχρονίζεις. Να έχεις τσεκαρισμένο εισαγωγή σε υπάρχων ημερολόγιο.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Για εορτολόγιο εγώ έχω κάνει import στο outlook calendar από το pc ένα εορτολόγιο και κάνω ένα συγχρονισμό και είναι όλα έτοιμα!

 

Αυτό έκανα και εγώ τελικά και με βόλεψε πολύ. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έτσι ακριβώς :)

 

 

 

 

 

 

 

Ναι πας στο ημερολόγιο στο outlook πατάς στην καρτέλα εισαγωγή και εκεί από την αναζήτηση βρίσκεις τα αρχειάκια που έχεις κατεβάσει και τα συγχρονίζεις. Να έχεις τσεκαρισμένο εισαγωγή σε υπάρχων ημερολόγιο.

 

Ευχαριστώ πολυ. Θα το δοκιμάσω.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δωρεαν για λιγο το Note Plus

 

Και το Metroskins+

 

Να ρωτησω τωρα που ειναι δωρεαν και κανουμε εγκατασταση.Αν χρειαστει να κανουμε hard format και οι εφαρμογες εχουν γινει paid εμεις που τις ειχαμε εγκαταστησει free θα μπορουμε να τις ξαναεγκαταστησουμε free?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω τωρα που ειναι δωρεαν και κανουμε εγκατασταση.Αν χρειαστει να κανουμε hard format και οι εφαρμογες εχουν γινει paid εμεις που τις ειχαμε εγκαταστησει free θα μπορουμε να τις ξαναεγκαταστησουμε free?

 

Λογικα αν εχεις το αρχειο .xap γινεται αν δεν το χεις τα χανεις

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βρω κάτι σαν το any.do που είχα στο android..

Υπήρχε chrome extention και app στο κινητό και συγχρόνιζε pc και υπολογιστής.

 

Τώρα έχω το evernote, η εφαρμογή pc που έχει είναι δύσχρηστη και βαριά

Το any note ακόμα πιο βαρύ στο pc! Πρέπει να έχω ανοικτή όλη την εφαρμογή για μια σημείωση?

Κάτι άλλο με συγχρονισμό δεν υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω τωρα που ειναι δωρεαν και κανουμε εγκατασταση.Αν χρειαστει να κανουμε hard format και οι εφαρμογες εχουν γινει paid εμεις που τις ειχαμε εγκαταστησει free θα μπορουμε να τις ξαναεγκαταστησουμε free?

 

Ναι αρκει οταν σεταρεις μετα το reset να δωσεις το ιδιο ms account με το οποιο ειχαν αγοραστει.

Edited by g1orgos

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...